Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
174из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
4/11%
7/19%
4/11%
9/25%
12/33%
1. . .2224. . .39
30 май 2022 06:26

Хортиця2019

Ми вклалися в цей будинок саме тому, що він був невеликий, компактний, йшло активно будівництво, і мав здаватися у 3 кварталі цього року,  надійний забудовник, розраховували на заселення не пізніше весни 2023 року.  Так говорили у відділі продажів. Тепер активно будують усі інші об'єкти, а наш стоїть вже з нового року 5 місяців, з січня до березня активно будувалися два сусідні будинки нашого ЖК. Зараз пропонують чекати закінчення війни, щоб потім   усе  вирішувати з комунікаціями. Активно будують 3 секцію Вудлайну, будинки у Броварах, Коцюбинському, а їх там один за одним, шостий будинок Одеського бульвару, а ми будемо чекати чого?... Хто нам дасть відповідь. Відповідь про те що наш будинок віднесли до другої черги влаштовує усіх? Якщо по графіку термін здачі - 3 квартал цього року. Якщо проблеми з комунікаціями, усі органи влади працюють на місцях, треба вирішувати це питання. 

Доброї ночі. Питання можливо трохи не по темі, але згідно відео що публікують представники відділу продажів у ЖК Вудлайн ведуться внутрішні роботи (плитка, штукатурка, внутрішні комунікації й т.д.) у першій та другій секціях. Нічого невідомо про третю. Ви на власні очі бачили як підвозять бетон, працюють крани та монолітники? Питаю для розуміння ситуації.

30 май 2022 11:54

Дело в том, что идти митинговать в отдел продаж нецелесообразно, менеджер ничего не решает. Идти к руководству можно, можно поднять революцию, пригласить кого-то из телевизора, закончится это тем, что мы создадим Атланту антирекламу, народ от них отвернется, перестанут покупать квартиры, пирамида накроется, т.е. это будет удар по самим себе. В таком случае стройка может вообще не начаться.

30 май 2022 12:48

Хортиця2019

Ми вклалися в цей будинок саме тому, що він був невеликий, компактний, йшло активно будівництво, і мав здаватися у 3 кварталі цього року,  надійний забудовник, розраховували на заселення не пізніше весни 2023 року.  Так говорили у відділі продажів. Тепер активно будують усі інші об'єкти, а наш стоїть вже з нового року 5 місяців, з січня до березня активно будувалися два сусідні будинки нашого ЖК. Зараз пропонують чекати закінчення війни, щоб потім   усе  вирішувати з комунікаціями. Активно будують 3 секцію Вудлайну, будинки у Броварах, Коцюбинському, а їх там один за одним, шостий будинок Одеського бульвару, а ми будемо чекати чого?... Хто нам дасть відповідь. Відповідь про те що наш будинок віднесли до другої черги влаштовує усіх? Якщо по графіку термін здачі - 3 квартал цього року. Якщо проблеми з комунікаціями, усі органи влади працюють на місцях, треба вирішувати це питання. 

Я инвестор ЖК вудлайн, не вводите людей в заблуждение "Активно будують 3 секцію Вудлайну" - это не правда! 3 секцию никто не строит с начала войны, коробка которой остановилась на уровне 14-15 этажа. Работы идут ТОЛЬКО внутри построенных коробок (1,2 секция) штукатурка, плитка, стяжка, электрика и тд. Подождите, как писали в чате до средины июня и не пишите ложной информации.

30 май 2022 13:33

На днях ще вирішила перечитати договір. Вибачаюсь якщо я щось не так зрозуміла, але! Там написано що при винекнині форс-мажорів(тото війна, пандемфя ітд) вони забов'язані на протяці 3 діб повідомити кажного інвестора про пипинення будівельник робіт, якщо вони цього не зробили, вони не мають права ссилатися подалі на цей форс мажор( ще раз, якщо я все правильно зрозуміла, я не юрист) Мене особисто ніхто ні про що не повідовляв, тож чи можна розраховувати на цей пункт в договорі? і якось з ними подалі вирішувати питання по цьому пункту

30 май 2022 13:34

Всем привет!

Читаю вас всех...начинаю паниковать и закрываю форум. ))

Я тоже вложила последние деньги в наш ЖК, еще и перед войной. Еще и рассрочка, непонятно что делать...платить..нет...


Успокойтесь. В стране война, гибнут люди, мужчины на фронте, плюс продлили военное положение.

Почему заморозят сразу стройку? Очень много проблем, начиная от логистики и заканчивая тем, что некоторые заводы неработают.

Атлант - молодец, что включились в работу, хоть и не все объекты. В ином случае могли ждать окончания войны и продолжать стройку. И у нас буду строить, просто позже.


Я, лично, спокойна, так как у нас в стране - форс-мажор, при чем очень страшный и непонятно что будет дальше.


пс. у моих друзей, в Киеве, ни один застройщик не начал строить, а несколько из них вообще не выходят на связь.

30 май 2022 18:44

Вітаю всіх учасників форуму. На мою думку потрібно зберігати спокій, адже незважаючи на всі труднощі на сьогоднішній день, Атлант єдиний забудовник у Києві який здійснює свою діяльність. Особисто я радий, що зробив внесок саме у компанію Атлант та на даний момент не жалкую. 

30 май 2022 18:44

Юрий 3

Дело в том, что идти митинговать в отдел продаж нецелесообразно, менеджер ничего не решает. Идти к руководству можно, можно поднять революцию, пригласить кого-то из телевизора, закончится это тем, что мы создадим Атланту антирекламу, народ от них отвернется, перестанут покупать квартиры, пирамида накроется, т.е. это будет удар по самим себе. В таком случае стройка может вообще не начаться.

До того ж, піднімати революцію з залученням телебачення, це пряме порушення закону про військовий стан.

31 май 2022 07:02

Вот и я считаю, что нужно подождать середины июня и послушать руководство,  думаю, все сдвинется с мертвой точки

31 май 2022 07:06

Юрий 3

Вот и я считаю, что нужно подождать середины июня и послушать руководство,  думаю, все сдвинется с мертвой точки

Так, давайте почекаємо

31 май 2022 07:13

Я  теж за. Чекаємо. 

31 май 2022 10:45

Ivanna 02

Вітаю всіх учасників форуму. На мою думку потрібно зберігати спокій, адже незважаючи на всі труднощі на сьогоднішній день, Атлант єдиний забудовник у Києві який здійснює свою діяльність. Особисто я радий, що зробив внесок саме у компанію Атлант та на даний момент не жалкую. 

Не брешіть, атлант не єдиний забудовник в київській області (хз до чого тут Київ), хто повернувся до роботи.

31 май 2022 13:07

Хто ще працює?

31 май 2022 13:22

Ivanna 02

Хто ще працює?

В Київський області відновили будівництво 20% забудовників. https://uprom.info/news/other/buduvannya/v-ukrayini-zabudovnyky-vidnovyly-roboty-u-50-zhytlovyh-kompleksiv/


З того, що бачу з вікна - мартинова будівництво працює і в новосілках і в борщагівці.


Вибачитись за брехню не хочете?

31 май 2022 19:44

Буквально, 20% зокрема це Буча та Ірпінь, аналізуйте це ж Ваша інформація. Я думаю із цих 20% не менше 5 % і припадає на Атлант. 

31 май 2022 20:11

Думаю не стоит ругаться, конструктивных идей это не приносит, я был две недели назад в Новоселках, возле Озерного София Нова готовит к сдаче два соседних дома, да идет стройка, но к нам это не имеет никакого отношения, давайте все-таки подождем , осталось две недели

02 июнь 2022 12:12

Выложили первые видео начала строительства 

02 июнь 2022 13:27

TataK!

Выложили первые видео начала строительства 

Так вже веселіше! Вітаю всіх )

02 июнь 2022 13:27

Ну вроде пошло дело. Дай бог теперь без остановок.

02 июнь 2022 19:39

Я вас всіх знов розчарую.

Коли робив фотку тиждень тому, на другий довгий дім заливали бетон у фундамент, я питав у робочих, типу почали будувати? Вони сказали ні, просто треба залити фундамент бо далі неможна чекати. Тобто вони там чисто заливають фундамент і все.


P.S. можете ставити мінуси)

03 июнь 2022 06:06

Korshe

Я вас всіх знов розчарую.

Коли робив фотку тиждень тому, на другий довгий дім заливали бетон у фундамент, я питав у робочих, типу почали будувати? Вони сказали ні, просто треба залити фундамент бо далі неможна чекати. Тобто вони там чисто заливають фундамент і все.


P.S. можете ставити мінуси)

Який сенс заливати фундамент наступного, якщо недостроїти перший? Це значить, що будівництво буде продовжуватись, а щоб йшли інвестори на 2й будинок, треба буде показати результат першого, думаю - все буде добре)

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .2224. . .39
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx