Подать объявление

ЖК Нивки-Парк | ИнтерГал-Буд | пр. Победы, 67

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2019 - 2023 г.
Планировки
от 31 111 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
151из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 246.
19/8%
28/11%
99/40%
62/25%
38/15%
1. . .512514. . .519
16 янв 2021 20:33
Навіщо порівнювати ЖК комфорт класу біля метро і якість там проблемні полу недобудови в передмісті ??? Це все одно що Таврію Люкс з Тойотою Камрі намагатися порівняти. Результат відомий заздалегідь. Аргумент у нас немає грошей на паркінг тому можна і без нього просто чудовий ... У мене є гроші на паркінг, але його НЕМАЄ... Мені обіцяли триповерховий гіпермаркет в 300 метрах від дому, але його НЕМАЄ ... Мені обіцяли стоянку безкоштовну в 100 метрах від під’їзду, але її НЕМАЄ ... Мені обіцяли що вид з вікна буде на голубе небо та сонце, але його НЕМАЄ... Якщо купувати зараз то просто проблеми з документами і все це не обіцяють, але коли я сидів у ВП то мені показували іншу зовсім схему території і інфраструктура мала для мене не останню позицію при виборі... Тому люди і не довольні ... Про сервіс я взагалі мовчу, за такі гроші він має бути значно кращий ... Маю надію, що в кінці року питання ОСББ актуалізується і хочаб власники почнуть контролювати витрату коштів та якість наданих послуг...
17 янв 2021 18:50
Да ЖК комфорт класса. Застройщик года ! Запитаны попрежнему по времянке. Сегодня целый день были проблемы со светом в 3 доме раз 5 свет пропадал по часу. До этого у них 31 декабря отключали на пару часов. Сейчас и до первого дома очередь дошла. Погасло все, а со светом вода и отопление при наружной температуре -20. Люди в лифте застряли и никто их спасать не спешит.
19 янв 2021 18:22
Электричество пропадает уже третий день подряд! Застройщик построил красивую будку для ТП, но она пустая! ЖК подключен, грубо говоря, переноской к заводу. С наступлением холодов переноска не выдерживает напряжения. Но застройщик не желает решать эту проблему. Жильцы платят за электричество по коммерческим тарифам. Вот такая реальность в ЖК комфорт класса Нивки Парк. Отношение к инвесторам и жильцам, просто скотское.
19 янв 2021 20:46
Это ужас, а не застройщик! Документов на большую часть домов в комплексе все еще нет! Коммуникаций нет! Парковочных мест нет и врядли будут.
19 янв 2021 21:28
Да, с отключением света конечно немного задрали ребята , и даже не немного. Приходя с работы постарайтесь все успеть до 9 вечера , иначе потом фонарь в помощь
20 янв 2021 05:12
Сказати що то треш, то нічого не сказати! Ганьба забудовнику! Забудовник року кажете, ага, як би не так.
Дуже багато проблем з цим ІГБ і виявляються воно тільки ви з потенціального інвестора переходити у розряд інвестора.
По-перше - не виконують терміни дії договором куплі продажу. Порушують так років на 2 зі здачею будинків та з оформленням прав власності.
По-друге - навіть якщо Ви дочекатися закінчення будівництва та здачу будинку, то права власності будете очікувати ще довго. Будинки 1,2,3 отримали поштову адресу ще 01.04.2020 року, але право власності ІГБ видави далеко не всім, десь 70 % ще не отримали документи, і не з проблем інвесторів. Проблеми що ІГБ не поспішає виконувати умови договорів. Не поспішає видавати документи. Організована ця процедура дуже невдало.
Документи видає нотаріус ІГБ, такий у них порядок, хоча це порушує права інвесторів.
По-третє - і навіть якщо Ви вже отримали права власності - ви не господар квартири. Ви не маєте змогу обирати постачальника послуг та заключати прямі договори бо, як виявляється забудовник не передав будинки на баланс Київенерго, та Київводоканал.
У зв’язку з цим тарифи у ЖК дуже високі, тариф встановлений промисловий , не для населення. Станом на поточну дату , наприклад тариф на електропостачання 2,26 грн., для населення - до 100 кВт - 0,90 грн, вище - 1,68 грн.

І останне- жити у комплексі останні дні неможливо - на дворі мінус 20, у квартирі температура -всього 15!
Дуже часто відключається електроенергія, пропадає водопостачання, опалення!
А все по тому, що забудовник не виконує взяті на себе зобов’язання .
20 янв 2021 11:31
Мда, не радужно пока все, уже немного жалеть начинаю. Они опять не получили разрешение на строительство по последним очередям
20 янв 2021 14:21
Мы уже пожалели, что связалися с ними. "Забудовник року" оказалось просто фикция! Бегите!
20 янв 2021 18:48
Чому тільки висловлюють незадоволення на форумі? Чому люди мовчать? Інвестор не виконує свої зобов‘язання, тому повинен нести відповідальність. Шкода, що живемо ми в неправовій державі...
21 янв 2021 08:44
Поздравляю инвесторов 5го и 6го дома. Наконец то получены сертификаты.
21 янв 2021 12:02
Чому тільки висловлюють незадоволення на форумі? Чому люди мовчать? Інвестор не виконує свої зобов‘язання, тому повинен нести відповідальність. Шкода, що живемо ми в неправовій державі...

Вчера был инициирован приезд телевизионщиков с освещением проблем ЖК. Люди не молчат.
21 янв 2021 12:29
Отримано Сертифікати про прийняття в експлуатацію будинків №5 та №6.

Інформація на сайті ЖК
21 янв 2021 13:09
Поздравляю инвесторов 5го и 6го дома. Наконец то получены сертификаты.

Хоть это радует
21 янв 2021 16:27
Радует это, конечно. Но договориться на счет осмотра (приёмки) - настоящий квест.
21 янв 2021 18:40
Я так розумію, що після прийняття будуть видавати документи на право власності. Так? Коли?
22 янв 2021 10:41

Хоть это радует

Да это радует!
1 дом тоже очень обрадовался когда в 2018 были получены сертификаты на наш дом.
Но мы ждали ещё 2 года когда застройщик получит почтовый адрес, без которого невозможно получить права собственности.
Мы подучили право собственности в числе первых в июле 2020.
Многие инвесторы из 1 дома до сих пор не могут получить право собственности. И не потому что они не хотят получать, а потому что у ИГБ своя непонятная схема в оформлении документов собственнику.
Как формируется очередь на получение документов - инвесторы первого дома до сих поре не могут понять. Заключив договора купли продажи ещё в 2016-2017 - у многих нет прав собственности.
22 янв 2021 12:15
Щодо перебоїв у постачанні електроенергії до будинків житлового комплексу «Нивки-Парк».

Інформація на сайті ЖК
22 янв 2021 19:07
Прокоментую заяву забудовника.
ІГБ з якихось причин не може домовитись з ДтЕК про підключення і монтаж обладнання в постійні трансформаторні підстанції. Тому забудовник встановив тимчасову ТП розміром з газель і підключив від неї аж 4 будинки. Враховуючи що всі комерційні площі не мають централізованого водяного опалення і був мороз -20 вони грілись електричними обігрівачами, а також мешканці(хоча особисто у мене було тепло і в -20) , що призвело до перезавантаження мережі.
Більше всього постраждав 1 і 3будинок бо там багато комерційних приміщень та майже повністю заселений.
Світло без попередження вимикалось на кілька годин, а разом з ним вода і опалення.

На даний момент вони зменшили навантаження на мережу першого будинку і потеплішало. Сподіваюсь такого більше не буде.

Детальніше можна подивитись сюжет вікна-новини стб на ютубі якщо пошукати «Холодная темнота и сон под двумя одеялами»
25 янв 2021 15:56

Да это радует!
1 дом тоже очень обрадовался когда в 2018 были получены сертификаты на наш дом.
Но мы ждали ещё 2 года когда застройщик получит почтовый адрес, без которого невозможно получить права собственности.
Мы подучили право собственности в числе первых в июле 2020.
Многие инвесторы из 1 дома до сих пор не могут получить право собственности. И не потому что они не хотят получать, а потому что у ИГБ своя непонятная схема в оформлении документов собственнику.
Как формируется очередь на получение документов - инвесторы первого дома до сих поре не могут понять. Заключив договора купли продажи ещё в 2016-2017 - у многих нет прав собственности.


Я думав, що ця історія з сертифікатами, адресами і правом власності вже давно закінчилася. А воно й досі триває...
01 фев 2021 12:40
Добрый день, подскажите сейчас в 6м доме есть отопление? планирую принимать там квартиру, можно ли сразу проверить отопление на возможные утечки? у кого-то получилось так сделать во время приемки?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .512514. . .519
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее