Подать объявление

ЖК 7я | Семья | Domira Group | Счастливое, ул. Леси Украинки, 2а

ЗастройщикDomira Group
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
от 24 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
161из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 70.
14/20%
7/10%
6/9%
26/37%
17/24%
1. . .327328329
15 авг 2022 18:23

Vados 1

Доброго дня мене цікавить більше коли застройщик збираєтеся добудовувати 5 чергу? 

Я  і багато інших інвесторів виконали свої зобов'язання перед застройщеком. 

Якщо в когось є інформація відпишіть.

Мені сказали два тижні тому що точної дати початку будівництва немає.

здача 5го будинка під питанням оскільки немає готової та введеної в експлуатацію підстанції, село має відмовити в реєстрації адреси для 5го будинку під цим приводом

16 авг 2022 18:45

Artem2022

По комплексу в цілому на протязі 5ти років не врегульовано питання по електоропостачанню, підстанцію не введено в експлуатацію - тут імітація, збудовано тільки приміщення ТП, обладнання всередині не існує. Забудовник ухиляється передвати документацію місцевому ОСББ - триває суд з цієї причини. Забудовник ТОВ "ДОМІРА ДЕВЕЛОПМЕНТ" шантажує мешканців комплексу відключенням від електроенергії схиляючи до оплати по комерційному тарифу готівкою. Ряд мешканців звернулися щодо усунення недоробок та дефектів в квартирах - дещо забудовник виправа, все інше не робиться на протязі року або більше. Вважаю забудовника ненадійним і конфліктним, раджу уникати купівлі нерухомості в ЖК 7я та в інших проектах забудовника.

А можна номер цієї справи? бо щось в судових реєстрах нічого не знайшов (остання трирічної давності). І навіщо було минулої осені отримувати ТУ і тягнути кабелі 10кВ до комплексу, постити фото БКТП, якщо забудовник не збирається підкючати. Сумно і не приємно, що така ситуація, але так працюють всі забудовники - ТУ отримується на весь комплекс і поки всі будинки не добудуються це юридично буд.майданчик. 4-й будинок хоча б зайшов на ремонт і була велика надія, що весна-літо ми також зайдемо, все ж забудовник подавав документи в ДІАМ, але сталися свинособаки...

17 авг 2022 11:43

Доброго дня, хтось знає яка на даний момент ситуація по будівництву 5 боудинка? Цікавить чи є на будівництві будівельники, і як там с веденням в експлуатацію?

Дякую

17 авг 2022 20:24

Vados 1

Доброго дня, хтось знає яка на даний момент ситуація по будівництву 5 боудинка? Цікавить чи є на будівництві будівельники, і як там с веденням в експлуатацію?

Дякую

Був в кінці Липня, якісь звуки будівельних робіт в будинку були. Що саме там робиться не знаю, бо в середину не пускають. На наступному тижні планую проїхатись ще. Можливо мешканці щось більше доповнять, бо відділ продажу толком нічого не повідомляє. Здавати плнують тільки частину будинку, яка більше добудована (біля 4-го будинку). 

31 дек 2022 20:47

Пишуть що отримали сертифікат про готовність. Може хтось більш в курсі чи можна десь перевірити? 

01 янв 2023 08:15

 Шановні мешканці!


Звітуємо щодо виконання робіт по підключенню постійної схеми електропостачання за 2022 рік!


Загальна сума за виконані роботи та матеріали з початку цього року склала понад 6 млн грн.


Ми і надалі в 2023 році плануємо виконувати свої зобов'язання по підключенню до постійної схеми електропостачання!


Разом все зможемо!

01 янв 2023 08:15

Вітаємо з прийдешнім


Новим роком!!!


Головне бажання-Перемога!


Нехай Новий рік стане переможним!


Вдячні вам за довіру та підтримку в такі темні часи.


Бажаємо миру, світла та тепла у ваших оселях!


Зі святами!


01 янв 2023 08:16

🔑 Шановні інвестори! Повідомляємо про отримання сертифіката про готовність до експлуатації 5 черги ЖК "7я" (1 пусковий комплекс).

♦️Дякуємо за довіру!

08 фев 2024 08:56

"Domira"

🔑 Шановні інвестори! Повідомляємо про отримання сертифіката про готовність до експлуатації 5 черги ЖК "7я" (1 пусковий комплекс).

♦️Дякуємо за довіру!

Чудове розташування, гарне планування, жахливий забудовник і комунікації (в усіх сенсах).


Раніше у комплекса були проблеми з електропостачанням, зараз - з підключенням до газопостачання (досі нема в деяких будинках), що у період опалювального сезону зробить ваші рахунки за електроенергію космічними (тому що тариф - комерційний від забудовника). Об'єктивної інформації від замовника - нема (як і певних дій), лише порожні обіцянки.


При спілкуванні забудовник відразу йде на конлікт.

Думайте двічі перед придбанням житла тут.

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .327328329
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее