Подати оголошення

ЖК Деснянский | ДБК-Житлобуд | ул. Электротехническая, 43

ЗабудовникДБК-ЖИТЛОБУД
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 21 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
162з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
9/47%
1/5%
1/5%
7/37%
1/5%
1. . .1012. . .22
05 лип 2022 13:58

Добрий день всім. Я будувала в ДБК в минулому 2 квартири -це ЖК поетичний на Здолбунівській та зараз ЖК ревуцький. Що сталося з ДБК не зрозуміло - у нас тариф на електроенергію, як для будівельного майданчика - зараз 3,80 , перед Новим роком було 4,5 , точно не пам"ятаю, але ніяк не 1,68 і 1,44. ДБК веде себе похабно до інвесторів. Вони не вирішують питання з ДТЕКом, а той не бере нас на баланс. Цю проблему вирішити не можемо. Зараз по 3 будинку написали, що ДБК і по воді в Київводоканал не хоче передавати ТУ, тому води по Ревуцькому будинок 3 поки не буде. Такий був надійний забудовник, чому так себе поводить не зрозуміло. Із останнього ще прикол: дали документи на квартиру - їх потрібно внести в єдиний реєстр. У приватних нотаріусів це можна зробити без проблем з тим пакетом документів, які видало ДБК Житлобуд. А ось в ЦНАПі - відмови, просять доносити присоєння поштової адреси, повноваження підписанта договору. Я розумію, що це знову ДБК , чому кожна з наших 576 квартир має носити ці 

06 лип 2022 18:30

Сьогодні почали монтаж 20 поверху на 1_2 секції

07 лип 2022 18:46

anz2006

Добрий день всім. Я будувала в ДБК в минулому 2 квартири -це ЖК поетичний на Здолбунівській та зараз ЖК ревуцький. Що сталося з ДБК не зрозуміло - у нас тариф на електроенергію, як для будівельного майданчика - зараз 3,80 , перед Новим роком було 4,5 , точно не пам"ятаю, але ніяк не 1,68 і 1,44. ДБК веде себе похабно до інвесторів. Вони не вирішують питання з ДТЕКом, а той не бере нас на баланс. Цю проблему вирішити не можемо. Зараз по 3 будинку написали, що ДБК і по воді в Київводоканал не хоче передавати ТУ, тому води по Ревуцькому будинок 3 поки не буде. Такий був надійний забудовник, чому так себе поводить не зрозуміло. Із останнього ще прикол: дали документи на квартиру - їх потрібно внести в єдиний реєстр. У приватних нотаріусів це можна зробити без проблем з тим пакетом документів, які видало ДБК Житлобуд. А ось в ЦНАПі - відмови, просять доносити присоєння поштової адреси, повноваження підписанта договору. Я розумію, що це знову ДБК , чому кожна з наших 576 квартир має носити ці 

Не можна сказати що ДБК був надійним забудовником.
Це як "раньше было мороженое вкусное...", просто раніше практично не було з чим порівнювати. 15-20 років тому кілька гравців ринку однакового походження вели себе більш менш однаково для ринкових умов того часу.
Потім змінилась політична ситуація, зони впливу, гравці ринку і т.д.
На сьогодні ДБК - це як дідусевий Жигуль з 90-хх з заржавілим але збереженим ореолом "надійності"

07 лип 2022 19:36

Vitoldo

Не можна сказати що ДБК був надійним забудовником.
Це як "раньше было мороженое вкусное...", просто раніше практично не було з чим порівнювати. 15-20 років тому кілька гравців ринку однакового походження вели себе більш менш однаково для ринкових умов того часу.
Потім змінилась політична ситуація, зони впливу, гравці ринку і т.д.
На сьогодні ДБК - це як дідусевий Жигуль з 90-хх з заржавілим але збереженим ореолом "надійності"

На відміну від інших, він таки продовжує будувати, в цей час.


07 лип 2022 19:40

anz2006

Добрий день всім. Я будувала в ДБК в минулому 2 квартири -це ЖК поетичний на Здолбунівській та зараз ЖК ревуцький. Що сталося з ДБК не зрозуміло - у нас тариф на електроенергію, як для будівельного майданчика - зараз 3,80 , перед Новим роком було 4,5 , точно не пам"ятаю, але ніяк не 1,68 і 1,44. ДБК веде себе похабно до інвесторів. Вони не вирішують питання з ДТЕКом, а той не бере нас на баланс. Цю проблему вирішити не можемо. Зараз по 3 будинку написали, що ДБК і по воді в Київводоканал не хоче передавати ТУ, тому води по Ревуцькому будинок 3 поки не буде. Такий був надійний забудовник, чому так себе поводить не зрозуміло. Із останнього ще прикол: дали документи на квартиру - їх потрібно внести в єдиний реєстр. У приватних нотаріусів це можна зробити без проблем з тим пакетом документів, які видало ДБК Житлобуд. А ось в ЦНАПі - відмови, просять доносити присоєння поштової адреси, повноваження підписанта договору. Я розумію, що це знову ДБК , чому кожна з наших 576 квартир має носити ці 

Це більше крик души, а ніж аргумент до цього форуму, та саме по цьому будівництву.

Цю тему з тарифами, вважаю, що і так всі інвестори знають та на майбутньому контролі.

19 лип 2022 11:22

З понеділка на будівництві роботи зупинено. У відділі продажів нічого не пояснюють, на який час зупинено також не відомо

19 лип 2022 11:29

Погані новини, набираю відділ продажу, а телефони не відповідають. На лун.юа ще на минулому тижні з'явився статус ,, будівництво зупинено,, на Вудсторії. Будівництво ж велось на усіх 3 будинках, невже це була показуха для залучення нових інвесторів .....

19 лип 2022 11:53

Але продажі ведуть і заселяють будинки, інформація на сайті

19 лип 2022 13:40

Oksana_78

Погані новини, набираю відділ продажу, а телефони не відповідають. На лун.юа ще на минулому тижні з'явився статус ,, будівництво зупинено,, на Вудсторії. Будівництво ж велось на усіх 3 будинках, невже це була показуха для залучення нових інвесторів .....

Я по телефону говорив з відділом продажів о12-00.

З їхніх пояснень було зрозуміло таке: у нас зменшились об'єми виробництва панелей, а людей не вистачає. Поки не набрали людей, то призупинили роботи. На який час не знаємо....

Я з цих пояснень нічого не зрозумів....

19 лип 2022 13:40

Додзвонилась. Повідомили, що роботи ведуться, можливо не так швидко як ми очікуємо і не все можна побачити. З наступного місяця можливо буде більше конкретики по термінам. По наявності.....нічого не змінилось, 1 кімнатних немає, вартість на них від  29,5 до 31. Двокімната та що запала 72,39 також не з'явилась у продажі. На мій погляд це гарний знак,що не розпродують

19 лип 2022 13:40

MaxPryl

Я по телефону говорив з відділом продажів о12-00.

З їхніх пояснень було зрозуміло таке: у нас зменшились об'єми виробництва панелей, а людей не вистачає. Поки не набрали людей, то призупинили роботи. На який час не знаємо....

Я з цих пояснень нічого не зрозумів....

Тільки що знову говорив. Вже говорять про таке:

Зменшили виробництво панелей, роботи по будівництву не зупинили, а просто людей перевели на інші роботи, поки не наросте об'єм необхідних панелей для монтажу.

Поїду сьогодні подивлюсь чи інші роботи виконуються, і чи взагалі є люди

19 лип 2022 16:39

На будівництві о 16-30 жодної людини

19 лип 2022 18:01

MaxPryl

На будівництві о 16-30 жодної людини

Охороників не запитували як працюють на майданчику і хто?  Я звернула увагу що кран, з грузом як стояв так і стоїть. Сподіваюсь, що все добре, але хвилювання додались.

19 лип 2022 18:10

Oksana_78

Охороників не запитували як працюють на майданчику і хто?  Я звернула увагу що кран, з грузом як стояв так і стоїть. Сподіваюсь, що все добре, але хвилювання додались.

Двері прохідної були зачинені, стукав, але ніхто не відчиняє і охорини не було видно. Кран з вантажем (кабель) в такому положені стоїть з п'ятниці.

20 лип 2022 07:48

Сьогодні теж саме - робітників немає... на Навігаторі 2 також крани не рухаються

20 лип 2022 10:46

Телефони не відповідають, вчора розмовляла з чоловіком, хоча зазвичай відповідала менеджер Наталія. Залишала заявку на зворотній дзвінок і вчора і сьогодні, не телефонують. Ніде не відповідають. Кепські справи

20 лип 2022 12:52

Доброго дня! Живу рядом з Вашим ЖК та аналізую, т.к. в моєму ЖК Нові Теремкі вже і сайт не працює за несплату. Я нервувала, а потім виріщила, Ваш ЖК рядом с ТЕЦ 6, як що що, як забудовник віддасть гроші інвесторам. Так що не радійте, що строять, це дуже великий ризик. А у інвесторів, що не строять, гроші під %, але вони є. Но це  моя особиста думка. Може я зовсім не вірно думаю.

20 лип 2022 14:21

Seagoal

Доброго дня! Живу рядом з Вашим ЖК та аналізую, т.к. в моєму ЖК Нові Теремкі вже і сайт не працює за несплату. Я нервувала, а потім виріщила, Ваш ЖК рядом с ТЕЦ 6, як що що, як забудовник віддасть гроші інвесторам. Так що не радійте, що строять, це дуже великий ризик. А у інвесторів, що не строять, гроші під %, але вони є. Но це  моя особиста думка. Може я зовсім не вірно думаю.

А ви впевнені, що гроші у забудовника є і при нинішньому зростанні цін на матеріали їх вистачить на будівництво в подальшому? Чому б я оце писала негатив про ТЕЦ взагалі у чужому ЖК. У вашого я думаю  кошти є при індексі надійності 78. Негативу достатньо і без перехожих. Усім добра і миру

20 лип 2022 16:09

А при чому тут ТЕЦ 6 взагалі???

20 лип 2022 16:09

Щойно була на майданчику. Постукала у вагончик. Охорона вийшла. З 18 липня жодної людини не працювало. Кажуть може нема панелей. А на території стоять бачу.На що вони відповіли що панелі ж різні, і можливо нема саме тих які  потрібні щоб склався поверх. Телефони не відповідають. Не думаю, що все погано. За цей час будували усі 3 будинки. На 3 уже 4 поверхи, а в продажі його нема, недоцільно вкладатись в такий час не плануючи завершити.Можливо перекинули сили на ті що вводяться в експлуатацію. Але ж крановщики там не потрібні зараз. 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .1012. . .22
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше