Подати оголошення

ЖК На Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 20 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
171з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 34.
2/6%
6/18%
5/15%
9/26%
12/35%
1. . .2729. . .36
17 серп 2022 08:18

Інвестор На Озерній

Може б якби вони не страдали {@#$%&], прибудовуючи 25й поверх і шукаючи як документально це обіграти, а будували всередині, то було б максимум квартал затримка. Будинок був майже готовий, там взагалі понти залишались.


А офісу продаж я побажаю хоча б звіряти інфу яку вони дають, один між одним.

Мені здається, що аккаунт з ніком Korshe - це акаунт конкурентів, який хоче відбити покупців. Якщо подивитись його повідомлення, то там тільки негатив. Він навіть писав: «Хочу щоб Озерний ніколи не побудувався!», але потім видалив це повідомлення. 

Я ходив отримувати квитанцію про оплату, мені сказали, що здача будинку передвинулась на 6 місяців

17 серп 2022 08:25

Неприємно, що інвесторів зробили заручниками ситуації і відклали здачу будинку на рік, ми вкладалися саме в 20-поверховий будинок і ціна була відповідна з врахуванням здачі у 2023 році, і видно було , що його могли здати своєчасно, будували активно (через те й вкладалися). А тепер наш будинок поставили на останній план в графіку, активності суттєвої до сих пір не видно саме на нашому будинку (що нам до 2 і 3 будинків, які можливо будуються і за наші інвестиції, коли наш просто стояв). Хоч би вже зараз почали активно будувати, як обіцяли - в серпні, хай вже кладуть ті 5 поверхів, аби скоріше, і склять (бо на 5 і 6 будинок ОБ  та інші ЖК скло є, а на наш немає з грудня...

17 серп 2022 11:46

І також мені не зрозуміло чому інші жк вони намагались здати майже вчасно, а наш на стільки перенесли здачу ? Хоча у відділі продажу казали що +5 поверхів не вплинуть на здачу будинку по срокам

17 серп 2022 14:04

Матьорий

Мені здається, що аккаунт з ніком Korshe - це акаунт конкурентів, який хоче відбити покупців. Якщо подивитись його повідомлення, то там тільки негатив. Він навіть писав: «Хочу щоб Озерний ніколи не побудувався!», але потім видалив це повідомлення. 

Я ходив отримувати квитанцію про оплату, мені сказали, що здача будинку передвинулась на 6 місяців

Ага, акаунт конкурентів)

В мене куплена квартира в першому будинку. В моїх повідомленнях тільки негатив - так а звідки взятись оптимізму, якщо хороших новин просто нема?


Цікаву вам алгебру на вуха навісили, переніс з 3 кварталу 2022 на 3 квартал 2023 - це півроку ?))

18 серп 2022 05:23

Все дуже цікаво!

Дім на Озерній здача 3 квартал 2022 р.

Дім жк ОБ #5 здача 4 квартал 2022

Що маємо дім ОБ#5 вже фасад роблять і так далі.

Дім на Озерній замилюють очі начебто щось роблять.Ось такі пироги виходять. 

18 серп 2022 10:00

Korshe

Ага, акаунт конкурентів)

В мене куплена квартира в першому будинку. В моїх повідомленнях тільки негатив - так а звідки взятись оптимізму, якщо хороших новин просто нема? Моє повідомлення видалив не я, а адмін сайту.


Цікаву вам алгебру на вуха навісили, переніс з 3 кварталу 2022 на 3 квартал 2023 - це півроку ?))

Звідки взялась інформація про 3 квартал 2023 рік?

18 серп 2022 11:22

Матьорий

Звідки взялась інформація про 3 квартал 2023 рік?

Мені також відділ продажу вчора сказав 2-3 квартал 2023 року. Так, щодо інших ЖК Атланту - на наш ЖК забудовник чомусь чхав. Якого наш ЖК такий не цікавий забудовнику звичайно мені цікаво.

18 серп 2022 11:22

Й так видно, що раніше 3 кварталу 2023 року не здадуть (ще +5 поверхів у 2 секціях, разом 10 поверхів, дах,  внутрішні роботи, понад 50% скління, утеплення, комунікації, прибудинкова...), 3 квартал 2023 - це дуже оптимістично при сьогоднішньому стані будинку, боюся, щоб пізніше не було.

18 серп 2022 12:51

Хортиця2019

Й так видно, що раніше 3 кварталу 2023 року не здадуть (ще +5 поверхів у 2 секціях, разом 10 поверхів, дах,  внутрішні роботи, понад 50% скління, утеплення, комунікації, прибудинкова...), 3 квартал 2023 - це дуже оптимістично при сьогоднішньому стані будинку, боюся, щоб пізніше не було.

Не раніше 2025

18 серп 2022 14:49

Матьорий

Звідки взялась інформація про 3 квартал 2023 рік?

Від відділу продажів ) 

Максим чи Андрій менеджер, не пам'ятаю 

18 серп 2022 19:20

Oleg Br.

Мені також відділ продажу вчора сказав 2-3 квартал 2023 року. Так, щодо інших ЖК Атланту - на наш ЖК забудовник чомусь чхав. Якого наш ЖК такий не цікавий забудовнику звичайно мені цікаво.

а мені казали 1-2 квартал 2023 в ОП. А ще казали, що 25 поверхів не буде. І що перерахунку по розсрочці до кінця війни не буде. (це було за день до того як сказали про перерахунок, місяць тому)

18 серп 2022 20:25

Korshe

Від відділу продажів ) 

Максим чи Андрій менеджер, не пам'ятаю 

Добре. Тут декільком інвесторам сказали 2-3 квартал, мені сказали, що здача здвигається на 6 місяців. Чому вам назвали тільки 3 квартал?

Я впевнений, що вам сказали так як і більшості інвесторів десь 2-3 квартал, вы захотіли почути тільки про 3 квартал. І пішов-поїхав негатив…

19 серп 2022 08:29

Інвестор На Озерній

а мені казали 1-2 квартал 2023 в ОП. А ще казали, що 25 поверхів не буде. І що перерахунку по розсрочці до кінця війни не буде. (це було за день до того як сказали про перерахунок, місяць тому)

Вітаю. Вам збрехали більше за всіх) Мені про те що скоріш за все буде 25 поверхів сказали ще у грудні 2021 року. Я знав на що йду але до останнього все ще не хочеться в це вірити 

19 серп 2022 08:29

Для зміни кількості поверхів треба змінювати проект і технічні умови під фундамент, опалення, воду, електрику, ліфти і заново проходити процедуру затвердження. Інший теплообмінник, інші насоси, інші автомати. При цьому кабель під підстанцію вже тягнуть. Процедура затвердження документів може зайняти декілька років. 

19 серп 2022 08:29

Всі мабуть знають приклади коли люди платять десятиріччями по комерційному тарифу, теплообмінник в підвалі не витягує опалення в будинку, по пів року нема води, бо насос зламався, або як в новобудовах ходять пішки тому що ліфти не працюють. Є новобудови з твердопаливними котлами, де до зими купують дрова, забудовник теж хотів проскочити, але не вийшло. При цьому люди не можуть оформити документи.

19 серп 2022 10:10

Oleg Br.

Вітаю. Вам збрехали більше за всіх) Мені про те що скоріш за все буде 25 поверхів сказали ще у грудні 2021 року. Я знав на що йду але до останнього все ще не хочеться в це вірити 

Хто Вам сказав про 25 поверхів?

19 серп 2022 10:10

А хтось писав листа до Директора на сайті? Чи то без сенсу?

Гарно було б якби офіційно нам повідомили на сайті, що робиться в будинку, скільки там буде поверхів і так далі.

19 серп 2022 12:28

Інвестор На Озерній

А хтось писав листа до Директора на сайті? Чи то без сенсу?

Гарно було б якби офіційно нам повідомили на сайті, що робиться в будинку, скільки там буде поверхів і так далі.

Я писала і не раз, ніколи не відповідали 

19 серп 2022 13:03

Інвестор На Озерній

А хтось писав листа до Директора на сайті? Чи то без сенсу?

Гарно було б якби офіційно нам повідомили на сайті, що робиться в будинку, скільки там буде поверхів і так далі.

Гроші заплатив? Все, сидимо мовчки і не маємо жодних прав.

Хз що робити насправді.

19 серп 2022 14:23

Добрий день, майбутні сусіди!


Сьогодні Атлант проінформува про наступне:


На численні прохання сплатити розстрочку без перерахунку курсу долара можна буде до 31.08.2022. Але ці фінальний термін і жодних винятків не буде.


Можливо комусь ця інформація буе корисною.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .2729. . .36
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше