Подать объявление

ЖК Montreal House | Монреаль | Cityconsult Development | ул. Антоновича, 102у

ЗастройщикАльянс Новобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 64 975 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
183из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 29.
4/14%
1/3%
3/10%
6/21%
15/52%
1. . .2123. . .27
19 ноя 2020 07:34
За 2,5 года ниединого этажа вверх, бедные инвесторы. За это время от момента фундамента Профрембуд построил 12 Ти этажку,отдал ключи от квартиры.
19 ноя 2020 12:33
Адмін, а ви можете блокувати користувачів, які розповсюджують неправдиву інформацію?
наприклад ось цього - chits
19 ноя 2020 15:22
За 2,5 года ниединого этажа вверх, бедные инвесторы. За это время от момента фундамента Профрембуд построил 12 Ти этажку,отдал ключи от квартиры.


Це той Профрембуд, який у Вишгороді тричі здачу одного зі своїх житлових комплексів переносив? І взагалі - до чого тут реклама забудовника із Вишгорода?
20 ноя 2020 15:20

На сайті додана камера:
https://montreal.ua/progress

20 ноя 2020 17:27
Вот это новость. Спасибо!
Ракурс хороший, будем смотреть.
20 ноя 2020 17:56
О, нарешті довгоочікувана камера! Дякую за хорошу новину.
20 ноя 2020 19:49
Только качество камеры настолько отстойное, что плакать хочется (
21 ноя 2020 01:07
Mironoff07, дочекайтеся денного освітлення, буде добре видно ;)
23 ноя 2020 11:17
Теперь работаю только так 😄
23 ноя 2020 11:47
Только качество камеры настолько отстойное, что плакать хочется (


Ніби звичайна якість як для онлайн-камери. Я дивився у п"ятницю ввечері - доволі добре майданчик було видно. Зараз взагалі все чудово видно. Висить високо, весь майданчик видно. Як на мене, то цього достатньо, щоб мати можливість контролювати як рухається процес будівництва.
23 ноя 2020 12:41
Камера это конечно отлично. Но я насчитала от силы 10 человек на стройке, такими темпами они еще лет 10 строить будут
23 ноя 2020 19:15
Просто непонятно, неужели нельзя было поставить камеру хоть немного дороже, чтобы качество было как у нашего соседа :smile: Ну да ладно, и за то что есть спасибо
24 ноя 2020 11:57
Камера это конечно отлично. Но я насчитала от силы 10 человек на стройке, такими темпами они еще лет 10 строить будут



А скільки по-вашому на такому майданчику має бути людей? Поділіться, будь ласка, вашою експертною думкою. Бо я, наприклад, не експерт, то мені важко спрогнозути - зо 20 людей, які сьогодні були на майданчику - це багато чи мало?
24 ноя 2020 12:21
В 2022 году сарказма поубавится. Это все издержки строительства в центре города, больше желающих "нагреться" на таких объектах, более сложный и затрудненный процесс строительства (те же бетономешалки в пробках часами стоят и ночью жители соседних домов строить спокойно не дадут, по понятной причине). Совет один - не давайте застройщику спуску, чтоб не расслаблялись. Уже задержка виднеется в года полтора.
24 ноя 2020 14:52
Василю, у мене таке враження, що я особисто Вам писала з приводу малої кількості працівників. Це не так)
І я не експерт, але вважаю, що для будинку у якого дата здачі 2 квартал 2022 року, то на майданчику дійсно мало будівельників.
Якщо Ви вважаєте інакше - рада за Вас)
24 ноя 2020 16:51
Темпы безусловно ужасные, глупо с этим спорить. Скорее всего просто этот обьект не в приоритете, было бы желание - нашли бы способ строить быстрее
24 ноя 2020 16:52
В 2022 году сарказма поубавится. Это все издержки строительства в центре города, больше желающих "нагреться" на таких объектах, более сложный и затрудненный процесс строительства (те же бетономешалки в пробках часами стоят и ночью жители соседних домов строить спокойно не дадут, по понятной причине). Совет один - не давайте застройщику спуску, чтоб не расслаблялись. Уже задержка виднеется в года полтора.


Можливо, це тільки мені так здається, але ніби тут ніхто спуску забудовнику якраз і не дає) Навпаки - все досить активно обговорюється і контролюється навіть тут на цій сторінці.
24 ноя 2020 16:55
Василю, у мене таке враження, що я особисто Вам писала з приводу малої кількості працівників. Це не так)
І я не експерт, але вважаю, що для будинку у якого дата здачі 2 квартал 2022 року, то на майданчику дійсно мало будівельників.
Якщо Ви вважаєте інакше - рада за Вас)


Мені просто цікаво було за якою формулою ви вирахували, що за такої кількості робітників будинок будуватиметься саме стільки років. А бачите - ви теж не експерт і відповіді яка має бути оптимальна кількість робітників у вас теж немає. Ну добре, будемо спостерігати за будівництвом далі. Добре, що тепер камера для цього є.
25 ноя 2020 11:34
Просматривал камеру несколько дней.
Работают примерно с 08:00 до 19:00. В субботу работают, в воскресенье рабочих нет. Рабочих насчитывал около 20 человек несколько раз. Судить много или мало - не берусь.
Однозначно всем понятно, что задержка пока только увеличивается, не смотря на суету на площадке. Проанализировав большинство ЖК, понимаю, что этап, который мы прошли действительно долгий, и у многих застройщиков он занимает год-два. И только после этого этапа в среднем растет по 2-3 этажа в месяц. Даже с этими сроками в заявленный II квартал 22 года застройщик не уложится, но, наверное, сейчас главное, чтобы строили. Первый этаж - осенью, заявленный на встрече в декабре, мы так и не увидели.
Конечно смотря на конкурентов, которые даже стартовали позже - там картина веселей, растут этажи.
На звонки в ОП получаешь ответ - все супер, работа кипит.
Остается верить и ждать.
25 ноя 2020 11:38


Можливо, це тільки мені так здається, але ніби тут ніхто спуску забудовнику якраз і не дає) Навпаки - все досить активно обговорюється і контролюється навіть тут на цій сторінці.


Цікаво, що саме Ви контролюєте?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2123. . .27
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее