Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .124126. . .149
06 черв 2022 10:04

Живу поруч по сусідству. Бачу будинки ЖК Райдужний дуже часто, ідучи до супермаркету чи на озеро. Дійсно підтверджую, що будівельники є і на Вашому об'єкті і в сусідньому ЖК Hello House. Також маю для всіх обнадійливу інфомацію - нещодавно бачив робочих з недобудованого Новус, які теж з'явилися з кінця травня місяця. У приватній розмові з робочими і бригадирами об'єкту мені було сказано, що ТЦ планують відкривати у липні цього року. Також є інформація з сайтів рітейлу про зацікавленність відкривати на нижніх етажах ЖК Райдужний - магазин Варус чи Коло-маркет, Єва чи Простор. Нажаль все залежить не тільки від їхнього чи нашого бажання, а самі розумієте від чого... Така ж ситуація із недобудованим Новус, де наврядчи в найближчий час з'явиться вивіска KFC, MAFIA чи щось подібне...

06 черв 2022 10:04

Любі сусіди :) Не можу зв'язатися з менеджером, з ТОВ Ягуар. Карина Олегівна, скажіть, чи були схожі проблеми?

07 черв 2022 12:17

Намагалась сьогодні потрапити в квартиру, але не дали ключі. Сказали дзвонити в КМБ по цьому питанню

07 черв 2022 17:33

І квартир нема , і грошей не забрать.Та й чи потрібні ці квартири саме зараз-питання?

12 черв 2022 19:21

Засмутило повідомлення вище : ,, Також є інформація з сайтів рітейлу про зацікавленність відкривати на нижніх етажах ЖК Райдужний - магазин Варус чи Коло-маркет, Єва чи Простор,, В мене питання- навіщо???? - прохідний двір для всіх влаштувати? якщо великій чудовий новус в двох кроках..А як же ж наши мрії  огородити наше подвір'я на 3 будинки? Чи тільки для нас ці магазини будуть ? 

13 черв 2022 10:41

Ада.

Засмутило повідомлення вище : ,, Також є інформація з сайтів рітейлу про зацікавленність відкривати на нижніх етажах ЖК Райдужний - магазин Варус чи Коло-маркет, Єва чи Простор,, В мене питання- навіщо???? - прохідний двір для всіх влаштувати? якщо великій чудовий новус в двох кроках..А як же ж наши мрії  огородити наше подвір'я на 3 будинки? Чи тільки для нас ці магазини будуть ? 

Только для 3х домов коммерцию открывать не будут, особенно, если это будет какая-то сеть типа Коло или Простор, а не какая-нибудь авторская кофейня. Это совсем невыгодно.

23 черв 2022 18:27

Добрий день. Сьогодні були збори? Біля першого будинку було багато людей 

24 черв 2022 12:51

Збори були, розкажіть про що говорили. Дуже дякую! 


26 черв 2022 10:56

Fozi

Збори були, розкажіть про що говорили. Дуже дякую! 


Вот тоже интересно, везде тишина 

27 черв 2022 09:52

Розкажіть будь-ласка з якою ціллю були анонсовані збори та про що велась мова? Буду дуже вдячна

05 лип 2022 07:41


06 лип 2022 08:40

Kyiv_man

Дякую, за фото. То рух йде. Скажіть, побували в кваритрі, вийшло?

06 лип 2022 18:30

Я просто проходив повз і зробив декілька фото. Бачив 6 робітників, чув жужання в третьому будинку і стукіт в першому. В середні не був.


Якщо комусь цікаво, 1.07 відкрився NOVUS.

07 лип 2022 05:05

Все упирается  в финансирование.

12 лип 2022 07:29

Скажите пожалуйста. Попасть в квартиру возможно?

20 лип 2022 03:47

Люди добрі- накипіло: забудовник наш г@мно,не інакше.Був я у своїй квартирі тиждень тому,попасти можливо.Перший будинок зі слів одної доброзичливої людини зроблений на 95%,залишилося зробити дрібниці,але не дають фінансування.Фінансування (КАРЛ). ті чорти продали всі квартири та комерційну нерухомість в будівлі,за наші гроші добудували якийсь там " медовий" або "березовий" фіг знає шо,але ж не наші з вами будинки,і тупо не має бабла.Шось там десь,хтось,якось працює,але це така собі робота на пів копійки.Будівельникам не платять кошти,ті не працюють- все логічно.Так, я розумію що війна в країні,тяжка година,але ж до 24лютого була та сама ситуація.Виходить так що ті квартири отримаємо коли ті "надійні забудовники" зберуть і продадуть всі квартири ну наприклад в ЖК Курнатовський і може тоді вистачить фінансування щоб наш ЖК ввести в експлуатацію.Нафіга такий розвод?

Короче здача не скоро,то факт!

21 лип 2022 19:24

Я писала забудовнику. Обіцяють здачу «от уже»

Копіюю відповідь: «Роботи на об"єкті відновлені. Компанія планує ввести в експлуатацію комплекс наприкінці літа. Оформлення права власності буде швидше весною наступного року. Після введення надається місяць на присвоєння адреси, після її отримання проводять обміри, виготовляють технічні паспорти. Потім відбувається взаємний розрахунок за результатми обмірів і місяць готується довідка про повну оплату. Вже на її основі нотаріус оформлює право власності. Весь процес в середньому займає 3-6 місяців.»

Нічого не змінюється. Рік чекали і ще почекаєм. Про документи написали, що реально очікувати весною


22 лип 2022 17:28

Вже два роки чекаємо.. Я другий рік знімаю квартиру. Навіщо так затягувати здачу?

02 серп 2022 05:28

А ремонт як і коли робить?( це при тому що колись може нам віддадуть  наше вимучене),   ціни  в  3 рази підскочили, і то не все буває, а чи дальше вообще  буде шо?


03 серп 2022 18:26


Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .124126. . .149
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше