Подати оголошення

ЖК Крона Парк 2 | Cityconsult Development | Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 166 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 18.
2/11%
4/22%
3/17%
4/22%
5/28%
1. . .8789. . .97
22 трав 2022 14:47

Добрый день! 

У кого-нибудь есть аналогичная возможность сделать фото дома 3 и 4? 

Спасибо! 

23 трав 2022 18:58

Цікаво, всім почали приходит смс про оплату з іншого номера? В мене всі смс збережені в одному діалозі, а з початку війни прийшло з іншою назвою. У нас юридичні особи в договорі не змінилися? Хтось замовляв акти про суму внесених коштів? Ще оплату відправила 2 дні тому, смс ще не прийшло… Хвилююся.

Теж цікавить дуже фото по третьому будинку🤗 Хто поруч, зробіть будь-ласка🙏🙏🙏


І взагалі у нас якийсь дуже тихий форум. Мало повідомлень, новин. 

24 трав 2022 10:16

Добрый день. Мы инвесотры 6 дома. Живём уже в городе и видим стройку каждый день. Оплату на пару месяцев заморозили, но платить будем обязательно.  Смогу сделать фото и позже выложу. Стройка на удивление идёт полным ходом на всех объектах. Я бы даже сказала что активнее чем до войны. Придомовую тоже делают. 6 дом уже красить начали, 7 дом утепляют активно. Даже Лавандовый активно.Очень радует такая активность)))

24 трав 2022 16:35

Звертаюсь до інвесторів будинків 1.2 та 3.2: чи цікавились ви коли будуть сертифікати про введення в експлуатацію? Пишу і дзвоню у відділ по роботі з діючими клієнтами, ніхто не відповідає

24 трав 2022 16:39

Вот немного фото , работа идёт полным ходом , нам по приезду осталось привыкнуть к звукам стройки)



Я так понимаю нельзя фото сюда выложить? Не совсем понятен интерфейс ((

24 трав 2022 16:57

Ann24

Звертаюсь до інвесторів будинків 1.2 та 3.2: чи цікавились ви коли будуть сертифікати про введення в експлуатацію? Пишу і дзвоню у відділ по роботі з діючими клієнтами, ніхто не відповідає

Нам на днях дзвонили з приводу оплати доп. метрів, сказали, що отримали відмову у зв’язку з неготовністю прибудинкової території... типу питання лише в цьому. запевняють, що до кінця червня отримаємо ключі. Але ми вже рік як їх отримуємо((( тому не знаю

24 трав 2022 19:24

Фото станом на 19.05

25 трав 2022 08:12

Прийшла смска про зміну курсу до 01.06.22 здійснити платіж по вигідному курсу... я так розумію для 6 і 7 домів, але взагалі військовий стан, мають на це право?

25 трав 2022 08:12

Synyster

Добрый день! 

У кого-нибудь есть аналогичная возможность сделать фото дома 3 и 4? 

Спасибо! 


25 трав 2022 11:58

На данный момент наблюдаю стабилизацию на рынке киевской недвижимости. В западной Украине практически всё вернулось к довоенному уровню строительства. Рынок аренды соответственно. Просадка по Киеву и области 30%. На западе наоборот. Ниже не будет. С осени скорее всего всё вернётся к прежним ценам. И даже выше. Недвижимость будет дорожать. Стоимость строительства будет дорожать. Ничего нового.

25 трав 2022 11:58

mesmerize

Прийшла смска про зміну курсу до 01.06.22 здійснити платіж по вигідному курсу... я так розумію для 6 і 7 домів, але взагалі військовий стан, мають на це право?

Це для усіх будинків і усіх, у кого ще не виплачене розтермінування. Військовий стан не впливає на перерахунок внутрішнього курсу забудовника.

25 трав 2022 19:18

Нам 6 дом тоже пришло смс о повышение курса. И подскажите пожалуйста как сюда фото залить, не пойму(((  Нажимаю "Ответить" и не вижу функции для добавления фото.

25 трав 2022 21:08

Alla_love

Нам 6 дом тоже пришло смс о повышение курса. И подскажите пожалуйста как сюда фото залить, не пойму(((  Нажимаю "Ответить" и не вижу функции для добавления фото.

Сверху пролистайте значки)

26 трав 2022 07:56


Alla_love

Нам 6 дом тоже пришло смс о повышение курса. И подскажите пожалуйста как сюда фото залить, не пойму(((  Нажимаю "Ответить" и не вижу функции для добавления фото.

Если через телефон, то строку в лево потянуть

26 трав 2022 11:34

Спасибо большое)))

29 трав 2022 19:48

4 буд.

29 трав 2022 19:48

Сьогодні був на будівництві і мене аж вразила кількість будівельників і хід робіт по прибудинковій території будинків 1.2 та 3.2. Мабуть, що дійсно квапляться здати будинки в червні, принаймні при таких темпах прибудинкову добудують дуже скоро.

30 трав 2022 10:32

Ujosnax

Сьогодні був на будівництві і мене аж вразила кількість будівельників і хід робіт по прибудинковій території будинків 1.2 та 3.2. Мабуть, що дійсно квапляться здати будинки в червні, принаймні при таких темпах прибудинкову добудують дуже скоро.

Це не може не радувати) дякуємо за інформацію!

31 трав 2022 13:07

Васька Василек

Це для усіх будинків і усіх, у кого ще не виплачене розтермінування. Військовий стан не впливає на перерахунок внутрішнього курсу забудовника.

Забудовник не дивиться на війсковий стан, це правда. Хоча в договорі вказано, що війскові дії є обставинами нездоланної сили. І якщо вони продовжуться більше 3 міс., то всі сторони мають право розірвати договір.

Щодо курсу - у кінці договору  (п.10.7) також вказано, що у випадку, якщо курс гривні до долара США, визначений визначений відповідно...., збільшився на 50 % або більше порівняно з курсом гривні до долара США , визначених НБУ,  то Продавцеь має право встановити Базовий поточний курс вище....   Але!! при укладенні договору курс був 26-28, зараз аж ніяк на 50 % не виріс....  На мою думку цей пункт в договорі можна трактувати як хочешь, а не тільки як трактує Продавець.

Якщо думати як Продавець, то якщо закладено в договорі курс 10 с копійками, то він може постійно підвищувати курс, навіть і без війни.

Навіть при укладенні договору курс внутрішній до курсу  НБУ був втричі нижчий.

Щодо лояльності забудовника - вона відсутня. Може комусь і продовжувався термін розстрочки. але точно не багатьом.

Я чотири рази за місяць був у відділ продажів, так взагалі не бачив покупців. Тільки шокованих інвесторів. Все, як в анекдоті - вхід для інвестора рубль, вихід - два. І через 2 роки.

12 черв 2022 19:22

Ну що ж, вже майже тиждень, як прибудинкова в принципі готова. Паркан зелений тепер відсунуто за будинки 1.2 та 3.2, доступ до нового подвір'я перекрито сіткою. Коли ж вже та сдача будинків?

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .8789. . .97
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше