Отзывы о застройщике "УкрБуд"

Обсуждение компании и общие новости

Поиск проектов и отзывов по строительной Компании
.Изображение.Изображение.Изображение
| Обрій | KAN | Perfect Group | Stolitsa Group | Edelburg | РІЕЛ | ENSO | UDP | ...
Відповісти
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 11133
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 16
До конца года «УКРБУД» планирует ввести в эксплуатацию 5 столичных жилых комплексов

Еще шесть объектов застройщик планирует реализовать в первом полугодии 2020 года.

Изображение
На початок сторінки
Повідомлень: 58
Реєстрація: 17.09.2019
Репутація: 0
В головному офісі народ посидів квартал без зп, тай розбігся. Борг не повернули, нових цяцянщиків не набрали, хто буде будувати- не зрозуміло.
На початок сторінки
Повідомлень: 37
Реєстрація: 05.08.2019
Репутація: 0
Новость с Цензор.нет:
"Укрбуд" подав у ДАБІ документи про готовність здати в експлуатацію 5 нових об'єктів
Корпорація "Укрбуд" найближчим часом здасть в експлуатацію 5 нових об'єктів у Києві.

Про це йдеться в офіційних документах, що опинилися в розпорядженні редакції, пише "Є Новина".

Так, корпорація "Укрбуд" направила до Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) документи про те, що ціла низка побудованих об'єктів готовий до введення в експлуатацію.

У документах вказані такі об'єкти нерухомості:

дві секції житлового комплексу по вулиці Новомостицькій, 15;
підземний паркінг по вулиці Новомостицькій, 15;
два будинки житлово-офісного комплексу між вулицями Микільсько-Слобідською та Броварським проспектом;
один об'єкт п'ятої черги в ЖК на Харківському шосе, 210;
дві секції багатофункціонального комплексу на бульварі Кольцова, 7А.

У документах зазначено, що будівлі добудовані і корпорація "Укрбуд" чекає від інспекції сертифіката про здачу в експлуатацію.

Нагадаємо, що недавно "Укрбуд" увійшов у десятку найкращих забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності. Таку оцінку роботі корпорації дали редакція авторитетного ділового журналу "Бізнес" та експерти Українського клубу нерухомості URE Club, які вивчили діяльність будівельних компаній Києва і області.
На початок сторінки
Повідомлень: 7
Реєстрація: 11.01.2019
Репутація: 0
На данный момент застройщик находится в глубоком кризисе. К вниманию потенциальных инвесторов - активно гуглите ситуацию, просматривайте веб-камеры и фотоотчеты на объектах и не ведитесь на сладкие обещания отдела продаж!!! Иначе можете остаться и без денег, и без квартиры. Сейчас вложиться в Укрбуд - это равносильно, что выйти на порог и спалить свои деньги.
Договор так прописан, что однажды вложив деньги в стройку, не сможете вернуть ни копейки пока не построится дом или не продастся новому покупателю объект.
Фонд финансирования строительства, который по идее должен контролировать ситуацию от имени инвестора, на самом деле за деньги инвесторов защищает интересы ... застройщика.
Надеюсь, что мой отзыв, если не спасет ваши деньги, то по крайней мере заставит задуматься.
На початок сторінки
Повідомлень: 11
Реєстрація: 06.04.2018
Репутація: 0
Застройщик обманывает инвесторов на дополнительных кв.м,в ЖК "Харьковский",по 10,11,даже 16доп.кв.м,и никто ответственности не несёт
На початок сторінки
Повідомлень: 11
Реєстрація: 29.05.2018
Репутація: 0
Вы хотите сказать, что эти квадратных метров не существует? Они посчитали воздух?!
На початок сторінки
Iнвестор
Повідомлень: 214
Реєстрація: 07.06.2015
Репутація: 7
azizamanna писал(а):Вы хотите сказать, что эти квадратных метров не существует? Они посчитали воздух?!

Нет, конечно, замеры от БТИ довольно точные, но за эти лишние метры надо платить, а добавлены они главным образом в коридоры. Имеется в виду, что такая большая лишняя площадь не может быть случайностью в процессе строительства, а была, возможно, запланирована заранее.
На початок сторінки
Повідомлень: 11
Реєстрація: 31.08.2019
Репутація: 0
Возможность наличия "лишних" метров, равно и порядок их оплаты указаны в договоре. Все вопли "азаза обманули" исходят от... не очень умных людей или же рассчитаны на таковых.
Строительство - это не микроэлектроника и не нанотехнологии - миллиметровая точность здесь недостижима и не нужна. И все припуски идут в болшую сторону, иначе вы же первые взвоете "ААААА, где мои метры???".
На початок сторінки
Повідомлень: 266
Реєстрація: 09.02.2015
Репутація: 0
міліметрова точність і не потрібна, але коли доп.метрів нараховують +10 чи навіть +25 - то тут навряд питання в точності. Особливо коли такі доп.метри з'являються на всіх об'єктах укрбуда, і навіть близько таких цифр нема на об'єктах інших забудовників.
На початок сторінки
Повідомлень: 195
Реєстрація: 10.08.2018
Репутація: 0
Просимо поширити прес-реліз ініціативної групи серед журналістів, яких ви знаєте. Тема: "Спростування інформації, що поширюється рядом українських ЗМІ про участь інвесторів корпорації Укрбуд в мітингу біля будівлі корпорації 26 листопада 2019 року". Також його можна надіслати на сайти, що розмістили новини про мітинг з вимогою прибрати новину. Для відповідей та в коментарях можна використовувати наступний текст:
Спільна ініціaтивна групa інвесторів житлових комплексів корпорації Укрбуд офіційно повідомляє, що не має жодного відношення до проведення та організації мітингу, що відбувся 26 листопада 2019 року о 10:00 біля приміщення корпорації за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 23.
В той же час члени спільної ініціaтивної групи інвeсторів житлових комплексів корпорації Укрбуд в цей час проводили черговий раунд переговорів із Забудовником ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та Фондом фінансування будівництва «ТОВ «ФК Житло-капітал» з приводу відновлення будівництва 26 житлових комплексів, що будуються під егідою корпорації у місті Києві, з проблематики, викладеної в електронній петиції на сайті Президента України.
Спільна ініціативна група інвeсторів житлових комплексів корпорації Укрбуд розцінює проведення мітингу під час переговорів як провокацію з метою дискредитації інвесторів та закликає засоби масової інформації не поширювати недостовірну інформацію і видалити новини з відповідними публікаціями.
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
Полный отчёт:

"Розширений звіт. На зустрічі було озвучено, що ЖК поки лише плануються до передачі іншим забудовника у випадку позитивного рішення з боку влади. Основні озвучені тези від учасників зустрічі нижче. Також наведено наступні заплановані кроки.
1) Інформація, що була надана представником Інтергал-Буда:
- Детально вивчатимуть проекти по мірі заходження в них з першого дня після того, коли (якщо!) домовленості вступлять в силу;
- Мотивація - уникнути колапсу ринку нерухомості Києва, в тому числі і негативних наслідків для Інтергал-буд; планують отримати компенсатор у вигляді нових проектів та непроданого житла;
- Що потрібно: підтримка держави, не в формі грошей чи якихось преференцій, а в формі сприяння розвитку майданчиків в частині зменшення тиску в судових справах та дозвільних документах. В тому числі розраховують на підтримку інвесторів, зокрема очікують звернення від інвесторів до органів виконавчої влади для сприяння вирішенню ситуації;
- Що будуть робити: після позитивного сигналу від держави, будуть поетапно заходити на майданчики для аналізу та відновлення будівництва. Реальні строки зможуть називати поступово по кожному майданчику протягом 3-5-6 місяців за умови, що органи влади не будуть створювати перепони;
- По відношенню до Кучера: ставлення нейтральне, не має вплинути на ситуацію. Коментар Майбороди: так як державна корпорація не має вплив на Укрбуд Девелопмент, то впливу не має бути;
- Інтергал-буд зацікавлений у розвитку будівельного бізнеса і зацікавлений лише в будівництві житлових комплексів, але для цього потрібні "мирні" умови.
- очікують рішення в рамках РНБО чи Кабінету Міністрів рішення про сприяння у вирішенні проблемних ситуацій
2) Інформація від Федотенкова Д.В., який за його словами володіє основною частиною компанії Укрбуд Девелопмент:
- надав 11 млн. дол. для фінансування об’єктів, за які будувалися об’єкти останні 2 місяці;
- мав залучити ще 35 млн. дол. від 2-х інвесторів у випадку отримання 50% корпоративних прав від Микитася, але ця умова не була виконана через різні обставини, тому кошти не були залучені;
- дефіцит Укрбуда оцінюється в діапазоні 60-80 млн. дол.;
- з 25.09 спілкується з Кучером, але вважає, що його плани полягають в отриманні державних контрактів та перспективних проектів, а інвестори, за словами Федотенка, Кучера не цікавлять;
- Злиття структур забудовників дозволить знизити затрати;
- Вважає, що необхідно відійти від бренда Укрбуда і перейти під бренд Інтергал-буда;
- оцінює термін завершення всіх будівництв в 3 роки (в тому числі проектів, що на низькій стадії готовності);
- заявляє, що сам не зацікавлений в державних контрактах через їх складність та ризиковість;
- Заявляє, що Кучеру цікаві проекти, які під контролем Федотенкова, але буде вирішувати проблеми по мірі їх надходження;
- Вважає, що розслаблятися ще рано, але головне, що є кваліфікований забудовник, який готовий вкладати гроші;
- Так як домовленості досягнуті лише вчора, то ще потрібен час в декілька днів на узгодження з державними органами влади.
3) Інформація від Смілого:
- Кошти є, ті кошти, що приходили в фонд останнім часом, вони не перераховувалися Забудовнику, але для чогось потрібна докапіталізація…
- Списує все на кредитування на початку будівництва, і що погашення кредиту веде до мінусів і потрібні додаткові вливання, як це впливає конкретно пояснити не зміг, особливо враховуючи суми, що йдуть на таке покриття.
4) Коментар Перфект Груп
- Вже задіяні в проектах Укрбуда, розглядають ряд проектів, які можуть розділити з Інтергал-Буд
5) Вимоги озвучені з нашої сторони та наступні заплановані кроки:
- 26-28 листопада очікується рішення на рівні РНБО з приводу затвердження чи не затвердження вищевикладеного плану по входженню нових забудовників;
- Скласти меморандум між всіма учасниками з участю органів державної влади, який виступатиме як репутаційний гарантійний документ для інвесторів;
- Оперативно інформувати нас про будь-які суттєві зміни та наявний прогрес у вирішенні всіх питань;
- Після узгодження зі сторони державних органів має бути публічна комунікація про входження Інтергал-Буда в проекти Укрбуда через Засоби масової комунікації.
Нагадаю, що це поки що лише плани, а за їх реалізацією ми, ініціативна група, продовжуємо слідкувати та контролювати всіма доступними методами."
На початок сторінки
Повідомлень: 1622
Реєстрація: 03.02.2008
Репутація: 20
Нужно понимать, что каждая стройка связана одна с другой только общим брендом "Укрбуда": земля оформлена на одну компанию, разрешение на строительство дано другой, квартиры уже продает третья компания от лица Фонда. При этом все 26 комплексов имеют совершенно разную степень готовности. Если копнуть, то "Укрбуд", как таковой, во-первых, окажется бедным, во-вторых, никакого отношения к стройкам не имеет. Это лишь бренд, а бренд не платит", - объясняет UBR.ua сложности решения проблемы юрист-консультант рынка недвижимости Иван Кудояр.  
На початок сторінки
Повідомлень: 1
Реєстрація: 30.11.2019
Репутація: 0
Кстати, в законопроекте 1232 говорится и об имущественных правах на квартиры. Это грядет двойное попадалово - кроме того, что инвестор рискует вляпаться в вечный долгострой, так еще и "новая команда" наедет и потребует с этих денег заплатить 5 или 10 процентов бене в карман, обвинив вас без всяких на то оснований в неуплате налогов, наплевав на презумпцию невиновности, сроки давности и неимение законом обратной силы! Продажи, наверное, взлетят у застройщиков от такого беспредела...
На початок сторінки
Повідомлень: 27
Реєстрація: 30.03.2017
Репутація: 0
Відповіді на популярні питання базуються на інформації, що зібрана шляхом спілкування з забудовником, фондом, інсайдерами, іншими гравцями ринку нерухомості, представниками влади, аналізом фінансової інформації. Інформація не є достовірною на 100% та може відрізнятись від фактичної в певних аспектах, але вона максимально наближена до реальності, так як публікується лише та інформація, що отримала підтвердження з декількох джерел. Документ буде періодично доповнюватися та уточнюватися.

Питання 1: Що зараз з будівництвами?

Відповідь 1: За офіційною та неофіційною інформацією від усіх сторін (фонд, забудовник, підрядники, працівники), будівництва зараз не фінансуються і те що фактично в когось є ще якісь роботи на комплексах, це швидше виключення з правила, і невідомо скільки воно ще протримається.

Питання 2: А чому не фінансується будівництво?

Відповідь 2: Зі сторони фонда, за їх інформацією, вони не перераховують кошти, бо не впевнені, що якщо вони будуть платити забудовнику, то кошти підуть на будівництво, а не кудись в інше місце. За іншою інформацією з декількох джерел, у фонда немає коштів. На рахунках фонду їх дійсно немає, це перевірена і підтверджена інформація, в той же час фонд заявляє, що кошти зараз в “касі народної допомоги”, і можливо 26.11 буде надане якесь підтвердження цьому, але швидше за все підтвердження буде фейковим. У забудовника грошей теж немає, у них існує величезний касовий розрив та заборгованості. Тобто, нинішній менеджмент і ті хто володіють значною частиною укрбуда не мають достатньої кількості коштів, щоб розвивати бізнес далі, а їх спроби залучити кошти поки що невдалі, як через економічну, так і політичну складові.

Питання 3: Так а де ж наші гроші?

Відповідь 3: Основна маса коштів зникала роками (2014-2019) і фактично укрбуд почав переходити в схему піраміди, а останнім часом (травень-вересень 2019) додалися політичні аспекти та аспекти внутрішньої і зовнішньої боротьби за контролем над укрбудом, що призвело до припинення будівництва, катастрофічне падіння продажів, та неможливість далі працювати нормально через суттєве зменшення фінансових надходжень.

Питання 4: Якщо укрбуд мінусовий, то чому за нього борються?

Відповідь 4: Незважаючи на всі мінуси, Укрбуд комплексно залишається привабливим об'єктом, за який зараз більш менш активно змагаються декілька груп, що підтверджує його привабливість, яка в основному лежить в площині державних замовлень та ще нерозкритих об'єктів. З точки зору наших ЖК, точних даних немає, але є (крім тих що мають скоро ввести в експлуатацію) +-9 плюсових об'єктів та +-13 збиткових з точки зору нинішнього фінансового стану і перспектив продажів.

Питання 5: Так а кому він треба?

Відповідь 5: Простої відповіді тут поки що не буде, так як до сих пір триває з'ясування всіх обставин, хто на чиїй стороні і не вся інформація є підтвердженою та може відкрито поширюватися, в тому числі, щоб не нашкодити в першу чергу нам, звичайним інвесторам. Узагальнюючи, на рівні комерційного інтересу, укрбудом зацікавлені Інтергалбуд, Перфект Груп, Едельбург та відповідно їх власники і групи інвесторів, яких вони представляють. На рівні влади ці гравці підтримуються різними топ-чиновниками.

Питання 6: То ми врятовані?

Відповідь 6: На жаль, поки що не можна відповісти на це питання так чи ні, тому що процес боротьби за укрбуд триває і до кінця не зрозуміло, коли він закінчиться та з яким результатом (яка група отримає контроль і які кінцеві наміри цієї групи), адже сценарії можуть бути різними, особливо, з точки зору саме будівництва наших ЖК, тому що ми є найменш привабливою частиною в усій цій схемі на фоні перспективних ділянок та державних замовлень.

Питання 7: То шо, всьо пропало?

Відповідь 7: Ні, враховуючи відповідь на питання 4 і 5, але нам треба максимально контролювати процес цієї боротьби, що відбувається не лише в економічному, а й в політичному просторі на рівні РНБО та Офіса Президента, та за можливістю, стати учасниками цього процесу, щоб відстояти інтереси простих інвесторів, саме на це зараз направлені дії спільної ініціативної групи.

Питання 8: Так а що ви робите?

Відповідь 8: Перш за все ми постійно обмінюємося інформацією, в тому числі інсайдерською, проводимо внутрішні зустрічі та зустрічі з різними учасниками всіх процесів боротьби, як публічні так і непублічні. Нам вдалося отримати величезний масив інформації, але так як ми отримуємо ії з різних сторін, то зачасту вона має певні протиріччя. Необхідно проводити ряд заходів для уточнення та аналізу, адже кожна зі сторін бачить, що ми згуртувалися і тепер є суттєвою силою (це вже наша спільна перша маленька перемога) і “втручаємося” в їх боротьбу між собою. Відповідно, вони почали намагатися схилити звичайних інвесторів на свою сторону роблячи інформаційні вкиди та подаючи інформацію так, як їм треба. У нас є певний план на найближчі дні, про який ми будемо поступово всіх інформувати, коли будемо отримувати підтвердження тої чи іншої інформації. Про деякі речі, на жаль, публічно зараз заявляти не можна, так як це може негативно вплинути на перебіг переговорів, але з часом така інформація буде розкриватися. Не забувайте, що нас читають та нам пишуть, в тому числі і представники всіх тих, хто бореться за укрбуд.

Питання 9: А нам що робити?

Відповідь 9: В першу чергу, будь ласка, не піддавайтесь паніці та аналізуйте все що пишуть. Так, ситуація зараз погана і дуже непроста, але з того, що ми бачимо, то цю кризу можна подолати і від нас, інвесторів, в певний час може залежати вирішення проблеми (наприклад, наша позиція, яка буде подана через звернення, мітинг чи ще якимось чином). В той же час необхідно бути максимально готовим до дій - мітинги, петиції, звернення, флеш-моби, активність в соціальних мережах і так далі (ми вже маємо підтверджену інформацію, наприклад, що наше звернення до Зеленського вже бачили деякі важливі люди, але ми не зупиняємось на цьому).

Питання 10: Так давайте виходити на мітинги чи акції вже зараз, 26.11 чи іншого числа?

Відповідь 10: Ніхто нікому не може забороняти збиратися чи проявляти свою позицію будь-яким іншим способом, це ваше право. Спільна ініціативна група на даний момент не закликає нікого до мітингів з простої причини: необхідно визначитися з якою метою має бути мітинг, де саме він має пройти і яку позицію ми всі маємо озвучити на такому мітингу. Так як ціна помилки зараз досить висока (ми можемо зашкодити самі ж собі в цій ситуації, наприклад, привернувши занадто багато уваги до ситуації або невірно визначимо проти кого направлений наш мітинг, адже як описано у питанні 8 нами будуть намагатися маніпулювати і використати на свою користь). Позиція полягає в тому, що необхідно спочатку розібратися детальніше в ситуації, але в затягуванні абсолютно ніхто не зацікавлений, очікуємо, що ситуація проясниться до кінця листопада.

Питання 11: Напишемо запити в фонд, забудовнику? Нам потрібен адвокат? Чи може в суд подамо або якусь перевірку в фонд відправимо? Поскаржимося в правоохоронні ограни влади?

Відповідь 11: На всі запити, що подавалися до фонда і забудовника було отримано формальні відповіді, шо все добре, гроші є, все йде за планом. Цей етап ми пройшли, доказову базу маємо, продовжувати немає сенсу. Адвокат, перевірки та судові справи лише можуть призвести до покарання винних в кращому випадку, але не вирішать принципово нашої ситуації (фінансування від цього на з'явиться), адже її вирішення залежить зараз від домовленостей між комерційними структурами (дивись питання 4 і 5) та неформального і формального затвердження на рівні топ-органів влади - Офісу Президента, Кабінета Міністрів та РНБО.

Питання 12: І що там у владі про це думають?

Відповідь 12: Наскільки нам відомо, то Зеленський і ряд чиновників в різних обсягах про проблему знають, але різні групи підтримки по своєму розставляють акценти в цій ситуації і кожна група подає своє рішення як вірне і запевняють, що ситуація вже врегульована. Тому ми і робимо зараз в першу чергу звернення до Офісу Президента, щоб продемонструвати, що ситуація не врегульована (ЖК не будуються) проблема існує і вона може стати дуже великою в масштабах Києва та України. Нам потрібно привернути увагу, заявити про себе і спробувати увійти в цейц процес для захисту інтересів звичайних інвесторів.

Питання 13: Так а що ви очікуєте від зустрічі з Укрбудом 26.11?

Відповідь 13: Ми не очікуємо вирішення проблеми конкретно 26.11 чи якоїсь суттєвої зміни за результатами цієї зустрічі. Але в будь-якому випадку, ми маємо почути, як мінімум формальні пояснення зі сторони нинішнього керівництва укрбуда так і задати їм ряд питань. Так, ця зустріч може стати відправною точкою для якихось активних дій, але все буде зрозуміло лише після аналізу та обговорення результатів в рамках спільної ініціативної групи. Можливо, до 26.11 буде якесь зрушення в домовленостях і ми почуємо вже якусь конкретику, а можливо і не буде, це теж буде для нас сигналом для певних дій.

Питання 14: Хочу потрапити 26.11 на зустріч з Укрбудом, як мені це зробити?

Відповідь 14: Зал, де нас готові будуть прийняти, розрахований на +-50 чоловік включно з укрбудівцями, а наша ініціативна група вже під 40 чоловік, це означає, шо решті людей треба буде чекати на вулиці на холоді +- 3 години незрозуміло чого саме, бо результати зустрічі все одно будуть описані, а після самої зустрічі йти й ще щось питати немає сенсу. Ніхто нікому не може заборонити прийти до будівлі, але самі подумайте, що ви там будете весь цей час робити і якого результату очікуєте. Зібратися масово ми завжди встигнемо, якщо вони дадуть нам привід 26.11 це робити і ми знайдемо кращі форми і цілі ніж стояти на Сверстюка. Знову ж таки, ніхто вам не забороняє кудись приходити, але не буде фізичної можливості потрапити на зустріч або вона буде просто зірвана, кому від цього буде краще?

Питання 15: Я хочу в ініціативну групу, як мені туди потрапити?

Відповідь 15: Механізм був узгоджений історично так, що кожен ЖК представлений 2 представниками в ініціативній групі для зустрічей і іноді запасним представником коли хтось не може (3-м для читання), що було узгоджено по кожному ЖК окремо всередині ініціативної групи. Тому, якщо Ваш ЖК ще не представлений, а таких залишилося мало, то обирайте представників і делегуйте їх до ініціативної групи. Якщо ваш ЖК вже представлений, то піднімайте питання недовіри чи заміни представника і, якщо вас підтримає більшість вашого ЖК, то зробимо заміну учасника. Зрозумійте, будь ласка, що в групі вже 39 учасників і безконтрольне зростання негативно відображатиметься на якості роботи та перейде в неконструктивний формат.

Питання 16: Як пройшла зустріч 26.11 з Укрбудом?

Відповідь 16: Відбулася зустріч ініціативної групи житлових комплексів Укрбуда з керівництвом компанії у вигляді директора Укрбуд Девелопмент Майбороди О.Г., ТОВ "ФК "Житло-капітал" Смілого Є.М., інвестора, якому належить частина активів Укрбуд Девелопмент Федотенкова Д.В., який виступав тим самим "фінансовим плечем", про яке говорили минулої зустрічі, також були присутні представники забудовників Інтергалбуда та Перфект Груп. Були озвучені плани, що в результаті довгих переговорів, було досягнуто домовленості, що ці Забудовники заходять в проекти і беруть на себе зобов'язання завершити проекти, але ці домовленності, на даний момент, не є остаточно затвердженими, так як, наприклад, Інтергалбуд, не готовий входити в проекти, якщо існує конфліктна ситуація, в тому числі корпоративні конфлікти чи проблеми зі сторони органів державної влади. Зі слів представників Укрбуда, врегулювання з владою має відбутися в найближчі 1-2 дні в рамках РНБО, після чого, за завірення представників Укрбуда, нові Забудовники будуть готові увійти в проекти. Зі своєї сторони ми вимагаємо підписання меморандуму, який буде гарантовано одним з органів державної влади, де будуть прописані всі умови, в першу чергу, важливі для нас, інвесторів.

Питання 17: А можна детальніше?

Відповідь 17: Розширений звіт. На зустрічі було озвучено, що ЖК поки лише плануються до передачі іншим забудовника у випадку позитивного рішення з боку влади. Основні озвучені тези від учасників зустрічі нижче. Також наведено наступні заплановані кроки.

1) Інформація, що була надана представником Інтергал-Буда:

- Детально вивчатимуть проекти по мірі заходження в них з першого дня після того, коли (якщо!) домовленості вступлять в силу;

- Мотивація - уникнути колапсу ринку нерухомості Києва, в тому числі і негативних наслідків для Інтергал-буд; планують отримати компенсатор у вигляді нових проектів та непроданого житла;

- Що потрібно: підтримка держави, не в формі грошей чи якихось преференцій, а в формі сприяння розвитку майданчиків в частині зменшення тиску в судових справах та дозвільних документах. В тому числі розраховують на підтримку інвесторів, зокрема очікують звернення від інвесторів до органів виконавчої влади для сприяння вирішенню ситуації;

- Що будуть робити: після позитивного сигналу від держави, будуть поетапно заходити на майданчики для аналізу та відновлення будівництва. Реальні строки зможуть називати поступово по кожному майданчику протягом 3-5-6 місяців за умови, що органи влади не будуть створювати перепони;

- По відношенню до Кучера: ставлення нейтральне, не має вплинути на ситуацію. Коментар Майбороди: так як державна корпорація не має вплив на Укрбуд Девелопмент, то впливу не має бути;

- Інтергал-буд зацікавлений у розвитку будівельного бізнеса і зацікавлений лише в будівництві житлових комплексів, але для цього потрібні "мирні" умови.

