Подать объявление

ЖК San Francisco Creative House | Сан Францизско | SAGA | пр. Победы, 67

ЗастройщикSAGA Development
Сдача ЖК2020 - 2021 г.
Планировки
от 44 582 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
2/6%
11/35%
6/19%
4/13%
8/26%
1. . .262829
02 июнь 2020 03:37
SAGA, что происходит со второй очередью, у вас закончились деньги? Работы не ведутся абсолютно. План по работам не выполняется, объясните ситуацию .
16 июль 2020 19:15

а вот кажется и ответ...

Саге в гости пришло ДБР.

https://bihus.info/pislya-rozsliduvan-bihus-info-do-developera-vavrysha-pryjshlo-dbr/

ПО оф. заявлению на сайте стройки конечно не замораживались, но кажется могут начаться проблемы... Очень жаль ибо очень нравился этот ЖК и хотел здесь приобрести квартиру. Теперь перекрестился и буду искать что-то другое... Хотя что еще обиднее, так это то, что не только этот комплекс теперь в непонятном статусе, но и други проекты от Saga, а именно:



Оф. поизиция Saga Development

https://saga-development.com.ua/publications/news/saga-development-pratsyue-v-zvichaynomu-rezhimi

Позиция владельца Андрея Варвыша:



Что думаете? сиюминутный эпизод или затянется?

30 июль 2020 10:23

Добрый день! А кто-нибудь из первой очереди уже получил ключи? Сага объявила о вводе в эксплуатацию еще в мае
https://saga-development.com.ua/publications/news/vitayemo-maybutnikh-meshkantsiv-san-francisco

07 авг 2020 11:56
Добрый день! Обещают ключи в первой очереди не раньше октября 2020 года
17 авг 2020 11:11
Доброго дня,
прошу представників Saga Developmepment прояснити ситуацію,
нижче подані фото загальних коридорів жк San Francisco

На мою думку, такий вигляд абсолютно не відповідає класу житла, особливо лампи, які пасують дешевому офісу чи радше заводу…

Чи можна вважати це остаточним варіантом і якщо так, чому така велика різниця з представленими раніше рендерами ?
17 авг 2020 11:12
А ось такий рендер Сага показує своїм інвесторам при покупці житла...
17 авг 2020 11:20

Те саме з ліфтами, відділ продажу запевняв що будуть Otis,
натомість - Mizui - китайські “no-name” ліфти які прикриваються брендом MITSUBISHI (//mizui.com.ua)

От тільки натяку про Mizui на жодному з веб ресурсів SHANGHAI MITSUBISHI ELEVATOR ви не знайдете.

Цікаво почути думку інвесторів, а також отримати пояснення представника Saga Development щодо цього!!!

17 авг 2020 17:18
Тут економлять на всьому. Те що обіцяли та показували і в реальності дві великі різниці. Мало того що затримати будівництво на більше ніж 2 роки так щей будуть усім впарювати свою УК "Атмосфера" по спекулятивним цінам
18 авг 2020 06:01
Доброго дня,
прошу представників Saga Developmepment прояснити ситуацію,
нижче подані фото загальних коридорів жк San Francisco

На мою думку, такий вигляд абсолютно не відповідає класу житла, особливо лампи, які пасують дешевому офісу чи радше заводу…

Чи можна вважати це остаточним варіантом і якщо так, чому така велика різниця з представленими раніше рендерами ?


Який клас житла Ви очікували за 900дол/м кв.?
Хоча лампи і для економ класу не підходять для постійного освітлення. Думаю у них в такому режимі строк служби 6-8 міс.
18 авг 2020 12:38
@vodono
"Який клас житла Ви очікували за 900дол/м кв.?"

По-перше:
Більшість інвесторів (в тому числі і я) заплатили ціну більшу ніж 900$ тим більше за 1 і 2-кімнатні квартири. Ціна 900 була у ЖК Сан Франциско хіба що на етапі котловану.

По-друге: Тут ми говоримо про відвертий обман інвсеторів і абсолютно недолугий дизайн місць загального користування, що значно відрізняється від представлених раніше рендерів!

Нижче додаю фото місць загального користування різних ЖК комфорт класу (для порівняння), де забудовник не дуже потратився, але дизайн на мою думку присутній! Додам що у більшості цих ЖК ціна на квартири була дешевша ніж у Сан Франциско! (виняток становить Файна Таун)
ЖК Файна Таун
18 авг 2020 14:30
Ну насчёт задержки дома - это всем надоело конечно :)

Но наезд на коридору смешной. Учитывая что даже по этим низкокачественным фоткам в темноте, видно что потолок из более дорогих(по сравнению с Армстронгом) плит. Стены покрашены, даже похоже на микроцемент. Пол закрыт защитным покрытием. Короче явно выйдет не худе чем на всех примерах приложенных. Плюс это ж не чистовой вариант. Короче очень странный наезд.

Ну и с каких пор лифт Отис стал эталоном. Не разбираюсь в лифтах, но сомневаюсь что этот лифт хуже эконом варианта от Отиса. Табло с фотки - уже круче чем у отиса
18 авг 2020 20:01
По-перше,
критика стосувалать дешевого освітлення яке не відповідає класу житла, а не стелі.
І ні, стіни не з мікроцементу, як Вам здалось...

По-друге,
щодо "Не разбираюсь в лифтах, но.."
ніхто не каже що Otis є еталоном, такий ліфт обіцяли усім хто не полінувався запитати про
це при купівлі житла.

Щодо "Табло с фотки - уже круче чем у отиса.."
Коли ці китайські псевдоMitsubishi будуть ламатись(а підстав щоб стверджувати протилежне немає)
мене це не буде гріти, як і інших мешканців дому яким платити за його ремонт.

Зрештою це все "квіточки" якщо подивитись на нав’язану Сагою УК Атмосфера та її тарифи - 24.14 (!) грн/м.кв., але звісно ніхто вам цього при купівлі не скаже. (Це все ви дізнаєтесь за місяць-два до здачі будинку)
Казати що тут "..очень странный наезд" просто некоректно, йдеться про Обман!
19 авг 2020 18:59
Ну насчёт задержки дома - это всем надоело конечно :)

Но наезд на коридору смешной. Учитывая что даже по этим низкокачественным фоткам в темноте, видно что потолок из более дорогих(по сравнению с Армстронгом) плит. Стены покрашены, даже похоже на микроцемент. Пол закрыт защитным покрытием. Короче явно выйдет не худе чем на всех примерах приложенных. Плюс это ж не чистовой вариант. Короче очень странный наезд.

Ну и с каких пор лифт Отис стал эталоном. Не разбираюсь в лифтах, но сомневаюсь что этот лифт хуже эконом варианта от Отиса. Табло с фотки - уже круче чем у отиса

Наїзди не смішні. На етапі будівництва обіцяли вентфасад, корзини під кондиціонери, а на рендерах коридор був явно не білі стіни де місцясми пофарбована червона смужка, з заливним полом і найдешевшими світильниками. Сага тупо на всьому обманула. Хоча ціна зараз 1,5 тис дол м. кв, явно не економ клас
26 авг 2020 15:31
Друзья, велком ин Юкрейн)
Я сам живу в Глория Парк через дорогу. Когда выбирал между комплексами, в отделе продаж Саги щебетали сладко, по Рыбальскому еще слаще даже.
Итого - ГЕОС сдал дом на квартал раньше, живу уже больше двух лет в квартире. Сан Франциско еще даже не достроили, и еще не факт что до 21 года достроят. Хотя сам очень жду из-за обещанного супермаркета.
По поводу рендера - в ОП вам скажут что рендер не проект))) Обычное кидалово от всех киевских застройщиков, продают одно, по факту другое, только КАН не кидает, но там прайс. В ОП еще могут сказать - скажите спасибо что вообще достроили, хоть в таком виде))))
27 авг 2020 21:31
Вот кстати тариф меня тоже удивляет. Ладно в клубном доме бизнес класса на подоле, я знаю коммуналку 27 грн, но там 26 квартир.
А тут куча квартир (много 1 комнатных) территория маленькая.
Было бы очень интересно знать, какова математика этого тарифа? Как его считали? Общий кошторис даже на первый взгляд не выводит подобную цифру
28 авг 2020 05:56
Цитата "Darda ":
Вот кстати тариф меня тоже удивляет. Ладно в клубном доме бизнес класса на подоле, я знаю коммуналку 27 грн, но там 26 квартир.
А тут куча квартир (много 1 комнатных) территория маленькая.
Было бы очень интересно знать, какова математика этого тарифа? Как его считали? Общий кошторис даже на первый взгляд не выводит подобную цифру


Взяли реальний тариф 5-7грн і 400% прибутку.
В сусідньому Нивки-Парк за тариф 12,5-13,5 грн м.кв.( там в залежності від будинку) послали інтегралбудувську УК далеко на довго бо то нереальна завищений тариф. А тут вони хочуть більше 20 грн... ноу коментс..
28 авг 2020 07:17
Кого послали? Платят жильцы 12.5 и более.
31 авг 2020 19:30
Ну послали, насколько мне известно только по адресу проспект Победы 71-а и там почти идентичный дом по общей жилой и не жилой площади - платит 7,5 грн в ОСББ и все делается. Но там дом скромней и нет озеленение и возможно тут объективно дороже, но вряд ли в 4 раза.

Я не нашёл паспорт объекта (хотя Сага обязана публиковать его на своём сайте). Но согласно экспертизе от 2017 года в доме примерно 28140 м2 жилого и нежилого фонда. Даже если нежилой будет платить по тому же тарифу(что вряд ли), выходит 760 тыс. грн в месяц (если 27 грн). По-моему не так сложно расписать куда именно они будут идти.
31 авг 2020 19:46
Друзья, велком ин Юкрейн)
Я сам живу в Глория Парк через дорогу. Когда выбирал между комплексами, в отделе продаж Саги щебетали сладко, по Рыбальскому еще слаще даже.
Итого - ГЕОС сдал дом на квартал раньше, живу уже больше двух лет в квартире. Сан Франциско еще даже не достроили, и еще не факт что до 21 года достроят. Хотя сам очень жду из-за обещанного супермаркета.
По поводу рендера - в ОП вам скажут что рендер не проект))) Обычное кидалово от всех киевских застройщиков, продают одно, по факту другое, только КАН не кидает, но там прайс. В ОП еще могут сказать - скажите спасибо что вообще достроили, хоть в таком виде))))


Так Глорія Парк від Геос(3тя черга-остання) був зданий у кінці 2016 року, а Сан Франциско у 2017 тільки почав продаж. Не дуже зрозуміло як Ви могли між ними вибирати.

Забудовників треба "тримати в тонусі" і контролювати, бо думати що кидалово - це нормально є рабським совковим способом мислення.
03 сен 2020 13:17
Атмосфера надала договір на "обслуговування".
Цікаве чтиво.

Зверніть увагу на (думки-коментарі під *):

1. Сторона-2 вважається споживачем житлово-комунальних та експлуатаційних послуг, оскільки фактично отримала житлове приміщення № ___, що знаходиться у житловому будинку, за адресою
* пункт для підписання договору без права власності

1.2. Сторона-2 дотримується Правил користування приміщеннями, прибудинковою територією, опоряджувальних робіт та Правил проведення ремонтно-будівельних робіт (Додаток №2, Додаток №3).
* Є норми законодавства. Для чого мені встановлювати самому собі правила (ОБМЕЖЕННЯ) користування моїм майном.
Хто кого обслуговує. Чи я повинен брати дозвіл / питати, як мені використовувати своє майно.
Забудовник та Обслуговуюча компанія обмежують мої права, через узгоджені дії, зловживаючи монопольним становищем, змушують підписати невигідний мені договір.

1.4. Перелік витрат щомісячно відображається в рахунку (квитанції), на підставі якої проводяться
* має бути десь так:
Перелік витрат та їх вартість (в т.ч. збільшення / зменшення) затверджуються виключно зборами власників в кількості не менше 75%...
а їх моделлю - всі витрати, які є в рахунку автоматично погоджені та ми змушені сплатити)

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
* Ми: маємо право - 2 пункти; зобовязані - 21 пункт;
Керуюча компанія: має право - 8 пунктів; зобовязана - 6 пунктів.

2.2.2 Ремонт та метрологічна повірка здійснюється за рахунок Сторони -2;
* планую укладати прямі договори на постачання. Повірка - не дешеве та клопітне задоволення. При прямому договорі - за все платить постачальник.
* якщо зміниться законодавство - повірка буде за рахунок постачальника (як і було раніше (зараз тільки електроенергія за їх кошт)). Але в договорі прописано - за все платить власник.

2.2.5 забезпечувати безперешкодний доступ представників Сторони-1 до мережі, арматури та розподільних систем у житловому приміщенні з метою:
* До якої арматури? Вся арматура в стінах. Виковирювати?
* Яка заміна "санітарно-технічного та інженерного обладнання", який профілактичний огляд

2.2.8 проводити реконструкцію, ремонт, що пов’язано з руйнуванням стін, перекриттів, зміною системи опалення (1), водопостачання (2), водовідведення (3) та каналізації, а також витяжної мережі у житловому приміщенні виключно у відповідності до норм законодавства та після погодження Сторони-1;
* є чіткі норми ДБН: що я можу робити, що ні.
* встановлення батареї (1), крану, бойлера (2), унітазу, витяжки... ні з ким погоджувати не збираюся
Керуюча компанія уявила себе державою, по узурпує її повноваження (НАБУ)?

2.2.15, 2.2.16
Перетягування контрольних функцій держави

2.3.3., 2.3.4. вимагати від Сторони-2 своєчасного проведення робіт щодо усунення виявлених недоліків, що виникли з вини Сторони-2, або відшкодування витрат, понесених Стороною-1 на усунення таких недоліків;
* Отримаю у міста дозвіл на скління та кондиціонер. Встановлю.
По договору - демонтують. Мені виставлять рахунок.
https://i.factor.ua/ukr/journals/sbuh/2013/january/issue-1/article-99936.html
https://dreamdim.ua/ru/kondytsionery-na-istorychnyh-budivlyah-vs-kas/

2.3.5. частково призупинити надання послуг використання житлового приміщення
* що це за конструкція?
Є Послуги - постачання яких неможливо зупинити управителю, тільки постачальнику (опалення, вода...)
Є використання - т.б. жити. Вам заборонять жити, за борг в 1000 грн.?

2.3.7. змінювати розмір компенсації витрат в односторонньому порядку, після письмового повідомлення Сторони-2 з обґрунтуванням такої зміни
* дивіться, щоб 25 грн./м2 не було квіточками. Бо в односторонньому порядку може бути і 100 грн./м2

2.3.8. використовувати технічні та допоміжні приміщення для забезпечення виконання умов Договору що передбачені п. 1.2. та надання за правом сервітуту третім особам
* Я даю добро, щоб управитель здавав моє майно та залишав кошти собі
https://i.factor.ua/ukr/journals/ms/2018/july/issue-7/article-37827.html

2.4.5. своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених несправностей, що виникли з її вини;
* Поломка. Не капітальна. - за наш рахунок (виставлять в платіжках).
В типовому договорі: поточний ремонт - за кошт управителя/ЖЕКу; капітальний - за наш.

3.3. Сторона-1 поточного місяця, надає Стороні-2 рахунки для здійснення компенсації витрат Стороні-1 (рахунки, квитанції) надаються у паперовому, а також електронному вигляді та знаходяться у особистому кабінеті Сторони-2 в мобільному додатку SFERA
* SFERA працює нестабільно.

3.5. Строк позовної давності у 5 (п’ять) років???
Закон каже 3. Отже три.
Якщо підписувати їх варіант - тоді строк позовної давності по всім будівельним недолікам 100 років.

3.6. Вартість частини витрат, що підлягає затвердженню в органах місцевого самоврядування
* Що це за витрати? Їх сума.
А решта - дерибан Атмосфери.

3.8. Сторона-2 вносить авансом на рахунок Сторони-1 грошову суму в розмірі 3000 грн.
* З якого переляку?
Рівні умови договору - коли сума за послуги буде 3000 грн. - тільки тоді ми платимо.
* Чи це попередній розрахунок місячної суми за комуналку?

4.5. У разі порушення підпунктів 2.2.15, 2.2.16, 2.2.18 пункту 2.2. Договору, Сторона-2 сплачує на користь Сторони-1 штраф в розмірі 10 000 (десять тисяч) грн. 00 коп., за кожний факт такого порушення, та зобов’язана відновити початковий стан, що існував до порушення
4.6. У разі порушення підпунктів 2.2.8., 2.2.13, 2.2.17, 2.2.19, 2.2.20, 2.2.21 пункту 2.2. Договору, Сторона-2 сплачує на корить Сторони-1 штраф в розмірі 1 000 (одна тисяча) грн. 00 коп., за кожний факт такого порушення.

* Сага написала "хто в домі хазяїн".
Потрібно нагадати, хто є власник (співвласники) будинку.
Та дати зрозуміти - якщо щось не влаштовує - ніхто їх не тримає.
* Де штраф за невчасне вивезення сміття, неприбраний сніг, непрацюючий ліфт, невчасне прибирання... (по 2.2.21 за будь-яке інше порушення) в 1000 грн. за кожне порушення кожному з власників?

4.8. Всі факти порушення зазначені у п. 4.4, 4.5., 4.6. 4.7. Договору фіксують представниками Сторони-1 та оформлюються у «Акті порушення».
* Т.б. і без нас.
* Щоб біло рівноцінно в договорі - "всі факти порушення (сміття, сніг, ліфт...) Атмосфери фіксуються не менше 3 власниками. При наявності в акті підписів 3 співвласників Атмосфера зобов'язана протягом 3х днів перерахувати кошти всім власникам будинку"

6.2. Не пишіть електронну адресу. Кореспонденція м.б. визнана офіційною. А лист просто згубити (спам, не дійшов...).


Додаток №1

Вартість (з ПДВ) на період проведення ремонтних робіт на 1 рік з дати введення будинку в експлуатацію
* через рік ціну підіймуть в односторонньому порядку

* Пopядoк poзpaxyнкiв зa тeплoвy eнepгiю та терміни сплати ...дo пoчaткy poзpaxyнкoвoгo пepioдy (мicяця).
Може не в Києві живу.
Хто ще платить за воду, електрику, тепло авансом?
Приклад: Аркада RIP. Питання по коштам, які могли б бути сплачені авансом? В Аркаду зайшли. Постачальникам не сплачені. Результат: сплатіть ще раз.


Додаток № 2
Правила користування приміщеннями та прибудинковою територією

1.1. Правила використання житлових приміщень... !!! та будь–яким іншим майном, що належить або буде належати співвласникам будинку
* (...почало пробивати на мат. І не тільки по відношенню до мародерів, а й держави, яка це дозволяє)

2.3. Забороняється залишати будь-які інформаційні повідомлення
(наприклад про недовольство Атмосферою, чи робочі питання про збори мешканців, ініційовані не Атмосферою).
* Штраф по договору - 1000 грн. Штраф по Додатку 1 до Додатку 2 - ще 3000 грн.
* Роздуми - невже я живу в тоталітарній країні?

3.4.
* Підписуйте. Ночуватимете на лавочці... під сусіднім будинком.

4.4.Заборонена стоянка:
/ старих транспортних засобів.
* 10 років це старий автомобіль?
/ великогабаритного транспорту
* доставка меблів, будматеріалів... Паркуйтесь за межами території будинку / міста.
Штраф 1000 грн.

8.1. 1. Рівень якості обслуговування будинку та його прибудинкової території визначається Правлінням ОСББ у Договорі з Управителем
* Т.б. будується схема: власник - ОСББ (оплата за послуги) - Управитель (оплата за послуги)
Потрібно попросити поставити ще 2х - 3х посередників. Щоб можна було вмотивовувати ще вищий тариф.

Додаток 1. Відповідальність і штрафні санкції.
* Це прейскурант на послуги.

Додаток 2. Доступ на прибудинкову територію
* Це обмеження прав та свобод.


Додаток №3 до Договору на компенсацію витрат № К –SF-XXX

p) З метою захисту власного та спільного майна від пошкоджень та порушень правил під час ремонтних робіт, якщо вони починаються до отримання права власності на приміщення/квартиру, інвестори зобов’язані:
- заключити зі страховою компанією ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за шкоду майну третіх осіб (майновий збиток), яка може бути заподіяна третім особам при здійсненні інвесторами різних видів будівельно-ремонтних робіт.
або
- внести гарантійний платіж у вигляді застави в розмірі 25 000 грн

d) Вносити зміни в конструкцію системи опалення та приладів обліку води, теплопостачання, збільшення/зменшення кількості опалювальних приладів (радіаторів) заборонено
* Енергоефективність клас D
* Ставлю лічильник, решта - не обмежена законодавством.

Решта пунктів - жестяк.


АКТ ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ ПРИМІЩЕННЯ
* Купив квартиру у Оболоньторгстандарт.
Умови мені висувають: то представники Оболоньторгстандарт, то Саги, то незрозуміло хто
А приймати квартиру повинен у ТОВ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «АТМОСФЕРА» (код ЄДРПОУ – 41346932),
! Антиконкурентний зговір в дії.
! Як можу перевірити повноваження Атмосфери?

2. Приміщення відповідає вимогам укладеного між Продавцем та Покупцем Договору та додаткових угод до нього, претензій стосовно її якості, оздоблення, площі, планування Покупець не має.
* В мене зафіксовані дефекти. Чому я маю від них відмовлятися?


!!! Це не договір про те, що я наймаю організацію для виконання робіт та надання послуг та не про те, як управитель гарно буде обслуговувати будинок.
Це договір про те - як доїти власників ("стригти вівців").

Потрібно вимагати укладення договору по типовій формі.


!!! Зумисно затягують здачу будинку, щоб вимотати та щоб інвестори підписали кабальні умови.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .262829
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx