Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .9092. . .97
26 лип 2022 17:00

Ann24

А тех. паспорт теж отримали?

Все оформили, після підписання документів з боку забудовника отримаємо тех.паспорт. Вчора вже внесли гроші за додаткові метри, тож завтра вже підемо оформляти право власності.

26 лип 2022 17:02

І знову про вікна хочу написати. Вікна, як ми всі вже знаємо, стоять такі собі - WHS. На диво сам профіль досить міцний - навіть панорамні вікна від підлоги до стелі не прогинаються навіть при сильному натисканні. У Фамільному із цим біда, вікна дуже хливкі.

А от впаяний ущільнювач - то зрада (

26 лип 2022 19:19

Vitalii_May

Ми сьогодні також отримали ключі, будинок 1.2(Чорновола 8в). Оглядали з експертом. Було 6 зауважень, основні по вікнам. Надіюсь самі грубі недоліки виправлять, типу розбите вікно та сколи.

Взагалі все норм, але не сподобався малий грузовий ліфт, ще й китайської фірми mizui. ( в грузовому класні дзеркальні двері, але думаю точно не надовго).

Я живу зараз  в будинку від Атланта, то такий самий ліфт. Думав може щось краще буде типу отісу. Ну то таке. Моде це гарна модель…Ще питання по консьєржу. В нас його немає, але ви платіть по майже 250 грн, він в сусідньому будинку буде по камерам дивитись наш вхід, ага.

Вам ще дуже повезло... Бо у нас навіть не було ручок на вікно і двері на балкон. То як можна перевірити??? Думаю підпишу акт, щоб швидше отримати документи. І от "сюрприз", ви підписуйте, платіть квартплату, а тех. паспорт ще не готовий!!! Просто жесть...

27 лип 2022 03:47

Ujosnax

Все оформили, після підписання документів з боку забудовника отримаємо тех.паспорт. Вчора вже внесли гроші за додаткові метри, тож завтра вже підемо оформляти право власності.

Дивно, мені сказали реєстрація тех паспорту протягом тиждня. Коштує 600 грн.(заплатив), потім буду оформляти право власності.

27 лип 2022 03:48

Ujosnax

І знову про вікна хочу написати. Вікна, як ми всі вже знаємо, стоять такі собі - WHS. На диво сам профіль досить міцний - навіть панорамні вікна від підлоги до стелі не прогинаються навіть при сильному натисканні. У Фамільному із цим біда, вікна дуже хливкі.

А от впаяний ущільнювач - то зрада (

Ви мабудь з будинку 3.2, бо в нашому 1.2 сказали, що наші гірші набагато вікна. Профіль KBE, і встановлювала фірма, якої вже не існує. І не дивно, монтаж жахливий. Сколи, тріщини, не запінені стики і багато ще чого. 

27 лип 2022 13:28

Vitalii_May

Дивно, мені сказали реєстрація тех паспорту протягом тиждня. Коштує 600 грн.(заплатив), потім буду оформляти право власності.

Так, там реєстрація техпаспорту - тиждень і 600грн, але ми обрали шлях заплатити забудовнику і за три тижні ми отримаємо весь пакет документів.

27 лип 2022 13:28

Vitalii_May

Ви мабудь з будинку 3.2, бо в нашому 1.2 сказали, що наші гірші набагато вікна. Профіль KBE, і встановлювала фірма, якої вже не існує. І не дивно, монтаж жахливий. Сколи, тріщини, не запінені стики і багато ще чого. 

На скільки я знаю, то КВЕ профіль дуже непоганий і про нього відгуки набагато кращі ніж про WHS (хоча там в основному сварять 60й профіль, а в нас 72мм). Може дійсно встановлювали рукожопи.

27 лип 2022 13:28

Ще ми зайшли в ЖУС запитати про лічильники на тепло. Там написали заяву на дозвіл і нам дали три рекламних буклети з контактами компаній, які займаються встановленням. Потрібно обрати одну, заключити договір і вони все поставлять.

28 лип 2022 09:48

Я же говорил, что всё будет хорошо. И все скоро получат ключи. Не ищите зраду, отличные окна у всех стоят, классные квартиры, супер-место! Просто признайтесь себе в этом и расслабтесь уже)) И всё остальное достроят, может не так быстро, как хотелось бы, но достроят.

29 лип 2022 02:13

Получили квартиры. На окне на одном ручка нормальная,а на втором вообще не чего не работает все слетает (((. На радиаторах нет заглушек вообще, если включат воду то капец всех затопит! Наш дом 3.2 при входе не выглядит на бизнес класс ((( при входе как эконом класс ((( вот те два дома над дорогой там вообще круто сделали,плитка зеркала в пол. Там вообще супер настоящий Бизнес класс! Кому интересно зайдите для сравнения -офигеете. Разница огромная. В сравнении с теми двумя домами которые над дорогой первые сдали, у нас вообще отстой! Не бизнес-класс ,вообще, не какой. Вы зайдите и сразу станет обидно (((( деньги те же платили,и там красиво,а у нас дёшево как в эконом класс ((((

29 лип 2022 07:25

Если кому не тяжело выложить фото входнои группы и вообще внутри...

29 лип 2022 07:25

Ашатана

Получили квартиры. На окне на одном ручка нормальная,а на втором вообще не чего не работает все слетает (((. На радиаторах нет заглушек вообще, если включат воду то капец всех затопит! Наш дом 3.2 при входе не выглядит на бизнес класс ((( при входе как эконом класс ((( вот те два дома над дорогой там вообще круто сделали,плитка зеркала в пол. Там вообще супер настоящий Бизнес класс! Кому интересно зайдите для сравнения -офигеете. Разница огромная. В сравнении с теми двумя домами которые над дорогой первые сдали, у нас вообще отстой! Не бизнес-класс ,вообще, не какой. Вы зайдите и сразу станет обидно (((( деньги те же платили,и там красиво,а у нас дёшево как в эконом класс ((((

Дорого дня, а можна фото, будь-ласка?

29 лип 2022 11:02

Добрый день, всем! Немного завели в заблуждение нас,а мы так сказать дальше ((( это в первой кроне зеркала и плитка ( а 2 Кроне все практически такое. Есть конечно отличия но то такое!

31 лип 2022 08:49

Жильцы 3.2 и 1.2 скиньте фото своих подъездов(первый этаж) пожалуйста с указанием какой дом на фото! Спасибо большое заранее.

31 лип 2022 09:22

Доброго дня! Хто реєстрував самостійно право власності? Скільки по термінам це триває? Як довго Альянс віддає пакет документів для реєстрації?

01 серп 2022 08:09

Ну про те, що будинки в Krona Park 2 ні разу не «бізнес» вже багато раз обговорювали.


В будинку 3.2 досить маленький хол із рецепцією, що після ЖК Фамільний і «першої крони» виглядає дешевенько. І я не розумію чому зробили такі темні стіни в холі - наче у печеру заходиш, коли йдеш до ліфта або поштових ящиків.


От що дійсно страшно дешеве, то це сходовий майданчик: сходи та підлога тупо з бетону, як в панельках, або хрущівках - ніякої плитки, ніякого декору чи бодайщо. На якомусь поверсі «розумний» будівельник в бетоні увіковічив себе словом «ЛОХ» в бетоній підлозі.


Короче, «бізнес» тут і поруч не валявся, нажаль. Як на мене, то основна перевага цього ЖК - то цого місцезнаходження.

01 серп 2022 12:48

Ujosnax

Ну про те, що будинки в Krona Park 2 ні разу не «бізнес» вже багато раз обговорювали.


В будинку 3.2 досить маленький хол із рецепцією, що після ЖК Фамільний і «першої крони» виглядає дешевенько. І я не розумію чому зробили такі темні стіни в холі - наче у печеру заходиш, коли йдеш до ліфта або поштових ящиків.


От що дійсно страшно дешеве, то це сходовий майданчик: сходи та підлога тупо з бетону, як в панельках, або хрущівках - ніякої плитки, ніякого декору чи бодайщо. На якомусь поверсі «розумний» будівельник в бетоні увіковічив себе словом «ЛОХ» в бетоній підлозі.


Короче, «бізнес» тут і поруч не валявся, нажаль. Як на мене, то основна перевага цього ЖК - то цого місцезнаходження.

😲😵😕Бетонна підлога.., та ще й із надписом «лох» - це сильно…

Бізнес-Класс😭


Але тепер, нажаль, «хоч якось будують»…🤷‍♀️


Хай нам всім в чомусь іншому дуже повезе🙏🌞 


Зробіть, будь-ласка, хто поруч фото 3-го будинку (це який біля 8-поверхового справа).🙏🙏🙏

01 серп 2022 19:02

Цікаво… Нещодавно здали ще два будинки, а рейтинг надійності не те що не виріс, а навіть навпаки - впав до 168. А був колись 198.

02 серп 2022 09:19

Ujosnax

Цікаво… Нещодавно здали ще два будинки, а рейтинг надійності не те що не виріс, а навіть навпаки - впав до 168. А був колись 198.

Можливо на рейтинг впливають ще й відгуки інвесторів... Я точно не знаю)

02 серп 2022 09:20


Хочу поділитися власними враженнями від перегляду квартири. Плюси: якість будівельних робіт хороша, стіни на перший погляд рівні, цегла покладена акуратно, все прибрано

Мінуси:

1. відсутні ручки на вікно і балконні двері, тому перевірити якість вікон не змогли. Вже другий тиждень ручки так і не поставлені. 

2. Терморегулятори видавати не будуть. Хоча при купівлі квартири їх обіцяли, і у вартість квартири, я думаю, вони були закладені

3. Реально здешевлення проекту, з картинками на рендерах нічого спільного. На сонці навіть видніються нерівності на обшивці будинку

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .9092. . .97
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше