Подати оголошення

ЖК Деснянский | ДБК-Житлобуд | ул. Электротехническая, 43

ЗабудовникДБК-ЖИТЛОБУД
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 21 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
162з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
9/47%
1/5%
1/5%
7/37%
1/5%
1. . .1113. . .22
20 лип 2022 16:09

А так веде себе відділ продажу. Читає але нема що відповісти мабуть

22 лип 2022 13:35

У відділі продажів не має інформації коли віддовлять роботи і сьогодні...

Є додаткова інформація, що зменшені об'єми виробництва панелей і робочим зменшили зміни і перевели на інший об'єкт, після уточнення на який, сказали, що більш за все на Навігатор 2

23 лип 2022 05:40

Зберіглись прайси по ДБК  і зробила скрин с сайту про заселення та ввід будинків по Вудсторії та Ревуцькому терміни по ним були 4 квартал 2021. Тобто майже  не затримали, бо по договору 3 місяці на заселення і + війна.

Наступні по термінам йшов Навігатор 2 буд.1 термін 2 квартал 2022

Навігатор 2 буд.2 3 квартал.Пояснення про переведення робітників на ці об'єкти повністю зрозуміле. Все буде добре. Ситуація дуже складна в країні. Наш будинок обов'язково продовжать будувати і вірю що скоро!




23 лип 2022 14:13


26 лип 2022 02:51

Поки без позитивних новин?

01 серп 2022 08:10

Сьогодні вдалось поспілкуватись з відділом продажу, телефонувала на всі телефони з сайту та писала на всі месенджери. Перетелефонували мені, приємно) До 18 серпня всі абсолютно працівники і завод за власний рахунок. Інвестицій нема зовсім. Запитала про навігатор, сказали, що і вони поки на паузі. Чекаємо

01 серп 2022 11:28

Oksana_78

Сьогодні вдалось поспілкуватись з відділом продажу, телефонувала на всі телефони з сайту та писала на всі месенджери. Перетелефонували мені, приємно) До 18 серпня всі абсолютно працівники і завод за власний рахунок. Інвестицій нема зовсім. Запитала про навігатор, сказали, що і вони поки на паузі. Чекаємо

Дякую за інформацію.

Але на Навігаторі 2 протягом двох тижнів якісь роботи точно велись. Так як на третьому їхньому будинку 18.06 (я там був проїздом) було збудовано 24 поверхи (у них підписані поверхи), а на форумі фотки від 26.06, то вже майже був збудований тех поверх (чердак) на тому ж самому будинку. Можливо власний рахунок з 01.08.22???


01 серп 2022 19:05

Написала навіть на лун.юа у п'ятницю.Відповіли та змінили статус будівництва(

01 серп 2022 19:10

Oksana_78

Написала навіть на лун.юа у п'ятницю.Відповіли та змінили статус будівництва(

Вирішили ще зменшити інвестиції? 😂

02 серп 2022 13:04

ggan

Вирішили ще зменшити інвестиції? 😂

Нажаль так склалося....

Хвилювалась, що нема зв'язку з відділом продажу ні по яким каналам.

Але я думаю у ДБК все добре однокімнатних та маленьких двушок як не було так і нема у продажу, не поспішають продавати, але ж вели будівництво. Навіть 3-го будинку, фото на лун.юа виложили

02 серп 2022 14:27

Oksana_78

Нажаль так склалося....

Хвилювалась, що нема зв'язку з відділом продажу ні по яким каналам.

Але я думаю у ДБК все добре однокімнатних та маленьких двушок як не було так і нема у продажу, не поспішають продавати, але ж вели будівництво. Навіть 3-го будинку, фото на лун.юа виложили

Все добудуть, не хвилюйтесь. Зараз все ж війна та люди не квапляться вкладати. 

Наприклад той КМБ, взагалі з лютого ні один об’єкт не будує.

02 серп 2022 16:28

Oksana_78

Нажаль так склалося....

Хвилювалась, що нема зв'язку з відділом продажу ні по яким каналам.

Але я думаю у ДБК все добре однокімнатних та маленьких двушок як не було так і нема у продажу, не поспішають продавати, але ж вели будівництво. Навіть 3-го будинку, фото на лун.юа виложили

Ви ж знаєте, що квартири продають не через відділ продажу, а через своїх підрядників. Тож це взагалі не показник.

02 серп 2022 18:46

ggan

Все добудуть, не хвилюйтесь. Зараз все ж війна та люди не квапляться вкладати. 

Наприклад той КМБ, взагалі з лютого ні один об’єкт не будує.

да прям уж ни один...7 объектов с большой степенью готовности они сейчас достраивают 

02 серп 2022 20:15

DillyDream

да прям уж ни один...7 объектов с большой степенью готовности они сейчас достраивают 

Це які? Прям завтра б глянув

02 серп 2022 20:54

ggan

Це які? Прям завтра б глянув

весь список ищите на сайте, своими глазами наблюдаю стройку на ЖК Фридом и Радужный 

03 серп 2022 04:01

Milos23

Ви ж знаєте, що квартири продають не через відділ продажу, а через своїх підрядників. Тож це взагалі не показник.

Воно то так, але ж через підрядників ціна вища ніж по прайсу, а враховуючи підняття цін та + переплата за бажану квартиру, то досить висока зараз ціна в гривні виходить. Ще й той факт що однокімнатні без можливості придбання у розстрочку. Якби зовсім не було коштів, то не будували б 4 поверхи будинку якого нема у продажу і виставили б хоть щось у вільний продаж по 1-2 кімнатним. Я думаю, що наш забудовник може потрапити у державну програму по наданню житла постраждалим та втратившим житло. ДБК може продадуть всі не викуплені квартирі одним днем....

03 серп 2022 08:45

DillyDream

весь список ищите на сайте, своими глазами наблюдаю стройку на ЖК Фридом и Радужный 

А ви часом не з відділу продажу КМБ? :)

05 серп 2022 14:04

ggan

А ви часом не з відділу продажу КМБ? :)

Нагадаємо, «Київміськбуд» з 1 червня відновив роботи на семи будівельних майданчиках – ЖК «Райдужний», ЖК «Шевченківський» , ЖК «Гвардійський» , ЖК «Поділ град», ЖК Mirax, ЖК Freedom, ЖК Star Сity. Поступово роботи будуть відновлюватися на всіх об’єктах, які будує компанія.

05 серп 2022 16:32

jurjets

Нагадаємо, «Київміськбуд» з 1 червня відновив роботи на семи будівельних майданчиках – ЖК «Райдужний», ЖК «Шевченківський» , ЖК «Гвардійський» , ЖК «Поділ град», ЖК Mirax, ЖК Freedom, ЖК Star Сity. Поступово роботи будуть відновлюватися на всіх об’єктах, які будує компанія.

ЖК Райдужний Київміськбуд подавав на введення в експлуатацію тричі, і тричі отримував відмову, бо не виконує вимоги. Тож казати за нього якось недоречно. Фрідом також стоїть вже готовий давним давно. От якби почали Мілос, чи Кібальчича будувати, то був би прогрес. А вводити паркінги в експлуатацію, то не зовсім те, чого чекають інвестори.

06 серп 2022 07:34

Щодо роботи ДБК на іншому об'єкті (Навігатор2). Вчора був там проїздом, видно що роботи з 18.08 по кінець серпня велись. На 1 та 2 будинках збільшилась площа зовнішнього облаштування.

3 будинок візуально повністю збудований (тех поверх є). На 4 будинку також збільнилась поверховість. Але зараз крани не працюють, людей не видно... Напевно також призупинили

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .1113. . .22
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше