ЖК Атлант на Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная
| Застройщик | АТЛАНТ |
| Сдача ЖК | 2022 - 2023 г. |
| Планировки | от 20 000 Грн/м² |
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
Доброго вечора! Мені вчора на мій запит Атлант зразу ж дав офіційну відповідь, що на сайті ЛУН помилка. Приємним було те, що повідомлення надійшло зразу на мій запит пізно ввечері на електронну пошту і сказано про проблеми, які зараз виникають у зв'язку із запуском будівельних робіт, нехваткою робочих рук, постачанням будівельних матеріалів, але про наміри відновити будівництво. Враховуючи, що наш будинок вже стоїть з 20 поверхів, сподіваюся, що 25 ніхто не буде продовжувати будувати, то залишилося вставити вікна, утеплити мінеральною ватою, з постачанням якої на сьогодні є проблеми і комунікації. На ЛУНі зразу відреагували і усе виправили. Дякую керівництву Атланту за оперативність. На рахунок того, що прибрали телефони менеджерів, я переглянула, їх прибрали з усіх наших ЖК, можливо, з метою більшої захищеності чи безпеки в умовах військового стану. Думаю, кожен з нас має телефон менеджера.
Хортиця2019
Доброго вечора! Мені вчора на мій запит Атлант зразу ж дав офіційну відповідь, що на сайті ЛУН помилка. Приємним було те, що повідомлення надійшло зразу на мій запит пізно ввечері на електронну пошту і сказано про проблеми, які зараз виникають у зв'язку із запуском будівельних робіт, нехваткою робочих рук, постачанням будівельних матеріалів, але про наміри відновити будівництво. Враховуючи, що наш будинок вже стоїть з 20 поверхів, сподіваюся, що 25 ніхто не буде продовжувати будувати, то залишилося вставити вікна, утеплити мінеральною ватою, з постачанням якої на сьогодні є проблеми і комунікації. На ЛУНі зразу відреагували і усе виправили. Дякую керівництву Атланту за оперативність. На рахунок того, що прибрали телефони менеджерів, я переглянула, їх прибрали з усіх наших ЖК, можливо, з метою більшої захищеності чи безпеки в умовах військового стану. Думаю, кожен з нас має телефон менеджера.
ОП працює зараз, камери вимкнули з міркувань безпеки на всіх обєктах. Думаю що це ж стосується і номерів мобільних, там на сайті вказана пошта менеджерів, або ж можна зворотній дзвінок замовити, за потреби.
Sergey Beliy
В цьому відео можно побачити наш будинок номер 1 на Озерній у якого є якась надстройка на 20 поверсі. Зміни є. До війни зверху була інша конструкція. Але шо це за конструкція невідомо. Відео з телеграм каналу Атлант.
Відповідь від Атланту: Доброго дня.
В Броварах на декільках майданчиках, в Новосілках Вудлайн, Одесский бульвар, у Коцюбинському Атлант вже працює. Майже на всіх будівельних майданчиках. На Озерній ще ні.
Чомусь тільки на одному нашому ЖК на Озерній не працюють і не виставляють фото. Хоч і так будинок цілу зиму простояв в очікуванні чи то 25 чи таки 20 поверхів. Прохання до забудовника розпочати будівництво першого будинку, в який люди інвестували кошти і чекають.
Добрий день. Хтось має якусь інформацію щодо початку будівництва на нашому ЖК.
Добрий день! Взагалі якось незрозуміло і підозріло, що на одному нашому ЖК не поновили будівництво і не виставляють фото. Скрізь набрали бригади, активно виставляють фото і відеозвіти, а тут взагалі ніяких робіт не ведуть при такій погоді. Усе завмерло з зими. Невеликий компактний будинок, його при бажанні можна було б швидко завершити, але чомусь він на дуже тривалій паузі.
Вроде как его нет, со всех жк только наш простаивает,возможно действительно не хватает людей, возможно что то еще. В любом случае никакой официальной информации нет, а менеджеры думаю все что могут сказать это вот вот начнем - ждите, конкретики нет.
Добрый день. Я не знаю что там происходит с нашим ЖК, но я писала и в чате и отправляла письма по имейл, обратной связи нет. Остаётся только ждать и надеяться. Но считаю что мы должны знать правду, которую застройщик нам не озвучивает. Я только и читаю сообщение в форуме через неделю ждите. Месяц уже прошёл.
ОТВЕТ ОП
Так как персонала не хватает, есть огромные проблемы с логистикой и поставкой материалов, было решено сконцентрироваться в самый сложный период (который пока продолжается) на участках с максимально близкой готовностью и подключенными коммуникациями. Потому ЖК Озерный вернется к активной стройке чуть позже, чем другие объекты.
Вобщем, пока война попытаемся достроить на тех участках, на которых уже проведены коммуникации.
TataK!
ОТВЕТ ОП
Так как персонала не хватает, есть огромные проблемы с логистикой и поставкой материалов, было решено сконцентрироваться в самый сложный период (который пока продолжается) на участках с максимально близкой готовностью и подключенными коммуникациями. Потому ЖК Озерный вернется к активной стройке чуть позже, чем другие объекты.
Вобщем, пока война попытаемся достроить на тех участках, на которых уже проведены коммуникации.
Мені така самі відповідь прийшла
Немного постараюсь дополнить ответы. Кроме того, что написано выше, мне написали, что кроме проблем с логистикой и поставкой, еще есть проблемы с общением с государственными органами и другими организациями. А от этого зависит проложение коммуникаций. Т.к. надо тянуть коммуникации по муниципальной и чужой частной земле. А учитывая то, что сейчас мало что работает это затруднительно. Остальные ЖК запустили, т.к. на них уже коммуникации подключены и их можно максимально быстро достроить и передать собственникам.
Собственно, в совокупности этих причин наш ЖК пока не и запускают. Как я из диалога понял, больше боли у застройщика именно в том, что гос. органы и другие компании, с которыми нужно вести диалог для работы сейчас не работают.
Так же сказали, что сроков запуска нет, т.к. "все зависит от завершения военных действий".
Не вешаем нос. Я думаю, что достроят обязательно, тем более, раньше всегда с этим все было ок, и сейчас другие ЖК не забросили и достраивают.
Доброго дня! Нової інформації ніякої немає стосовно нашого будинку?
Доброго дня, чи є якась інформація по нашому будинку ? Вже майже місяц як відновили всі жк, а на нашому будівницвта так і немає (
Добрый вечер. А кто-то платит по договору рассрочку или будете ждать когда запустят стройку?
Я зробила платіж із надією на те що пришвидшиться відновлення будівництва, мала на меті здійснювати решту платежів, але тепер сумніваюсь
Ivanna 02
Я зробила платіж із надією на те що пришвидшиться відновлення будівництва, мала на меті здійснювати решту платежів, але тепер сумніваюсь
Мы аналогично. Оплатили платеж за этот месяц, но пока не будем, пока не анонсируют продолжение строительства.
Так, хочеться, щоб будівництво уже розпочалося. Надіюсь, що забудовник шукає можливості відновлення робіт. Стосовно платити чи не платити. Я особисто навіть не знаю як тут краще і правильніше. В договорі написано, що на випадок таких подій як воєнний стан можна робити паузу. Але ж цю суму потрібно рано чи пізно платити. Тим більше, що у цьому ж договорі прописаний коефіцієнт у випадку зростання курсу долара - а він росте. І не відомо яка буде динаміка наших заробітків, тим більше, якщо ці заробітки у національній валюті.
Vl.Volodya
Так, хочеться, щоб будівництво уже розпочалося. Надіюсь, що забудовник шукає можливості відновлення робіт. Стосовно платити чи не платити. Я особисто навіть не знаю як тут краще і правильніше. В договорі написано, що на випадок таких подій як воєнний стан можна робити паузу. Але ж цю суму потрібно рано чи пізно платити. Тим більше, що у цьому ж договорі прописаний коефіцієнт у випадку зростання курсу долара - а він росте. І не відомо яка буде динаміка наших заробітків, тим більше, якщо ці заробітки у національній валюті.
Здравствуйте. Совершенно верно, можно делать паузу. Но никто ж не призывает не платить вовсе — когда продолжат строить - погасить долг. То есть, оплатить все то, что во время паузы по договору должно было быть выплачено. По поводу курса - застройщик написал, что за неделю где-то предупредят о повышении, чтобы все те, у кого есть долг смогли его погасить до повышения курса. Поэтому, никто не мешает откладывать деньги и держать условно у себя дома под подушкой. А когда у застройщика появится возможность коммуницировать с громадами чтобы проложить коммуникации, тогда и оплатить.
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041