Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

134. . .21
28 янв 2017 14:43
Большая просьба схему расположения усадьбы привязать к схеме застройки.
28 янв 2017 21:02
Уже не в усадьбе дело. Есть юрист Дядюк , а есть общественная организация "Кияни об'єднуємось" ,самое ценное у которой её репутация! Когда мы решили узнать с кем имеем дело, то как обычно направили запросы во все необходимые инстанции. Полученные ответы мы не сочли возможным держать в тайне от потенциальных инвесторов и опубликовали их на форуме.Мы не состоим в клиентских отношениях ни с застройщиками ни с клиентами Дядюка. Только в Ваших руках решение принять ко вниманию нашу информацию или нет!
С уважением, координатор проектов Владимир Бондарь.
28 янв 2017 21:15
бла бла бла... :faceoff:
29 янв 2017 06:59
Уважаемый Владимир! Вот к Вам большая просьба, опубликуйте в этой ветке ту информацию. По пункам - 1), 2), 3)...
29 янв 2017 07:04
К адвокату тоже просьба - объясните нам, какие КОНКРЕТНО требования выдвигает владелец усадьбы. Схему уже не прошу, разобралась. Его дом есть на видео на сайте ПЛ. Ведь это его дом - 3 ютажа и на террирории усадьбы еще одна большое строение, кажется сруб? Что хочет владелец?
29 янв 2017 21:26
Цитата "Juli 70":
К адвокату тоже просьба - объясните нам, какие КОНКРЕТНО требования выдвигает владелец усадьбы. Схему уже не прошу, разобралась. Его дом есть на видео на сайте ПЛ. Ведь это его дом - 3 ютажа и на террирории усадьбы еще одна большое строение, кажется сруб? Что хочет владелец?


Таки да. огласите сумму которую хочет владелец дома. Чтоб мі могли понять адекватность ситуации.
01 фев 2017 19:38
Цитата "Juli 70":
Его дом есть на видео на сайте ПЛ. Ведь это его дом - 3 ютажа и на террирории усадьбы еще одна большое строение, кажется сруб?

Ви могли би дати посилання на відео із будинком? На сайті ПЛ не знайшов. Наперед вдячний ))
12 фев 2017 21:08
Както дядюк и компания притихли,всётаки интиресно пошли бы они на контакт?
12 фев 2017 22:20
Цитата "Inv_14":

Ви могли би дати посилання на відео із будинком? На сайті ПЛ не знайшов. Наперед вдячний ))


я бы на вашем месте просто поехал бЫ и глянул. Честно говоря дом мне абсолютно не мешает)) если разрешат ввести в эксплуатацию в таком случае то и хорошо)
15 фев 2017 08:26
Цитата "Juli 70":
К адвокату тоже просьба - объясните нам, какие КОНКРЕТНО требования выдвигает владелец усадьбы. Схему уже не прошу, разобралась. Его дом есть на видео на сайте ПЛ. Ведь это его дом - 3 ютажа и на террирории усадьбы еще одна большое строение, кажется сруб? Что хочет владелец?



Єдина вимога, яку висуває мій клієнт, це щоб забудовник перестав творити беззаконня.
Проте, бажання і мрії мого клієнта не є темою даної гілки форуму.
Дана гілка форуму призначена для обговорення питань і проблем юридичного характеру, пов’язаних з будівництвом ЖК «ParkLand» і саме про це ми і будемо говорити.
І так, розпочнемо наш тривалий і детальний аналіз:
Будь яке будівництво починається із землі – з отримання прав користування земельною ділянко і саме з цього почнемо наш аналіз і ми.
Згідно рішення Київської міської ради від 18 грудня 2008 року N 922/922 громадянам (фізичним особам) було передано понад тисячу ділянок площею біля 8-12 соток – «для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у мікрорайоні Жуляни у Солом'янському та у Голосіївському районах м. Києва», тобто – для садибного будівництва.
Згідно ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» - «Забудова земельної ділянки здійснюється в межах її цільового призначення, встановленого відповідно до законодавства.
Слід зазначити, що з того часу Київська міська рада не приймала жодних рішень щодо зміни цільового призначення цих ділянок.
І саме тому - у відповідності до цільового призначення цієї землі, забудовнику і були видані містобудівні умови та обмеження на забудову цих ділянок – на будівництво САДИБНИХ будинків не вище 4 поверхів.
15 фев 2017 11:21
На сусідній гілці розповсюджено інформацію (як вказано - її джерелом - є забудовник), про те, що 4 б4динку присвоєно поштову адресу.
Що цікаво - ця інформація про начебто присвоєну адресу, з'явилась через 20 хвилин, після того, як ми на цій гілці розмістили інформацію про проблеми із цільовим використанням землі.
Хотілось би звернути увагу інвесторів чи потенційних інвесторів на те, що довіряти слід лише перевіреній інформації - підтвердженій відповідними документами.
15 фев 2017 11:48
Наша організація завжди намагалась надавати інвесторам і потенційним інвесторам лише перевірену інформацію, підтверджену відповідними документами, а тому ми сьогодні направимо інформаційний запит і на протязі 5 робочих днів отримаємо офіційну відповідь щодо того - чи присвоювалсь 4 будинку поштова адреса

