Подать объявление

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

Карточка Домик
Индекс надёжности
172из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 11.
2/18%
2/18%
3/27%
0/0%
4/36%
1. . .122123124
06 июнь 2022 06:04

Живу поруч по сусідству. Бачу будинки ЖК Райдужний дуже часто, ідучи до супермаркету чи на озеро. Дійсно підтверджую, що будівельники є і на Вашому об'єкті і в сусідньому ЖК Hello House. Також маю для всіх обнадійливу інфомацію - нещодавно бачив робочих з недобудованого Новус, які теж з'явилися з кінця травня місяця. У приватній розмові з робочими і бригадирами об'єкту мені було сказано, що ТЦ планують відкривати у липні цього року. Також є інформація з сайтів рітейлу про зацікавленність відкривати на нижніх етажах ЖК Райдужний - магазин Варус чи Коло-маркет, Єва чи Простор. Нажаль все залежить не тільки від їхнього чи нашого бажання, а самі розумієте від чого... Така ж ситуація із недобудованим Новус, де наврядчи в найближчий час з'явиться вивіска KFC, MAFIA чи щось подібне...

06 июнь 2022 06:04

Любі сусіди :) Не можу зв'язатися з менеджером, з ТОВ Ягуар. Карина Олегівна, скажіть, чи були схожі проблеми?

07 июнь 2022 08:17

Намагалась сьогодні потрапити в квартиру, але не дали ключі. Сказали дзвонити в КМБ по цьому питанню

07 июнь 2022 13:33

І квартир нема , і грошей не забрать.Та й чи потрібні ці квартири саме зараз-питання?

12 июнь 2022 15:21

Засмутило повідомлення вище : ,, Також є інформація з сайтів рітейлу про зацікавленність відкривати на нижніх етажах ЖК Райдужний - магазин Варус чи Коло-маркет, Єва чи Простор,, В мене питання- навіщо???? - прохідний двір для всіх влаштувати? якщо великій чудовий новус в двох кроках..А як же ж наши мрії  огородити наше подвір'я на 3 будинки? Чи тільки для нас ці магазини будуть ? 

13 июнь 2022 06:41

Ада.

Засмутило повідомлення вище : ,, Також є інформація з сайтів рітейлу про зацікавленність відкривати на нижніх етажах ЖК Райдужний - магазин Варус чи Коло-маркет, Єва чи Простор,, В мене питання- навіщо???? - прохідний двір для всіх влаштувати? якщо великій чудовий новус в двох кроках..А як же ж наши мрії  огородити наше подвір'я на 3 будинки? Чи тільки для нас ці магазини будуть ? 

Только для 3х домов коммерцию открывать не будут, особенно, если это будет какая-то сеть типа Коло или Простор, а не какая-нибудь авторская кофейня. Это совсем невыгодно.

23 июнь 2022 14:27

Добрий день. Сьогодні були збори? Біля першого будинку було багато людей 

24 июнь 2022 08:51

Збори були, розкажіть про що говорили. Дуже дякую! 

26 июнь 2022 06:56

Fozi

Збори були, розкажіть про що говорили. Дуже дякую! 

Вот тоже интересно, везде тишина 

27 июнь 2022 05:52

Розкажіть будь-ласка з якою ціллю були анонсовані збори та про що велась мова? Буду дуже вдячна

1. . .122123124