- очікують рішення в рамках РНБО чи Кабінету Міністрів рішення про сприяння у вирішенні проблемних ситуацій

2) Інформація від Федотенкова Д.В., який за його словами володіє основною частиною компанії Укрбуд Девелопмент:

- надав 11 млн. дол. для фінансування об’єктів, за які будувалися об’єкти останні 2 місяці;

- мав залучити ще 35 млн. дол. від 2-х інвесторів у випадку отримання 50% корпоративних прав від Микитася, але ця умова не була виконана через різні обставини, тому кошти не були залучені;

- дефіцит Укрбуда оцінюється в діапазоні 60-80 млн. дол.;

- з 25.09 спілкується з Кучером, але вважає, що його плани полягають в отриманні державних контрактів та перспективних проектів, а інвестори, за словами Федотенка, Кучера не цікавлять;

- Злиття структур забудовників дозволить знизити затрати;

- Вважає, що необхідно відійти від бренда Укрбуда і перейти під бренд Інтергал-буда;

- оцінює термін завершення всіх будівництв в 3 роки (в тому числі проектів, що на низькій стадії готовності);

- заявляє, що сам не зацікавлений в державних контрактах через їх складність та ризиковість;

- Заявляє, що Кучеру цікаві проекти, які під контролем Федотенкова, але буде вирішувати проблеми по мірі їх надходження;

- Вважає, що розслаблятися ще рано, але головне, що є кваліфікований забудовник, який готовий вкладати гроші;

- Так як домовленості досягнуті лише вчора, то ще потрібен час в декілька днів на узгодження з державними органами влади.

3) Інформація від Смілого:

- Кошти є, ті кошти, що приходили в фонд останнім часом, вони не перераховувалися Забудовнику, але для чогось потрібна докапіталізація…

- Списує все на кредитування на початку будівництва, і що погашення кредиту веде до мінусів і потрібні додаткові вливання, як це впливає конкретно пояснити не зміг, особливо враховуючи суми, що йдуть на таке покриття.

4) Коментар Перфект Груп

- Вже задіяні в проектах Укрбуда, розглядають ряд проектів, які можуть розділити з Інтергал-Буд

5) Вимоги озвучені з нашої сторони та наступні заплановані кроки:

- 26-28 листопада очікується рішення на рівні РНБО з приводу затвердження чи не затвердження вищевикладеного плану по входженню нових забудовників;

- Скласти меморандум між всіма учасниками з участю органів державної влади, який виступатиме як репутаційний гарантійний документ для інвесторів;

- Оперативно інформувати нас про будь-які суттєві зміни та наявний прогрес у вирішенні всіх питань;

- Після узгодження зі сторони державних органів має бути публічна комунікація про входження Інтергал-Буда в проекти Укрбуда через Засоби масової комунікації.

Нагадаю, що це поки що лише плани, а за їх реалізацією ми, ініціативна група, продовжуємо слідкувати та контролювати всіма доступними методами.

Питання 18: А що то був за мітинг біля Укрбуда 26.11?

Відповідь 18: Спільна ініціативна житлових комплексів корпорації Укрбуд офіційно повідомляє, що не має жодного відношення до проведення та організації мітингу, що відбувся 26 листопада 2019 року о 10:00 біля приміщення корпорації за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 23. В той же час члени спільної ініціативної групи інвесторів житлових комплексів корпорації Укрбуд в цей час проводили черговий раунд переговорів із Забудовником ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та Фондом фінансування будівництва «ТОВ «ФК Житло-капітал» з приводу відновлення будівництва 26 житлових комплексів, що будуються під егідою корпорації у місті Києві. Укрбуд розцінює проведення мітингу під час переговорів як провокацію з метою дискредитації інвесторів та закликає засоби масової інформації не поширювати недостовірну інформацію і видалити новини з відповідними публікаціями.

Питання 19: Пройшов тиждень від зустрічі, які новини? Домовились?

Відповідь 19: Станом на вечір 02.12 ми все ще не отримали жодної інформації про розгляд нашого питання в Офісі Президента, ні від Укрбуда, ні від Фонда, ні від інших забудовників. З наявної нам часткової непідтвердженої інформації, питання не вирішується через те що сторони не можуть домовитися між собою (ті сторони, що володіють частинами Укрбуда в першу чергу), а держава не готова надавати ті гарантії, які запитують забудовники, що планують заходити в Укрбуд. В той же час ми починаємо отримувати формальні відписки від органів влади на наші індивідуальні звернення. Відповіді на колективне звернення ще не надходило.
На початок сторінки
Повідомлень: 105
Реєстрація: 23.07.2019
Репутація: 1
Похоже видим закат застройщика, зря привлекли прессу, в непонятной ситуации новых денег не принесут, а ранее принесенные быстро проедят зарплатами административного персонала и руководства. В столице и так много недостроев, а эскалация ситуации только ускорит падение корпорации итого, на карте прибавится надцать зеленых заборов без движения внутри, ну и кто от этого выиграет? А дальше что будет могу рассказать (уже пережил такое в 2005м), но думаю вам это очень не понравится.
На початок сторінки
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 11133
Реєстрація: 03.04.2017
Репутація: 16
Достроить все объекты «Укрбуд» согласился «Интергал-Буд» при условии содействия со стороны государства

Все 26 объектов, которые находятся на разных этапах строительства, в «Укрбуде» намерены передать компании «Интергал-Буд». Об этом 5 декабря 2019 года на своей странице в Facebook сообщил директор корпорации «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
Офіційне повідомлення компанії "Інтергал-Буд"

11/12/2019

У зв'язку з масовою публікацією в ЗМІ інформації про завершення будівництва об'єктів Укрбуд і зверненнями стурбованих покупців, повідомляємо:


Компанія «Інтергал-Буд» офіційно заявляє, що знаходиться в процесі переговорів щодо заходу на будівельні майданчики Укрбуд, але остаточне рішення на даний момент не прийнято.

Ми як і раніше очікуємо з боку акціонерів Укрбуд вирішення низки питань:

1) Отримання офіційного документу від державних структур, який підтвердить сприяння новому інвестору і гарантує безперешкодну роботу щодо добудов об'єктів Укрбуд.

2) Отримання підтримки від КМДА в частині оформлення дозвільної документації, якої бракує та отримання ТУ для підключення об'єктів Укрбуд до інженерних мереж.

3) У разі виконання п.1, п.2 - надання звітності і даних для аудиту, який повинен підтвердити раніше надану інформацію з технічного та фінансового станів об'єктів Укрбуд, а також юридичний статус володіння об'єктами (для підтвердження можливості їх передачі новому інвестору).


Ми підтверджуємо серйозність своїх намірів у цьому питанні, але беручи на себе цей ризик і відповідальність хочемо бути впевнені, що акціонери Укрбуд доклали максимум зусиль для отримання державної підтримки у вирішенні цієї проблеми.

https://intergal-bud.com.ua/news/oficiyne-povidomlennya-kompaniji-intergal-bud
zkYyOlV6nDNQfiEqyt5TwUoyc2qAfJrPg4Re8A0t.jpeg
На початок сторінки
Повідомлень: 162
Реєстрація: 23.02.2019
Репутація: 0
//kmb.ua/ru/news/oficialnoe-zayavlenie-kievgorstroj-soglasilsya-dostroit-obekty-ukrubda/
ОФИЦИАЛЬНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ: «КИЕВГОРСТРОЙ» СОГЛАСИЛСЯ ДОСТРОИТЬ ОБЪЕКТЫ «УКРБУДА»

13.12.2019

ЧАО «ХК «Киевгорстрой» информирует, что основная часть переговорного процесса с компанией «Укрбуд» и представителями ее новых инвесторов относительно достройки незавершенных жилых домов прошла успешно. Таким образом, «Киевгорстрой» берет на себя обязательства подхватить объекты «Укрбуда» с целью их достройки и дальнейшей передачи инвесторам.

Компании должны пройти сложный юридический и технический путь по передаче объектов и заключенных сделок. «Киевгорстрой» будет делать все возможное, чтобы ускорить процесс. Заверяем инвесторов: ваше жилье будет достроено, а квартиры — переданы владельцам.

Вниманию представителей СМИ! Информация с подробностями будет обнародована во время пресс-конференции. Дата и время будут сообщены дополнительно.

https://kmb.ua/ru/news/oficialnoe-zayavlenie-kievgorstroj-soglasilsya-dostroit-obekty-ukrubda/
26d5c1e-kievgorstroy.jpg
На початок сторінки
Повідомлень: 106
Реєстрація: 19.12.2011
Репутація: 3
Монтян. Стрёмная какая то баба, но тут много текста про УКРБУД.

phpBB [video]
На початок сторінки
Відповісти
Попередня сторінкаНаступна сторінка

Отзывы о застройщике "УкрБуд"

Обсуждение компании и общие новости

Вернуться в Застройщикиdsf

 
цена: от 31 415 грн./м2
тел: (044) 298 61 21
 
цена: 67 066
тел: (044) 499 04 40
 
цена: 18 803 грн./м2
тел: (095) 288 53 55
 
цена: от 23 275 грн/м2
тел: (044) 298 66 95
 
цена: от 27 510 грн./м2
тел: (044) 495 34 55
 
цена: от 41 100 грн./м2
тел: (044) 290 73 55
 
цена: 55 067 грн./м2
тел: (044) 290 33 40
 
цена: от 33 610 грн./м2
тел: (044) 390 25 25