З повагою
ГО "Кияни обьєднуємось"
15 фев 2017 12:22
Цитата "kiev4you":
Наша організація завжди намагалась надавати інвесторам і потенційним інвесторам лише перевірену інформацію, підтверджену відповідними документами, а тому ми сьогодні направимо інформаційний запит і на протязі 5 робочих днів отримаємо офіційну відповідь щодо того - чи присвоювалсь 4 будинку поштова адреса

З повагою
ГО "Кияни обьєднуємось"

Спасибо, за беспокойство!
15 фев 2017 12:54
Цитата "Renatvrv":

Спасибо, за беспокойство!


Будь ласка!

До речі, Зім кепітал груп (правда чомусь під дещо іншою вивіскою - і це насторожує (нагадує Войцеховського - той тоже міняв вивіски, як перчатки), за аналогічною схемою, як і Парк Ленд - збираєтьься розпочати будівництво по вул. Павлика Морозова, 4, 6, 8, 10, 12, на що вже зареєстрована декларація - КВ 083170190311.
Схема та ж сама - цільове призначення землі - садибне будівництво - будуєм по безпрєдєлу.
Слава богу - там все лише на початку і є депутати, які готові повоювати.
Може адміністрації форума варто відкрити нову гілку по цій новій забудові?
Бо ця гілка має іншу тему.
Ну а якщо ні - почекаємо поки та забудова на Павліка Морозова десь офіційно не засвітиться
15 фев 2017 13:29
А чому Ви думаєте що то ЗІМ планує будівництво?
Я звичайно бачу, що моноліт гарант зареєстрований на амурській 4 і один із засновників має ім'я та прізвище як у людини у відділі продажу)))Але все ж таки, можливо ви знаєте більше, то пишіть)
А все зрозуміло там ЗІМ засновник марвел хоумс..
15 фев 2017 13:42
Цитата "A n d":
А чому Ви думаєте що то ЗІМ планує будівництво?
Я звичайно бачу, що моноліт гарант зареєстрований на амурській 4 і один із засновників має ім'я та прізвище як у людини у відділі продажу)))Але все ж таки, можливо ви знаєте більше, то пишіть)
А все зрозуміло там ЗІМ засновник марвел хоумс..


Головне не спішити - і ви самі можете знайти більшість інформації.
Дійсно, засновником "Марвел Хауса" - є Зім.
Тобто - це їхня забудова.
Але, так як під брендом Зіма стає все важче продавати (бо мутні схеми - які от-от посипляться) і якщо по Парк Ленду начнуть сипатись декларації - то хто ж вкладатиме гроші у стройки Зіма?), тому - під нову забудову зареєстрували нову "печатку".
Це точно так саме як у Войцеховського - коли скінчились лохи, готові вкладати гроші в УКО груп - то він почав реєструвати під кожну нову забудову - нові фірми.
Правда допустив помилку - всі вони були зареєстровані за тією ж адресою, що і УКО (потім Войцеховський порозумнішав - і вже у нових фірм були і нові засновники і зовсім різні адреси реєстрації).
Тут Зім допустив таку ж саму помилку - сховався за новою вивіскою, напевно надіявся, що ніхто не докопається до засновників.
15 фев 2017 13:49
Та ну, навряд ЗІМ би робив засновником себе,якщо там мутна схема, тим паче знаю що землю в тому районі вони купили ще в 2015 році
15 фев 2017 13:50
Цитата "A n d":
Та ну, навряд ЗІМ би робив засновником себе,якщо там мутна схема, тим паче знаю що землю в тому районі вони купили ще в 2015 році


Це про вулицю на оболоні? Чи гугл мене не туди відправляє
15 фев 2017 13:59
Цитата "A n d":
Та ну, навряд ЗІМ би робив засновником себе,якщо там мутна схема, тим паче знаю що землю в тому районі вони купили ще в 2015 році



Відомі забудовники, які напрацьовують портофоліо забудов - намагаються будувати все під власним брендом - бо потенційний інвестор дивиться на "шлейф" збудованого.
А земля там куплена в 2016 році і оформлена на громадян - фізичних осіб (у нас є витяги з реєстру), можем вислати.
Слід розуміти, що планували під себе, а тепер коли піраміда Зіма має високі шанси посипатись - то декларацію в січні 2017 подав Марвел - як говориться - зашифрувались :P
15 фев 2017 14:01
Цитата "Drozd Vadym":


Це про вулицю на оболоні? Чи гугл мене не туди відправляє


Да
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
134. . .21
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее