ЖК Барселона | Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1
| Забудовник | Фундамент Буд Сервіс |
| Здача ЖК | 2016 - 2021 р. |
| Планування |
| 24/22% | ||
| 14/13% | ||
| 8/7% | ||
| 18/17% | ||
| 43/40% |
Barselona
Тут принципі нічого не потрібно коментувати ! Робіт ніяких не відбувається. Розуміння Корпаративу : розтлумачую - самоврядне об’є…. осіб, які добровільно співпрацюють для їх спільної мети .І це краща ідея чим просто забути про ті кошти що вклаклали в будівництво , чи чекати коли отяметься наш забудовник ( і взагалі це відбудеться? ) . Якщо Ви готові чекати 2 роки мінімум, чи може взагалі він ніколи не добудується …..
Це просто жах, і що на це говорять у відділі продажу?
Відділ продажу працює,можете приїхати і поговорити з Представниками Барселони
4dom.al
Відділ продажу працює,можете приїхати і поговорити з Представниками Барселони
Доброго дня. Ви вже спілкувалися з ними? Хочу з Ларисою та відділом продажу поговорити, але цікаво, яку інформацію вони зараз розповідають іншим.
Вирішила не відкладати візит та відвідала будівництво сьогодні. Зайшла всередину 5 дому та в кутову секцію 4 дому. Великих змін, авжеж, немає. У квартирах підметено, зібрано буд сміття. Закладено прохід у стіні між квартирами 4 і 5 черг, тож пройти наскрізь вже не вийде.
З приємного - зустріла працівників, що кладуть плитку у під'їздах. Дізналась, що вони зараз завершують кладку плитки у 5 домі та залишається покласти плитку в останньому під'їзді 4 дому (той, що ближчий до києвського маєтку).
Відділ продажу працює тільки за попереднім записом, тож поспілкуватися з представником жк не вдалося.
Додаю декілька фото з під'їздів і фото номерів телефонів, якщо хтось захоче домовитись про зустріч із представником.
Дякуемо за фото, дуже все повiльно але хоть щось робиться... Потрiбно вимагати щоб готували документи.
k_k
Вирішила не відкладати візит та відвідала будівництво сьогодні. Зайшла всередину 5 дому та в кутову секцію 4 дому. Великих змін, авжеж, немає. У квартирах підметено, зібрано буд сміття. Закладено прохід у стіні між квартирами 4 і 5 черг, тож пройти наскрізь вже не вийде.
З приємного - зустріла працівників, що кладуть плитку у під'їздах. Дізналась, що вони зараз завершують кладку плитки у 5 домі та залишається покласти плитку в останньому під'їзді 4 дому (той, що ближчий до києвського маєтку).
Відділ продажу працює тільки за попереднім записом, тож поспілкуватися з представником жк не вдалося.
Додаю декілька фото з під'їздів і фото номерів телефонів, якщо хтось захоче домовитись про зустріч із представником.
І щодо плитки , вони ту плитку кладуть 2 роки , це точно ) і ще років 5 в такому темпі будуть добудовувати ! Я сподіваюся на закон Бумеранга)
Це не тещо повільно, а надзвичайно повільно. Ну щодо домовлення про зустріч з представником, тут взагалі не має слів , ( як купляти квартиру , то будь - коли заходте - запитуйте, покажуть і розкажуть «зустрінуть з хлібом та з сілюю»), а от коли купив інша справа …… та інший тон розмови. Давайте дивитися правді в очі : у забудовника реальні проблеми з 4,5 будинком , щодо фінансування і щодо документів . Один чи два працівники, що перебувають на будівництві ситуацію не змінює , тут реально треба дати співробітникам та самому інвестору гарного пінька під п‘яту точку. Я вже не говорю , що вони не продовжують будівництво, а саме образливе за тещо Нам ( інвесторам) не чого не роз‘яснюють, яка на справді ситуація : « та зробіть вже той звіт; дайте інвестора правдиві відповіді ,а не лапшу на вуха вішайте !»
Звiту ми останнiй раз можливо бачили у 2020 роцi, тепер коли просиш iнфу, Евгенiя робила такi очi що мабуть просили в неi мiльйон, та ще й було потрiбно милостинно прохати щоб вона на будiвництво пiшла показати що там робиться. Дякую людям що сами ходять та роблять фото з будiвництва та виуджують сами хочь яку iнфу.
До речі вчора проїжджали біля нашого ЖК , відділ продажу був відчинений , не бачили ніякого сенсу заходити. Ще більшої лапши на вішають , чим перед війною .
Солов,їна пісня відділу продажу:"Будинки давно здані в єксплуатацію(це чиста правда,ні слова брехні)
залишилося отримати адресу.Тут звичайно наша бюрократія заважає криштально чесному забудовнику,але при доброму розкладі ключі отримаємо в вересні. (Це ми чули не один раз)."На будівництві "кипить"робота, працює аж 2 плиточника і 1 сантехнік.Уявляєте яка активність? "Обладнання все закуплене будуть видавати я так зрозуміла під нашу відповідальність бо у них щось там украли,"-охорони ж немає. У 5 будинку майже всі квартири продано а в 4 є ще багато . Так що шановні колеги виходимо зі сплячки, проявляємо активність, у нас є ще
шанс, так як забудовнику потрібно продати залишки. З нового: 2 будинки, що в проекті вже будувати не будуть, замість паркінгу - ресторан. За дитячий садочок ніхто не згадує. Ваші коментарі.
Мене теж інвесторська байдужість не тішить, таке відчуття, що викинули гроші у прірву , і це так потрібно , що Ви кожен день стільки заробляєте ! У форумі 2-3 інвестори тільки коментують , а іншим що на чхати ? Давайте піднімемо активність у форумі!
Євгенія не відповідає на смс.чи хоть хтось говорив з представниками Барселони?
Lydmila1
Солов,їна пісня відділу продажу:"Будинки давно здані в єксплуатацію(це чиста правда,ні слова брехні)
залишилося отримати адресу.Тут звичайно наша бюрократія заважає криштально чесному забудовнику,але при доброму розкладі ключі отримаємо в вересні. (Це ми чули не один раз)."На будівництві "кипить"робота, працює аж 2 плиточника і 1 сантехнік.Уявляєте яка активність? "Обладнання все закуплене будуть видавати я так зрозуміла під нашу відповідальність бо у них щось там украли,"-охорони ж немає. У 5 будинку майже всі квартири продано а в 4 є ще багато . Так що шановні колеги виходимо зі сплячки, проявляємо активність, у нас є ще
шанс, так як забудовнику потрібно продати залишки. З нового: 2 будинки, що в проекті вже будувати не будуть, замість паркінгу - ресторан. За дитячий садочок ніхто не згадує. Ваші коментарі.
Усім доброго дня. Тобто, зі слів відділу продажу, для отримання ключів, ми, інвестори, чекаємо тільки на отримання адреси? Нічого про проблеми підключення газу не кажуть? Чи впливає це на процес отримання адреси? Цікавить це питання.. І як взагалі зараз справи з отриманням адреси в умовах воєнного часу?..
k_k
Усім доброго дня. Тобто, зі слів відділу продажу, для отримання ключів, ми, інвестори, чекаємо тільки на отримання адреси? Нічого про проблеми підключення газу не кажуть? Чи впливає це на процес отримання адреси? Цікавить це питання.. І як взагалі зараз справи з отриманням адреси в умовах воєнного часу?..
Представники Барселони півтора року тому говорили що тільки адресу осталось получить
4dom.al
Представники Барселони півтора року тому говорили що тільки адресу осталось получить
Але тоді будинки не були введені в експлуатацію. Про адресу можна було навіть не думати. Зараз питання вже інше.
Якщо логічно розміркувати, то мажна зробити висновки….. Якщо б забудовник хотів би оновити будівництво , він би явно це б зробив , ще в середині літа , як інші інвестори , це по -перше; по-друге він не звільняє сівробітників і не визнає, що компанія банкрот, томущо йому вігідніше затягувати будівництво в своїх власних цілях , а зараз так точно. (Якщо Інвестори одночасно піднімуть бурю в одному напрямку і на одну особу ) це ще гірше , ніж просто затягувати будівництво, тому саме така в нашому випадку ситуація склалася. « І не в гірший і не в кращий бік. Просто стоїмо на місці , І більш всього це буде відбуватися роками, тоді інвестори затихнуть і зрозуміють, що можна нічого доброго не чакати від цього ЖК .
Сьогодні прочитала що держава має викупати готові квартири для людей які залишилися без житла. Пане забудовник , невже ви не хочете продати всі квартири гуртом? Ну отримайте накінець ту адресу, чи ви думаєте заманити більше інвесторів брехнею про те що після отримання адреси ціна виросте на 7 тис.за м. ? Ми вже 5 років слухаємо всякі обіцянки більше вам віри немає, робіть конкретні кроки. Тоді будуть і продажі..
Наше обговорення ні до чого не призведе, бо ніхто з представників не бере участь у цьому. Єдиний варіант це спілкуватися з Ясером особисто, або з Ларисою, хоча не знаю, чи має вона якись вплив. Але й спілкування з Ясером хоч щось дасть? Яке в нас реальне рішення, тільки кооператив?
k_k
Наше обговорення ні до чого не призведе, бо ніхто з представників не бере участь у цьому. Єдиний варіант це спілкуватися з Ясером особисто, або з Ларисою, хоча не знаю, чи має вона якись вплив. Але й спілкування з Ясером хоч щось дасть? Яке в нас реальне рішення, тільки кооператив?
Ясер знає всі проблеми щодо будівництва і явно не хоче просто їх вирішувати і більше всього і не збирається. Треба розраховувати на власні сили , достатньо вже на слухалися від співробітників за останні 5 років, тому кооператив саме правильне рішення , плюc треба знайти гарного юрисконсульта щоб «витрясти з нього всю душу». Не знаю як у Вас інвестори, а в мене вже накипіло ..
Доброго дня,чи є якась інформація що до здачі будинку?
- Клубная резиденция O`Club | ODG Development | Крюковщина, ул. Одесская, 2928.0699
- Дім 17 | ЖК Eврика28.06753
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.052
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041