Подати оголошення

ЖК Madison Gardens | Медісон | Cityconsult Development | Бровари, вул. Київська

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2022 р.
Планування
від 22 148 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
181з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 8.
0/0%
3/38%
1/13%
4/50%
0/0%
1. . .384041
07 квіт 2023 12:04

ipirog

Звертаюсь до інвесторів з розтермінуванням платежів. Чи почав забудовник проти Вас застосовувати штрафні санкції за прострочені платежі під час військового стану, аргументуючи це тим що Київську область виключено з зони бойових дій? Що думаєте або знаєте на рахунок законності застосування санкцій саме зараз? Після закінчення військогово стану то зрузуміло нехай застосовують...

Ми виплатили ще до війни.

А які умови були під час того, коли наш регіон був у "зоні бойових дій" ? Я так розумію, забудовник почав накладати пеню?

Доволі важке питання, як і багато інших у сьогоднішній реальності.

З точки зору "людяності", напевно забудовник міг би знайти варіанти більш "м'які" ніж пеня і штрафи. Принаймі якісь компромісні рішення, із подовженним розитермінуванням чи ще щось.

З точки зору бізнесу, я думаю у забудовника також зараз проблеми із фінансуванням забудови, бо скоріше за все люди значно збідніли\виїхали, а які мають фінансову спроможність та реальні кошти на руках на придбання картири, подумають дуже добре першніж вкладати гроші у імовірний довгобув, який до того ж може кожного дня перетворитися на купу цегли та бетону.

26 квіт 2023 12:41

Ну що думаєте, встигнуть здати у заявлені терміни?)) 2й квартал 2023))

26 квіт 2023 18:46

Kimbo

Ну що думаєте, встигнуть здати у заявлені терміни?)) 2й квартал 2023))

Не знаю, но в субботу дерево едем сажать🙂. За одно и узнаю о сроках сдачи 

26 квіт 2023 19:43

Кимбо

Ну что думаете, встигнуть здати у требуемых сроков?)) 2й квартал 2023))

Вони вже змінили строки здачі на 3-й квартал 2023,поки. :) Третій та четвертий будинок. Перший та другий будинок вже без огорожі,думаю можна приїхати оглянути. Третій ще чекаємо:)


27 квіт 2023 08:51

Nata.doc

Вони вже змінили строки здачі на 3-й квартал 2023,поки. :) Третій та четвертий будинок. Перший та другий будинок вже без огорожі,думаю можна приїхати оглянути. Третій ще чекаємо:)


Ого) Не бачив що посунули строки для 3-4будинку. На сайті старі данні. Цікаво) 

Та і так, із поточного стану будинків, було видно що здадуть скоріше під кінець 4 кварталу

12 трав 2023 09:05

Kimbo

Ого) Не бачив що посунули строки для 3-4будинку. На сайті старі данні. Цікаво) 

Та і так, із поточного стану будинків, було видно що здадуть скоріше під кінець 4 кварталу

У відділі продажу сказали, що здача 3-го та 4-го будинку буде в вересні - жовтні (сподіваюсь 2023). Але сказали, що можуть ще відтермінувати.

12 трав 2023 11:33

NewTone

У відділі продажу сказали, що здача 3-го та 4-го будинку буде в вересні - жовтні (сподіваюсь 2023). Але сказали, що можуть ще відтермінувати.

Дякую! Було б не погано. Наче щось роблять із фасадом на 3-4.

16 трав 2023 08:09

У кого есть информация, сколько стоит оформление прав собственности?

16 трав 2023 11:00

Якщо будете самі робити документи на право власності - буде набагато дешевше. Відділ продажу сам підготовить всі документи, Вам просто потрібно буде піти і віднести їх в ЦНАП

16 трав 2023 14:11

Nattie

Якщо будете самі робити документи на право власності - буде набагато дешевше. Відділ продажу сам підготовить всі документи, Вам просто потрібно буде піти і віднести їх в ЦНАП

Налог от стоимости квартиры платится какой то?

16 трав 2023 19:09

Я не платила ніякого податку. Заплатила за послуги БТІ через відділ продажу і послуги ЦНАПу за сам документ, що підтверджує право власності. І все

19 черв 2023 14:34

Чи є у когось можливість зробити актуальні фото по 3 будинку? Камера не працює, а відвідати зараз не можу будівництво. Буду вдячний за фото! Встигнуть закінчити чи знову перенесуть? дякую

21 черв 2023 08:17

Kimbo

Чи є у когось можливість зробити актуальні фото по 3 будинку? Камера не працює, а відвідати зараз не можу будівництво. Буду вдячний за фото! Встигнуть закінчити чи знову перенесуть? дякую

Неделю назад проезжал. Вроде покрашен. Там в основном внутренние работы делают

25 черв 2023 12:02

Вирвався серед тижня. Особливих кардинальних змін немає. Почали фарбувати фасад що виходить на заправку. Внутрішня сторона фасаду взагалі не рухається

27 лип 2023 11:09

від того, що збираються забудувати біля жк просто в "захваті". Уявляю, які думки в людей, які придбали квартири в четвертому домі з видом на ліс

27 лип 2023 18:21

нг-х

от того, що збираюсь забудувати біля жк просто в "захваті". Уявляю, как думки в людях, как придбали квартиры в четвертом доме с видом на лес

А що планують будувати? Поділіться інформацією.

28 лип 2023 12:05

6 будинків від ДБК-ЖИТЛОБУД 

28 лип 2023 18:44

Nata.dok

А що планують будувати? Поділіться інформацією.

Інформація від Ігоря Сапожко "26 травня 2023 року відбулося засідання технічної ради, на якому було представлено проект «Будівництво багатоквартирної житлової забудови з елементами соціальної інфраструктури по вул. Київська, 225 в м. Бровари Броварського району Київської області».


Відповідно до проекту житловий комплекс складатиметься з 6 багатоквартирних будинків з облаштованими тимчасовими укриттями, частину квартир буде передано військовослужбовцям ЗСУ.

На ділянці у 6,3 га, яка знаходиться у державній власності та постійному користуванні адміністрації Державної служби спеціального зав’язку та захисту інформації України, також буде збудовано дошкільний навчальний заклад на 120 місць та передбачено 5 паркінгів на 1200 паркомісць.

Відповідно до містобудівних умов передбачувана площа озеленення складає 1,5 га, однак, у проекті ж площу озеленення збільшено до 2,0 га."


31 лип 2023 13:46

Фото актуальні на два тижні тому (наразі зовнішніх змін мало).
Розмовляли з робітниками на території. З їх слів:

- "4-й будинок майже готовий всередині."

- "3-й, ще дуже багато робіт. Може до Нового року дороблять, бо робітників весь час перекидають між об'єктами."

02 серп 2023 07:49

Вчора були збори в міській раді щодо будівництва.

Рішення земля - держави, будівництво буде.

Забудовник: ТОВ “ДБК-Партнер”

На проекті виглядає ось так



Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .384041
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше