Подать объявление

ЖК "Lemonade", ул. Ломоносова, 36а - "GEOS"

ЗастройщикGEOS
Сдача ЖК2015 - 2018 г.
Планировки
от 19 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 131.
13/10%
19/15%
63/48%
27/21%
9/7%
1. . .117119. . .183
25 фев 2016 10:36
Цитата "Сергей Киев":
Застройщик создает мне серьезные проблемы, считаю своим долгом ответить ему той же монетой.

Цитата "Soulcatcher":
сначала подумайте к чему это может привести,
25 фев 2016 15:18
Доброго дня!
Сьогодні розмовляв по телефону з керівником відділу продажу, Стремецькою Наталією Генадіївною.
Обміри БТІ вже були, зараз подають документи на присвоєння адреси.
Присвоєння адреси може зайняти до 90 днів.
Після чого будуть оформлятися технічні паспорти на квартири, і тільки тоді ми дізнаємося реальну площу квартири.
25 фев 2016 15:21
Спасибо за информацию! О возможности зайти на ремонт она не говорила?
25 фев 2016 15:31
Цитата "neko":
Спасибо за информацию! О возможности зайти на ремонт она не говорила?

Вона нічого не говорила, але і я не питав.
Я думаю, не раніше ніж ми зробимо 100% оплату.
25 фев 2016 19:09
Наталіє Геннадіївно, ваш компаньйон з БТ розмістив підтвердження про сплату пайового внеску. Через неоднозначну інформацію в частині виконання аналогічних дій з боку Геоса прохання наступного дня публічно оприлюднити фотокопію довідки про сплату пайового внеску Геосом (без зазначення розміру внеску чи інших персональних даних з обмеженим доступом).
25 фев 2016 20:13
Цитата "Martini297":
Доброго дня!
Сьогодні розмовляв по телефону з керівником відділу продажу, Стремецькою Наталією Генадіївною.
Обміри БТІ вже були, зараз подають документи на присвоєння адреси.
Присвоєння адреси може зайняти до 90 днів.
Після чого будуть оформлятися технічні паспорти на квартири, і тільки тоді ми дізнаємося реальну площу квартири.


Дякуємо за інформацію.

Присвоєння адреси насправді займає від 3 до 6 місяців, знаючи ГЕОС і нашу країну (як "швидко" працюють держ підприємства), в результаті - "здрастуй жовтень", холодна погода, підключення до опалення, а наш будинок знову "пролетить", тобто знову "привіт десь квітень 2017".

Якщо чесно нормальні слова, якась ввічливість і терпіння просто уже закінчилися. Моєму розчаруванню немає межі.......... У квітні буду подавати позов до суду на підставі порушення умов договору. :-(
25 фев 2016 20:30
Якщо чесно нормальні слова, якась ввічливість і терпіння просто уже закінчилися. Моєму розчаруванню немає межі.......... У квітні буду подавати позов до суду на підставі порушення умов договору. :-([/quote]
Да уж, вырисовывается мало приятная картина. А что больше всего выводит из себя, так это то что раньше шла речь( при покупке) что после обмеров нас пускают на ремонт и мы делаем ремонт, как делают и во многих жк. Сейчас же наш застройщик сделал финт ушами, ждем документов, плюс не известно оплачен ли взнос.. И документы мы будем подписывать в порядке очереди не один день....
26 фев 2016 11:15
Щодо того, що обміри БТІ вже були і зараз подають документи на присвоєння адреси.
Присвоєння адреси може зайняти до 90 днів.

Теж саме мені Наталія Генадіївна сказала 08.02.2016 р.
Щось дуже довго триває подача документів...

Шановна Наталія Генадіївна,вкажіть, будь-ласка, точну дату подачі документів на присвоєння адреси.
26 фев 2016 15:47
Мы с мужем ищем квартиру для жизни. На форуме у вас все сложно и запутанно, продают две компании, куда лучше обратиться?
26 фев 2016 15:49
Як жінка ви здатні відчути задоволення, коли вас обманюють?
26 фев 2016 15:50
Честно говоря, нет
26 фев 2016 15:52
Скільки часу готові чекати на вселення? Ви мешканка Києва?
26 фев 2016 15:53
Ой, желательно побыстрее. Сейчас на рынке есть из чего выбрать, зачем ждать? Мы снимаем жилье на Борщаговке
26 фев 2016 16:06
Цитата "Andriy_Vasiliovich":
Натомість Геос за 5 місяців навіть не сплатив пайовий внесок (!!!), чи є в них кошти невідомо, коли сплатять невідомо. Якщо звернетеся до них й увесь цей час будете винаймати житло, то втратите багато грошей, краще вкладіть в ремонт власної оселі. Вирішувати вам.


Чи не хоче пан скачати цим, що ті, хто звернувся до БТ вже живуть у власних оселях, поки інші, що звернулися до Геос вынаймають житло? Що одні то і інші робити ремонт власними силами не дають, допоки не буде отримано адресу, та складено акт передачі.
Може різниця вона і є, та поки на винаймання житла вона ні як не впливає, так що выбачайте.
26 фев 2016 17:49
Геос строит и определяет сроки заселения(4 дом), следовательно вся информация предоставляемая непрофессиональным менеджером Ярославом из БТ - всего-лишь его личные домыслы. Версии от БТ меняются чуть ли не еженедельно(что неудивительно информации же у них нет, а кормить инвесторов чем-то нужно), а если вы посмеете задавать им вопросы, почему же так, то вас обложат матом представители компании("спрытный" Ярослав в частности).
Что касается третьего дома, то там выбора у кого покупать нет. БТ распугала исками всех партнеров и осталась в гордом одиночестве завершать строительство. Надежность данного застройщика вы можете определить по количеству сданных объектов, поведению персонала и его истории судебных исков.
Выбор безусловно за вами.
З.Ы. Andriy_Vasiliovich вероятней всего и есть "спрытный" менеджер ибо все остальные его называют иначе.
26 фев 2016 20:03
не треба відволікатися на дрібниці й особистості, ключова проблема – несплата Геосом пайового внеску за 5 місяців (!), а невелика нікому не відома фірма якось впоралася із цим надскладним для “грандів” завданням. Головною “особистою вигадкою”, напевно, слід вважати повідомлення менеджером про сплату їх фірмою пайового внеску, але ця “вигадка” з легкістю спростовується незаперечним юридичним документом, копія якого представлена (довідка про сплату пайового внеску). Чому Геос не спромігся за 5 місяців (!) сплатити й представити таку ж довідку? Тож для мене є очевидним, яка з цих контор лідирує в рейтингу “особистих вигадок (відмазок, обіцянок)”.
27 фев 2016 15:11
Не нужно отвлекаться, на ваше общение с самим собой и "предоставление недостоверной информации" вами, Ярослав?)
Кстати, все ваши учетки зареганы по одному паттерну. Кто ж вас такого на работу-то взял... И почему видя всю эту клоунаду до сих пор не уволил...
27 фев 2016 17:25
якщо у в а ж н о почитаєте мої думки, то я буду останній, кого можно запідозрити в прихильності до будь-якої компанії. Можете уважати мене Ярославом (щоправда, Ярослав із цим навряд чи погодиться), Андрієм чи Олександром, мені усе рівно, я витрачаю свій дорогий час не для того, щоб сперечатися з приводу мало суттєвих деталей. Тим більше із вами, який вже тривалий час представляє інтереси Геоса. Хочете виконати роль провокатора, але досвіду, напевно, не багато. Я вам раджу спрямувати свою енергію не на слабкі “відмазки” Геоса, в які ніхто не вірить, а на сплату пайового внеску. Не язиком треба тут працювати, а гроші сплатити. І я буду першим, хто підтримає вашу компанію. З приводу строків – я думаю це можна зробити протягом наступного тижня, після березневих свят ми повернемося до цього питання.
28 фев 2016 06:00
Цитата "Andriy_Vasiliovich":
якщо у в а ж н о почитаєте мої думки, то я буду останній, кого можно запідозрити в прихильності до будь-якої компанії. Можете уважати мене Ярославом (щоправда, Ярослав із цим навряд чи погодиться), Андрієм чи Олександром, мені усе рівно, я витрачаю свій дорогий час не для того, щоб сперечатися з приводу мало суттєвих деталей. Тим більше із вами, який вже тривалий час представляє інтереси Геоса. Хочете виконати роль провокатора, але досвіду, напевно, не багато. Я вам раджу спрямувати свою енергію не на слабкі “відмазки” Геоса, в які ніхто не вірить, а на сплату пайового внеску. Не язиком треба тут працювати, а гроші сплатити. І я буду першим, хто підтримає вашу компанію. З приводу строків – я думаю це можна зробити протягом наступного тижня, після березневих свят ми повернемося до цього питання.

Ярослав, вы знаете, как называется, когда в одном человеке живет много личностей и они даже не подозревают о существовании друг друга?)
Роль провокатора тут играете именно вы, общаясь сами с собой с 4 учеток. Но, в силу ограниченных способностей, делаете это очень неумело.
Насчет интересов Геоса - повеселили) Я тут защищаю исключительно свои интересы. Если они совпадают с интересами Геоса в достройке 4го дома, то это не делает меня их сотрудником, а только инвестором. А вот ваша "реклама" БТ, увы, не оставляет пространства для фантазии. И чтобы высмеять вашу "рекламу" достаточно отлистать эдак 50 страниц сего форума назад.
И кстати "тривалий час", которым вы мне пеняете, как раз доказывает мою человеческую природу. А вот вы, как типичный бот, появились недавно, под конкретную задачу и скоро исчезнете.
Вы с каждым неумелым постом закапываете себя все глубже.
28 фев 2016 07:39
Не засоряйте форум какая компания лучше, не выясняйте отношения друг с другом. "Доброжелатели" могут покинуть форум, мы это прошли. Все равно будут вводить два дома вместе.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .117119. . .183
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее