Подать объявление

ЖК 7я | Семья | Domira Group | Счастливое, ул. Леси Украинки, 2а

ЗастройщикDomira Group
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
от 24 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
167из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 70.
14/20%
7/10%
6/9%
26/37%
17/24%
1. . .327328329
15 авг 2022 18:23

Vados 1

Доброго дня мене цікавить більше коли застройщик збираєтеся добудовувати 5 чергу? 

Я  і багато інших інвесторів виконали свої зобов'язання перед застройщеком. 

Якщо в когось є інформація відпишіть.

Мені сказали два тижні тому що точної дати початку будівництва немає.

здача 5го будинка під питанням оскільки немає готової та введеної в експлуатацію підстанції, село має відмовити в реєстрації адреси для 5го будинку під цим приводом

16 авг 2022 18:45

Artem2022

По комплексу в цілому на протязі 5ти років не врегульовано питання по електоропостачанню, підстанцію не введено в експлуатацію - тут імітація, збудовано тільки приміщення ТП, обладнання всередині не існує. Забудовник ухиляється передвати документацію місцевому ОСББ - триває суд з цієї причини. Забудовник ТОВ "ДОМІРА ДЕВЕЛОПМЕНТ" шантажує мешканців комплексу відключенням від електроенергії схиляючи до оплати по комерційному тарифу готівкою. Ряд мешканців звернулися щодо усунення недоробок та дефектів в квартирах - дещо забудовник виправа, все інше не робиться на протязі року або більше. Вважаю забудовника ненадійним і конфліктним, раджу уникати купівлі нерухомості в ЖК 7я та в інших проектах забудовника.

А можна номер цієї справи? бо щось в судових реєстрах нічого не знайшов (остання трирічної давності). І навіщо було минулої осені отримувати ТУ і тягнути кабелі 10кВ до комплексу, постити фото БКТП, якщо забудовник не збирається підкючати. Сумно і не приємно, що така ситуація, але так працюють всі забудовники - ТУ отримується на весь комплекс і поки всі будинки не добудуються це юридично буд.майданчик. 4-й будинок хоча б зайшов на ремонт і була велика надія, що весна-літо ми також зайдемо, все ж забудовник подавав документи в ДІАМ, але сталися свинособаки...

17 авг 2022 11:43

Доброго дня, хтось знає яка на даний момент ситуація по будівництву 5 боудинка? Цікавить чи є на будівництві будівельники, і як там с веденням в експлуатацію?

Дякую

17 авг 2022 20:24

Vados 1

Доброго дня, хтось знає яка на даний момент ситуація по будівництву 5 боудинка? Цікавить чи є на будівництві будівельники, і як там с веденням в експлуатацію?

Дякую

Був в кінці Липня, якісь звуки будівельних робіт в будинку були. Що саме там робиться не знаю, бо в середину не пускають. На наступному тижні планую проїхатись ще. Можливо мешканці щось більше доповнять, бо відділ продажу толком нічого не повідомляє. Здавати плнують тільки частину будинку, яка більше добудована (біля 4-го будинку). 

Обирай своє житло на Domik.ua
Будь-які квартири в оренду від власників та ріелторів
Подробнее
1. . .327328329