Подать объявление

ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 6

ЗастройщикАТРИА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Сдача ЖК2021 - 2025 г.
Планировки
от 29 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .3335. . .45
03 авг 2022 11:49

dsdsds

Доброго дня, будь ласка у кого є досвід з перегляду й приймання квартири - на що саме треба звернути увагу? дякую

Зверніть будь ласка увагу на коридори та під'їзди - чи відповідає ремонт в них заявленому:

03 авг 2022 14:27

Fire

Зверніть будь ласка увагу на коридори та під'їзди - чи відповідає ремонт в них заявленому:

А что за фотка? 

03 авг 2022 18:26

dedpihto

А что за фотка? 

З сайту atria.ua

04 авг 2022 09:57

Fire

Зверніть будь ласка увагу на коридори та під'їзди - чи відповідає ремонт в них заявленому:

А якщо не вiдповiдає, то знайдіть в договорi пункт, в якому чітко сказано, що ремонт має виглядати точнісінько як на картинці. Якщо такого пункту немає - то і ніхто не зобов'язаний його таким робити. Це всього навсього рендери - реклама, яка може відрізнятись від реального товару.

04 авг 2022 12:03

Fire

Зверніть будь ласка увагу на коридори та під'їзди - чи відповідає ремонт в них заявленому:

Ні не відповідає, більше того коридор ще навіть не до кінця завершений. І додам, ви приймаєте квартиру а не коридор, і пунку про прийом МОП-ів або ж прибудинкової території (доречі котельні теж) - Нема.

04 авг 2022 12:05

Шановний(на) учасник форуму skodaoctaviaa5, якщо ви є "засланий козачьок" забудовника - то полеміка яку ви розводите в цьому чаті мені зрозуміла. Але щось мені підказує, що вам просто нема чим зайнятись) 

04 авг 2022 14:17

Я, наприклад, хочу отримати те, за що заплатив, понадіявшись на порядність забудовника. Мені та всім іншим інвесторам продали таку "картинку", макет, візуалізацію, називайте як завгодно. Якщо ж забудовник вирішив  зробити дешевше і як небудь на тяп-ляп -  то це вже ошуканство!  А прописано то юридично чи ні - то вже спосіб.

04 авг 2022 17:09

skodaoctaviaa5

А якщо не вiдповiдає, то знайдіть в договорi пункт, в якому чітко сказано, що ремонт має виглядати точнісінько як на картинці. Якщо такого пункту немає - то і ніхто не зобов'язаний його таким робити. Це всього навсього рендери - реклама, яка може відрізнятись від реального товару.

Ну взагалі то це публічна аферта, а не просто реклама.

04 авг 2022 18:39

Oleksii Kyiv

Ну взагалі то це публічна аферта, а не просто реклама.

Публічна оферта,  коли ви не складали договір, а просто вдарили по руках.Як в магазині огірки купуєте то там публічна оферта по ціні, вам запропонували умови і ви вимагаєте їх.


  а тут реклама, бо конкретика прописується в договорі, а не тому що щось в рекламі написано, чи намальовано


"" Публічна оферта (далі Оферта) – публічна пропозиція, тобто пропозиція укласти договір на заздалегідь визначених умовах. Процес переговорів та досягнення домовленостей щодо умов не відбувається.""

05 авг 2022 15:20

Fire

Зверніть будь ласка увагу на коридори та під'їзди - чи відповідає ремонт в них заявленому:

мене більше цікавіть, що треба в квартирі перевірити. мене немає, я прошу друга зробити це. моп попрошу зняти на відео 

06 авг 2022 03:23

Я-Андрій

Публічна оферта,  коли ви не складали договір, а просто вдарили по руках.Як в магазині огірки купуєте то там публічна оферта по ціні, вам запропонували умови і ви вимагаєте їх.


  а тут реклама, бо конкретика прописується в договорі, а не тому що щось в рекламі написано, чи намальовано


"" Публічна оферта (далі Оферта) – публічна пропозиція, тобто пропозиція укласти договір на заздалегідь визначених умовах. Процес переговорів та досягнення домовленостей щодо умов не відбувається.""

У нас в договорі є пункт по МОП? 

06 авг 2022 20:01

Був на цій неділі у домі, основні моменти:
Прибудинкової території немає та фасад першого поверху не зроблений. 
У під‘їзді стелі не зроблені, в процесі. Стіни бежевого кольору. 
На поверхах технічні люки виглядають нормально і не по «дешманськи» стоять теплові лічильники на опалення, води і електричні.
По самій квартирі- двері нормальної якості, як мені здалося. Та і взагалі по квартирі в мене не має зауважень. 
По квадратурі відповідає заявленим показникам.
В загальному коли дороблять прибудинкову та під‘їзди- буде взагалі добре. 


07 авг 2022 10:32

asmihal

Був на цій неділі у домі, основні моменти:
Прибудинкової території немає та фасад першого поверху не зроблений. 
У під‘їзді стелі не зроблені, в процесі. Стіни бежевого кольору. 
На поверхах технічні люки виглядають нормально і не по «дешманськи» стоять теплові лічильники на опалення, води і електричні.
По самій квартирі- двері нормальної якості, як мені здалося. Та і взагалі по квартирі в мене не має зауважень. 
По квадратурі відповідає заявленим показникам.
В загальному коли дороблять прибудинкову та під‘їзди- буде взагалі добре. 


Счетчики до войны были. Если открыть кран - вода пойдет? Напруга есть? Котельная есть? Лифт работает? Ни на один существенный вопрос пока ответа нет. 

07 авг 2022 12:12

dedpihto

Счетчики до войны были. Если открыть кран - вода пойдет? Напруга есть? Котельная есть? Лифт работает? Ни на один существенный вопрос пока ответа нет. 

Я написал как есть. То что вы видели это до войны- отдельно поздравляю. Я написал это для людей, которые внутри ещё не были. Вы же не соизволили ещё до войны рассказать это людям.

Приезжайте под стройку дерзите и хамите там. Я не должен с пеной у рта просить меня прокатить на лифте, потому-что мне нужно сбросить отчёт уважаемому дедупихто.

07 авг 2022 14:04

asmihal

Я написал как есть. То что вы видели это до войны- отдельно поздравляю. Я написал это для людей, которые внутри ещё не были. Вы же не соизволили ещё до войны рассказать это людям.

Приезжайте под стройку дерзите и хамите там. Я не должен с пеной у рта просить меня прокатить на лифте, потому-что мне нужно сбросить отчёт уважаемому дедупихто.

Вроде личные вещи человек написал. Вы подписали приёмку не проверив есть ли вода? Не спросив об отоплении? Немного непон6ятно если честно (

07 авг 2022 14:37

asmihal

Я написал как есть. То что вы видели это до войны- отдельно поздравляю. Я написал это для людей, которые внутри ещё не были. Вы же не соизволили ещё до войны рассказать это людям.

Приезжайте под стройку дерзите и хамите там. Я не должен с пеной у рта просить меня прокатить на лифте, потому-что мне нужно сбросить отчёт уважаемому дедупихто.

Уважаемый asmihal!

Не далее как 2 августа Вы сообщили форуму что получили приглашение на осмотр! И задали вопрос - на что обратить внимание. Форумчане накидали интересующие вопросы. 

Кататься на лифте необязательно. Достаточно проходя мимо задать вопрос сопровождающему. Равно как и по воде с электричеством. Вы этого не сделали? Ничего…бывает. Растерялся. Будем ждать инфу от следующих осмотрщиков. ✊🍻

07 авг 2022 16:40

asmihal

Я написал как есть. То что вы видели это до войны- отдельно поздравляю. Я написал это для людей, которые внутри ещё не были. Вы же не соизволили ещё до войны рассказать это людям.

Приезжайте под стройку дерзите и хамите там. Я не должен с пеной у рта просить меня прокатить на лифте, потому-что мне нужно сбросить отчёт уважаемому дедупихто.

Подскажите пожалуйста, фотографировать разрешали?

07 авг 2022 18:23

Коробейко Павел

Подскажите пожалуйста, фотографировать разрешали?

ну это же Вам не Зона 51 ))

ничего секретного там нет)

07 авг 2022 19:35

dedpihto

Уважаемый asmihal!

Не далее как 2 августа Вы сообщили форуму что получили приглашение на осмотр! И задали вопрос - на что обратить внимание. Форумчане накидали интересующие вопросы. 

Кататься на лифте необязательно. Достаточно проходя мимо задать вопрос сопровождающему. Равно как и по воде с электричеством. Вы этого не сделали? Ничего…бывает. Растерялся. Будем ждать инфу от следующих осмотрщиков. ✊🍻

Добрий вечір, а підкажіть як можна перевірити, що вода підведена і нормально функціонує? Я як розумію зараз тільки виходи на неї є. Ліфт працює, про ліфти говорили ще до війни інвестори.

07 авг 2022 19:35

Коробейко Павел

Подскажите пожалуйста, фотографировать разрешали?

Дозволяли як я знаю і раніше інвесторам.

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .3335. . .45
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее