ЖК Атлант на Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна
| Забудовник | АТЛАНТ |
| Здача ЖК | 2022 - 2023 р. |
| Планування | від 20 000 Грн/м² |
Ваше враження про цей проект:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 27.
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
Domik-Inform
forum bot
11 460
03 квітня 2017
31 січ 2021 18:43
Відгуки про новобудову
Житловий комплекс Атлант на Озерній
Новосілки, вул. Озерна
Забудовник: Атлант
Запланований термін введення: 2025, 2026, 2027
tempo
t
Постійний користувач
425
16 вересня 2017
31 січ 2021 20:56
Высота потолка тоже 2,5м?
anna0112
a
Постійний користувач
104
15 серпня 2019
31 січ 2021 21:52
Как он хоть выглядеть то будет? А расположение примерно такое же, как и у ОБ.
tempo
t
Постійний користувач
425
16 вересня 2017
01 лют 2021 08:40
С расположением есть нюансы. Справа от строящегося дома в 40-60 метрах от окон, судя по всему, поселковая котельная с двумя высокими трубами. Хорошо видно на спутниковой карте гугл и на фото стройки на луне.
При юго-восточном и восточном ветре на верхних этажах домов будет жесть...
То, что котельная сейчас работает и валит дым, видно на луновском фото хода строительства ЖК на Озерной.
При юго-восточном и восточном ветре на верхних этажах домов будет жесть...
То, что котельная сейчас работает и валит дым, видно на луновском фото хода строительства ЖК на Озерной.
Kustova
K
Новачок
15
25 січня 2021
01 лют 2021 16:03
Да, котельня там очень близко, я бы сказала даже меньше 60 метров. А так расположение хорошее. Правда, тем кому говорят что до ОБ можно будет скоро по прямой дороге на авто проехать - не верьте. На авто оттуда выехать только через Новоселки на Окружную.
Belosnezka_k
B
Користувач
30
29 липня 2017
20 лют 2021 18:24
Посмотрела по этажам на сайте Атланта.
везде - свободно, свободно.
еще не стартовали продажи?
везде - свободно, свободно.
еще не стартовали продажи?
Vano1c
V
Користувач
34
16 липня 2017
09 квіт 2021 05:23
Торговля уже кипит. Продали квартир 40-50. Уже два удорожания "случилось". Кажись и вторую секцию первого дома сразу делают, хотя она пока не в продаже.
Korshe
K
Користувач
41
23 травня 2021
23 трав 2021 12:24
Есть у кого какая информация, со стройкой все ок ? Ну и привет будущим соседям
Vano1c
V
Користувач
34
16 липня 2017
14 черв 2021 12:05
Привет соседям! Стройка идет, как мне кажется, нормально. Льют 9-й этаж (мой). Судя по информации с сайта застройщика продано половина кватир первой секции. Там же есть и камера. Всем удачи в выборе
Vl.Volodya
V
Користувач
39
18 травня 2021
15 черв 2021 19:36
Привіт сусідам. Так, будівництво досить динамічно проходить. Надіємось, на успішну та вчасну здачу)
DDA
D
Користувач
34
16 червня 2021
23 черв 2021 08:35
Привет, будущим соседям.
Не спросил в отделе продаж- газ в квартире планируется или плиты для приготовления еды будут электрическими?
Не спросил в отделе продаж- газ в квартире планируется или плиты для приготовления еды будут электрическими?
Borshchev
B
Користувач
23
21 лютого 2018
23 черв 2021 09:31
На газе будет работать только котельная в период отопления.
В квартирах будет сплошная электрификация.
В квартирах будет сплошная электрификация.
DDA
D
Користувач
34
16 червня 2021
14 лип 2021 12:09
Может кто в курсе? Будет ли пешеходная дорожка напрямую от ЖК на Озерной до 5 и 6 домов Одесского Бульвара?
Korshe
K
Користувач
41
23 травня 2021
16 лип 2021 22:33
Вроде атлант выкупил еще землю между Одесским бульваром и Озерной, и там тоже будет пара домов от атланта, и все это в итоге должно как-то цивилизованно соединяться
superetandar
s
Старожил
849
01 жовтня 2018
18 лип 2021 16:28
Korshe Очень интересно,где там купил землю Атлант,там же вокруг Озерного,склады и сельхозземли? А эту информацию Вам озвучили в отделе продаж?
DDA
D
Користувач
34
16 червня 2021
19 лип 2021 09:58
Цитата "Korshe » 17.07.2021 00:33":Вроде атлант выкупил еще землю между Одесским бульваром и Озерной, и там тоже будет пара домов от атланта, и все это в итоге должно как-то цивилизованно соединяться
В отделе продаж мне озвучили, что есть в планах еще строительства.Насколько я понял, ближе к Чабанам. Деталей не знаю
НашДом
Н
Новачок
7
16 серпня 2021
16 серп 2021 11:17
Добрий день! Вітаємо і приєднуємось до майбутніх сусідів. Чомусь на форумі тихо на відміну від Вудлайну. Дуже сподобався комплекс і місце розташування, на наш погляд, набагато краще ніж Вудлайн (ми туди навіть не дійшли), вирішили, що задалеко буде йти пішки до метро. І для нас це місце краще, ніж друга черга Одеського бульвару, що над трасою біля Нової лінії. Там біля переходу був такий шум. А тут тихо, спокійно і затишно, поруч ліс і озеро, привітні люди в селищі, де ми ходили і оглядали місцевість, віталися з нами. Уся інфраструктура поруч. Біля Інституту садівництва, що в пару хвилинах від комплексу, такі красиві ялини, гуляли мами з колисками. Обрали квартиру з вікнами на Теремки, ліс і озеро. Шостий будинок Одеського бульвару не дочекалися і там ціни вже будуть зовсім інші. Сподобалось, що 20 поверхів, а не 25, три ліфта, а не 2, як в деяких будинках на 24 поверхи буває 2 ліфта, а тут все-таки буде три, чорнова штукатурка, розведення електрики. Сам будинок компактний, хоч і 2 секції має, але вони невеликі за рахунок невеликих квартир. Думаю, буде комфортно. Дуже приємний і уважний був менеджер Максим, усе нам розповів. Хоч ми бронювали квартиру в перший день після подорожчання ("повезло"), зателефонували, а якраз відкрилася друга секція в продаж, і ціни піднялися, а у Вудлайні було мінус 5% на усі квартири, про свій вибір не шкодуємо. Місце супер: і далі від траси і поруч мегаполіс плюс вже дорожку до метро зробили майже. Тільки чомусь камера на будинок не працює.
I_kokoeva
I
Постійний користувач
157
24 лютого 2015
19 серп 2021 16:30
Кто то знает почему камера на стройке не работает?
I_kokoeva
I
Постійний користувач
157
24 лютого 2015
19 серп 2021 16:36
Я думаю как будет ближе к сдачи так активность и повыситься😊. А пока хочеться наблюдать стабильный ход строительства через вебкамеру!!! Меня тоже порадовало присутствие чернового ремонта👍. С этим застройщиком незнакомы, надеемся обязательства будут выполнены в срок. Место нам понравилось, и близость к метро(хоть это не главный аргумент). Смутило что на этаже только однушки🙈
DDA
D
Користувач
34
16 червня 2021
27 серп 2021 12:19
Цитата "I_kokoeva » 19.08.2021 18:30":Кто то знает почему камера на стройке не работает?
Задал вопрос менеджеру, ответа пока нет.
Но с камеры ЖК "Одесский бульвар" можно неотчетливо увидеть ход строительства
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше