ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 6
| Забудовник | АТРІА ДЕВЕЛОПМЕНТ |
| Здача ЖК | 2021 - 2025 р. |
| Планування | від 29 200 Грн/м² |
| 11/31% | ||
| 4/11% | ||
| 5/14% | ||
| 5/14% | ||
| 10/29% |
Investor51
На будівництві ніяких змін. Зараз всі думаємо як буде з опаленням, враховуючи відключення електрики. Добре що хоч ціну за гігакалорію знаємо - трішки більше 5 000 гривень. Та не забуваємо дякувати забудовнику за наше комфортне з плюсом життя у цьому ЖК.
А що з опаленням? Його ж не було і не буде явно в цьому році. Може звісно щось не знаю, але наскільки відомо газ так і не підвели.
Сусіди, ну що там на будівництві, все без змін???
Realinvest
Сусіди, ну що там на будівництві, все без змін???
За моєю інформацією у цьому році теж нічого не буде.
По опаленню теж нічого не відомо?
Oleksii Kyiv
По опаленню теж нічого не відомо?
Опалення є вже мінімум два сезони. Котли стоять електричні, а не газові.
Всі мовчать бо просто дивно що ви цього не знаєте якщо у вас квартира в 1-2 корпусах. А якщо 3-4, то опалення це найменша проблема.
Oleksii Kyiv
По опаленню теж нічого не відомо?
Опалення було і є, але від електрокотельні, яка не переведена на споживацький тариф. Тож вартість його значно дорожча, ніж мала би бути. Про підведення газу й відповідно встановлення газової котельні забудовник і його кишеньковий ЖЕК мовчать, як і про все інше.
Mayflower
Опалення було і є, але від електрокотельні, яка не переведена на споживацький тариф. Тож вартість його значно дорожча, ніж мала би бути. Про підведення газу й відповідно встановлення газової котельні забудовник і його кишеньковий ЖЕК мовчать, як і про все інше.
Про це я і пишу. Опалення нема. Навіщо мені електричне, я можу увімкнути кондиціонер і грітися значно дешевше.
asmihal
Опалення є вже мінімум два сезони. Котли стоять електричні, а не газові.
Всі мовчать бо просто дивно що ви цього не знаєте якщо у вас квартира в 1-2 корпусах. А якщо 3-4, то опалення це найменша проблема.
Тобто по факту нема опалення закладеного проектом. Електричне це не опалення, електрикою я сам можу гріти і буде дешевше.
Oleksii Kyiv
Тобто по факту нема опалення закладеного проектом. Електричне це не опалення, електрикою я сам можу гріти і буде дешевше.
Я вибачаюсь, а яка різниця вам як споживачу чим ту воду підігрівають? У вас є труби, в яких тече гаряча вода, лічильник на квартиру. Питання ціни, це інше питання, є дорожче/є дешевше. Ви уявляєте взагалі що таке опалювати кондиціонером... Це риторичне питання.
asmihal
Я вибачаюсь, а яка різниця вам як споживачу чим ту воду підігрівають? У вас є труби, в яких тече гаряча вода, лічильник на квартиру. Питання ціни, це інше питання, є дорожче/є дешевше. Ви уявляєте взагалі що таке опалювати кондиціонером... Це риторичне питання.
Саме питання вартості, питання відсутності опалення в разі відсутності електрики. Але вартості вже достатньо. І так, уявляю опалення кондиціонером, чому ж ні.
Ku-kuru
За моєю інформацією у цьому році теж нічого не буде.
Прикро що забудовник закинув такий гарний об'єкт. Цікаво, чи вони взагалі планують його добудовувати, чи варто вже починати процес повернення інвестицій!?!
asmihal
Опалення є вже мінімум два сезони. Котли стоять електричні, а не газові.
Всі мовчать бо просто дивно що ви цього не знаєте якщо у вас квартира в 1-2 корпусах. А якщо 3-4, то опалення це найменша проблема.
А яка найбільша проблема ЖК на Вашу думку?
Всіх з Великоднем! Миру та завершення будівництва)
Добрий вечір усім! Я — власник квартири в першому будинку, тому, що вже зданий.
Підкажіть, будь ласка, *як і де отримати акт приймання-передачі*, оскільки сама квартира ще не оформлена.
Куди звертатися і з ким зв’язатися, щоб отримати офіційні документи?
Телефонувала за номером, вказаним на сайті, — *ніхто не відповідає*. Поділіться, будь ласка, *контактами відділу продажу забудовника*.
Dendia
Добрий вечір усім! Я — власник квартири в першому будинку, тому, що вже зданий.
Підкажіть, будь ласка, *як і де отримати акт приймання-передачі*, оскільки сама квартира ще не оформлена.
Куди звертатися і з ким зв’язатися, щоб отримати офіційні документи?
Телефонувала за номером, вказаним на сайті, — *ніхто не відповідає*. Поділіться, будь ласка, *контактами відділу продажу забудовника*.
Підкажіть, вдалося зв'язатися з представниками забудовника?
Доброго дня, я інвестор будинку, який не побудували. Учора зі мною зв'язався представник від забудовника, у зв'язку з його бажанням розірвати договір і повернення мені коштів. Чи є хто з ким також зв'язувались, або можливо вже навіть хтось отримав кошти?
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538