ЖК Барселона | Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1
| Забудовник | Фундамент Буд Сервіс |
| Здача ЖК | 2016 - 2021 р. |
| Планування |
| 24/22% | ||
| 14/13% | ||
| 8/7% | ||
| 18/17% | ||
| 43/40% |
4dom.al
Доброго дня,чи є якась інформація що до здачі будинку?
Якщо ніхто не відповідає, то стабільна , у нашому випадку - найгірша ! Напевно забудовник про нього вже й забувся , а у відділі продажу Женя говорить максимум : « 2 -3 тижні до введення в експлуатацію»ну я думаю, що ви інвестори зрозуміли 😹, а якщо серйозно , просто вже почався етап відчаю
Barselona
Якщо ніхто не відповідає, то стабільна , у нашому випадку - найгірша ! Напевно забудовник про нього вже й забувся , а у відділі продажу Женя говорить максимум : « 2 -3 тижні до введення в експлуатацію»ну я думаю, що ви інвестори зрозуміли 😹, а якщо серйозно , просто вже почався етап відчаю
Мій юрист вже зайнявся цим питанням. Готоємо вже позов до суду. Забудовник саботує будівництво, мабуть ідея була зібрати грошей - а там далі кілька років динамити інвесторів. За це сам отримає дуже багато проблем.
TT_2022
Мій юрист вже зайнявся цим питанням. Готоємо вже позов до суду. Забудовник саботує будівництво, мабуть ідея була зібрати грошей - а там далі кілька років динамити інвесторів. За це сам отримає дуже багато проблем.
Доброго вечору!
Чи може якось позитивно вплигути на нашу ситуацiю цiй новий закон? Захистити нас....
https://biz.ligazakon.net/ru/news/213300_parlament-prinyal-zakon-o-zashchite-prav-investorov-stroitelstva
барселона 5 дом
Доброго вечору!
Чи може якось позитивно вплигути на нашу ситуацiю цiй новий закон? Захистити нас....
Парламент ухвалив Закон про захист прав інвесторів будівництва17 серпня 2022https://biz.ligazakon.net/ru/news/213300_parlament-prinyal-zakon-o-zashchite-prav-investorov-stroitelstva
Закон будет касаться только того жилья, которое будет продаваться по новым правилам (уже не инвестирование, а покупка объекта незавершенного строительства с внесением в реестр прав собственности), после вступления этого закона в действие. Фактически, закон ужесточает ряд требований к застройщикам, но и только. Никаких гарантий или компенсаций для покупателей он не подразумевает.
Хто знає що відбувається на будівництві ? Його вже заморозили ? І що говорять і відділі продажу ? Дзвонила співробітникам чи не беруть слухаввку чи хамлять (ведуть себе не компетентно) Роблять так що ми в чомусь винні , а не вони …треба подати позов до суду
Barselona
Хто знає що відбувається на будівництві ? Його вже заморозили ? І що говорять і відділі продажу ? Дзвонила співробітникам чи не беруть слухаввку чи хамлять (ведуть себе не компетентно) Роблять так що ми в чомусь винні , а не вони …треба подати позов до суду
"Будівництво закінчене.
Відсутні газові котли, радіатори, лічильники газу та світла, ліфти.
На даний час кошти на купівлю переліченого відсутні. Газ, електрика підведені." - последний ответ. Адрес не присвоен.
TT_2022
"Будівництво закінчене.
Відсутні газові котли, радіатори, лічильники газу та світла, ліфти.
На даний час кошти на купівлю переліченого відсутні. Газ, електрика підведені." - последний ответ. Адрес не присвоен.
Ну у Вас остання відповідь , а в інвесторів цікавить коли вже відновиться будівництво ? Немає коштів ? Більш всього їх вже і не буде ! І де ці кошти візмуться ? який нормальний інвестор захоче в це ЖК вкладатися? Та , ніхто ! Все залишиться на цьому етапі , що є зараз . Коли адреса буде присвоєний? , вже два роки і нічого не відбувається ? Хочеться , Жені та іншим співробітникам ЖК виразити подяку, за їхню брехню та розчарування, яке вони принесли інвесторам! Вам , як спиться , добре ? А от нам інвесорам, щось не дуже !
Доброго дня всім інвесторам. На форумі вже з жовтня немає інформації. Хто є в Україні, чи їздив хтось до жк, дзвонив у відділ продажу з того часу? Яка зараз інформація по жк?
Доброго дня,чи був хтось на будівництві? Чи щось змінилося за півроку,чи працює відділ продажу?
4dom.al
Доброго дня,чи був хтось на будівництві? Чи щось змінилося за півроку,чи працює відділ продажу?
Вже подав на них в суд і суд вже призначив засідання на Квітень. Мабуть вирішили нічого не закінчувати.
TT_2022
Вже подав на них в суд і суд вже призначив засідання на Квітень. Мабуть вирішили нічого не закінчувати.
А що саме було в позові?
4dom.al
Доброго дня, чи був хтось на будівництві? Чи щось змінилося за півроку, чи працює відділ продажу?
Наже ще є бажаючі купувати в цьому ЖК квартиру??? Це жесть....світла не має день і ніхто не знає коли буде, то води не має днями, електро по 6 грн, шумоізоляція- 0.....
Oksana_78
Наже ще є бажаючі купувати в цьому ЖК квартиру??? Це жесть....світла не має день і ніхто не знає коли буде, то води не має днями, електро по 6 грн, шумоізоляція- 0.....
Проблема в тому що вже купили..., тільки получити документи та зайти жити ніяк не можемо бо вже 5 років обіцянками годують... А жити десь треба.
Будова походу заморожена, забудовник не хоче доробляти будинок,будемо ще чекати 10 років,і слухати що паска, типу всі поїхали на свята і немає кому працювати і так далі...
Доброго дня! Які в нас новини? Ще місяць та вже весна закінчиться... Забудовник вже виліз зі сплячки чи ще спить безпробудно?
Oksana_78
Наже ще є бажаючі купувати в цьому ЖК квартиру??? Це жесть....світла не має день і ніхто не знає коли буде, то води не має днями, електро по 6 грн, шумоізоляція- 0.....
Цей комент дуже схожий на фейк, кажу як той, хто живе в першій черзі, секція В3. Світло є, коли його не було - це було планове відключення ДТЕК, разом з Уютним и Європєйкою, наприклад. Якщо не помиляюсь - рази зо три за всю весну. Стосовно води - то взагалі люта брехня. Стосовно шумки - маю з чим порівнювати, точно краще ніж жив на теремках в Лікограді, і як взагалі в новобудовах. Стосовно інвесторів новобудови 4-5 черг - нажаль, здається все погано, наскільки бачу зовні дім виглядає майже добудованим, але наскільки чув, забудовник з початку великою війни, з лютого 2022 вже не в Україні.
На стройці відновились роботи.
Serg B1
На стройці відновились
роботи.
Буду вам дуже вдячний за фото строки)
4dom.al
Буду вам дуже вдячний за фото строки)
Роблять каналізацію та під'їзд
- Клубная резиденция O`Club | ODG Development | Крюковщина, ул. Одесская, 2928.0699
- Дім 17 | ЖК Eврика28.06753
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.052
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041