Подать объявление

Жилой квартал Патриотика | Аркада | Осокорки-Северные

ЗастройщикАРКАДА
Сдача ЖК2015 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 560.
86/15%
41/7%
127/23%
212/38%
94/17%
1. . .731733. . .936
01 авг 2017 11:02
доброго дня шановні форумчани! :hi:

в мене тут виникла певна конструктивна пропозиція на підставі прочитаних постів та певних роздумів, які базуються на особистій юридичній практиці... :ded:

багато із форумчан виражають своє обурення затягуванням строків вводу в експлуатацію, порушенням певних зобовязань з боку забудовника і тому подібне.
однак від жодного із учасників форуму я не почув подібної думки на кшталт: а країна то у нас корупційна, бізнес вести складно (особливо будівельний та в таких масштабах), чому б нам не скоординувати дії ініціативної групи (зборів інвесторів по кожному будинку чи житловому комплексу) задля відстоювання спільних інтересів та досягнення кінцевої мети - завершення будівництва, введення в експлуатацію та оформлення прав власності....

погодьтесь, незалежно від масштабності забудовника, його всеодно розривають з усіх боків різні інстанці, конкуренти. ще й інвестори на додачу...

в цілому Аркада має позитивну та тривалу репутацію, має що показати із введених обєктів будівництва. та і формат компанії вже такий, що кидати інвесторів 1-10 будинків саме забудовнику і невигідно...

але це моя думка і розумію, що будуть нападки на мою позицію.
але ж думайте! не ведіться на крикунів та зважуйте свої дії, вчинки та емоції обєктивно!

всі добра!!!!!!!!!
01 авг 2017 11:22
Цитата "avrros":
доброго дня шановні форумчани! :hi:

в мене тут виникла певна конструктивна пропозиція на підставі прочитаних постів та певних роздумів, які базуються на особистій юридичній практиці... :ded:

багато із форумчан виражають своє обурення затягуванням строків вводу в експлуатацію, порушенням певних зобовязань з боку забудовника і тому подібне.
однак від жодного із учасників форуму я не почув подібної думки на кшталт: а країна то у нас корупційна, бізнес вести складно (особливо будівельний та в таких масштабах), чому б нам не скоординувати дії ініціативної групи (зборів інвесторів по кожному будинку чи житловому комплексу) задля відстоювання спільних інтересів та досягнення кінцевої мети - завершення будівництва, введення в експлуатацію та оформлення прав власності....

погодьтесь, незалежно від масштабності забудовника, його всеодно розривають з усіх боків різні інстанці, конкуренти. ще й інвестори на додачу...

в цілому Аркада має позитивну та тривалу репутацію, має що показати із введених обєктів будівництва. та і формат компанії вже такий, що кидати інвесторів 1-10 будинків саме забудовнику і невигідно...

але це моя думка і розумію, що будуть нападки на мою позицію.
але ж думайте! не ведіться на крикунів та зважуйте свої дії, вчинки та емоції обєктивно!

всі добра!!!!!!!!!


О! Вас зараз теж назвуть засланним козачком, та спитають, в якому кабінеті Ви сидите. :yes:
01 авг 2017 12:14
Цитата "manul_":
О! Вас зараз теж назвуть засланним козачком, та спитають, в якому кабінеті Ви сидите. :yes:


в тому то і справа, що я такий же інвестор, як і усі - придбав квартиру в Синевірі (будинок №23)...
надодачу ще забезпечую юридичних супровід іншої будівельної компанії, а тому розумію даний сегмент...
01 авг 2017 12:36
Соседушки, подскажите где свое добро продать: ванная, линолеум, две межкомнатные двери,санузел, раковина. Может кому нужны.Все перечисленное б/у. Продаю в связи с ремонтом. Срочно! Стоимость договорная! Дом по ул Чавдар, 38.
01 авг 2017 13:15
бідненька аркадонька, ночей не спить всім персоналом, про нас думає.
країна то корупційна і все таке інше, але ж з якою метою ігнорувати інвесторів, відверто брехати, затягувати строки?
01 авг 2017 13:55
Коррумпированные элементы гос. структур сейчас не сидят по кабинетах, они отдыхают в Маями или еще где то. Время отпусков, воевать не с кем.
Хотя сейчас и с рабочими проблемы, особенно с профессионалами. Безвиз. Мой брат говорит, что у него на типографии почти все печатники уволились, нашли такую же работу по специальности в Польше. Будут ездить каждые 3 месяца с Польши на Украину и обратно. Боюсь, что такая же ситуация нас ждет и в строительстве. Чтобы удержать рабочих на наших стройках, застройщикам придется поднимать им зарплаты в 2, а то и в 3 раза, а это в свою очередь отразится на стоимости кв.м.
01 авг 2017 14:36
изАркады, когда ждать наборы работ на август? :) Спасибо.
01 авг 2017 22:09
... и итоговые за июль фото хода строительства.
02 авг 2017 09:04
Незабаром банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів на інвестування будівництва нежитлових приміщень (офісів) в блоці соціально-побутового обслуговування (БСПО №62) у житловому масиві «ПАТРІОТИКА» в Дарницькому районі м. Києва.

Проектом передбачені офісні приміщення загальною площею від 50 м² до 200 м².

Детальні умови за телефоном: (044) 254-22-22
02 авг 2017 09:06
А я думал там спортлайф построит бассейн )) не помешал бы...
02 авг 2017 09:49
Цитата "Alik1001":
А я думал там спортлайф построит бассейн )) не помешал бы...

підтримую)
02 авг 2017 10:54
Цитата "avrros":
доброго дня шановні форумчани! :hi:

в мене тут виникла певна конструктивна пропозиція на підставі прочитаних постів та певних роздумів, які базуються на особистій юридичній практиці... :ded:

багато із форумчан виражають своє обурення затягуванням строків вводу в експлуатацію, порушенням певних зобовязань з боку забудовника і тому подібне.
однак від жодного із учасників форуму я не почув подібної думки на кшталт: а країна то у нас корупційна, бізнес вести складно (особливо будівельний та в таких масштабах), чому б нам не скоординувати дії ініціативної групи (зборів інвесторів по кожному будинку чи житловому комплексу) задля відстоювання спільних інтересів та досягнення кінцевої мети - завершення будівництва, введення в експлуатацію та оформлення прав власності....

погодьтесь, незалежно від масштабності забудовника, його всеодно розривають з усіх боків різні інстанці, конкуренти. ще й інвестори на додачу...

в цілому Аркада має позитивну та тривалу репутацію, має що показати із введених обєктів будівництва. та і формат компанії вже такий, що кидати інвесторів 1-10 будинків саме забудовнику і невигідно...

але це моя думка і розумію, що будуть нападки на мою позицію.
але ж думайте! не ведіться на крикунів та зважуйте свої дії, вчинки та емоції обєктивно!

всі добра!!!!!!!!!


в таком случае Аркада могла бы инициировать какие-то общие акции и тд. но она ничего не делает, нас постоянно обнадеживают обещаниями и переносят все по каждому пункту- бти, пай итд.. если бы все было более прозрачно и адекватно-другое дело, а так...врут постоянно и отмалчиваются, а после спихивают на коррупцию
02 авг 2017 11:13
Кто в курсе, в ближайшее время Аркада что-то планирует запускать в продажу? Спасибо
02 авг 2017 11:26
Цитата "lydmila_30":
Кто в курсе, в ближайшее время Аркада что-то планирует запускать в продажу? Спасибо

а у вас з уважністю величезні проблеми. даа...
02 авг 2017 11:38
У мене з уважністю не проблеми, форум читати постійно і регулярно немає часу. Є тут люди, які в курсі, здається Алік нік. Він і таблички робить і володіє більш повною інформацією.
02 авг 2017 11:48
Цитата "lydmila_30":
Кто в курсе, в ближайшее время Аркада что-то планирует запускать в продажу? Спасибо
№21
02 авг 2017 12:00
Цитата "lydmila_30":
У мене з уважністю не проблеми, форум читати постійно і регулярно немає часу. Є тут люди, які в курсі, здається Алік нік. Він і таблички робить і володіє більш повною інформацією.

двома постами вище вашого питання було оголошення.
регулярно, мда...
02 авг 2017 13:03
Дома не выставляют. Выставили БСПО 62. Под офисы. Что открывать будем? Рядом с пожаркой он будет. Между Черемошем и Полониной
02 авг 2017 17:21
Уважаемый ИзАркады, разместите, плиз, планы работ по домам на Август. Все очень ждём.
02 авг 2017 20:20

На одной из веток увидела ссылку на новую петицию. Подписывайте https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6595

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .731733. . .936
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее