Подать объявление

ЖК Дніпровська Мрія | Галжитлобуд | ул. Сосюры, 6

ЗастройщикГалжитлобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
91из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
11/22%
3/6%
8/16%
8/16%
20/40%
1. . .3638. . .40
09 июль 2021 09:44
Зміна назви не означає, що компанії немає, (дивись дату заснування) Власник компанії не мінявся.У мене провайдер кабельного міняє назву третій раз за вісім років, нічого страшного.
09 июль 2021 17:22
Ребята, ну что вы как дети? В нормальной компании хозяева и руководство работает на бренд всегда. В идеале - на многие десятилетия. К примеру, Киевгорстрой, импортные и тд. Если имя-бренд за пару лет "подпротух", то его меняют и двигаются дальше. Ни одна компания в здравом уме и нормальной репутации не будет менять бренд. В его раскрутку вложены миллионы. Дальше делайте выводы сами...
09 июль 2021 22:21
Зміна назви не означає, що компанії немає, (дивись дату заснування) Власник компанії не мінявся.У мене провайдер кабельного міняє назву третій раз за вісім років, нічого страшного.

Вы сровняли тоже мне, интернет провайдеру люди такие деньги не отдали.Вы не внимально читаете,а точнее не умело выгораживает застройщика,по той ссылке что я сбрасывал видно, что владелец компании менялся 3 раза за последние 3 года.Теперь они поменяли название фирмы,в нормальных,не обгадивших свою репутацию фирмах,такое не делают.Плюс ко всему,камеры ни на одном из 3х ЖК не работают.Это учитывая то,что ни один объект в Киеве они не довели до ума за столько лет.Чего дальше ожидать от такой конторы,что скоро свалят с деньгами бросив все 3 недостроя?
13 июль 2021 11:36
Не могу понять только одного. Чем думают люди когда погружаются в подобный бред. У меня в договоре Юр лицо явно не ГЖБ да и быть не может. ГЖБ это торговая марка! Каких юристов нанимают люди при покупке я не понимаю. Если что вот инфо для тех кто запутался!
13 июль 2021 19:16
Правильно,это свидетельство выдано ГЖБ, никто не спорит что оно у них было,проблема в том,что такой фирмы-бренда как ГЖБ, уже нет.И ОП что-то молчек как всегда по этому поводу.Да и второй квартал на который была перенесена сдача, уже пошел.Что там,на когда нам пообещают в этот раз?
14 июль 2021 14:59

Вы не внимально читаете,а точнее не умело выгораживает застройщика,по той ссылке что я сбрасывал видно, что владелец компании менялся 3 раза за последние 3 года.
Шановний, сам почитай уважно. Я бачу, що компанія змінила назву, дата заснування, код ЕДПРОУ, власник компаніїї не мінявся, власники мінялись до 19-го року. Для ХЗ це дуже важливий момент, але він був неуважним, купив квартиру у цієї компанії (з його слів, але нв інвестора він не схожий, та й все, що він тут пише,- панвка в проблеми, а проблему він зробить на рівному мвсці). Менв нема чого вигоражувати забудовника, включив камеру,- хлопці працюють, бачу зміни. Це ти, проблемний наш, тільки гадиш на забудовника. Тут писали за КМБ, так, державна компанія, має історію з радвнських часів, а Абрикосовий він повинен був здати в грудні 2020, як він виглядає,- можете подивитись на їх сайті, до Мрії далеко, почитайте їх форум, там люди радуються, що в третій секції вже на 2-му поверсі вікна є. А ще був УКРБуд, Аркада з іменами... Доречі у них на форумі активно обговорюють проект закону 5600, є петиція. Це мене цікавить значно більше, чим назва компанії. Приєднвйтесь https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/9547

15 июль 2021 12:11
Конечно,какие для тебя могут быть проблемы,название поменяли,есть решение суда об остановке строительства,второй перенос сроков неизвестно на сколько, разве это проблемы,главно что соваются ребята по стройке, пускай ещё не сдают несколько лет,мы будем наблюдать и радоваться.Киевгорстрой, тоже такой себе застройщик,но у них есть куча сданных проектов,а ГЖБ, точнее уже нету никакого ГЖБ,у Житло Естейт,нету ни одного доделанного.И что же ты коль начал упоминать Абрикосовый,не упомянл, какие проблемы и задержки на Богговутовском и Бережанском и что Мрия идёт по тому же сценарию?
15 июль 2021 15:08
Я искренне не понимаю зачем вы Уважаемый ХЗ пишите подобные провокации! Любой человек может ввести в гугл " проверить торговую марку " и проверить информацию по номеру сертификата!
27 июль 2021 10:41
27.07.2021
29 июль 2021 10:39

Являюсь инвестором. Есть вопроса:
1. Кто-то заказывал платный витяг на сайте минюста по коду ЕДРПОУ 38853289? А то у меня последнюю неделю всплывает ошибка "Виникла помилка при взаємодії з криптографічною бібліотекою."
Бесплатный вытяг прикрепляю.

2. Будет ли свежее видео аэроблета?

03 авг 2021 09:01
Розглядав цей жк, але коли побачив фінзвітність фонду, який продає квартири, то був трохи шокований. Договір підписується з інвестиційним фондом "гал-інвест" Куа "Карпати інвест". На сайті Куа є фінансова звітність цього фонду. Остання актуальна інформація за 2019 р. (хоча б мала бути вже і за 2020 р.), згідно балансу цей фонд має від'ємний власний капітал в розмірі 175 млн грн. І це при тому що на бережанському та баговутівському будівництво майже не рухається
04 авг 2021 14:01
Я погляжу Вы прям конкретно взялись за ГЖБ что дублируете одну и туже информацию на всех форумах под новыми логинами с одним сообщением да еще и при том заведомо наглую лож! Договора подписуются с будбилдингом кто действительно инвестор тот знает какую юридическую силу и какой уставной капитал у этой компании. Вот чего я искренне не пойму это откуда у Вас столько свободного времени и почему Вам больше нечем заняться!?
05 авг 2021 09:19
Розглядав цей жк, але коли побачив фінзвітність фонду, який продає квартири, то був трохи шокований. Договір підписується з інвестиційним фондом "гал-інвест" Куа "Карпати інвест". На сайті Куа є фінансова звітність цього фонду. Остання актуальна інформація за 2019 р. (хоча б мала бути вже і за 2020 р.), згідно балансу цей фонд має від'ємний власний капітал в розмірі 175 млн грн. І це при тому що на бережанському та баговутівському будівництво майже не рухається



https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/22334753/
Размер уставного капитала 12 200 000,00 грн.
Где минус?
05 авг 2021 10:07
Поважний Вадим, ви заключаєте договір з інвестиційним фондом "гал-інвест". При цьому КУА "Карпати-інвест" не несе ніяких зобов'язань щодо інвестиційного фонду "гал-інвест". Куа до лампи збанкрутує цей фонд чи ні, вона лише управляє цим фондом і отримає за це комісію (винагороду), своїми коштами вона не буде за нього відповідати/погашати борги. Якби цей фонд був би банком, його б вже давно ліквідували за від'ємний власний капітал, а вкладникам повернули би їх кошти.
05 авг 2021 15:25
Тут інвестори, ми не заключаєм, а заключили договора. Тільки Хто Знає якийсь слегка контужений не бачить, що там звітність всіх ІФ за 2018 і 2019 роки. Тоді пишіть далі: необоротні активи :46,7 млн., оборотні активи : 723млн, баланс 769млн. Я і кожен з інвесторів за квартиру вклав +- 1млн.грн.,- це не їхні власні кошти. Чого взагалі дивитись в 2021 році звіт за 2019 рік? УКРбуд в 2019 році процвітав і слав кожен день мені СМС з різними акціями, де він зараз? Ви подивіться яким був будинок в той час, коли Карпати інвест робив цей звіт, як він виглядає зараз,- не подобається,- не робіть помилок ХЗ, інвестуйте в іншого забудовника, ринок великий...
липень 2021
Початок 2020 року
06 авг 2021 07:25

Шановний fistani, порівняння з Укрбудом недоречне, УБ ввів десятки домів в експлуатацію, в яких люди зробили ремонти і живуть, а недобудовані добудовуються іншим забудовником (частина з яких вже здана в експлуатацію). На відміну від гжб, який "здає" будинки без комунікацій, що у Львові, що у Києві. Ви самі можете знайти відгуки у гуглі щодо їх львівських забудов, яку дічь вони там будують.

А фінансова звітність фонду для майбутніх інвесторів, щоб вони розуміли на який ризик вони йдуть підписуючи договір з фондом з дирою в 175 млн грн.

http://karpatyinvest.com.ua/finansova-zvitnist-pvif-gal-invest-za-2019-rik

10 авг 2021 16:36
Гунар, недоречно писати "розглядав цей ЖК",- брехня, навіть у відділ продаж не заходив.Пише ж "Баламут",- договір підписується з "Будбілдінгом",- Гунар брехливо внушає, що ви підписуєте договір з "Галінвестом",-не бачив ти того договору взагалі, нічого ти не розглядав, зайшов під новим іменем і знов розповсюджуєш брехню.З бухгалтерією теж не склалось, не розумієш з чого складається баланс.Ми всі маєм надію, що КМБ добудує те, що кинув поважаємий тобою "УкрБуд",https://kmb.ua/ua/news/igor-kushnir-dlya-zapuska-obektov-ukrbud-ne-hvataet-21-mlrd-grn/ але йому бракує 2,1 млрд.грн. КМБ і так свої комплекси вводить з затримкою, більшою, чим в ГЖБ, йому ще "Укрбуд" всунули.Жоден забудовник в Українв не будує за власні кошти, а залучає кошти інвесторів, в цьому й ризик для інвесторів, тому доречно згадати "УкрБуд" з державним капіталом, Аркада теж в 19-му році вигладала чудово, Євріка росла, як грибочок після дощу. А тобі особисто якщо якщо Мрія не підходить,- іди шукай те, що підійде. Але ти ж на різних форумах пишеш свою брехню, на форумі ЖК Бережанський тобі не сподобались мусорні баки,- не хвилюйся, все там буде нормально, люди без тебе розберуться де і як вони будуть стояти. Мені шкода витрачати на тебе час, але сфотографував свій договір і вирізав компанію, з якою у мене підписаний договір, і я його підписував не вчора і не в цьому році, я впевнений,- людина, яка в робочий час на різних форумах пише брехню на квартиру цим не заробить, ти не інвестор, Гунар, тому прощавай.
11 авг 2021 12:47
А если серьезно. Кто нибудь заходил в ОП? Что там говорят? К весне 2022 года хоть закончат, или сами не знают.?!
11 авг 2021 16:31
Говорят, что право собственности планируют выдать до конца года, а на ремонт запустить весной.
13 авг 2021 06:57
Расстрою немного оптимистов, которые верят словам сотрудников из оп галжитлобуда. Их задача впаривать квартиры, поэтому у оп строительство всегда идёт по графику, а в следующем квартале (через полгода, через несколько месяцев и т.д.) получите документы и зайдёте на ремонт. Но реальность совсем другая...
Приведу пример, их жк багговутовский, который они задержали почти на 3 года.
Там переносов было с десяток. И каждый раз оп било себя в грудь и доказывало, что дом сдадут согласно намеченного срока, но подходил дедлайн и они делали очередной перенос. И так история повторялась от одного срока к другому на протяжении более двух лет. Но и это ещё не конец мытарств этого жк. Сертификат они получили в апреле, но ключи инвесторы получат не ранее весны следующего года при оптимистическом раскладе. Почему? Потому что это ТМ Галжитлобуд!
Для неверующих, историю всех переносов можно проверить на луне.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3638. . .40
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее