ЖК Атлант на Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна
| Забудовник | АТЛАНТ |
| Здача ЖК | 2022 - 2023 р. |
| Планування | від 20 000 Грн/м² |
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
Теж писала, не відповіли. Перший раз - про поновлення будівництва поступово на всіх об'єктах дали змістовну відповідь, але якраз таки на нашому будинку і не поновили тоді, а вдруге - знову про поновлення будівництва і терміни здачі будинку 1 ЖК на Озерній відповіді не отримала.
В нас немає ніяких юридичних аргументів щоб протистояти бажанню забудовника в 25 поверхів. Єдине що в нас є це можливість вплинути на репутацію забудовника, обсираючи його в інтернеті. Але це нам наврядчи допоможе.
Щодо мене, вирішив призупинити сплату по кредиту. Раджу усім не спішити з цим а дивитись як забудовник буде виконувати свої обов'язки
ChiaXCH
Щодо мене, вирішив призупинити сплату по кредиту. Раджу усім не спішити з цим а дивитись як забудовник буде виконувати свої обов'язки
Так собі ідея. Від цього гірше тільки інвесторам, бо перерахунок >30% точно не на користь нам.
Вважаю, що сплачувати кредит необхідно (моя особиста думка), щоб потім не було проблем і зайвих переплат, раджу взагалі погасити терміни наскільки можливо по розсрочці (до 1 вересня продовжили ніби без перерахунку). Але те, що можливо за наші кошти будують другий і третій будинки, дуже неприємно (будинки непродані, а будівельні роботи ідуть на них ), і скільки б Атлант не говорив, що вони будують за свої, усі розуміємо закони фізики, і питання тоді, куди ідуть наші кошти? Дійсно вкладалися в надійного забудовника, вивчали ринок, і спостерігати як будують 2 і 3 будинки, а наш майже стоїть (обіцяли в серпні розпочати активні роботи, тому чекаємо від Атланту на переведення бригад з Вудлайну та інших об'єктів і змістовних фото і відео репортажів, що робиться всередині першого будинку). Не треба було цей перший будинок виставляти на продаж, ми б вклалися в Одеський бульвар чи Вудлайн і вже чекали здачі а не переживали... А якщо на 3/4 розпродали , то все-таки треба і перед нами виконувати зобов'язання.
Oleg Br.
В нас немає ніяких юридичних аргументів щоб протистояти бажанню забудовника в 25 поверхів. Єдине що в нас є це можливість вплинути на репутацію забудовника, обсираючи його в інтернеті. Але це нам наврядчи допоможе.
Все у нас есть. Во первых это утвержденный проект ЖК и дома. Его менять по законодательству в течении строительства ЗАПРЕЩЕНО. Во вторых договора всей второй секции. Они точно должны быть изменены. НУ НЕ ПРИМУТ ДОМ ЕСЛИ НА 20 ЭТАЖЕ 1 СЕКЦИИ КВАРТИРЫ 200, А НА 21 460. В третьих ограничения связанные с котельной, высотой дома как для села, плотности на 1 кв м населения и т.д. Если начнут переделывать разрешительные доки (а это значит и проект), попадают в вилку по этажности. И в четвёртых. Ввод в заблуждение инвесторов при покупки. У них рендеры еще все на 20. Так, что права у нас конечно есть. НО ДЕНЬГИ РЕШАЮТ ВСЕ. Смотреть на это в такое время невозможно.
Nikosol
Все у нас есть. Во первых это утвержденный проект ЖК и дома. Его менять по законодательству в течении строительства ЗАПРЕЩЕНО. Во вторых договора всей второй секции. Они точно должны быть изменены. НУ НЕ ПРИМУТ ДОМ ЕСЛИ НА 20 ЭТАЖЕ 1 СЕКЦИИ КВАРТИРЫ 200, А НА 21 460. В третьих ограничения связанные с котельной, высотой дома как для села, плотности на 1 кв м населения и т.д. Если начнут переделывать разрешительные доки (а это значит и проект), попадают в вилку по этажности. И в четвёртых. Ввод в заблуждение инвесторов при покупки. У них рендеры еще все на 20. Так, что права у нас конечно есть. НО ДЕНЬГИ РЕШАЮТ ВСЕ. Смотреть на это в такое время невозможно.
Ви впевнені в своїх словах чи то вам так здається ?
Все вони можуть змінювати в процесі будівництва . А прийняти з дебільними номерами квартир так взагалі не проблема
Nikosol
Все у нас есть. Во первых это утвержденный проект ЖК и дома. Его менять по законодательству в течении строительства ЗАПРЕЩЕНО. Во вторых договора всей второй секции. Они точно должны быть изменены. НУ НЕ ПРИМУТ ДОМ ЕСЛИ НА 20 ЭТАЖЕ 1 СЕКЦИИ КВАРТИРЫ 200, А НА 21 460. В третьих ограничения связанные с котельной, высотой дома как для села, плотности на 1 кв м населения и т.д. Если начнут переделывать разрешительные доки (а это значит и проект), попадают в вилку по этажности. И в четвёртых. Ввод в заблуждение инвесторов при покупки. У них рендеры еще все на 20. Так, что права у нас конечно есть. НО ДЕНЬГИ РЕШАЮТ ВСЕ. Смотреть на это в такое время невозможно.
На номера квартир всім пофіг, змінювати план вони можуть і вже цим займаються, висота дома як для села - ОБ, Вудлайн, так в оману нас ввели але це не юридичні важелі тиску. Якщо ви впевнені що вони не мають права змінювати план - кажіть що робити, я усіма руками за те щоб було 20 поверхів і дім будували, честно.
Nikosol
Все у нас есть. Во первых это утвержденный проект ЖК и дома. Его менять по законодательству в течении строительства ЗАПРЕЩЕНО. Во вторых договора всей второй секции. Они точно должны быть изменены. НУ НЕ ПРИМУТ ДОМ ЕСЛИ НА 20 ЭТАЖЕ 1 СЕКЦИИ КВАРТИРЫ 200, А НА 21 460. В третьих ограничения связанные с котельной, высотой дома как для села, плотности на 1 кв м населения и т.д. Если начнут переделывать разрешительные доки (а это значит и проект), попадают в вилку по этажности. И в четвёртых. Ввод в заблуждение инвесторов при покупки. У них рендеры еще все на 20. Так, что права у нас конечно есть. НО ДЕНЬГИ РЕШАЮТ ВСЕ. Смотреть на это в такое время невозможно.
Там ещё нагрузки на фундамент, электроэнергию, отопление, водоснабжение, канализацию, вентиляцию, систему пожаротушение, лифты. Хочу посмотреть на того кто это согласует 😂
Здравствуйте. Возможно, вилами по воде, но есть надежда на то, что в нашем комплексе будет 20 этажей.
Вчера на сайте застройщика обновилась информация об этажности, стало 20, 23, 25 этажей. Если посмотреть на том же сайте на рендер, где видно наш ЖК, свечку и тот, что напротив нашего, то у нашего 20, у дома напротив 23, у свечки 25.
На сколько я помню, у свечки и было 25, а 23 сделали у ЖК напротив. Наш оставили без изменений. Но эта инфа только на рендерах и на луне. Кому интересно - изучите.
Magic Moment
Здравствуйте. Возможно, вилами по воде, но есть надежда на то, что в нашем комплексе будет 20 этажей.
Вчера на сайте застройщика обновилась информация об этажности, стало 20, 23, 25 этажей. Если посмотреть на том же сайте на рендер, где видно наш ЖК, свечку и тот, что напротив нашего, то у нашего 20, у дома напротив 23, у свечки 25.
На сколько я помню, у свечки и было 25, а 23 сделали у ЖК напротив. Наш оставили без изменений. Но эта инфа только на рендерах и на луне. Кому интересно - изучите.
На луні дійсно змінили поверховість на 20/23/25 , а на сайті забудовника рендери не змінювались, як було 20/20/25 так і залишилось. Може ви скрін зробите, де нові рендери?
Magic Moment
Здравствуйте. Возможно, вилами по воде, но есть надежда на то, что в нашем комплексе будет 20 этажей.
Вчера на сайте застройщика обновилась информация об этажности, стало 20, 23, 25 этажей. Если посмотреть на том же сайте на рендер, где видно наш ЖК, свечку и тот, что напротив нашего, то у нашего 20, у дома напротив 23, у свечки 25.
На сколько я помню, у свечки и было 25, а 23 сделали у ЖК напротив. Наш оставили без изменений. Но эта инфа только на рендерах и на луне. Кому интересно - изучите.
Вибачте я туплю мабуть. Знайшов на луні що змінили на 20,23 і 25. Але на сайті Atlant такого не знайшов. І рендери на яких є 23 поверхи теж не знайшов. Можете закинути їх сюди будь ласка.
Щодо діла.
Прикріплюю рендери луна
Korshe
На луні дійсно змінили поверховість на 20/23/25 , а на сайті забудовника рендери не змінювались, як було 20/20/25 так і залишилось. Може ви скрін зробите, де нові рендери?
«Но эта инфа только на рендерах и на луне»
Аналогічно, на сайті ЛУн знайшов, а на сайті Атланта не видно щось.
Ну будемо чесними на свій сайт Атлант частенько кладе. Але звідки тоді інфа у Луна. Вони просто з неба таке не писали б. Magic Moment, дякую за скріни.
АТЛАНТ я бачу не тільки на сайт кладе, а і на будівництво 😂
Це все зрозуміло що вони заохочують нових інвесторів.
Але будівництво як обіцяли розпочати активно з серпня так і не почалося!!!
Це я просив лун.юа розізнати інформацію, бо інвесторам вони нічого не кажуть. Є враження, що і лун.юа вони теж збрехали чи замовчали інформацію. На мою думку, вони вважають, що поки документи не оформили на 25 поверхів, то по суті і немає 25 поверхів, і можна про це мовчати, щоб не було лишнього кіпішу.
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041