Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .8082. . .282
20 авг 2016 17:26
Дозволю собі коментар про газ.
"Газовщики" - найпаскудніша кантора. З водою, електрикою питиння завжди вирішуються простіше. По паскудству з газом могло зрівнятись хіба що БТІ, дякувати Богу воно тепер не має таких повноважено, як раніше. Так що не все від забудовника може залежати.
Я не хочу когось виправдовувати, просто констатую факт: якщо ви збираєтесь цей новий рік зустріти на Єсеніна, то будьте готові зустріти його без газу. Прораховуйте резервні варіанти. Я сам хочу, щоб газ був до зими, але всяке може бути. Вважаю, що це добре, коли представник забудовника чесно каже про можливі проблеми з газом.
Підтримую всіх тих, хто піднімає це питання перед забудовником. Я сам не з тих людей, які будуть тихенько "мовчати в тряпочку", але також важливо не перегинати палицю і не розводити зайвої паніки.
Головне, що будинки будуються і будуються швидко (тьху-тьху :)
Я моніторю декілька будівництв, серед яких я вибирав весною об'єкт для інвестування, так Єсенін попереду всіх.
20 авг 2016 17:32
Цитата "Faraon04":

Нам все обошлось 16.Это без теплого пола в комнате,санузле и коридоре.


Майте на увазі, що при облаштуванні теплої підлоги потрібно заливати стяжку спеціальним розчином і кахлі потім класти на спеціальний (більш еластичний) клей.
20 авг 2016 17:45
Цитата "kuzyag":


Майте на увазі, що при облаштуванні теплої підлоги потрібно заливати стяжку спеціальним розчином і кахлі потім класти на спеціальний (більш еластичний) клей.

А что это за спецраствор и почему ним?
20 авг 2016 17:50
Цитата "kuzyag":
Сьогоднішні фото.
Робота кипить. На другому будинку багато людей кладуть цеглу. В лівому крилі другого будинку поробили міжкімнатні перегородки.
Перший будинок продовжують обклеювати утеплювачем і йдуть роботи в середині будинку - чимось там сильно грюкали.
За першим будинком закопали велетеньські труби, навезли піску і розрівняли ділянку. Виглядає дуже класно.

Спасибо за отчет.Да внешнюю картинку делают,а за двери ,котлы молчат,хотя говорили готовить деньги на сентябрь для котлов
20 авг 2016 17:58
Цитата "Faraon04":

А что это за спецраствор и почему ним?


Як відомо зі шкільного курсу фізики, при нагріванні об'єкти розширюються. Коли підлога гріє, то вона розширюється, коли не гріє - звужується. Це "гуляння" незначне, але може призвести до виникнення тріщин. Тому й використовують спеціальні суміші для стяжки. Вони так і називаються - суміш для теплої підлоги. В них є спеціальні добавки, які роблять стяжку більш еластичною.
Аналогічно і для плитки використовують спеціальний еластичний клей (він вдвічі дорожче за звичайний клей для плитки). Якщо використовувати звичайний клей, то плитка може повідпадати, або й потріскатись.
20 авг 2016 18:00
Цитата "Faraon04":

А что это за спецраствор и почему ним?


Якщо стяжку вже залили - не переживайте сильно. Головне кахлі кладіть на спеціальний клей.
20 авг 2016 18:05
Цитата "Faraon04":

Спасибо за отчет.Да внешнюю картинку делают,а за двери ,котлы молчат,хотя говорили готовить деньги на сентябрь для котлов


Нема за що, мені й самому цікаво, як просувається будівництво.
Головне, щоб у вас були готові гроші на котел, а якщо попросять на місяць пізніше - не так важливо.

Скажіть, будь ласка, а на які двері ще потрібні гроші? В договорі написано, що додатково потрібно буде оплатити тільки котел. Вхідні двері в квартиру входять у її вартість.
20 авг 2016 18:08
Цитата "Faraon04":

А что это за спецраствор и почему ним?


Забув ще сказати, що на теплу підлогу не всякий ламінат можна класти. Зверніть на це увагу, коли будете вибирати покриття для підлоги.
20 авг 2016 18:11
Цитата "kuzyag":


Якщо стяжку вже залили - не переживайте сильно. Головне кахлі кладіть на спеціальний клей.

Да стяжку вже залили.Но они уже не первый раз ложат теплый пол и заливки я думаю современные должны все это предусматривать-это не чистый цемент.Хотя Александр сказал,что теплый пол-это чисто для комфортности,особого нагрева от него нет,поэтому мы будем ставить и батареи.Ну а плитку будем ложить тогда на спецклей для теплого пола
20 авг 2016 18:14
Цитата "kuzyag":


Забув ще сказати, що на теплу підлогу не всякий ламінат можна класти. Зверніть на це увагу, коли будете вибирати покриття для підлоги.

У нас теплый пол только на лоджии и кухне будет.Я думаю,под ламинатом тепло вообще не будет ощущаться.
20 авг 2016 18:35
Спасибо за фото, kuzyag !
Не всегда ест возможность вырваться.
Темпы не могут не радовать!
20 авг 2016 19:14
Мы провели с теплым полом 3 зимы. С покрытием плиткой прекрасно выполняет функцию обогрева помещения без радиаторов и в 30 градусный мороз. Температура пола при этом комфортная. Проверено лично. В квартире очень тепло было. 22 градуса не на полную мощность котла, и я спокойно проветривала.
20 авг 2016 20:41
Цитата "Anna_Tailor":
Мы провели с теплым полом 3 зимы. С покрытием плиткой прекрасно выполняет функцию обогрева помещения без радиаторов и в 30 градусный мороз. Температура пола при этом комфортная. Проверено лично. В квартире очень тепло было. 22 градуса не на полную мощность котла, и я спокойно проветривала.

Вы не забывайте,что у нас лоджии не утопленые,можно сказать те же балконы,такими лоджиями, как у нас мы будем обогревать улицу.
20 авг 2016 20:44
Цитата "Anna_Tailor":
Мы провели с теплым полом 3 зимы. С покрытием плиткой прекрасно выполняет функцию обогрева помещения без радиаторов и в 30 градусный мороз. Температура пола при этом комфортная. Проверено лично. В квартире очень тепло было. 22 градуса не на полную мощность котла, и я спокойно проветривала.
У вас теплый пол был во всех помещениях и без радиаторов?
20 авг 2016 20:49
Цитата "Anna_Tailor":
Мы провели с теплым полом 3 зимы. С покрытием плиткой прекрасно выполняет функцию обогрева помещения без радиаторов и в 30 градусный мороз. Температура пола при этом комфортная. Проверено лично. В квартире очень тепло было. 22 градуса не на полную мощность котла, и я спокойно проветривала.

Я тоже провела несколько зим с теплым полом по всей квартире. Правда, был первый этаж. Не могу сказать. что мне было комфортно. Все равно пришлось поставить эл.обогреватели под окна.
21 авг 2016 07:59
народ я смотрю у нас кипишной))) боюсь представить как будем решать какие то общие вопросы)))))))
21 авг 2016 11:59
Подскажите, кто уже купил квартиру в Есенине, как происходит заключение договора с застройщиком про покупку квартиры на этапе еще стройки? например на данный момент в 1м доме хотим купить квартиру, как убедится в том, что эта квартира не была продана еще кому то?? какие документы нужно проверить?
По поводу газа, нам наш менеджер сказала, что до нового года должен быть, т.е. после вручения ключей где то через месяц должен быть газ. Но тут такие дебаты идут, что начали сомневаться!!!
21 авг 2016 14:41
Цитата "Алексей123456789":
Подскажите, кто уже купил квартиру в Есенине, как происходит заключение договора с застройщиком про покупку квартиры на этапе еще стройки? например на данный момент в 1м доме хотим купить квартиру, как убедится в том, что эта квартира не была продана еще кому то?? какие документы нужно проверить?
По поводу газа, нам наш менеджер сказала, что до нового года должен быть, т.е. после вручения ключей где то через месяц должен быть газ. Но тут такие дебаты идут, что начали сомневаться!!!

Большая половина инвесторов проверяли документы у независимых юристов.С документами все нормально.А по поводу коммуникаций имеются расхождения.Читайте форум.
22 авг 2016 10:00
чО там у Главного Инженера? :faceoff:
22 авг 2016 13:44
Цитата "PolarFox":
чО там у Главного Инженера? :faceoff:

Уже все забыли за гл инженера.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .8082. . .282
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx