Подати оголошення

ЖК Madison Gardens | Медісон | Cityconsult Development | Бровари, вул. Київська

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2022 р.
Планування
від 22 148 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
181з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 8.
0/0%
3/38%
1/13%
4/50%
0/0%
1. . .3739. . .41
24 груд 2022 19:11

Судинок №2 прийнятий в експлуатацію. Сертифікат ІУ123221209444 від 22.12.2022 р. виданий Державною інспекцією архітектури та містобудування України.

05 лют 2023 11:27
  • Будинок 3 - Тривають роботи з оздоблення місць загального користування.
  • Будинок 4 - Виконані наступні роботи: змонтовані гребінки, лічильники води, виконані з’єднання К2 (внутрішні з зовнішніми мережами).


02 бер 2023 07:10

Привіт. Будівництво взагалі рухається? Хтось був біля будинку останнім часом?

02 бер 2023 08:50

Kimbo

Привіт. Будівництво взагалі рухається? Хтось був біля будинку останнім часом?

Были неделю назад. Гуляли возле первого и второго дома. Третий дом утеплен и на половину покрашен. Четвертый дом утеплен и в белой краске. Отдел продаж переехал на против. 

02 бер 2023 08:50

Inspector

Были неделю назад. Гуляли возле первого и второго дома. Третий дом утеплен и на половину покрашен. Четвертый дом утеплен и в белой краске. Отдел продаж переехал на против. 

в первом доме уже три магазина арендовали

04 бер 2023 10:47

Дякую! По камері бачу що трошки фасад "ожив". Сподіваємося що здадуть у заявлені сроки 

24 бер 2023 16:39

Добрый день. Что могут рассказать владельцы квартир 2-го дома? Всем ли довольны? Какая квартплата в среднем выходит? Есть что-то "интересненькое"?






25 бер 2023 13:45

За какой метраж в среднем надо доплатить при обмере квартиры?

25 бер 2023 13:45

Додатково хотілося б дізнатись у власників квартир 1-2 будинку стосовно тарифів на електроенергію. Чи перейшли з комерційного? 

Бо я чув що там є "схеми" із навмисною затримкою на комерційному тарифі.

І що стосовно ЖУСу, чи задоволені тарифами-якістю послуг? Бо останнім часом чую багато незадоволених ЖУСом. Дякую за відповідь!

25 бер 2023 16:33

Kimbo

Додатково хотілося б дізнатись у власників квартир 1-2 будинку стосовно тарифів на електроенергію. Чи перейшли з комерційного? 

Бо я чув що там є "схеми" із навмисною затримкою на комерційному тарифі.

І що стосовно ЖУСу, чи задоволені тарифами-якістю послуг? Бо останнім часом чую багато незадоволених ЖУСом. Дякую за відповідь!

Не перейшли, але обіцяють...

25 бер 2023 16:33

Квартплата, як на мене, захмарна. У мене двокімнатна, то в місяць виходять 2000 грн, також, рахують плату за опалення під'їзду - приблизно 250 грн, і ще до 300 грн - плата за пасивне опалення - це чисто теоретично: сусід опалює мою житлову площу, тому що його тепло іде в мою квартиру, так як у мене відключені батареї. Тобто виходити близько 2700 грн в місяць, і це ще ніхто в ній нічого не робить. І ще йде плата за сміття окремо.

Тобто, як на мене, забудовник ще до кінця не доробив все заявлене по забудові (немає дит. майданчика,огорожі, парковки, і т.д.), а вже квартплату знімає в повному обсязі. Якось це теж не правильно.

25 бер 2023 16:33

Хоть и кровоточат глаза от прочитанного, отвечу: пока цены на электроэнергию по промышленным тарифам. В доме #2 в январе считали только квартплату и консьерж. В феврале добавили за отопление января и февраля. 

В доме #1 уже живут люди. Думаю, у них больше информации

25 бер 2023 17:14

Сайт дурню корегує. Писала інше

25 бер 2023 17:16

Glooq

Сайт дурню корегує. Писала інше

Що не так? 

26 бер 2023 07:58

domik-admin

Що не так? 

Коли пишеш українською наче російською перекладає,але це навіть суржиком не назвеш. Я думаю залежить від налаштувань браузера. В Гуглхромі все ок.

26 бер 2023 07:58

Kimbo

Дякую! По камері бачу що трошки фасад "ожив". Сподіваємося що здадуть у заявлені сроки 

Мені здається,що не встигнуть:) Щось дуже повільно закінчують внутрішню сторону 3-го будинку. Але головне,що не на місці:) 

26 бер 2023 10:57

Nata.dok

Мені здається,що не встигнуть:) Щось дуже повільно закінчують внутрішню сторону 3-го будинку. Але головне,що не на місці:) 

Так. Я теж думаю що не встигнуть. Щось ну дууууже повільно із тим бідним фасадом. Але я може не розуміти технічних особливостей і норм, можливо це нормально.


До речі місцева пресса пише що на засіданні виконкому будуть розглядати дозвіл одному із забудовників на зрізання більше 3000 дерев на території старого РПЦ. Як я розумію це саме ці дорева що між Медісоном, будівлею РПЦ і паркоми Сосновим

26 бер 2023 10:58

Nattie

Квартплата, як на мене, захмарна. У мене двокімнатна, то в місяць виходять 2000 грн, також, рахують плату за опалення під'їзду - приблизно 250 грн, і ще до 300 грн - плата за пасивне опалення - це чисто теоретично: сусід опалює мою житлову площу, тому що його тепло іде в мою квартиру, так як у мене відключені батареї. Тобто виходити близько 2700 грн в місяць, і це ще ніхто в ній нічого не робить. І ще йде плата за сміття окремо.

Тобто, як на мене, забудовник ще до кінця не доробив все заявлене по забудові (немає дит. майданчика,огорожі, парковки, і т.д.), а вже квартплату знімає в повному обсязі. Якось це теж не правильно.

А у будинку консьєрж чи охоронна компанія? Чи відонагляд є у будинку і на поверхах? 

Якщо є консьєрж/охорона це входить у квартплату? Скоріше за все я думаю це окремо сплачується

26 бер 2023 19:11

Кімбо

А у будинку консьєрж чи охоронна компанія? Чи відонагляд є у будинку і на поверхах? 

Якщо є консьєрж/охорона це входить у квартплату? Скоріше за все, я думаю, це окремо сплачується

Консьєрж- це в платіжках. 

31 бер 2023 16:51

Звертаюсь до інвесторів з розтермінуванням платежів. Чи почав забудовник проти Вас застосовувати штрафні санкції за прострочені платежі під час військового стану, аргументуючи це тим що Київську область виключено з зони бойових дій? Що думаєте або знаєте на рахунок законності застосування санкцій саме зараз? Після закінчення військогово стану то зрузуміло нехай застосовують...

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .3739. . .41
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx