Подати оголошення

ЖК На Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 20 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
171з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 36.
4/11%
7/19%
4/11%
9/25%
12/33%
1. . .2325. . .37
03 черв 2022 11:03

До речі,  на лун вчора добавили новину про заявлені терміни введення 1 будинку (1 і 2 секція) квартал  2022. Розумію, що ці терміни можуть змінюватися, але вважаю, що це хороший знак ). Якщо цю новину добавили вчора, то, принаймі, конкретні плани є.

03 черв 2022 15:22

За кількістю людей, та по кількості будматеріалів на будмайданчику, можна дійти невтішного висновку, що будівництво не розпочалося. Швидше за все ведуть невідкладні роботи або позують на камеру, щоб не хвилювати громадськість.

03 черв 2022 19:15

Sergey Beliy

За кількістю людей, та по кількості будматеріалів на будмайданчику, можна дійти невтішного висновку, що будівництво не розпочалося. Швидше за все ведуть невідкладні роботи або позують на камеру, щоб не хвилювати громадськість.

Ведуть невідкладні роботи. 


Цікаво слухати, що для першого дому "чекають утеплювач", а що, вікна вже всі стоять? Чи всередині вже зроблена розводка/штукатурка/залита підлога? Чи у другому домі, де два поверхи стоять 4 місяці, то там теж "чекаємо утеплювач"....

03 черв 2022 19:15

Yaroslav. k

Який сенс заливати фундамент наступного, якщо недостроїти перший? Це значить, що будівництво буде продовжуватись, а щоб йшли інвестори на 2й будинок, треба буде показати результат першого, думаю - все буде добре)

Сенс простий - якщо зараз не залити фундамент, там, як я зрозумів, арматура втратить свої властивості, тому треба залити бетоном, щоб не зіпсувалась.


І ви праві, це дійсно значить що забудовник має плани на ЖК озерний. Але нас хвилює щоб це були дії, а не плани, а також щоб відділ продажу не брехав про "чекаємо утеплювач"

05 черв 2022 15:32

Сьогодні були поруч з  будмайданчиком. 

Біля 1 та 2 будинків, та в саміх будинках нікого не помітно, тиша.Помітили декілька будівельників які заливали бетон в 3 будинку. 

05 черв 2022 17:59

Sergey Beliy

Сьогодні були поруч з  будмайданчиком. 

Біля 1 та 2 будинків, та в саміх будинках нікого не помітно, тиша.Помітили декілька будівельників які заливали бетон в 3 будинку. 

А вас не смутило что сегодня воскресенье?

06 черв 2022 10:04

itatoom

А вас не смутило что сегодня воскресенье?

Будмайданчик працює кожен день без вихідних. 

19 черв 2022 18:18

Доброго вечора, можливо у когось є нова інформація?

19 черв 2022 18:37

Добрий вечір, є декілька відео по нашому ЖК

20 черв 2022 15:49

Ще нові фотки

22 черв 2022 12:51

Дзвонив в ОП, сказали інфи по озерному немає.

З почутого: "там в першому домі щось роблять по стояку, працюють процентів на 40 від того, що хотілося б".

Коментатори, котрі тут писали що буде більше інфи в середині червня - ваш вихід)

25 черв 2022 06:31

Є відео, де зняли групу будівельників на 2 домі, але це не точно, бо крупним планом, тому не можна зрозуміти де саме вони працюють, 3 будинок який готують до заливки першого поверху, але без будівельників, та перший дом зовні, також без будівельників, бо знову чекають на утеплювач. Таке відчуття, що втюхують якусь туфту. 

25 черв 2022 19:38

Доброго вечора сусіди. Були ми вчора на будівництві розмовляли з охоронником то почули інформацію, що в нашому домі не проводяться  роботи          тому що переробляються документи, замість  20  поверхів , буде 25.

Сантехніка і електрика зроблена до 6 поверхів.

2 і 3 будинки будуються

28 черв 2022 08:41

Добрый день. Обращаюсь к представителям Атланта. Просьба выложить, какие работы ведутся внутри первого дома ЖК Озерный. От того как проходят работы зависит буду ли я платить рассрочку. На данный момент я её платила, но не вижу прогресса и смысла платить дальше. Спасибо. 

28 черв 2022 19:21

TataK!

Добрый день. Обращаюсь к представителям Атланта. Просьба выложить, какие работы ведутся внутри первого дома ЖК Озерный. От того как проходят работы зависит буду ли я платить рассрочку. На данный момент я её платила, но не вижу прогресса и смысла платить дальше. Спасибо. 

Мне вот интересно, те кто ставит дизлайк, это те люди которые не хотят видеть видео работы внутри дома, или это все таки представители Атланта. Обоснуйте свою позицию словами.

29 черв 2022 08:23

TataK!

Добрый день. Обращаюсь к представителям Атланта. Просьба выложить, какие работы ведутся внутри первого дома ЖК Озерный. От того как проходят работы зависит буду ли я платить рассрочку. На данный момент я её платила, но не вижу прогресса и смысла платить дальше. Спасибо. 

Так, дійсно, я також до цього моменту виплачував вчасно, але питання - чому немає прогресу у роботах ? За що ми платимо ? Який зміст платити далі ?

29 черв 2022 19:35

Vl.Volodya

Так, дійсно, я також до цього моменту виплачував вчасно, але питання - чому немає прогресу у роботах ? За що ми платимо ? Який зміст платити далі ?

Поддерживаю. До этого платил вовремя. Дальше только по факту возобновления работ

30 черв 2022 09:09

Не смотря на то что Атлант не обязан сейчас строить, а я не обязан сейчас платить, то я полностью поддерживаю идею начать платить только когда увижу реальные сдвиги в обустройстве нашей коробки - тогда это будет правильным ответом на действия застройщика, ведь остальные ЖК он строит. Оч низко, как мне кажется, в минуты войны и необходимости новых квартир для людей решать вопрос 25 этажей ради денег(других причин не вижу).

30 черв 2022 13:34

Є нове відео

11 лип 2022 06:00

Доброго дня. Відео було опубліковане два тижні тому . Роботи ніякі по нашому будинку не були розпочаті. Бачу тільки що заливають другий та третій будинок.


Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .2325. . .37
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше