Подать объявление

ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 6

ЗастройщикАТРИА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Сдача ЖК2021 - 2025 г.
Планировки
от 29 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .3436. . .45
08 авг 2022 05:48

PoDarka

Добрий вечір, а підкажіть як можна перевірити, що вода підведена і нормально функціонує? Я як розумію зараз тільки виходи на неї є. Ліфт працює, про ліфти говорили ще до війни інвестори.

Перед счетчиком есть вентиль. Который можно попробовать открыть. Или хотя бы задать вопрос сопровождающему.

08 авг 2022 09:02

dedpihto

Перед счетчиком есть вентиль. Который можно попробовать открыть. Или хотя бы задать вопрос сопровождающему.

Открыть вентиль не имея при этом ничего на концах труб в квартире? Обычно так никто не делает. Та и вода в доме (по крайней мере еще пока) не является каким-то сверх-достижением и наверняка есть.

08 авг 2022 11:13

skodaoctaviaa5

Открыть вентиль не имея при этом ничего на концах труб в квартире? Обычно так никто не делает. Та и вода в доме (по крайней мере еще пока) не является каким-то сверх-достижением и наверняка есть.

В чём проблема так сделать? Капнет на бетонный пол 10 миллилитров воды? Скорее всего есть, но можно же проверить точно )

08 авг 2022 11:13

skodaoctaviaa5

Открыть вентиль не имея при этом ничего на концах труб в квартире? Обычно так никто не делает. Та и вода в доме (по крайней мере еще пока) не является каким-то сверх-достижением и наверняка есть.

Делать ремонт без воды проблематично. А открытие крана кратковременно на одну четверть вряд ли спровоцирует потоп). 

08 авг 2022 11:43

На все вопросы по воде отвечают, что через две-три недели все будет) Если серьезно, то обещают к выдаче ключей все вопросы по коммуникациям закрыть. На дороге к офису продаж появились новые люки, когда я спросил или это подключали воду он четкого ответа не дал. (из-за них нет проезда до ОП).

Я подписал акт с комментом, что трубы есть - технической возможности проверить герметичность и подключения- нет. И аналогично по отоплению.
Заморачиваться с этим смысла не видел, потому что можно поставить сверку бочку воды, заполнить водой систему и обойти все наши проверки. 
По придомовой тоже пообещали начать работы через две недели. Но уже и так видно, что там нет места как на макетах от дома до забора и что там вообще будет- открытый вопрос.
08 авг 2022 19:08

Начать работы по придомовой в сентябре....Похоже ждут начала сезона дождей, печально. Или рассчитывают на то что осенью и зимой будет жарко и сухо. Может у них прораб родом из страны расположенной в экваториальном климатическом поясе и не знает что у нас осенью дожди, а зимой морозы. То они в поздней осенью - зимой фасад делать планировали, теперь все лето прождали и дождливой осенью придомовую собираются делать(или может это чтобы НЕ делать)?

08 авг 2022 19:21

asmihal

На все вопросы по воде отвечают, что через две-три недели все будет) Если серьезно, то обещают к выдаче ключей все вопросы по коммуникациям закрыть. На дороге к офису продаж появились новые люки, когда я спросил или это подключали воду он четкого ответа не дал. (из-за них нет проезда до ОП).

Я подписал акт с комментом, что трубы есть - технической возможности проверить герметичность и подключения- нет. И аналогично по отоплению.
Заморачиваться с этим смысла не видел, потому что можно поставить сверку бочку воды, заполнить водой систему и обойти все наши проверки. 
По придомовой тоже пообещали начать работы через две недели. Но уже и так видно, что там нет места как на макетах от дома до забора и что там вообще будет- открытый вопрос.

Здравствуйте!А стройка 3-го и 4-го корпусов идёт,Вы не обратили внимания?Есть хоть какие-то там движения?

08 авг 2022 19:22

Доброго дня, а задайте хто небудь питання, щодо будівництва наступної черги будь-ласка, коли планують відновити будівництво і чи планують взагалі? 

09 авг 2022 08:26

Viktor 1991

Доброго дня, а задайте хто небудь питання, щодо будівництва наступної черги будь-ласка, коли планують відновити будівництво і чи планують взагалі? 

Доброго дня! Вже задавала це питання.... Планують відновлювати будівництво але після того як закриють питання по цим двом корпусам наскільки я правильно зрозуміла, ще раз перепитав коли буду оглядати свою квартиру у другому корпусі....

09 авг 2022 17:49

Andreeva Ira

Доброго дня! Вже задавала це питання.... Планують відновлювати будівництво але після того як закриють питання по цим двом корпусам наскільки я правильно зрозуміла, ще раз перепитав коли буду оглядати свою квартиру у другому корпусі....

Дякую за відповідь!

10 авг 2022 09:16


Добрий день! Скажіть, будь ласка, як можна зареєструватися на перегляд? Квартира в корпусі 2.

10 авг 2022 10:17

LAN@


Добрий день! Скажіть, будь ласка, як можна зареєструватися на перегляд? Квартира в корпусі 2.

Представник забудовника мене сама набрала запропонувала дати і ми обрали ту яка мені підійшла, тому чекайте вас обов'язково наберуть, я так розумію у порядку черги.

15 авг 2022 15:32


Шановні інвестори та форумчани!


Повідомляємо план активностей щодо видачі документів.

1.  З 06.09.22 розпочинається запис на видачу документів

2. Записувати на видачу документів почнемо із тих інвесторів, які вже переглянули свої активи до 24.02.22 та у Акті перегляду ВІДСУТНІ ЗАУВАЖЕННЯ.

  Потім телефонуватимемо інвесторам, які почали переглядати свої активи із 03.08.22 та у Акті перегляду відсутні зауваження.

  Інвесторам, у квартирах яких є недоліки, будемо телефонувати та записувати на отримання документів після усунення недоліків.

3. З 12.09.22 розпочинається видача документів, а саме: Виписка, Довідка, Акт.


16 авг 2022 08:26

Atria City.Teremky


Шановні інвесторита форумчани!


Повідомляємо планактивностей щодо видачі документів.

1.  З06.09.22 розпочинається запис на видачу документів

2. Записуватина видачу документів почнемо із тих інвесторів, які вже переглянули свої активидо 24.02.22 та у Акті перегляду ВІДСУТНІ ЗАУВАЖЕННЯ.

  Потім телефонуватимемоінвесторам, які почали переглядати свої активи із 03.08.22 та у Акті переглядувідсутні зауваження.

  Інвесторам, у квартирах яких є недоліки, будемо телефонувати та записувати наотримання документів після усунення недоліків.

3. З12.09.22 розпочинається видача документів, а саме: Виписка, Довідка, Акт.


План-капкан під назвою "Беріть те, що даєм" набирає обертів)   


Квартири отримають ті, в кого відсутні зауваження

16 авг 2022 18:47

Fire

План-капкан під назвою "Беріть те, що даєм" набирає обертів)   


Квартири отримають ті, в кого відсутні зауваження

Не розганяйте панiку. Все правильно роблять. Через 2-3 мiсяцi вiд зауважень вiдмовляться найприскiпливiшi. Ну прийдуть на повторний огляд, якщо знову виявлять якiсь недолiки, то треба буде вирiшувати - або чекати ще кiлька мiсяцiв, або писати - зауважень не маю.

Але я ж так розумiю, що користуватись власники вже можуть(ключi видали всiм?), навiть з зауваженнями? Тобто тiльки докiв не видадуть? Чи доки недолiки не подолають, ключi не видадуть?

21 авг 2022 10:29

skodaoctaviaa5

Не розганяйте панiку. Все правильно роблять. Через 2-3 мiсяцi вiд зауважень вiдмовляться найприскiпливiшi. Ну прийдуть на повторний огляд, якщо знову виявлять якiсь недолiки, то треба буде вирiшувати - або чекати ще кiлька мiсяцiв, або писати - зауважень не маю.

Але я ж так розумiю, що користуватись власники вже можуть(ключi видали всiм?), навiть з зауваженнями? Тобто тiльки докiв не видадуть? Чи доки недолiки не подолають, ключi не видадуть?

Ключі не видали нікому. Вони видаются на етапі з документами.

31 авг 2022 07:50

Andreeva Ira

Представник забудовника мене сама набрала запропонувала дати і ми обрали ту яка мені підійшла, тому чекайте вас обов'язково наберуть, я так розумію у порядку черги.

щиро вірю в це

31 авг 2022 15:29

Ауууу!!! Инвесторааа!!! Неужели за месяц так мало было осмотров? Неужели впадлу поделиться впечатлениями? Народ волнуецца!

03 сен 2022 12:18

dedpihto

Ауууу!!! Инвесторааа!!! Неужели за месяц так мало было осмотров? Неужели впадлу поделиться впечатлениями? Народ волнуецца!

Всi  активно займаються ремонтами, щоб до кiнця осенi вже заїхати.

03 сен 2022 13:44

skodaoctaviaa5

Всi  активно займаються ремонтами, щоб до кiнця осенi вже заїхати.

Настолько активно шо оторвацца на пять минут никак? Все равно же в туалете в гаджет пяляцца!)

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .3436. . .45
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее