Подать объявление

ЖК "Goloseev Hills" (Голосеев Хилс), ул. Козацкая, 55

ЗастройщикСК ЖК Казацкий Гай 2, KyivBudDevelopment
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 39 850 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 11.
1/9%
2/18%
3/27%
2/18%
3/27%
124. . .6
04 март 2017 16:51
Сьогодні був о 13:30. Приємно здивувався, що працюють в суботу. Почали кладку першого поверху. Раніше не задумувався, що над нашим будинком заходитимуть на посадку літаки, аж доки сьогодні не побачив 3 за 10 хвилин.
05 март 2017 14:10
Цитата "afryca":
Сьогодні був о 13:30. Приємно здивувався, що працюють в суботу. Почали кладку першого поверху. Раніше не задумувався, що над нашим будинком заходитимуть на посадку літаки, аж доки сьогодні не побачив 3 за 10 хвилин.


Клас! О, так, літаки там дуже часте явище. І обмеження на поверховість діє як у приватному секторі, так і тому, що там проходить повітряний коридор (так нам казали в офісі забудовника - мовляв висоток там не буде и у вас буде чудовий вид)
14 март 2017 16:08
Немного фото от 13.03.2017
14 март 2017 20:30
цікаво подивитися динаміку. в останнє обіцяли робити цегляну кладку по 1 поверху на місяць...
15 март 2017 12:16
виходячи з обіцяних строків здачі і має бути по 1 поверху на місяць... але зараз видно, що повільніше, як я бачу готово лише 1/3 поверху. ну, подивимось. на наступному тижні з'їжджу, пофографую, порівняємо)) вони ж хочуть потім переробити документи і зробити не 4, а 5 поверхів, як мені говорили менеджери з продажу. але це не остаточно. це питання я теж обов'язково підійму коли приїду до них(сам хочу останній поверх, зараз в мене документи на 4 поверх. сказали, якщо буде 5 поверх, то договір перепишемо).
23 март 2017 09:00
Фото от 21.03.2017 и небольшой фан-арт от меня :)
11 апр 2017 21:34
Шановні інвестори!
Дуже цікавить ваша думка, або "кому що сказали в офісі забудовника" з приводу наступних моментів:
1. Цільове призначення земельної ділянки - для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва.
2. В декларації про початок будівельних робіт йде мова про "зблокований житловий будинок", що згідно з ДБН та простішими словами є "таунхаус", який теоретично можна будувати на такій ділянці.

Але в нашому випадку мова йде про багатоквартирний будинок, і використання землі не відповідно до цільового призначення може призвести не лише до адміністративної відповідальності, а й до позбавлення права на землю та вилучення земельної ділянки...

Забудовник каже, що всі ці питання вирішуються "відомо як" и що навіть бездоганний по документації об'єкт будівництва може довгий час мати перепони саме через відмову "відомо як вірішувати питання"

Але чи можуть усі ці нюанси вспливти і звалитися на голову мешканцям у майбутньому, поставивши під загрозу сам факт їхнього права власності (чи взагалі знос будинку і т.п.)?

Буде дуже цікаво вислухати вашу думку, особливо з приводу останнього абзацу. Дякую
15 апр 2017 14:44
Цитата "DDD_Artist":

1. Цільове призначення земельної ділянки - для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва.
2. В декларації про початок будівельних робіт йде мова про "зблокований житловий будинок", що згідно з ДБН та простішими словами є "таунхаус", який теоретично можна будувати на такій ділянці.


вы все правильно подметили. застройщик тот же, что и в Ясногорском и проблемы те же:
1. не соответствие целевого назначения
2. по документам строят таун-хаус.

при тех же вводных данных Ясногорский давно уже висит в ветке "Проблемное строительство", а его декларации постоянно отменяют за то, что по факту строят совсем другое.
удивительно что до этого объекта проверяющие еще не добрались
20 апр 2017 11:25
Собираюсь купить квартиру, напишите,пожалйста, кто купил в этом комплексе? Спасибо. Хотелось бы пообщаться.
23 апр 2017 16:11
Цитата " Vatson":
Собираюсь купить квартиру, напишите,пожалйста, кто купил в этом комплексе? Спасибо. Хотелось бы пообщаться.
ну, я купив. але, навряд, можу розповісти, щось із того чого немає в цій гілці)
не можу знайти, як тут написати приватне повідомлення. дивно
23 апр 2017 16:28
фото за сьогодні. тільки почали другий поверх
08 авг 2017 19:49
Доброго дня!
Хотіла б уточнити, чи був хтось нещодавно на будівництві? Який стан? коли планують здати?
09 авг 2017 09:37
Місяць тому будували 3-й поверх. Тоді ж обіцяли, що до кінця літа закінчать коробку.
21 авг 2017 08:17
Фотки за авугуст
24 авг 2017 11:37
приветствую уважаемых форумчан! давно не заходил, вот отмечусь))
что-то наш уважаемый застройщик очень медленно застраивает, и это расстраивает(( уже конец августа(обещаный срок сдачи) а готово грубо говоря половина(( да, работа действительно идет, но очень медленно. может кто знает причину этого, напишите пожалуйста.
покажу динамику за месяц на фото -- по 2 фото с похожих ракурсов с разницей почти месяц. даты на фото соответствуют действительности.
P.S.: поздравляю всех с праздником! Слава Україні!!!
25 авг 2017 08:15
Kotomoto, к обещание срокам сдачи сильно не привязуйтесь . да , стройка движется медленно, но благо вообще, что она продвигается умеренно, дай Бог, вообще чтоб благополучно сдали объект и инвесторы получили документы на руки, учитывая тот факт, что немало строек в Киеве или замораживают или Есть грубые нарушение по разрншительной документции. Здесь вроди пока все законно. А то что задерживают ...хм.. ,изначально был обьявленный срок сдачи 1квартал 2017года, поэтому остается только терпеливо ждать и верить в благополучную сдачу объекта. Инвестиции в Новострой -это всегда своего рода риск .. Думаю что ключи инвесторы получат Не раньше чем через год. Считаю, что это реальный срок , учитывая "скорость" стройки этого ж/ Комплекса :faceoff: :thanks:
04 сен 2017 12:22
11 сен 2017 20:07
25 окт 2017 14:11
Фото за сьогодні.
03 ноя 2017 10:23
Есть кто живой из инвесторов? как продвигается строительство, какие проблемы?
спасибо
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
124. . .6
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее