Подать объявление

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗастройщикАльянс Новобуд
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 21 166 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
153из 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .949697
08 окт 2022 15:46

Кажуть до Чернігова легко С-300 долітають і Торнадо із "білорашки". А як із цим у Броварах? Наскільки небезпечно купляти там житло? ПВО коли буде? В якому році?

09 окт 2022 09:01

Darkforest

Кажуть до Чернігова легко С-300 долітають і Торнадо із "білорашки". А як із цим у Броварах? Наскільки небезпечно купляти там житло? ПВО коли буде? В якому році?

Дуже підозрілі питання!!! Зайдіть до СБУ, вам там дадуть відповіді

10 окт 2022 11:31

Darkforest

Кажуть до Чернігова легко С-300 долітають і Торнадо із "білорашки". А як із цим у Броварах? Наскільки небезпечно купляти там житло? ПВО коли буде? В якому році?

Бровари далеко від кордону - сюди артилерія не долітає. А від ракет немає спасіння ніде в країні.

А за ПВО у верховної ради запитайте, яка замість купівлі ПВО знову збирається красти на великому крадівництві.

17 окт 2022 08:25

У вашої дитини ще неламані ноги? Тоді вам до нас! Дитячий майданчик біля будинку 1.2 подарує вам і вашій дитині незабутні враження )

Не знаю який осел проектував майданчик, але його так втопили, що 2 річні діти чиркають ногами об землю на гойдалках, а гірка веде прямо в пекло )


17 окт 2022 09:51

Ujosnax


У вашої дитини ще неламані ноги? Тоді вам до нас! Дитячий майданчик біля будинку 1.2 подарує вам і вашій дитині незабутні враження )

Не знаю який осел проектував майданчик, але його так втопили, що 2 річні діти чиркають ногами об землю на гойдалках, а гірка веде прямо в пекло )

Підтримую на 100%. Майданчик жахливий. ЖУСу аби поставить, а про безпеку дітей ніхто не подумав

18 окт 2022 16:02

Були сьогодні в "жусі" по питанню майданчика.


Ну що тут скажеш - все в старому доброму совковому стилі: там навіть звичайна операторша ПК, чи просто секретарша вважає, що ти до неї особисто на поклон прийшов і ти щось їй винен.


Вам на ваше місце вкажуть ще з порогу, коли ви будете декілька хвилин дзвонити в той домофон, щоб вам відчинили, бо бачите, там вони всі такі зайняті, що нема кому відчинити.


До цивілізаційного клієнторієнтовного підходу "жусу" як до неба рачки. Розуміння, що вони є найманими працівниками і обслуговують ваш ЖК, а не навпаки - немає.


Далі ви із своїм питанням підходите до найближчої дівчини за столом, яка усім свої виглядом вам покаже, як ви їй дорогі і відволікаєте від якихось більш важливих справ. Ми запитували про всратий майданчик, тож нас одразу відправили до директора.

Директор такий гарний гладкий чолов'яга абсолютно з таким самим виглядом "мені нема коли" почав слухати наше "ниття" про майданчик, потім благодушно відволікся на декілька дзвінків по телефону. Ми чемно зачекали, потім-таки донесли йому проблему з майданчиком, принаймні проблему "гірки в пекло" - у мене було фото. Про качелі відмахнувся типу "що ви хочете, щоб я зробив - вкоротив цепка на гойдалках?".


Врешті сказав, що за цей майданчик кошти ще не оплачені повністю і він зв'яжеться з підрядником і той переробить, але та компанія знаходиться десь невідомо де і зв'язку з ними нема. От коли буде зв'язок - тоді і зроблять.


Якось так. ЖУС - обслуговування на яке ми заслужили )


18 окт 2022 18:18

Ujosnax

Були сьогодні в "жусі" по питанню майданчика.


Ну що тут скажеш - все в старому доброму совковому стилі: там навіть звичайна операторша ПК, чи просто секретарша вважає, що ти до неї особисто на поклон прийшов і ти щось їй винен.


Вам на ваше місце вкажуть ще з порогу, коли ви будете декілька хвилин дзвонити в той домофон, щоб вам відчинили, бо бачите, там вони всі такі зайняті, що нема кому відчинити.


До цивілізаційного клієнторієнтовного підходу "жусу" як до неба рачки. Розуміння, що вони є найманими працівниками і обслуговують ваш ЖК, а не навпаки - немає.


Далі ви із своїм питанням підходите до найближчої дівчини за столом, яка усім свої виглядом вам покаже, як ви їй дорогі і відволікаєте від якихось більш важливих справ. Ми запитували про всратий майданчик, тож нас одразу відправили до директора.

Директор такий гарний гладкий чолов'яга абсолютно з таким самим виглядом "мені нема коли" почав слухати наше "ниття" про майданчик, потім благодушно відволікся на декілька дзвінків по телефону. Ми чемно зачекали, потім-таки донесли йому проблему з майданчиком, принаймні проблему "гірки в пекло" - у мене було фото. Про качелі відмахнувся типу "що ви хочете, щоб я зробив - вкоротив цепка на гойдалках?".


Врешті сказав, що за цей майданчик кошти ще не оплачені повністю і він зв'яжеться з підрядником і той переробить, але та компанія знаходиться десь невідомо де і зв'язку з ними нема. От коли буде зв'язок - тоді і зроблять.


Якось так. ЖУС - обслуговування на яке ми заслужили )


Дуже дякую Вам!

19 окт 2022 06:08

Підключення домофону чи зовнішньої камери, яка вже встановлена біля дверей - "жителі будинку повинні самі домовитися"
Встановити лавки зовні чи дивани в лоббі (як в Фамільному, в нас на першому поверсів величезна порожня опалювана площа, який в ній сенс?) - "жителі будинку повинні самі домовитися"
Роздільний збір сміття? Велопарковка? Декоративні елементи? - "Все самі робіть"


Все ж таки ЖЕК-4 в старому фонді й поштові ящики оновив, LED-світильники на кожний поверх, пластикові вікна за 400грн на місяць. 
А в ЖУСа "бізнес" в чому проявляється окрім ціни? Чи лише в тому, що розвантажитись не можна перед під'їздом, а треба на руках носити? В старих хрущовках підігнати вантажівку в двері можна на кілька хвилин, а тут ні.

19 окт 2022 09:04

AlexRR


Підключення домофону чи зовнішньої камери, яка вже встановлена біля дверей - "жителі будинку повинні самі домовитися"
Встановити лавки зовні чи дивани в лоббі (як в Фамільному, в нас на першому поверсів величезна порожня опалювана площа, який в ній сенс?) - "жителі будинку повинні самі домовитися"
Роздільний збір сміття? Велопарковка? Декоративні елементи? - "Все самі робіть"


Все ж таки ЖЕК-4 в старому фонді й поштові ящики оновив, LED-світильники на кожний поверх, пластикові вікна за 400грн на місяць. 
А в ЖУСа "бізнес" в чому проявляється окрім ціни? Чи лише в тому, що розвантажитись не можна перед під'їздом, а треба на руках носити? В старих хрущовках підігнати вантажівку в двері можна на кілька хвилин, а тут ні.

Ну от скажіть тоді - навіщо нам потрібен цей ЖУС, якщо все потрібно робити самим? Я спробую ініціювати збори мешканців для обговорення та подальшого створення ОСББ. Ситий по самісенье нікуди цим "бізнес" класовим обслуговуванням.

20 окт 2022 18:17

Тут розбирався з платіжками та договором "про відшкодування на утримання нерухомості" із ЖУСом та Альянсом і маю декілька запитань. Може хтось пояснить юридичну сторону:

1. У договорі в "Статті 6. Чинність та припинення" чітко зазначено, що договір діє до моменту оформлення права власності та підписання всіх необхідних договорів з ЖУСом. А так, як окрім цього договору  інших документів я з ЖУСом не підписував і право власності вже давно оформив, то на яких підставах ЖУС досі займається утриманням мого житла та хоче з мене гроші?

2. Прийшла платіжка за вивіз сміття від "Селтік":

  • По перше, я не бачив ще сміттєвих баків біля свого будинку, а будівельне сміття по договору вивозить власник квартири, тож за які це послуги він хоче гроші?
  • По друге, я не маю ніяких договорів із "Селтіком" і в договорі "про утримання" вивіз сміття та сам "Селтік" не фігурують. Знову-таки: на яких підставах я маю сплачувати ці платіжки?


21 окт 2022 18:14

Сміттєві баки встановлено:
1) між будинками 1.1 та 2.1 (заповнений будівельним сміттям, бо без нагляду)
2) між будинками 3.2 та 1.2 (під вікнами будинку 3.2 без виконання нормативів про мінімальну відстань в 20 метрів до місця збор ТБО)

Кількість осіб в квитанції обрана як середнє між бажанням лівої п'ятки Селтіка/Жуса та температурою на зворотній стороні Марсу

Згідно квитанції - 0,18куб/особу * 1 особа *140квартир * 2 будинки  / 1 сміттєвий бак на 1000 літрів = 50 разів вивозять сміття на місяць.


Тобто сміттєвоз повинен приїзджати ДВА РАЗИ на день згідно їх квитанції (що є фантастикою)


15 ноя 2022 17:54

Я інвестор 7-го будинку.


Публікую фото зараз із будівельного майданчика, видно роботи біля 6 та 7 будинків.


Все дуже жваво.

05 дек 2022 14:34

Щось по будинку 3 ніякого руху

28 дек 2022 18:55

Всім привіт! Хтось знає, з якої причини зараз не продовжується будівництво (принаймі бутинок 3 і 4)?

Це пов'язано зі святами, погодними умовами чи є якісь інші причини?

04 янв 2023 09:31

Доброго дня. Дзвонила у відділ з діючими клієнтами - зараз на будівництві свята аж до 16 січня. Запевнюють, що продовжать будівництво саме з 16 січня.    

13 янв 2023 20:00

А це що 20 років як здали будинок,  що краска облізла?

17 янв 2023 19:50

Alla_love

А це що 20 років як здали будинок,  що краска облізла?

Це жесть, якщо воно вже зараз таке, то з часом воно буде виглядати гірше за економ клас

05 фев 2023 11:26

Як повідомили в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК KRONA PARK II виконуються роботи:

  • Будинок 3 - Роботи практично не проводились. Виконана врізка труб опалення.
  • Будинок 4 - Ведуться роботи по влаштуванню стін і перегородок. Готовність 73%. цегляна (кладка 10м3 ). Роботи практично не проводились. Проводяться роботи 1, 13 поверх (прим.: виконано 2-9, 11-12 поверхи). Див. фото в додатку до листа.
  • Будинок 8 - Виконуються роботи по влаштуванню стін і перегородок. Готовність 24% (цегляна кладка 55,5м3)   - проводяться роботи 5-6 поверхи  (прим.: виконано   3-4 поверх). 
  • Будинок 9 - Виконуються роботи по влаштуванню стін і перегородок. Готовність 12% (цегляна кладка 20,07м3 ) Проводяться роботи 3-4 поверх.
  • Будинок 10 - Цегляна кладка  - роботи не виконувались.
  • Будинок 12 - Роботи по влаштуванню монолітного каркасу. Готовність — 15% (вертикал 3-го поверху секція 2). 


07 фев 2023 17:21

Я так розумію що будинки 6 та 7 вже повністю збудовані?

14 фев 2023 09:23

Дуже цікаво по 3-му будинку. Чого вони тянуть? Вже майже 3 місяці по ньому ніяких робіт. 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .949697
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее