ЖК Madison Gardens | Медісон | Cityconsult Development | Бровари, вул. Київська
| Забудовник | Альянс Новобуд |
| Здача ЖК | 2021 - 2022 р. |
| Планування | від 22 148 Грн/м² |
| 0/0% | ||
| 3/38% | ||
| 1/13% | ||
| 4/50% | ||
| 0/0% |
Щойно телефонував з приводу 3 будинку. Сказали, що будівництво планують закінчити в грудні цього року, але видача ключів буде пізніше, скоріш за все в січні, тому що присвоєння адреси займає деякий час і повпливати забудовник на це не може.
ng-x
Щойно телефонував з приводу 3 будинку. Сказали, що будівництво планують закінчити в грудні цього року, але видача ключів буде пізніше, скоріш за все в січні, тому що присвоєння адреси займає деякий час і повпливати забудовник на це не може.
Повністю згодний із забудовником. Якщо просрати все літо і потім займатися фасадом і придомовою у дощь і снігу, то тут важко на щось вплинути
Усім привіт 🙋♀️
Була сьогодні біля нашого жк. Прибудинкова будинку 3 виглядає дуже оптимістично - бруківка вже вся викладена, робітники миють вікна, здирають плівку на комерції, ліхтарі встановлені.
Добрый день. Из новостей: 3-й дом сдан в эксплуатацию . Ждём адрес и ключи:))) сколько времени это процесс может занять? Вопрос к жителям предыдущих домов:)
Нещодавно введеному в експлуатацію будинку №3 житлового комплексу Madison Gardens, що у Броварах, присвоєна поштова адреса:
- Київська область, Броварський район, Броварська територіальна громада, м. Бровари, провулок Сокура Івана, 1.
Весь ЖК Київська, зато 3й будинок... )
Уже записывают на просмотр квартир третьего дома. По 30мин на квартиру.
По замірам +1.89м2
Ігор_tech
у нас на однокомнатной +1,13м2
Кто то уже на просмотр квартир в третьем доме ходил?
Сегодня нам дали ключи от квартиры🙃. Осмотр был на 10.00. Сразу повели в квартиру. Мы нанимали проверяющую компанию по приемке квартир. Главный косяк это окна. Стекло пакеты поцарапаны, щели с улицы. Стены и стяжка ровные. Далее пошли в отдел продаж подписывать документы, там же подписали документы на свет, воду и тд. Заплатили 1850грн и через 2 недели права собственности можно забрать в отделе продаж. Дальше пошли в обслуживающую компанию, получили брелок от домофона. Вернулись в дом и получили уже ключи от квартиры(от квартиры, от щитка с водой, от щитка теплоснабжения, от щитка электрики, от почтового ящика) и всех щитков, они в коридоре. Сразу заказали установку счетчика тепла, если не будет, будет насчитывать по общему домовому.
Привіт сусідам, також вже отримала ключі
Є питання до власників 1 і 2 го будинків: як у вас з опаленням в плані тепла в квартирі - чи нормально гріють радіатори від забудовника?
Постало питання від дизайнера про заміну радіаторів і була б дуже вдячна за відгук.
MargaritaSt
Привіт сусідам, також вже отримала ключі
Є питання до власників 1 і 2 го будинків: як у вас з опаленням в плані тепла в квартирі - чи нормально гріють радіатори від забудовника?
Постало питання від дизайнера про заміну радіаторів і була б дуже вдячна за відгук.
Греют может нормально, но вид не очень. Лучше вертикальные батареи на стену поставить
Inspector
Греют может нормально, но вид не очень. Лучше вертикальные батареи на стену поставить
Я теж думала що обійдусь вертикальними радіаторами.
Але дизайнер сказала що тільки з вертикальними будуть потіти вікна.
Для такого скління треба комбінувати внутрішньо підлоговий без вентилятора (щоб відсікати холодне повітря) з вертикальним. Або внутрішньо підлоговий з примусовою конвекцією (з вентилятором) але від нього шум і мене це не влаштовує.
Ціни на таку комбінацію радіаторів трохи кусаються, тому цікавить відгук людей які вже проживають в жк.
MargaritaSt
Я теж думала що обійдусь вертикальними радіаторами.
Але дизайнер сказала що тільки з вертикальними будуть потіти вікна.
Для такого скління треба комбінувати внутрішньо підлоговий без вентилятора (щоб відсікати холодне повітря) з вертикальним. Або внутрішньо підлоговий з примусовою конвекцією (з вентилятором) але від нього шум і мене це не влаштовує.
Ціни на таку комбінацію радіаторів трохи кусаються, тому цікавить відгук людей які вже проживають в жк.
мені ж сказали, що радіатори, які в нас встановлені, можуть обігрівати вікно щоб не потіло, але ніяк не обігрівати кімнату
Вітаю
Пишу , як власник кв в Медісон.
1.Очікування-реальність. Обіцяна картинка забудовника не відповідає реальності навіть на 50%.
2.Паркомісця. Під 3м будинком в якому 200квартир , тільки 2 паркомісця !
3.Дитячі майданчики . В комплексі 4будинка , останній ввели в експлуатацію в лютому 2024, перший на пару років раніше, але дитячі майданчики до сих пір не побудовані, чи не маєте ви здавати повноцінний комплекс ?
4. Дорога до комплексу-жах .Каналізації,які прикриті куском ДПС , які треба самостійно і постійно поправляти , бо можна колесо залишити і куча вибоїн , якщо низька машина можна забути про підвіску.
І це якщо загально /поверхнево і коротко .
У вирішенні проблем і виконанні зобовʼязань ні ЖУС , ні забудовник Альянс -не зацікавлені …
Віка3
Вітаю
Пишу , як власник кв в Медісон.
1.Очікування-реальність. Обіцяна картинка забудовника не відповідає реальності навіть на 50%.
2.Паркомісця. Під 3м будинком в якому 200квартир , тільки 2 паркомісця !
3.Дитячі майданчики . В комплексі 4будинка , останній ввели в експлуатацію в лютому 2024, перший на пару років раніше, але дитячі майданчики до сих пір не побудовані, чи не маєте ви здавати повноцінний комплекс ?
4. Дорога до комплексу-жах .Каналізації,які прикриті куском ДПС , які треба самостійно і постійно поправляти , бо можна колесо залишити і куча вибоїн , якщо низька машина можна забути про підвіску.
І це якщо загально /поверхнево і коротко .
У вирішенні проблем і виконанні зобовʼязань ні ЖУС , ні забудовник Альянс -не зацікавлені …
Я про це теж думала і дивувалась як всіх це влаштовує? Квартплата щонайбільша від усіх ЖК, з того що було заявлено комплекс Еліт класу нічим не відрізняється від Лісового кварталу. Оплачую квартплату вже рік і до цих пір не має дит.майданчику, озеленення теж таке собі-примітивне, паркомїсть катастрофічно не вистачає , мусорні баки понад дорогою… За що така висока квартплата - незрозуміло
Віка3
Вітаю
Пишу , як власник кв в Медісон.
1.Очікування-реальність. Обіцяна картинка забудовника не відповідає реальності навіть на 50%.
2.Паркомісця. Під 3м будинком в якому 200квартир , тільки 2 паркомісця !
3.Дитячі майданчики . В комплексі 4будинка , останній ввели в експлуатацію в лютому 2024, перший на пару років раніше, але дитячі майданчики до сих пір не побудовані, чи не маєте ви здавати повноцінний комплекс ?
4. Дорога до комплексу-жах .Каналізації,які прикриті куском ДПС , які треба самостійно і постійно поправляти , бо можна колесо залишити і куча вибоїн , якщо низька машина можна забути про підвіску.
І це якщо загально /поверхнево і коротко .
У вирішенні проблем і виконанні зобовʼязань ні ЖУС , ні забудовник Альянс -не зацікавлені …
у консьержа на первом этаже лежит петиция, что б сделали дорогу к дому.
- Клубная резиденция O`Club | ODG Development | Крюковщина, ул. Одесская, 2928.0699
- Дім 17 | ЖК Eврика28.06753
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.052
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041