Подать объявление

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗастройщикАльянс Новобуд
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 21 166 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
159из 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 14.
1/7%
2/14%
3/21%
4/29%
4/29%
1. . .929394
08 окт 2022 15:46

Кажуть до Чернігова легко С-300 долітають і Торнадо із "білорашки". А як із цим у Броварах? Наскільки небезпечно купляти там житло? ПВО коли буде? В якому році?

09 окт 2022 09:01

Darkforest

Кажуть до Чернігова легко С-300 долітають і Торнадо із "білорашки". А як із цим у Броварах? Наскільки небезпечно купляти там житло? ПВО коли буде? В якому році?

Дуже підозрілі питання!!! Зайдіть до СБУ, вам там дадуть відповіді

10 окт 2022 11:31

Darkforest

Бровари далеко від кордону - сюди артилерія не долітає. А від ракет немає спасіння ніде в країні.

А за ПВО у верховної ради запитайте, яка замість купівлі ПВО знову збирається красти на великому крадівництві.

17 окт 2022 08:25

У вашої дитини ще неламані ноги? Тоді вам до нас! Дитячий майданчик біля будинку 1.2 подарує вам і вашій дитині незабутні враження )

Не знаю який осел проектував майданчик, але його так втопили, що 2 річні діти чиркають ногами об землю на гойдалках, а гірка веде прямо в пекло )

17 окт 2022 09:51

Ujosnax

У вашої дитини ще неламані ноги? Тоді вам до нас! Дитячий майданчик біля будинку 1.2 подарує вам і вашій дитині незабутні враження )

Не знаю який осел проектував майданчик, але його так втопили, що 2 річні діти чиркають ногами об землю на гойдалках, а гірка веде прямо в пекло )

Підтримую на 100%. Майданчик жахливий. ЖУСу аби поставить, а про безпеку дітей ніхто не подумав

18 окт 2022 16:02

Були сьогодні в "жусі" по питанню майданчика.

Ну що тут скажеш - все в старому доброму совковому стилі: там навіть звичайна операторша ПК, чи просто секретарша вважає, що ти до неї особисто на поклон прийшов і ти щось їй винен.

Вам на ваше місце вкажуть ще з порогу, коли ви будете декілька хвилин дзвонити в той домофон, щоб вам відчинили, бо бачите, там вони всі такі зайняті, що нема кому відчинити.

До цивілізаційного клієнторієнтовного підходу "жусу" як до неба рачки. Розуміння, що вони є найманими працівниками і обслуговують ваш ЖК, а не навпаки - немає.

Далі ви із своїм питанням підходите до найближчої дівчини за столом, яка усім свої виглядом вам покаже, як ви їй дорогі і відволікаєте від якихось більш важливих справ. Ми запитували про всратий майданчик, тож нас одразу відправили до директора.

Директор такий гарний гладкий чолов'яга абсолютно з таким самим виглядом "мені нема коли" почав слухати наше "ниття" про майданчик, потім благодушно відволікся на декілька дзвінків по телефону. Ми чемно зачекали, потім-таки донесли йому проблему з майданчиком, принаймні проблему "гірки в пекло" - у мене було фото. Про качелі відмахнувся типу "що ви хочете, щоб я зробив - вкоротив цепка на гойдалках?".

Врешті сказав, що за цей майданчик кошти ще не оплачені повністю і він зв'яжеться з підрядником і той переробить, але та компанія знаходиться десь невідомо де і зв'язку з ними нема. От коли буде зв'язок - тоді і зроблять.

Якось так. ЖУС - обслуговування на яке ми заслужили )

18 окт 2022 18:18

Ujosnax

Були сьогодні в "жусі" по питанню майданчика.

Ну що тут скажеш - все в старому доброму совковому стилі: там навіть звичайна операторша ПК, чи просто секретарша вважає, що ти до неї особисто на поклон прийшов і ти щось їй винен.

Вам на ваше місце вкажуть ще з порогу, коли ви будете декілька хвилин дзвонити в той домофон, щоб вам відчинили, бо бачите, там вони всі такі зайняті, що нема кому відчинити.

До цивілізаційного клієнторієнтовного підходу "жусу" як до неба рачки. Розуміння, що вони є найманими працівниками і обслуговують ваш ЖК, а не навпаки - немає.

Далі ви із своїм питанням підходите до найближчої дівчини за столом, яка усім свої виглядом вам покаже, як ви їй дорогі і відволікаєте від якихось більш важливих справ. Ми запитували про всратий майданчик, тож нас одразу відправили до директора.

Директор такий гарний гладкий чолов'яга абсолютно з таким самим виглядом "мені нема коли" почав слухати наше "ниття" про майданчик, потім благодушно відволікся на декілька дзвінків по телефону. Ми чемно зачекали, потім-таки донесли йому проблему з майданчиком, принаймні проблему "гірки в пекло" - у мене було фото. Про качелі відмахнувся типу "що ви хочете, щоб я зробив - вкоротив цепка на гойдалках?".

Врешті сказав, що за цей майданчик кошти ще не оплачені повністю і він зв'яжеться з підрядником і той переробить, але та компанія знаходиться десь невідомо де і зв'язку з ними нема. От коли буде зв'язок - тоді і зроблять.

Якось так. ЖУС - обслуговування на яке ми заслужили )

Дуже дякую Вам!

19 окт 2022 06:08

Підключення домофону чи зовнішньої камери, яка вже встановлена біля дверей - "жителі будинку повинні самі домовитися"
Встановити лавки зовні чи дивани в лоббі (як в Фамільному, в нас на першому поверсів величезна порожня опалювана площа, який в ній сенс?) - "жителі будинку повинні самі домовитися"
Роздільний збір сміття? Велопарковка? Декоративні елементи? - "Все самі робіть"

Все ж таки ЖЕК-4 в старому фонді й поштові ящики оновив, LED-світильники на кожний поверх, пластикові вікна за 400грн на місяць. 
А в ЖУСа "бізнес" в чому проявляється окрім ціни? Чи лише в тому, що розвантажитись не можна перед під'їздом, а треба на руках носити? В старих хрущовках підігнати вантажівку в двері можна на кілька хвилин, а тут ні.

19 окт 2022 09:04

AlexRR

Підключення домофону чи зовнішньої камери, яка вже встановлена біля дверей - "жителі будинку повинні самі домовитися"
Встановити лавки зовні чи дивани в лоббі (як в Фамільному, в нас на першому поверсів величезна порожня опалювана площа, який в ній сенс?) - "жителі будинку повинні самі домовитися"
Роздільний збір сміття? Велопарковка? Декоративні елементи? - "Все самі робіть"

Все ж таки ЖЕК-4 в старому фонді й поштові ящики оновив, LED-світильники на кожний поверх, пластикові вікна за 400грн на місяць. 
А в ЖУСа "бізнес" в чому проявляється окрім ціни? Чи лише в тому, що розвантажитись не можна перед під'їздом, а треба на руках носити? В старих хрущовках підігнати вантажівку в двері можна на кілька хвилин, а тут ні.

Ну от скажіть тоді - навіщо нам потрібен цей ЖУС, якщо все потрібно робити самим? Я спробую ініціювати збори мешканців для обговорення та подальшого створення ОСББ. Ситий по самісенье нікуди цим "бізнес" класовим обслуговуванням.

20 окт 2022 18:17

Тут розбирався з платіжками та договором "про відшкодування на утримання нерухомості" із ЖУСом та Альянсом і маю декілька запитань. Може хтось пояснить юридичну сторону:

1. У договорі в "Статті 6. Чинність та припинення" чітко зазначено, що договір діє до моменту оформлення права власності та підписання всіх необхідних договорів з ЖУСом. А так, як окрім цього договору  інших документів я з ЖУСом не підписував і право власності вже давно оформив, то на яких підставах ЖУС досі займається утриманням мого житла та хоче з мене гроші?

2. Прийшла платіжка за вивіз сміття від "Селтік":

• По перше, я не бачив ще сміттєвих баків біля свого будинку, а будівельне сміття по договору вивозить власник квартири, тож за які це послуги він хоче гроші?
  • По друге, я не маю ніяких договорів із "Селтіком" і в договорі "про утримання" вивіз сміття та сам "Селтік" не фігурують. Знову-таки: на яких підставах я маю сплачувати ці платіжки?

21 окт 2022 18:14

Сміттєві баки встановлено:
1) між будинками 1.1 та 2.1 (заповнений будівельним сміттям, бо без нагляду)
2) між будинками 3.2 та 1.2 (під вікнами будинку 3.2 без виконання нормативів про мінімальну відстань в 20 метрів до місця збор ТБО)

Кількість осіб в квитанції обрана як середнє між бажанням лівої п'ятки Селтіка/Жуса та температурою на зворотній стороні Марсу

Згідно квитанції - 0,18куб/особу * 1 особа *140квартир * 2 будинки  / 1 сміттєвий бак на 1000 літрів = 50 разів вивозять сміття на місяць.

Тобто сміттєвоз повинен приїзджати ДВА РАЗИ на день згідно їх квитанції (що є фантастикою)

15 ноя 2022 17:54

Я інвестор 7-го будинку.

Публікую фото зараз із будівельного майданчика, видно роботи біля 6 та 7 будинків.

Все дуже жваво.

05 дек 2022 14:34

Щось по будинку 3 ніякого руху

28 дек 2022 18:55

Всім привіт! Хтось знає, з якої причини зараз не продовжується будівництво (принаймі бутинок 3 і 4)?

Це пов'язано зі святами, погодними умовами чи є якісь інші причини?

04 янв 2023 09:31

Доброго дня. Дзвонила у відділ з діючими клієнтами - зараз на будівництві свята аж до 16 січня. Запевнюють, що продовжать будівництво саме з 16 січня.    

13 янв 2023 20:00

А це що 20 років як здали будинок,  що краска облізла?

17 янв 2023 19:50

Alla_love

А це що 20 років як здали будинок,  що краска облізла?

Це жесть, якщо воно вже зараз таке, то з часом воно буде виглядати гірше за економ клас

Купуй квартиру на Коста Бланка
Це комфортне жилто біля моря, де 360 днів на рік світить сонце. Ціни від 1000 євро за м2
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .929394
Чи будуть падати ціни на вторинну нерухомість в Києві?
Цікавить думка колективного розуму та очікування. Голосуйте та пишіть ваші міркування!
Подробнее