Отзывы о застройщике "УкрБуд"

Обсуждение компании и общие новости

Поиск проектов и отзывов по строительной Компании
.Изображение.Изображение.Изображение
| Обрій | KAN | Perfect Group | Stolitsa Group | Edelburg | РІЕЛ | ENSO | UDP | ...
Відповісти
Повідомлень: 60
Реєстрація: 03.12.2017
Репутація: 0
Монтян - городская сумашедшая
На початок сторінки
Повідомлень: 82
Реєстрація: 16.12.2019
Репутація: 0
конечно сумасшедшая.

а лошары, которые толпой покупали укрбудам ламборджини и будыночок у мюнхэни - это нормальные.

их же сам глав клоун по плечу похлопал и пообещал конуру домастырить.

а у нормальных нет ли легкого ощущения, что новые лошары могут оказаться поумнее и больше не покупать укрбудам ламборджини?
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
"Сьогодні увечері відбулась зустріч делегованої частини ініціативної групи (6 чоловік) з представниками влади в МВС України. На зустрічі було ще раз зазначено, що органи влади сприятимуть процесу переходження об’єктів УБ до КМБ на скільки це буде можливо з їх сторони. Так, існує багато юридичних моментів та потрібен ще ряд узгоджень в рамках органів влади, але процес іде і додаткові відомості мають бути надані нам в найближчі дні за результатами переговорів.
Також було підтверджено, що подвійних продажів не було, а решта непроданих квадратних метрів дозволяє в перспективі вивести весь проект в прибутковий. Тобто питання в першу чергу розглядається в комерційній площині. Плани на найближчий час – передача ресурсів, ребрендинг, визначення підрядників. Очікується, що цей процес триватиме до кінця січня. До кінця цього року має бути відпрацьована схема передачі активів. З високою ймовірністю, договірні відносини які існують у інвесторів зараз з фондом залишаться такими як і є (участь у ФФБ), а нові договірні схеми вже стосуватимуться нових інвесторів, що купуватимуть непродані квартири у КМБ. Також ми наполягали на рівномірному відновленні робіт на всіх ЖК одночасно та участі ініціативної групи в процесі планування такого відновлення робіт, на що маємо поки що попередню згоду. З нашої сторони також було озвучено необхідність проведення розширеної зустрічі з усіма сторонами процесу та всіма представниками ініціативної групи до кінця цього року, на що теж було отримано попереднє погодження. Все ще існують певні складнощі і невизначеність по рядку питань, але всі сторони погодилися працювати разом над їх вирішенням. З надходженням нової інформації будемо інформувати."
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
В «КИЕВГОРСТРОЕ» СОСТОЯЛАСЬ ТРЕХСТОРОННЯЯ ВСТРЕЧА ПО ДОСТРОЙКЕ ОБЪЕКТОВ «УКРБУДА»

23.12.2019

В «Киевгорстрое» состоялась встреча при участии руководства Холдинговой компании, инвесторов и представителей инициативных групп жилых комплексов «Укрбуда». Участники обсудили вопросы переходного периода.

По результатам встречи был подписан Меморандум «О взаимодействии и сотрудничестве при восстановлении строительства жилых комплексов и бизнес-центра Украинской государственной строительной корпорации Укрбуд».

//kmb.ua/ru/news/v-kievgorstroe-sostoyalas-trehstoronnyaya-vstrecha-po-dostrojke-obektov-ukrbuda/
62-e1577115117938.jpg
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
"Сьогодні відбулась зустріч представників спільної ініціативної групи з представниками КМБ та Укрбуда в офісі КМБ.

Основне питання, що розглядалося – підписання меморандуму між сторонами та залучення органів влади до цього меморандуму.

Ключові положення меморандуму:
- Меморандум включає всі ЖК та БЦ (крім ЖК Генезис, який був виключений на прохання присутніх на зустрічі представників КМБ та Укрбуда(представники ІГ Генезиса з’ясовують причини) та ЖК Едельвейс, який повністю і не був під контролем Укрбуда)

- Відновлення будівництва планується протягом 6-и місяців від сьогоднішнього дня (дати підписання меморандуму)

- У першу чергу мають бути отримані сертифікати ДАБІ для об’єктів, що знаходяться на завершальному етапі будівництва: ЖК "Новомостицький", ЖК "Пектораль", ЖК "Гармонія", ЖК "Харківський" та ЖК "Сонячна Рів’єра"

- Прибутковість Об’єктів не впливатиме на визначення строків відновлення будівництва

- КМБ має взяти на себе заходи по охороні всіх Об’єктів

- Оплату за невиплачені квадратні метри Довірителі (ми) поновлюємо після повної передачі Об’єктів до КМБ, про що КМБ має окремо повідомити (пишемо заяви у фонд про відтермінування оплати)

- Вартість вже сплачених квадратів не може бути змінена (ніяких доплат)

- Ініціативна група отримує доступ до моніторингу Об’єктів та буде залучена до планувальних та виробничих нарад, в тому числі по узгодженню графіків будівництва

- Будівництво має відбуватися без погіршення існуючих проектів


Меморандум підписаний представниками Укрбуда, КМБ, одним з представників законодавчої влади та представниками ініціативної групи.
На жаль, на зустрічі не було представників фонду та, на скільки нам відомо, вони поки не бажають підписувати меморандум, а також станом на вечір не вдалося отримати підписи чи погодження від інших органів виконавчої та місцевої влади.
З тактичних міркувань, щоб не зірвати процес підписання, повний текст меморандуму не викладається, представники ІГ ваших ЖК бачили текст і можуть проконсультувати Вас в індивідуальному порядку, за необхідності, без публічних коментарів в групі.

Загалом, існує дуже багато юридичних питань, які блокують передачу об’єктів, але робота йде, хоча оцінити прогрес поки важко.
Поки що є 2 основні проблемні напрями
– не до кінця зрозуміла позиція фонду
- відсутність публічної реакції (підтримки) органів влади окрім заяв, що були від Президента та Міністра Внутрішніх Справ."
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
ОБЪЕКТЫ «УКРБУД»: НАЧАТ ПРОЦЕСС ИНВЕНТАРИЗАЦИИ

23.01.2020

Передача объектов компании «Укрбуд» в управление «Киевгорстроя» проходит по намеченному графику. На сегодняшний день продолжается процесс инвентаризации и просчетов.

1. Проведена инвентаризации всех остатков, всех недоплат. Как по жилым, так и по нежилым, и по паркингам. Есть полный акт сверки между ФФС и «Укрбудом». На сегодняшний день мы знаем количество денег, которое сможем получить от продажи всех оставшихся непроданных активов.
2. На данном этапе проводится техническая инвентаризация каждого объекта. Выполняется дефектный акт по незаконченным работам. Он даст возможность понять, сколько денег нужно потратить на каждый объект и в общем, чтобы закончить проекты, которые продавались «Укрбудом» (начатые и не начатые строительством). Мы хотим свести баланс!
3. Параллельно мы принимаем участие во внесении правок в положение КМДА от 19.12.2019г. № 460/8033 об уплате паевых взносов, чтобы все объекты «Укрбуда» освободить от таких.
4. Параллельно мы работаем над снятием арестов с участков.
5. Ведутся переговоры с ГИУ о выделении денежных средств для окончания строительства данных объектов.
6. Готовятся акты приема-передачи. 5 уже находятся в процессе подписания между заказчиками и предприятиями «Укрбуда».

В дальнейшем Холдинговая компания «Киевгорстрой» будет информировать общественность о результатах работы относительно объектов компании «Укрбуд».

Кроме того, обращаемся к инвесторам «Киевгорстроя». Еще раз подчеркиваем, что строительство объектов Холдинговой компании и достройка проектов «Укрбуда» являются совершенно разными, параллельными и не влияющими друг на друга процессами!

https://kmb.ua/ru/news/obekty-ukrbud-nachat-process-inventarizacii/
26d5c1e-kievgorstroy.jpg
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
28.01

"Сьогодні відбулась зустріч представників переговорної групи спільної ініціативної групи всіх ЖК з Кушніром (Президентом КМБ).
За результатами зустрічі:
1) Триває передача документації, процес дещо повільний, на жаль, завершена лише оцінка планових надходжень від продажів та розстрочок, завершується оцінка вартості необхідної для завершення будівництва.
2) Багато питань організаційного та юридичного плану КМБ поки не може вирішувати через те, що ще не має юридичного права на це, воно буде після того як будуть підписані відповідні договори з фондом про зміну забудовника, що орієнтовно має відбуватися поступово в лютому-березні.
3) На даний момент немає інформації з приводу конкретних планів та графіків по відновленню і завершенню будівництва, очікуються такі попередні плани ближче до кінця лютого.
4) Фонд, Укрбуд та генпідрядники співпрацюють з КМБ, але не завжди в потрібному темпі та в достатній мірі, поки що це не критична проблема, але нам повідомлять, якщо будуть суттєві перешкоди і потрібна буде наша допомога.
5) Продовжується пошук джерел фінансування для старту будівництва, питання непросте, потрібні кошти саме для запуску (поштовху від якого все +- закрутиться) в сумі орієнтовно 2 млрд. грн., є певні напрацювання по запозиченнях по державній лінії, але поки нема чіткого розуміння чи будуть ці варіанти реалізовані.
6) Як вже повідомлялось сьогодні, КМБ намагається повернути ряд «бартерних» квартир разом з фондом.
7) Попередньо погоджено план спільних дій з КМБ у побудові відносин з міською владою з приводу усунення певних бар’єрів для добудови об’єктів Укрбуда.
8) В пріоритеті на даний момент залишається перша п’ятірка ЖК – Пектораль, Гармонія, Новомостицький, Сонячна Рив’єра та Харківський. Юридичний процес передачі там вже на фінішній прямій. Можливо, потрібна буде підтримка інвесторів в цьому питанні, щоб місцева влада сприяла процесу введення в експлуатацію, в разі такої необхідності деталі буде повідомлено додатково. Також, можливо, дії такого роду знадобляться і від всіх інвесторів всіх ЖК.
9) Наступна зустріч запланована на середину лютого, а зустріч в складі всієї ініціативної групи на кінець лютого, коли має бути предметніша інформація по кожному ЖК.
10) Загалом процес йде, відносно скоро має відбутися ребрендинг відділів продажів, що буде слугувати черговою ознакою зміни забудовника та запланованим кроком в загальному процесі. На жаль, не так швидко, як нам всім хотілося б, але поки що ми отримуємо аргументацію, що дозволяє давати більше часу КМБ в нинішній ситуації."
На початок сторінки
Повідомлень: 2
Реєстрація: 04.10.2016
Репутація: 0
А как быть с зарплатой сотрудникам УкрБуда? Сотрудники свою работу выполнили и Киевгорстрой ее принимает бесплатно. УБ или КГС собираются расчитатся по зп с сотрудникамы, или это будет обычное кидалово?
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
5.02

"Доброго ранку всім. Останні новини:
1) За інформацією від фонда, по 5 першим комплексам підписано договір між КМБ та замовниками про прийом будівельних майданчиків, на цьому тижні очікується підписання протоколів зміни забудовника в договорах фонду.
2) Вчора відбулась зустріч в Офісі Президента. На жаль, хоч запис був і до Трофімова, але приймав не перший заступник керівника Офісу Президента Трофімов, а замість нього був вповноважений ним Трусов Сергій Сергійович. Фактично довелось просто розповісти чому нам потрібна зустріч саме з Трофімовим і що ми не будемо довго чекати на їх реакцію чи відсутність їх реакції на наші постійні прохання про зустріч з Трофімовим, який за достовірною інформацією курує питання Укрбуда зі сторони Офіса Президента. За необхідності, ми готові перейти до режиму спілкування через вулицю або пресу.
3) Наступна робоча зустріч ініціативної групи з КМБ має відбутися орієнтовно не пізніше ніж через 2 тижні
4) Інформаційні вкиди від Джокера поки що розцінюємо як елементи чиєїсь інформаційної війни з Офісом Президента та певними його посадовцями, не підтримуємо жодну сторону. За нашою оцінкою, на даному етапі це не буде мати суттєвого впливу на процеси по передачі ЖК до КМБ."
На початок сторінки
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 10948
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 16

До уваги інвесторів компанії «УКРБУД».

Відповідні платежі мають проводитись згідно договорів на рахунки фондів фінансування будівництва виключно в касах банківських установ за наступними реквізитами:

Інформація на сайті Київміськбуд
На початок сторінки
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 10948
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 16
Ігор Кушнір: об’єкти «Укрбуду» буде доведено до кінця і передано інвесторам.

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір про проблеми, які доводиться вирішувати у зв’язку з переходом об’єктів компанії «Укрбуд», ситуацію з цінами на квартири, новації нормативної бази та перспективи на майбутнє.

Детальніше на сайті Київміськбуду
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
ХК «Київміськбуд» щодо об’єктів корпорації «УКРБУД»

ВНИМАНИЮ ДОВЕРИТЕЛЕЙ КОМПАНИИ «УКРБУД»
14.02.2020

Сообщаем вам, что в распоряжении компании «Киевгорстрой» имется следующее письмо от ФК «Житло-Капитал».

Со своей стороны, «Киевгорстрой» прилагает все усилия, чтобы процесс передачи объектов происходил максимально быстро.

https://kmb.ua/ru/news/vnimaniyu-doveritelej-kompanii-ukrbud/
uyioiouioui.jpg
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
20.02

Сьогодні відбулась зустріч представників спільної ініціативної групи з Президентом КМБ.
Була отримана наступна основна інформація:
1) ЖК Пектораль та ЖК Новомостицький – об’єкти прийнято та сьогодні підписано акти розподілу квартир з фондом, щоб КМБ міг продавати квартири в цих ЖК з наступного понеділка.
2) Наступного тижня планується прийняття решти об’єктів з першої п’ятірки, на всіх цих об’єктах з наступного тижня мають почати виходити робітники для завершення необхідних робіт.
3) Оберіг-2 та Урбан Парк знаходяться на фінальній стадії і по ним скоро теж мають бути підписані документи, якщо не буде проблем зі сторони Міністерства оборони. Після підписання відразу розпочнуться будівельні роботи.
4) Почались підготовчі роботи по передачі ще 4-х об’єктів – Паркова Долина, Лейк Хаус, Кристал Хаус та Солар Сіті. Порядок передачі решти об’єктів буде визначено після передачі перших 12 об’єктів. Графіки будівництва плануються протягом 1 місяця від передачі об’єктів. На порядок передачі об’єктів впливають їх інвестиційна привабливість (для генерації коштів на будівництво) та юридичні аспекти (простота передачі чи відсутність складних проблем).
5) Ведуться переговори з Міністерством оборони з приводу проблемних об’єктів по лінії Міноборони (сьогодні увечері була чергова зустріч, в тому числі за участі інвесторів Урбан Парка та Чарівного Міста).
Довідково: процес досить складний і відповідно розмова теж була непроста, ми продовжуємо наполягати на якнайшвидшому прийнятті та відновленні будівництва на всіх об’єктах, але просимо врахувати, що у КМБ формально є 6 місяців на цей процес, з яких пройшло поки що тільки 2.
Спільна ініціативна група планує незабаром зустріч для обговорення прогресу та планування подальших дій.
На початок сторінки
Повідомлень: 11
Реєстрація: 17.02.2020
Репутація: -1
Холдинговая компания «Киевгорстрой» приняла и начала реализацию недвижимости в двух ЖК «Укрбуд». На ЖК «Пектораль» и «Новомостицкой» обновлена ​​строительные работы в полном объеме.
Щас пойду посмотрю как строят ! :smile:
На початок сторінки
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 10948
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 16
«КИЇВМІСЬКБУД» досяг попередніх домовленостей із міноборони по деяким ЖК «УКРБУДА».

Інформація на сайті КИЇВМІСЬКБУД

У процесі переговорів сторонам вдалось досягти певних домовленостей. Зокрема, Міністерство оборони погодилось йти на зустріч Холдинговій компанії у питанні добудови житлових комплексів «Оберіг-2» та «Арт хаус», де Міністерство оборони виступає стороною договорів. Претензій щодо договірних відносин між Міністерством і забудовниками компанії «Укрбуд» по цим об’єктам немає. По іншим житловим комплексам компанії «Укрбуд» сторони розробляють компромісні механізми, аби усі спірні питання було вирішено позитивно.
На початок сторінки
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 10948
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 16
КИЇВМІСЬКБУД інформує про додаткові рахунки для інвесторів УКРБУД.

Рахунки будуть діяти паралельно з уже існуючими в «Укргазбанк».

Інформація на сайті КИЇВМІСЬКБУД
На початок сторінки
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 10948
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 16
КИЇВМІСЬКБУД прийняв ще два об’єкти компаніі УКРБУД.

ЖК «Харківський» і «Сонячна рів’єра». На сьогоднішній день будівельники вже зайшли на майданчики для завершення робіт і підготовки будинків до введення в експлуатацію. У найближчі дні «Київміськбуд» також почне реалізацію нерухомості в цих об’єктах.

Інформація на сайті ЖК
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
4.03

"Зранку відбулась робоча зустріч в КМБ. Новини:

1) є проблеми з підтримкою від КМДА, швидше за все потрібна буде наша спільна участь в написанні листів та, можливо, в організації мітингу, чекаємо на інформацію від КМБ

2) по ДАБІ є проблеми і схоже, що поки їх не реорганізують зрушення не буде, політичне рішення є, але практична реалізація впирається в існуючих виконавців

3) в роботі на різних стадіях прийняття зараз вже 15 об'єктів До 4 прийнятих + Гармонія, Левел, Урбан, Оберіг-2, Паркова Долина, Кристал хаус, Лейк Хаус, Солар сіті, Кирилівський Гай, Фрідом, Арт Хаус, решта - пізніше

4) Фонд наче співпрацює, але повільно, увечері відбудеться зустріч спільної ініціативної групи з фондом, після цього буде озвучене рішення по розстрочкам."
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
ВНИМАНИЮ ТЕХ КТО ПЛАТИТ ПО РАССРОЧКЕ

6.03

"Отримали листа про відновлення виплати розстрочок з 15 березня та коментар від директора фонду з приводу розстрочок, лист наведено нижче, коментар наступний: Він не може вказувати, щоб довірителі не платили, але застосовувати штрафні санкції до інвесторів ЖК, які ще не передали не планує."
IMG-c18453ef3b64dbfb02acb6d2c1474f21-V.jpg
На початок сторінки
Повідомлень: 3
Реєстрація: 07.06.2019
Репутація: 0
@Алекс87 Спасибо за информирование!
Обязательно пишите, если и когда нужна будет коллективная поддержка.
На початок сторінки
Відповісти
Попередня сторінкаНаступна сторінка

Отзывы о застройщике "УкрБуд"

Обсуждение компании и общие новости

Вернуться в Застройщикиdsf

 
цена: от 21 344 грн./м2
тел: (044) 344 39 23
 
цена: от 37 800 грн/м2
тел: (044) 299 28 08
 
цена: от 42 000 грн./м2
тел: (044) 339 90 09
 
цена: от 30 730 грн/м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 26 782 грн./м2
тел: (044) 499 13 20
 
цена: от 33 899 грн/м2
тел: (044) 294 24 00
 
цена: от 25 340 грн/м2
тел: +38 (044) 207 11
 
цена: от 31 800 грн./м2
тел: (044) 298 61 21