Подати оголошення

ЖК На Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 20 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
171з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 34.
2/6%
6/18%
5/15%
9/26%
12/35%
1. . .1921. . .37
21 квіт 2022 16:39

Доброго вечора! Мені вчора на мій запит Атлант  зразу ж дав офіційну відповідь, що на сайті ЛУН помилка. Приємним було те, що повідомлення надійшло зразу на мій запит пізно ввечері на електронну пошту  і  сказано про проблеми, які зараз виникають у зв'язку із запуском будівельних робіт, нехваткою робочих рук, постачанням будівельних матеріалів, але про наміри відновити будівництво. Враховуючи, що наш будинок вже стоїть з 20 поверхів, сподіваюся, що 25 ніхто не буде продовжувати будувати, то залишилося вставити вікна, утеплити мінеральною ватою, з постачанням якої на сьогодні є проблеми і комунікації.  На ЛУНі зразу відреагували і усе виправили. Дякую керівництву  Атланту за оперативність. На рахунок того, що прибрали телефони менеджерів, я переглянула, їх прибрали з усіх наших ЖК, можливо, з метою більшої захищеності чи безпеки в умовах військового стану. Думаю, кожен з нас має телефон менеджера. 

22 квіт 2022 13:39

Хортиця2019

Доброго вечора! Мені вчора на мій запит Атлант  зразу ж дав офіційну відповідь, що на сайті ЛУН помилка. Приємним було те, що повідомлення надійшло зразу на мій запит пізно ввечері на електронну пошту  і  сказано про проблеми, які зараз виникають у зв'язку із запуском будівельних робіт, нехваткою робочих рук, постачанням будівельних матеріалів, але про наміри відновити будівництво. Враховуючи, що наш будинок вже стоїть з 20 поверхів, сподіваюся, що 25 ніхто не буде продовжувати будувати, то залишилося вставити вікна, утеплити мінеральною ватою, з постачанням якої на сьогодні є проблеми і комунікації.  На ЛУНі зразу відреагували і усе виправили. Дякую керівництву  Атланту за оперативність. На рахунок того, що прибрали телефони менеджерів, я переглянула, їх прибрали з усіх наших ЖК, можливо, з метою більшої захищеності чи безпеки в умовах військового стану. Думаю, кожен з нас має телефон менеджера. 

ОП працює зараз, камери вимкнули з міркувань безпеки на всіх обєктах. Думаю що це ж стосується і номерів мобільних, там на сайті вказана пошта менеджерів, або ж можна зворотній дзвінок замовити, за потреби.

23 квіт 2022 15:23

Sergey Beliy


В цьому відео можно побачити наш будинок номер 1 на Озерній у якого є якась надстройка на 20 поверсі. Зміни є. До війни зверху була інша конструкція. Але шо це за конструкція невідомо. Відео з телеграм каналу Атлант. 

27 квіт 2022 19:44

Відповідь від Атланту: Доброго дня. 

Наразі ми майже закінчили формувати бригади на Одеському бульварі і Петлюри 28. Набираються Вудлайн, та Київська, а далі Озерна і Коцюбинське. 
Почекайте трохи. 
Нажаль ми зараз не можемо запустити все разом тому, що немає багатьох людей, підрядних організацій, та бетонні(та інші) заводи ще не працюють. 
В Києві майже жодна будівельна компанія не працює, а ми вже працюємо.  І всі об’єкти буде добудовано як завжди! 


01 трав 2022 10:43

В Броварах на декільках майданчиках, в Новосілках Вудлайн, Одесский бульвар, у Коцюбинському Атлант вже працює. Майже на всіх будівельних майданчиках. На Озерній ще ні. 

01 трав 2022 12:24

Чомусь тільки на одному нашому ЖК на Озерній не працюють і не виставляють фото. Хоч і так будинок цілу зиму простояв в очікуванні чи то 25 чи таки 20 поверхів. Прохання до забудовника розпочати будівництво першого будинку, в який люди інвестували кошти і чекають.

03 трав 2022 13:06

Добрий день. Хтось має якусь інформацію щодо початку будівництва на нашому ЖК. 

03 трав 2022 14:17

Добрий день! Взагалі якось незрозуміло і підозріло, що на одному нашому  ЖК не поновили будівництво і не виставляють фото. Скрізь набрали бригади, активно виставляють фото і відеозвіти, а тут взагалі ніяких робіт не ведуть при такій погоді. Усе завмерло з зими. Невеликий компактний будинок, його при бажанні можна було б швидко завершити, але чомусь він на дуже тривалій паузі.

03 трав 2022 14:17

Вроде как его нет, со всех жк только наш простаивает,возможно действительно не хватает людей, возможно что то еще. В любом случае никакой официальной информации нет, а менеджеры думаю все что могут сказать это вот вот начнем - ждите, конкретики нет.

04 трав 2022 13:21

Добрый день. Я не знаю что там происходит с нашим ЖК, но я писала и в чате и отправляла письма по имейл, обратной связи нет. Остаётся только ждать и надеяться. Но считаю что мы должны знать правду, которую застройщик нам не озвучивает. Я только и читаю сообщение в форуме через неделю ждите. Месяц уже прошёл. 

04 трав 2022 13:21

ОТВЕТ ОП

Так как персонала не хватает, есть огромные проблемы с логистикой и поставкой материалов, было решено сконцентрироваться в самый сложный период (который пока продолжается) на участках с максимально близкой готовностью и подключенными коммуникациями. Потому ЖК Озерный вернется к активной стройке чуть позже, чем другие объекты.


Вобщем, пока война попытаемся достроить на тех участках, на которых уже проведены коммуникации.

04 трав 2022 15:26

TataK!

ОТВЕТ ОП

Так как персонала не хватает, есть огромные проблемы с логистикой и поставкой материалов, было решено сконцентрироваться в самый сложный период (который пока продолжается) на участках с максимально близкой готовностью и подключенными коммуникациями. Потому ЖК Озерный вернется к активной стройке чуть позже, чем другие объекты.


Вобщем, пока война попытаемся достроить на тех участках, на которых уже проведены коммуникации.

Мені така самі відповідь прийшла

04 трав 2022 19:00

Немного постараюсь дополнить ответы. Кроме того, что написано выше, мне написали, что кроме проблем с логистикой и поставкой, еще есть проблемы с общением с государственными органами и другими организациями. А от этого зависит проложение коммуникаций. Т.к. надо тянуть коммуникации по муниципальной и чужой частной земле. А учитывая то, что сейчас мало что работает это затруднительно. Остальные ЖК запустили, т.к. на них уже коммуникации подключены и их можно максимально быстро достроить и передать собственникам.

Собственно, в совокупности этих причин наш ЖК пока не и запускают. Как я из диалога понял, больше боли у застройщика именно в том, что гос. органы и другие компании, с которыми нужно вести диалог для работы сейчас не работают.

Так же сказали, что сроков запуска нет, т.к. "все зависит от завершения военных действий".


Не вешаем нос. Я думаю, что достроят обязательно, тем более, раньше всегда с этим все было ок, и сейчас другие ЖК не забросили и достраивают.


10 трав 2022 11:39

Доброго дня! Нової інформації ніякої немає стосовно нашого будинку?

10 трав 2022 18:06

Доброго дня, чи є якась інформація по нашому будинку ? Вже майже місяц як відновили всі жк, а на нашому будівницвта так і немає (

11 трав 2022 04:59

Добрый вечер. А кто-то платит по договору рассрочку или будете ждать когда запустят стройку?

12 трав 2022 11:48

Я зробила платіж із надією на те що пришвидшиться відновлення будівництва, мала на меті здійснювати решту платежів, але тепер сумніваюсь

12 трав 2022 12:50

Ivanna 02

Я зробила платіж із надією на те що пришвидшиться відновлення будівництва, мала на меті здійснювати решту платежів, але тепер сумніваюсь

Мы аналогично. Оплатили платеж за этот месяц, но пока не будем, пока не анонсируют продолжение строительства.

12 трав 2022 16:23

Так, хочеться, щоб будівництво уже розпочалося. Надіюсь, що забудовник шукає можливості відновлення робіт. Стосовно платити чи не платити. Я особисто навіть не знаю як тут краще і правильніше. В договорі написано, що на випадок таких подій як воєнний стан можна робити паузу. Але ж цю суму потрібно рано чи пізно платити. Тим більше, що у цьому ж договорі прописаний коефіцієнт у випадку зростання курсу долара - а він росте. І не відомо яка буде динаміка наших заробітків, тим більше, якщо ці заробітки у національній валюті. 

13 трав 2022 09:00

Vl.Volodya

Так, хочеться, щоб будівництво уже розпочалося. Надіюсь, що забудовник шукає можливості відновлення робіт. Стосовно платити чи не платити. Я особисто навіть не знаю як тут краще і правильніше. В договорі написано, що на випадок таких подій як воєнний стан можна робити паузу. Але ж цю суму потрібно рано чи пізно платити. Тим більше, що у цьому ж договорі прописаний коефіцієнт у випадку зростання курсу долара - а він росте. І не відомо яка буде динаміка наших заробітків, тим більше, якщо ці заробітки у національній валюті. 

Здравствуйте. Совершенно верно, можно делать паузу. Но никто ж не призывает не платить вовсе — когда продолжат строить - погасить долг. То есть, оплатить все то, что во время паузы по договору должно было быть выплачено. По поводу курса - застройщик написал, что за неделю где-то предупредят о повышении, чтобы все те, у кого есть долг смогли его погасить до повышения курса. Поэтому, никто не мешает откладывать деньги и держать условно у себя дома под подушкой. А когда у застройщика появится возможность коммуницировать с громадами чтобы проложить коммуникации, тогда и оплатить.

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .1921. . .37
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше