Подать объявление

ЖК Дніпровська Мрія | Галжитлобуд | ул. Сосюры, 6

ЗастройщикГалжитлобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 24 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
91из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
11/22%
3/6%
8/16%
8/16%
20/40%
1. . .2830. . .40
24 ноя 2020 12:25
Свежак!
24 ноя 2020 13:24
Ловите! 24.11.2020! Мужики красят фасады в люльках
24 ноя 2020 13:50

Не одним ТЕЦ единым ))
Школа в 5 минутах от нашего дома признана одной из лучших в Киеве!
А кто то плавал в бассейне под домом?

В КГГА НАЗВАЛИ ТОП 6 ЛУЧШИХ ШКОЛ КИЕВА
https://socportal.info/ru/news/v-kgga-nazvali-top-6-luchshikh-shkol-kieva/
СОШ № 42.
"Школа насчитывает 110-летнюю историю. По словам чиновника родители, преподавательский коллектив учебного заведения много лет просили власти реконструировать старые школьные помещения. В прошлом году вместо старой двухэтажной постройки здесь появилась суперсовременная школа. Новый дизайн, просторные холлы и классы делают ее одной из лучших в столице. Здесь есть бассейн, 3 спортивных зала, теплопункт, пандусы, лифты и туалеты для детей с ограниченными возможностями."

24 ноя 2020 15:46
Ну вот а говорили инфраструктура нехорошая. Школа есть уже пол дела. А кто знает, что еще в районе есть? Я чисто по цене выбирал, район не очень мне знаком
24 ноя 2020 18:25
А кто нибудь в курсе, где паркинг будет размещаться,согласно последнему проекту?Просто я думал что он будет расположен сугубо под домом и заезд с выездом будут с торца третьей секцыи.А по видео вижу что они уже половину двора перерыли. Так что они под двором тоже будет?
25 ноя 2020 07:13
Да судя по рендеренгу дома есть ещё въезд в конце двора ближе к БЦ Прага, то есть скорее всего паркинг будет под всем двором.
Приятненько - уже и вторую секцию утеплять начали :clap: глядишь к Новому году фасад утеплят..
25 ноя 2020 08:05
На сколько помню по фунтдаменту, по виду он не был похож на паркинг. Скорее всего внутренний двор будет подземным паркингом
25 ноя 2020 08:51
Паркінг буде під домом і під двором на 150 парко місць ліфт буде спускатися прямо в паркінг.
25 ноя 2020 16:35
А кто нибудь в курсе, где паркинг будет размещаться,согласно последнему проекту?Просто я думал что он будет расположен сугубо под домом и заезд с выездом будут с торца третьей секцыи.А по видео вижу что они уже половину двора перерыли. Так что они под двором тоже будет?


Общался с инвесторами. говорят и под двором тоже, завтра думаю уточнить этот момент в ОП, может подскажут точно. Ну если паркинг будет настолько большой, то там и мест поболе может будет
25 ноя 2020 18:13
Bagga
А сейчас могу только предостерегать других.
За себе подбайте. Учасник олімпіад і форумів Багговутівського, Бережанського, і Мріїї. В олімпіаді з хімії, як і на форумі ЖК, може приймати участь кожен бажаючий, перемагає один. Вам на інших людей на...., -вже викладав, що ви там людям бажаете в Бережанському. Особиста неприязнь і бажання нашкодити,- ось що заставляє вас писати всякі свої "прогнози" на цих трьох форумах, добродійник ви наш.Ви радуйтесь, що не вклались в Укрбуд, Аркаду і т.д. В Багговутовскому були проблеми з підключенням каналізації, здається вже вирішили, думаю весною зайдете на ремонт. А що ви людям порекомендуєте? Інтергал,-чуть не купив 30 грудня терміново "по акції" в Академ кварталі,-призначення землі,- промисловість, пару кримінальних справ, так кругом. КМБ,- затримки ще більші.Дививились ДБК, Навігатор,- промзона, залізниця, якась барахолка з бомжами, залізобетонні панелі, хотіли б в панелі за ті ж гроші?. Є пару компаній, які вводять вчасно,- у них ціни такі, що можна купити вже в готовому будинку і не чекати. Мрія напевно единий комплекс в цій ціновій категорії з кирпича ( не газоблок чи тим більше панелі), по співвідношенню ціна/якість один з кращих. Індекс надійності 201 з 220, і це не Bagga сказав, а фахівці bild. Темпи будівництва викладав фото для ХЗ де інтервал в 4 місяці,- не шалені, але зміни на краще видно кожен день.
25 ноя 2020 18:20
Паркінг, який зараз копають, під дитячим майданчиком. Думаю всі місця пораховані і їх більше не стане.
Ось виїзд з паркінгу на рендерингу
25 ноя 2020 19:01
Fistani я не знаю кто вы, может вы с оп, но спасибо за поддержку нашего застройщика и надежду на реальные сроки. Я читаю форум только из-за позитивных смс. Инфраструктура в этом районе норм я живу 10 лет здесь все в пешей доступности
26 ноя 2020 17:29
Я,на щастя, не сижу у ВП, а такий самий інвестор і чекаю квартиру, як і Ви. Хоча ВП думаю мені вже винен, за них приходиться працювати :-). Просто бачу, що тут налізло багато псевдоінвесторів, які щось там пророкують, щось їм здається,тим самим відганяють потенційних інвесторів. А це вже точно впливає на те, коли ми отримаєм ключі, тому я буду з ними боротись. Комусь подобається Дніпровський,- купуй там квартиру, вони там є ( ціна вища, газоблок, на поверсі гуртожиток на 3 ліфта, головне- швидкість штукатурки вже залежить тільки від тебе, щтукатурити потрібно самому , тому що там штукатурки просто немає). Ми реально подивились дуже багато комплексів в цій ціновій категорії,- або фундамент, або якісь проблеми з документами (землею), або панелі, чи в такому місці, що хай там самі живуть. Не хочу говорити "Гоп",- доки не перскочу, але на сьогодні не жалкую, що інвестував в Мрію.Я б не проти, щоб здали вчора, головне,- хлопці працюють, бачу їх у вихідні дні, і вечером при фарах. Тож дай Боже, щоб все у них вийшло.
26 ноя 2020 18:00
Интересно, до формальной сдачи дома остался ровно месяц, а "ребята начали рыть паркинг" и главное этим еще некоторые довольны. Почему начали, если должны были закончить?)
Вообще, после знакомства с Галжитлобудом я сделал для себя вывод, что все приемущества и "конкурентноспособная цена" обманчива и условна, достигается исключительно за счет безбожного вранья по срокам сдачи.
Если знать, что дом реально сдается значительно позже, чем заявляется, конкуренты начинают быть более "конкурентноспособными". Так как все-таки время - деньги. Плюс стабильно нестабильная ситуация в мире и стране. Кто его знает, что случится через год или два? Чем больше этот срок неопределенности, тем хуже.
Это я пишу свои соображения, естественно для кого-то это может быть не так.
Поэтому, я всем желаю успехов и безусловно получить свою квартиру, а к обсуждению вопроса того, насколько "ребята молодцы и стараются" вернуться, скажем, через 1.5 года, в мае 2022 года :)
Кстати, в Баггоутовском все было точно так же. Какое-то время назад призывали друг друга не нервничать, не злиться, не "отпугивать потенциальных инвнсторов", но к текущему моменту выдохлись даже самые стойкие )
26 ноя 2020 18:28
Fistani

Не пророкують,а реально дивляться на ситуацію, опираючись на темпи зробленої роботи,а пророкуєте якраз ви,ділитесь з нами тим,що ваш внутрішній голос підказує вам, що з внутрішніми роботами мають обов'язково пришвидчитись"реальний ви наш інвестор")))І раз ви вже згадали про Дніпровський,запам'ятайте,ніяка штукатурка і цегла не зрівняється з вже зданим в експлуатацію будинком! Так що досить розігрувати тут спектаклі,з вдячними відгуками і розказуванням байок про олімпіади, вантажівки і реальних інвесторів, краще посприяйте відділом продажів реальному збільшенню темпів внутрішніх робіт,тоді і з продажем не буде проблем і дійсно реальним інвесторам буде спокійніше.
26 ноя 2020 20:08
К сожалению с датами задачи дома лазают все застройщики, и очень крупные банкротяться набрав "домов"... И Те кто владеет в стройку понимают что это игра в лотерею.
По поводу паркинга... Сдать дом могут раньше а паркинг и через пол года, он критично не кому это время не нужен, так как в доме все равно будет идти ремонт... И все застройщики после задачи дома "дотягивают сопли".
Но Они работают и строят Наш Дом. Равнять разные ЖК даже одного застройщика наверное не нужно, так как везде в стройках есть подводные камни.
А хотите более надёжного срока задачи... Посмотрите более" брендового" застройщика.. но тут нюанс. Не сравнивайте стоимость квадрата... Сравните стоимость квартиры. Поскольку будет квартира 60 или или 70метров может быть не критично, по способу жизни и планировке, а вот оплатить "дополнительные" 250-400тыс вот тут уже серьезный вопрос бюджетирования. Да и получить 13-16 квартир на 3лифта!!! Это пробки утром в лифте на работу... По опыту скажу люди ниже 10будут идти вниз пешком - так быстрее.
27 ноя 2020 14:50
Пока дочка занимается на Воздушных полотнах в доме напротив нашего, в студии Blue Heaven 🙂
Пользуясь случаем отправляю вам чёрнопятничные фотографии 😁
27 ноя 2020 19:31
ХЗ реальним інвесторам буде спокійніше.
Я реальний інвестор, і від вашої писанини мені ніяк не спокійніше, а навпаки.Сприяти відділу продаж, впливати на них, ні я, ні ви не можете,як би вам цього не хотілось. Ви вже відлякали пару інвесторів своїм прогнозом, здається Карамболка, Дміртрій недавно 22.11. про ваш 22 рік писав. Дві квартири,-це 2-3 млн.грн. Лише за ці гроші, квартири третьої секції поштукатурити можна за два-три місяці легенько. Матеріал,- цемент, пісок, вода, -наймай людей, плати, люди зроблять. Які проблеми? Шановний, я не вперше купляю квартиру (і продавав теж), тому не вам мене вчити, що важливіше. Ось ваше повідомлення 15.11.2020 : "Я вже писав,що Мрія краще Дніпровського і Метрополії своїм місцерозташування і матеріалами з яких будують(простіше кажучи тим що будуть з цегли)саме тому я вибрав Мрію". Через 11 днів ви пишете: "запам'ятайте,ніяка штукатурка і цегла не зрівняється з вже зданим в експлуатацію будинком!".Якщо ви реальний інвестор, що у мене особисто викликає сумніви,-ви схожі на хлопця, який вирішив одружитись на Марії, за ресторан заплатив, всім розказав яка гарна його Марія, людей запросив, букет купив, іде до РАГСу,- назустріч йому Галина. Дивиться,- а в Галини груди більші... Повідомляю, в цьому зданому будинку ще є багато квартир, продаєте в Мрії по переуступці,- ідете робити ремонт там.Скажіть який тип планування, знайомі думають купляти в Мрії, якщо буде дешевше відділу продаж (ціни з липня виросли), можливо й допоможу продати.Вам добре і нам на одного панікуючого екстрасенса меньше..
27 ноя 2020 19:53
Интересно, до формальной сдачи дома остался ровно месяц, а "ребята начали рыть паркинг" и главное этим еще некоторые довольны. Почему начали, если должны были закончить?)
Вообще, после знакомства с Галжитлобудом я сделал для себя вывод, что все приемущества и "конкурентноспособная цена" обманчива и условна, достигается исключительно за счет безбожного вранья по срокам сдачи.
Если знать, что дом реально сдается значительно позже, чем заявляется, конкуренты начинают быть более "конкурентноспособными". Так как все-таки время - деньги. Плюс стабильно нестабильная ситуация в мире и стране. Кто его знает, что случится через год или два? Чем больше этот срок неопределенности, тем хуже.
Это я пишу свои соображения, естественно для кого-то это может быть не так.
Поэтому, я всем желаю успехов и безусловно получить свою квартиру, а к обсуждению вопроса того, насколько "ребята молодцы и стараются" вернуться, скажем, через 1.5 года, в мае 2022 года :)
Кстати, в Баггоутовском все было точно так же. Какое-то время назад призывали друг друга не нервничать, не злиться, не "отпугивать потенциальных инвнсторов", но к текущему моменту выдохлись даже самые стойкие )


Есть один нюанс :)) ЖК Багговутовский еще даже на 1 год не задержали. На паспорте объекта стоит срок - 1-й квартал 2020 года. То есть если они весной 2021 года сдадут комплекс, то в результате перенос срока сдачи будет всего лишь один год, а это по Киевским меркам почти без задержек!
Если что я бывший инвестор Багговутовского который прошел стадию: радости, непонимания, злости, печали, переуступки :))

Так что все и тут будет нормально, год полтора задержки и заселятся люди.
28 ноя 2020 07:04
Если смотреть по всему дому, то формально да.
Но Галжитлобуд обещал сдавать это очередями. И первая очередь - 2018 год. Именно поэтому ведь вы успели пройти все стадии принятия, плюс бонусную "переуступка")
И, кстати, правильно сделали.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2830. . .40
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx