Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .8890. . .97
13 черв 2022 14:10

Ujosnax

Ну що ж, вже майже тиждень, як прибудинкова в принципі готова. Паркан зелений тепер відсунуто за будинки 1.2 та 3.2, доступ до нового подвір'я перекрито сіткою. Коли ж вже та сдача будинків?

Обіцяли до кінця червня... Але так само обіцяли до червня 2021, потім до вересня 2021, потім 4 кв 2021...

17 черв 2022 12:44

Розмітили паркувальні місця, завезли чорнозем - вже веселіше )

20 черв 2022 07:16

Насколько активно идут дома 6,7?

20 черв 2022 15:19

Дмитрий100


Ззовні досить активно, і прибудинкову підтягують до цих будинків. В середині будинків теж іноді видно працівників

20 черв 2022 15:56

Дмитрий100

Насколько активно идут дома 6,7?

Работа идёт полным ходом, даже придомовую делают на раннем этапе возле 7 дома и в близи 6 . Вот вот сдадут 1.2 и 3.2, следующие на очереди наши дома, надеюсь до нового года успеют, так как в предварительные сроки сдачи 6 и 7 дома мы уже вступим с июля месяца (начало 3 квартала) 🙂

27 черв 2022 13:41

Кінець червня, ніби прибудинкова готова для 1.2 і 3.2. А що кажуть з приводу введення в експлуатацію?

29 черв 2022 16:42


29 черв 2022 16:57

kolon


Більше місяця назад я телефонував у відділ по роботі з клієнтами і вони сказали те саме. Наберімося терпіння й чекатимемо. Все одно поки русню не переможемо до ремонту руки в мене не дійдуть.

30 черв 2022 16:28

Ujosnax

Більше місяця назад я телефонував у відділ по роботі з клієнтами і вони сказали те саме. Наберімося терпіння й чекатимемо. Все одно поки русню не переможемо до ремонту руки в мене не дійдуть.

Особисто мені хочеться мати документи на руках. А ремонт, то уже другорядне питання

30 черв 2022 19:44

Лично я жду не дождусь этой квартиры. И ремонт буду сразу же делать.  И жить хочется в своей квартире, а не снимать и ждать не понятно чего!

01 лип 2022 09:18

Поки русня обстрілює ракетами Україну я ремонт робити не буду точно. Дуже нам повезло, що свинособаки не дійшли до Броварів, але ракети долітають аж бігом. Може ви забули вже, глянте фото, де впала ракета весною - буквально напроти в ліс.

02 лип 2022 08:37

Ujosnax

Поки русня обстрілює ракетами Україну я ремонт робити не буду точно. Дуже нам повезло, що свинособаки не дійшли до Броварів, але ракети долітають аж бігом. Може ви забули вже, глянте фото, де впала ракета весною - буквально напроти в ліс.

В тому то й річ, що ракети, на жаль, літають всюди. І не дай Бог щось трапиться, то ви не власник квартири, за яку вже заплатили чимало коштів. І тоді треба доводити в судовому порядку, що ви маєте право на ті квадратні метри, і тільки тоді можете претендувати на відшкодування. А судові процеси в нашій країні тривають роками...

03 лип 2022 08:19

Ann24

В тому то й річ, що ракети, на жаль, літають всюди. І не дай Бог щось трапиться, то ви не власник квартири, за яку вже заплатили чимало коштів. І тоді треба доводити в судовому порядку, що ви маєте право на ті квадратні метри, і тільки тоді можете претендувати на відшкодування. А судові процеси в нашій країні тривають роками...

Ну так а хіба ж я десь казав, що не хочу отримати право власності як найшвидше? ) Звичайно хочу. Я казав тільки за ремонт. Його робитиму вже після Перемоги над руснею.

07 лип 2022 18:46

Добрый день. Сегодня с отдела продаж позвонили и сказали что те два месяца которые мы заморозили когда война началась,  сказали платить и у нас долг за 2 месяца. Что эти договора они смогут рассматривать только тогда когда закончится военный стан. Хотя мы продалжаем платить дальше.Всем так звонили сегодня? Мы инвесторы 6 дома. 

08 лип 2022 08:25

Добрый день! Кто-то звонил интересовался почему в нашем доме 3.2 постоянно какие то проблемы с документами??? До сих пор не как не могут получить сертификат и сдать дом.... Даже Медисон сдали,о он строился намного позже нашего дома. Как так???? Неужели всем безразличны и вообще не кому не нужны квартиры в нашем доме. Два года задерживают сдачу дома. Постоянно проблемы с документами.

08 лип 2022 11:24

Сейчас застройщик неплохо строит, чего уже очень давно не было. Понятно, что ему нужны деньги. А денег сейчас у многих нет. Как выходите Вы из ситуации?? Платите сколько можете? Что предлагает кому застройщик, как выход из ситуации? Поделитесь опытом, пож. 

08 лип 2022 13:53

Ашатана

Добрый день! Кто-то звонил интересовался почему в нашем доме 3.2 постоянно какие то проблемы с документами??? До сих пор не как не могут получить сертификат и сдать дом.... Даже Медисон сдали,о он строился намного позже нашего дома. Как так???? Неужели всем безразличны и вообще не кому не нужны квартиры в нашем доме. Два года задерживают сдачу дома. Постоянно проблемы с документами.

Добрий день. І телефонуємо, і пишемо. Завжди одна відповідь: з їх сторони вже все готово, зараз ДІАМ працює в повільнішому режимі! З приводу відмов не коментують( не зручно, що зараз на порталі не відображають інформацію про подачі та відмови. Раніше можна було хочаб відслідковувати самостійно...

08 лип 2022 13:54

Ашатана

Добрый день! Кто-то звонил интересовался почему в нашем доме 3.2 постоянно какие то проблемы с документами??? До сих пор не как не могут получить сертификат и сдать дом.... Даже Медисон сдали,о он строился намного позже нашего дома. Как так???? Неужели всем безразличны и вообще не кому не нужны квартиры в нашем доме. Два года задерживают сдачу дома. Постоянно проблемы с документами.

Я дзвонила. Кажуть була комісія, чекаємо сертифікат, відмови не було... Не знаю чи правду говорять, чи як завжди...

09 лип 2022 09:15

Ашатана

Добрый день! Кто-то звонил интересовался почему в нашем доме 3.2 постоянно какие то проблемы с документами??? До сих пор не как не могут получить сертификат и сдать дом.... Даже Медисон сдали,о он строился намного позже нашего дома. Как так???? Неужели всем безразличны и вообще не кому не нужны квартиры в нашем доме. Два года задерживают сдачу дома. Постоянно проблемы с документами.

З чого Ви взяли що проблеми з документами? Не могли здати бо без прибудинкової ДІАМ не приймає. Зараз прибудинкова готова, сподіваємось цього разу не відмовлять

10 лип 2022 10:13

Васька Василек

З чого Ви взяли що проблеми з документами? Не могли здати бо без прибудинкової ДІАМ не приймає. Зараз прибудинкова готова, сподіваємось цього разу не відмовлять

Взимку можна здавати будинки без прибудинкової території. Тим не менше, зимою 6 разів видмови були по цих будинках

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .8890. . .97
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше