Подать объявление

ЖК "Lemonade", ул. Ломоносова, 36а - "GEOS"

ЗастройщикGEOS
Сдача ЖК2015 - 2018 г.
Планировки
от 19 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 131.
13/10%
19/15%
63/48%
27/21%
9/7%
1. . .116118. . .183
24 фев 2016 14:49
Мене цікавить, щоб узяв квартиру та заїхав через декілька місяців
24 фев 2016 14:53
Цитата "Petro_Outlander":
Доброго дня, шановне панство! Підшукую собі квартиру, на вигляд будинок у вас гарний, примітний, але почитав форум й розгубився. Цікаво дізнатися про підводні камені



Для меня подводный камень только один: деньги мы платили полтора года назад, но до сих пор не знаем сроков захода на ремонт и получения права собственности. =)
Условия договора вы всё равно не измените, так что здесь все в одном положении.
24 фев 2016 14:53
якщо читати форум, то дата заїзду тут головна таємниця. На словах її безліч разів переносили. Останні вісім місяців інвестори безуспішно намагаються її дізнатися, але конкретну дату офіційні представники ВП називати відмовляються. З конкретики тут називають від 2017 до 2020 року. Вирішуйте самі.
24 фев 2016 14:54
Цитата "Andriy_Vasiliovich":
З конкретики тут називають від 2017 до 2020 року. Вирішуйте самі.


Хм, какая у вас интересная "конкретика".
24 фев 2016 14:56
Та щось воно дуже далеко за такі гроші
24 фев 2016 14:59
Цитата "Petro_Outlander":
Доброго дня, шановне панство! Підшукую собі квартиру, на вигляд будинок у вас гарний, примітний, але почитав форум й розгубився. Цікаво дізнатися про підводні камені

если смотрите на первую очередь, то риск минимальный, единственное что сильно напрягает, это сроки сдачи, а так, стройка законная, цены вменяемые, ну а если смотрите на вторую очередь, то хорошо подумайте, раза 3 самостоятельно, и раза два с юристом, так как из второй очереди вышли компании "КГС" и "ГЕОС" и осталась только компания "Будтехнологии" у которой это первый проект...
24 фев 2016 14:59
ми теж вже не віримо обіцянкам, але як мисляча людина візьміть до уваги один факт: сертифікат про готовність будинку в них на руках з жовтня 2015 р., минуло 5 місяців (!!!), майже півроку, але вони лише “сплачують пайовий внесок”, БТІ не було, фактично нічого з оформлення права власності зроблено не було. Такими темпами десь напевно між 2017 й 2020 роками й заїдимо. Беріть до уваги справи, а не слова. Придбання нерухомості це не картоплю купити в магазині.
24 фев 2016 15:01
Дякую за об’єктивні поради, пошукаю, мабуть, в іншому місці
24 фев 2016 15:22
Цитата "Petro_Outlander":
Мене цікавить, щоб узяв квартиру та заїхав через декілька місяців

хахахаха))) тут навіть перша черга не може про таке мріяти))))
24 фев 2016 17:28
Цитата "Andriy_Vasiliovich":
якщо читати форум, то дата заїзду тут головна таємниця. На словах її безліч разів переносили. Останні вісім місяців інвестори безуспішно намагаються її дізнатися, але конкретну дату офіційні представники ВП називати відмовляються. Вирішуйте самі.

По-перше, дату заїзду ніхто жодного разу не переносив. Точну дату заїзду жодного разу не озвучували. Це дата події, настання якої має певну ймовірність. Нікого не хочу образити, але в ситуації, коли довгоочікувана бажана квартира вже ніби є, але в неї ще не можна в'їхати чи почати робити ремонт, багато хто з інвесторів починає нервувати і видавати бажане за дійсне. І я не виняток також.
Ситуація виглядала так. Івестору(-ам) в ОП пообіцяв менеджер у приватній розмові, що будинок здатуть достроково і вже через кілька місяців можна будете робити ремонт. На форумі представник забудовника так само обіцяв, що будинок (перший) добудують та здадуть раніше терміну, визначеного у договорі. У той самий час у інвестора(-рів) був на руках договір, у якому чорним по білому була прописана дата здавання у експлуатацію. На папері будинок/будинки здали у визначену дату. Чи можуть бути з цього приводу обгрунтовані претензії до забудовника(-ків)? Думаю, ні.
По-друге, з приводу очікувань швидкого отримання поштової адреси. Ось, наприклад, дуже пристойний, як на мене, забудовник. Від дати отримання сертифікату на комплекс до дати отримання поштової адреси пройшло 7 місяців, якщо я правильно рахую:
//pjs.com.ua/ru/novosti/poluchen-sertifi kat-gotovnosti-obekta-zhk-revuczkogo,-9, -sekcziya-a.html
//pjs.com.ua/assets/images/2/2.jpg
У нашому випадку від дати отримання сертифікату поки пройшло 4 місяці. Тобто тривалість очікування ще не критична.
Я нікого не вмовляю і не агітую, просто звертаю увагу на те, що говорять емпіричні дані. Ну і можливо, трохи заспокоюю себе, бо останнім часом ці питання дуже активно на форумі обговорюються.
Цитата "Andriy_Vasiliovich":
З конкретики тут називають від 2017 до 2020 року.

Даруйте, але це чиясь бурхлива фантазія, а не конкретика.
Цитата "Andriy_Vasiliovich":
Вирішуйте самі.

Згодна на всі 100% і підтримую обгрунтування інших колег-інвесторів. Там де три забудовники, - вони обов'язково будуть чубитися (по принципу: де два українці - там три гетьмани, а якщо мова про майнові інтереси і гроші - то взагалі гарантія сварки). А там, де забудовник залишився один - він із відсутністю репутації. Але із плюсів - є дозвільна документація на будівництво, прийнятне місце і ціна.
24 фев 2016 18:20
Цитата "Lillafured":

По-перше, дату заїзду ніхто жодного разу не переносив. Точну дату заїзду жодного разу не озвучували. Це дата події, настання якої має певну ймовірність. Нікого не хочу образити, але в ситуації, коли довгоочікувана бажана квартира вже ніби є, але в неї ще не можна в'їхати чи почати робити ремонт, багато хто з інвесторів починає нервувати і видавати бажане за дійсне. І я не виняток також.
Ситуація виглядала так. Івестору(-ам) в ОП пообіцяв менеджер у приватній розмові, що будинок здатуть достроково і вже через кілька місяців можна будете робити ремонт. На форумі представник забудовника так само обіцяв, що будинок (перший) добудують та здадуть раніше терміну, визначеного у договорі. У той самий час у інвестора(-рів) був на руках договір, у якому чорним по білому була прописана дата здавання у експлуатацію. На папері будинок/будинки здали у визначену дату. Чи можуть бути з цього приводу обгрунтовані претензії до забудовника(-ків)? Думаю, ні.
По-друге, з приводу очікувань швидкого отримання поштової адреси. Ось, наприклад, дуже пристойний, як на мене, забудовник. Від дати отримання сертифікату на комплекс до дати отримання поштової адреси пройшло 7 місяців, якщо я правильно рахую:
//pjs.com.ua/ru/novosti/poluchen-sertifi kat-gotovnosti-obekta-zhk-revuczkogo,-9, -sekcziya-a.html
//pjs.com.ua/assets/images/2/2.jpg
У нашому випадку від дати отримання сертифікату поки пройшло 4 місяці. Тобто тривалість очікування ще не критична.
Я нікого не вмовляю і не агітую, просто звертаю увагу на те, що говорять емпіричні дані. Ну і можливо, трохи заспокоюю себе, бо останнім часом ці питання дуже активно на форумі обговорюються.

Даруйте, але це чиясь бурхлива фантазія, а не конкретика.

Згодна на всі 100% і підтримую обгрунтування інших колег-інвесторів. Там де три забудовники, - вони обов'язково будуть чубитися (по принципу: де два українці - там три гетьмани, а якщо мова про майнові інтереси і гроші - то взагалі гарантія сварки). А там, де забудовник залишився один - він із відсутністю репутації. Але із плюсів - є дозвільна документація на будівництво, прийнятне місце і ціна.

Вы пошли в защиту застройщика? Сертификат получили 1 октября - это уже 5 месяцев и ничего не сделали. Да, нормальное место и цена - но мы деньги 100% вложили еще в 2014 г. и этими деньгами без % пользуется застройщик, а инвесторы не могут знать дату получения документов. Это нормально? Пойдите в банк и возьмите деньги без % и гарантий? А мы свои деньги дали под гарантию сдачи дома 31 октября 2015 г.
24 фев 2016 19:01
Цитата "Lillafured":
Вы пошли в защиту застройщика?

Нет.

На счет времени от даты получения сертификата - Вы правы - это уже пять месяцев, я забыла дату (думала, что это было 31.10.15).
25 фев 2016 00:04
короче, пока что в кассе билеты только на футбол…но если каждый внесет свою “лепту” в общее дело построения светлого капиталистического будущего, то увидим его быстрее. Умный поймет, а от виталиков, иногда путающихся под ногами, все равно толку мало. В последнее время общественность превращается в силу, которая может реально влиять на развитие ситуации.
25 фев 2016 00:27
Цитата "sovest«»":
короче, пока что в кассе билеты только на футбол…но если каждый внесет свою “лепту” в общее дело построения светлого капиталистического будущего, то увидим его быстрее. Умный поймет, а от виталиков, иногда путающихся под ногами, все равно толку мало. В последнее время общественность превращается в силу, которая может реально влиять на развитие ситуации.

И в какую сторону обычно развивается ситуация под влиянием общественности?
Любое действие должно нести смысл. Скакунство смысла не несет, только разрушения. Ломать ведь не строить.
Повторюсь еще раз, действовать нужно в легальном поле, только в случае нарушения застройщиком своих обязательств(задокументированных) и только через предназначенные для этого гос. органы.
25 фев 2016 04:52
Цитата "Soulcatcher":

. Скакунство.

Дорогой друг, избегайте в рамках данного форума использовать выражения про кремлевских сепаратистов, во первых это не политический форум, во вторых, Вам потом еще жить в окружении бандеровцев.
25 фев 2016 07:09
Цитата "Сергей Киев":

Дорогой друг, избегайте в рамках данного форума использовать выражения про кремлевских сепаратистов, во первых это не политический форум, во вторых, Вам потом еще жить в окружении бандеровцев.

Класс, буду жить с бандеровцами )))))) :winky:
Давайте дадим им срок до 8 марта, а потом организуемся и сделаем застройщику счастье :protest:
25 фев 2016 09:41
Цитата "Сергей Киев":

Дорогой друг, избегайте в рамках данного форума использовать выражения про кремлевских сепаратистов, во первых это не политический форум, во вторых, Вам потом еще жить в окружении бандеровцев.
Дорогой друг, покажите где я хоть слово о сепаратизме(https://ru.wikipedia.org/wiki/Сепаратизм) написал. Перед тем, как бросаться подобными обвинениями стоит слегка подумать. Вашу принадлежность к бандеровцам я учту, хотя меня она особо не заботит, лично я ничего против них не имею, как и они имеют мало общего со скакунством. А скакунство, в моем понимании, это всего-то синоним слова глупость, бесцельных действий без оценки последствий. И все чего я прошу, перед тем, как вымещать свою агрессию и неудовлетворенность жизнью на застройщике или ком-либо еще, сначала подумайте к чему это может привести, как бы подобная последовательность действий не была непривычна лично для вас
25 фев 2016 10:21
Цитата "Зайка.":

Класс, буду жить с бандеровцами )))))) :winky:
Давайте дадим им срок до 8 марта, а потом организуемся и сделаем застройщику счастье :protest:
Ага, начальница ОП Геоса как раз женщина. То-то она обрадуется подарку к 8 марта)))
25 фев 2016 10:24
Цитата "Soulcatcher":

Застройщик создает мне серьезные проблемы, считаю своим долгом ответить ему той же монетой.
25 фев 2016 10:25
Цитата "Soulcatcher":
Цитата "Сергей Киев":

Дорогой друг, избегайте в рамках данного форума использовать выражения про кремлевских сепаратистов, во первых это не политический форум, во вторых, Вам потом еще жить в окружении бандеровцев.
Цитата:
покажите где я хоть слово о сепаратизме

покажите где я упомянул, что Вы пишите о сепаратистах? Я написал буквально, что это выражение используют запоребриковые сепаратисты, для пренебрежительного отзыва о украинцах, а ваше личное толкование, это Ваше личное дело.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .116118. . .183
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее