ЖК Атлант на Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна
| Забудовник | АТЛАНТ |
| Здача ЖК | 2022 - 2023 р. |
| Планування | від 20 000 Грн/м² |
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
Хортиця2019
Ми вклалися в цей будинок саме тому, що він був невеликий, компактний, йшло активно будівництво, і мав здаватися у 3 кварталі цього року, надійний забудовник, розраховували на заселення не пізніше весни 2023 року. Так говорили у відділі продажів. Тепер активно будують усі інші об'єкти, а наш стоїть вже з нового року 5 місяців, з січня до березня активно будувалися два сусідні будинки нашого ЖК. Зараз пропонують чекати закінчення війни, щоб потім усе вирішувати з комунікаціями. Активно будують 3 секцію Вудлайну, будинки у Броварах, Коцюбинському, а їх там один за одним, шостий будинок Одеського бульвару, а ми будемо чекати чого?... Хто нам дасть відповідь. Відповідь про те що наш будинок віднесли до другої черги влаштовує усіх? Якщо по графіку термін здачі - 3 квартал цього року. Якщо проблеми з комунікаціями, усі органи влади працюють на місцях, треба вирішувати це питання.
Доброї ночі. Питання можливо трохи не по темі, але згідно відео що публікують представники відділу продажів у ЖК Вудлайн ведуться внутрішні роботи (плитка, штукатурка, внутрішні комунікації й т.д.) у першій та другій секціях. Нічого невідомо про третю. Ви на власні очі бачили як підвозять бетон, працюють крани та монолітники? Питаю для розуміння ситуації.
Дело в том, что идти митинговать в отдел продаж нецелесообразно, менеджер ничего не решает. Идти к руководству можно, можно поднять революцию, пригласить кого-то из телевизора, закончится это тем, что мы создадим Атланту антирекламу, народ от них отвернется, перестанут покупать квартиры, пирамида накроется, т.е. это будет удар по самим себе. В таком случае стройка может вообще не начаться.
Хортиця2019
Ми вклалися в цей будинок саме тому, що він був невеликий, компактний, йшло активно будівництво, і мав здаватися у 3 кварталі цього року, надійний забудовник, розраховували на заселення не пізніше весни 2023 року. Так говорили у відділі продажів. Тепер активно будують усі інші об'єкти, а наш стоїть вже з нового року 5 місяців, з січня до березня активно будувалися два сусідні будинки нашого ЖК. Зараз пропонують чекати закінчення війни, щоб потім усе вирішувати з комунікаціями. Активно будують 3 секцію Вудлайну, будинки у Броварах, Коцюбинському, а їх там один за одним, шостий будинок Одеського бульвару, а ми будемо чекати чого?... Хто нам дасть відповідь. Відповідь про те що наш будинок віднесли до другої черги влаштовує усіх? Якщо по графіку термін здачі - 3 квартал цього року. Якщо проблеми з комунікаціями, усі органи влади працюють на місцях, треба вирішувати це питання.
Я инвестор ЖК вудлайн, не вводите людей в заблуждение "Активно будують 3 секцію Вудлайну" - это не правда! 3 секцию никто не строит с начала войны, коробка которой остановилась на уровне 14-15 этажа. Работы идут ТОЛЬКО внутри построенных коробок (1,2 секция) штукатурка, плитка, стяжка, электрика и тд. Подождите, как писали в чате до средины июня и не пишите ложной информации.
На днях ще вирішила перечитати договір. Вибачаюсь якщо я щось не так зрозуміла, але! Там написано що при винекнині форс-мажорів(тото війна, пандемфя ітд) вони забов'язані на протяці 3 діб повідомити кажного інвестора про пипинення будівельник робіт, якщо вони цього не зробили, вони не мають права ссилатися подалі на цей форс мажор( ще раз, якщо я все правильно зрозуміла, я не юрист) Мене особисто ніхто ні про що не повідовляв, тож чи можна розраховувати на цей пункт в договорі? і якось з ними подалі вирішувати питання по цьому пункту
Всем привет!
Читаю вас всех...начинаю паниковать и закрываю форум. ))
Я тоже вложила последние деньги в наш ЖК, еще и перед войной. Еще и рассрочка, непонятно что делать...платить..нет...
Успокойтесь. В стране война, гибнут люди, мужчины на фронте, плюс продлили военное положение.
Почему заморозят сразу стройку? Очень много проблем, начиная от логистики и заканчивая тем, что некоторые заводы неработают.
Атлант - молодец, что включились в работу, хоть и не все объекты. В ином случае могли ждать окончания войны и продолжать стройку. И у нас буду строить, просто позже.
Я, лично, спокойна, так как у нас в стране - форс-мажор, при чем очень страшный и непонятно что будет дальше.
пс. у моих друзей, в Киеве, ни один застройщик не начал строить, а несколько из них вообще не выходят на связь.
Вітаю всіх учасників форуму. На мою думку потрібно зберігати спокій, адже незважаючи на всі труднощі на сьогоднішній день, Атлант єдиний забудовник у Києві який здійснює свою діяльність. Особисто я радий, що зробив внесок саме у компанію Атлант та на даний момент не жалкую.
Юрий 3
Дело в том, что идти митинговать в отдел продаж нецелесообразно, менеджер ничего не решает. Идти к руководству можно, можно поднять революцию, пригласить кого-то из телевизора, закончится это тем, что мы создадим Атланту антирекламу, народ от них отвернется, перестанут покупать квартиры, пирамида накроется, т.е. это будет удар по самим себе. В таком случае стройка может вообще не начаться.
До того ж, піднімати революцію з залученням телебачення, це пряме порушення закону про військовий стан.
Вот и я считаю, что нужно подождать середины июня и послушать руководство, думаю, все сдвинется с мертвой точки
Юрий 3
Вот и я считаю, что нужно подождать середины июня и послушать руководство, думаю, все сдвинется с мертвой точки
Так, давайте почекаємо
Я теж за. Чекаємо.
Ivanna 02
Вітаю всіх учасників форуму. На мою думку потрібно зберігати спокій, адже незважаючи на всі труднощі на сьогоднішній день, Атлант єдиний забудовник у Києві який здійснює свою діяльність. Особисто я радий, що зробив внесок саме у компанію Атлант та на даний момент не жалкую.
Не брешіть, атлант не єдиний забудовник в київській області (хз до чого тут Київ), хто повернувся до роботи.
Хто ще працює?
Ivanna 02
Хто ще працює?
В Київський області відновили будівництво 20% забудовників. https://uprom.info/news/other/buduvannya/v-ukrayini-zabudovnyky-vidnovyly-roboty-u-50-zhytlovyh-kompleksiv/
З того, що бачу з вікна - мартинова будівництво працює і в новосілках і в борщагівці.
Вибачитись за брехню не хочете?
Буквально, 20% зокрема це Буча та Ірпінь, аналізуйте це ж Ваша інформація. Я думаю із цих 20% не менше 5 % і припадає на Атлант.
Думаю не стоит ругаться, конструктивных идей это не приносит, я был две недели назад в Новоселках, возле Озерного София Нова готовит к сдаче два соседних дома, да идет стройка, но к нам это не имеет никакого отношения, давайте все-таки подождем , осталось две недели
Выложили первые видео начала строительства 
TataK!
Выложили первые видео начала строительства
Так вже веселіше! Вітаю всіх )
Ну вроде пошло дело. Дай бог теперь без остановок.
Я вас всіх знов розчарую.
Коли робив фотку тиждень тому, на другий довгий дім заливали бетон у фундамент, я питав у робочих, типу почали будувати? Вони сказали ні, просто треба залити фундамент бо далі неможна чекати. Тобто вони там чисто заливають фундамент і все.
P.S. можете ставити мінуси)
Korshe
Я вас всіх знов розчарую.
Коли робив фотку тиждень тому, на другий довгий дім заливали бетон у фундамент, я питав у робочих, типу почали будувати? Вони сказали ні, просто треба залити фундамент бо далі неможна чекати. Тобто вони там чисто заливають фундамент і все.
P.S. можете ставити мінуси)
Який сенс заливати фундамент наступного, якщо недостроїти перший? Це значить, що будівництво буде продовжуватись, а щоб йшли інвестори на 2й будинок, треба буде показати результат першого, думаю - все буде добре)
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041