Подати оголошення

ЖК Барселона | Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, ул. Белогородская

ЗабудовникФундамент Буд Сервіс
Здача ЖК2016 - 2021 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
78з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 107.
24/22%
14/13%
8/7%
18/17%
43/40%
1. . .133135. . .138
11 трав 2022 06:21

Я уже даже не вижу смысла общаться с застройщиком и ждать что дом будет достроен. И я уверен что ни денег не квартир ни кто не получит .

11 трав 2022 12:58

avp21

Я уже даже не вижу смысла общаться с застройщиком и ждать что дом будет достроен. И я уверен что ни денег не квартир ни кто не получит .

Якщо ви готові попрощатися з квартирою і грошима, чого ви тоді тут чекаєте?) Це ваш вибір - не треба капати ним на інших. А то враження, що це працівник Барси вирішив спробувати закинути "зраду", щоб всі такі "ну, нічого не буде - розходимось" 

11 трав 2022 14:20

Ну прям так глобально не потрібно « усугублять» ситуацію. Даний забудовник хотів би так давно вже закинув би  будівництво). Треба всім інвесторам поспілкуватися з їхнім керівництвом 

11 трав 2022 14:20

Хоч хай дійдуть до того етапа щоб квартири змогли інвестори оформити на права власності 

11 трав 2022 19:08

avp21

Я уже даже не вижу смысла общаться с застройщиком и ждать что дом будет достроен. И я уверен что ни денег не квартир ни кто не получит .

Ну да уж разогнались! Может вам подарить все? Вы там случайно не работник компании который там сидит и гадает что может кто вложил деньги и глядишь и не вернется... в войну ведь разное случается... П.С. ни суды ни адвокатов еще никто в стране не отменял, так что не надейтесь..., вынесу мозги и выверну душу с неустойкой за моральный ущерб потребителю..., по новым евро законам. Готовьтесь!!! Так как упрашивать и отбивать пороги за....лись. А и еще привет Ясеру с напоминанием о том что дом по договору должен быть укомплектован!

12 трав 2022 06:04

Я не представитель застройщика . А такой-же инвестор , который инвестировал в эту недостойку еще в апреле 2017 ГОДА!!!. То есть 5 лет назад . И я от представителей застройщика уже столько лапши на уши получил : сперва дом сдадим в декабре 2018, ой, не успели, будут ключи в мае 2019, потом в декабре 2020, потом август 2021. И что дальше ? . А насчет судов и адвокатов - глядя как инвесторы Петровского Квартала воют с застройщиком где уже 3 год, не уверен что у нас выйдет заставить застройщика выполнить свои обязательства по договору . 

12 трав 2022 06:15

барселона 5 дом

Ну да уж разогнались! Может вам подарить все? Вы там случайно не работник компании который там сидит и гадает что может кто вложил деньги и глядишь и не вернется... в войну ведь разное случается... П.С. ни суды ни адвокатов еще никто в стране не отменял, так что не надейтесь..., вынесу мозги и выверну душу с неустойкой за моральный ущерб потребителю..., по новым евро законам. Готовьтесь!!! Так как упрашивать и отбивать пороги за....лись. А и еще привет Ясеру с напоминанием о том что дом по договору должен быть укомплектован!

Я ще раз запитую хтось телефонував співробітникам компанії ? Може не так все погано як всі вирішили )

13 трав 2022 10:15

Тут у всіх інвесторів претензії  до забудовника, не має одного позитивного відгуку! Вже всіх накипіло! Дорогі інвестори, заходте частіше у форум ! В нас є деякі пропозиції, тому чим частіше Ви заходити сюди, тим більше Ви будете дізнаватися нового про будівництво)

13 трав 2022 11:11

Barselona

Тут у всіх інвесторів претензії  до забудовника, не має одного позитивного відгуку! Вже всіх накипіло! Дорогі інвестори, заходте частіше у форум ! В нас є деякі пропозиції, тому чим частіше Ви заходити сюди, тим більше Ви будете дізнаватися нового про будівництво)

Ну так що Вам сказати, якщо Ви представник Барселони то додайте нам трiшки позитиву та настрою! 

Надайте звiт:

- що буде зроблено найближчим часом;

- коли дому нададуть адресу;

- коли получемо документи;

- та коли нас пустять на ремонт?

Буду дуже вдячна.

16 трав 2022 09:30

Не смішіть мене, я теж би хотіла дізнатися цю інфу, але мені здається цього навіть співробітники компанії не знають 😂😂! А написала так , томущо на форумі є  свої правила , яких ми «повинні» дотримуватися  

28 трав 2022 20:10

Інвестори , скажу відверто ! Була біля нашого Жк , позитивного нічого не має і напевно і не буду ! Інші компанії вже в Софіїв. Бощагівці відновили частково будівництво, а в нас як не карантин заважає так війна . Поки самі не почнемо діяти , діла там і не буде ! 


02 черв 2022 10:52

Согласен, что пора инвесторам что то решать. Вопрос только с кем . Так как Евгения с ОП ничего толкового сказать не может, Елена - зам директора за границей и отключила телефон а Ясер вообще морозиться отвечать на сообщения

02 черв 2022 11:11

avp21

Согласен, что пора инвесторам что то решать. Вопрос только с кем . Так как Евгения с ОП ничего толкового сказать не может, Елена - зам директора за границей и отключила телефон а Ясер вообще морозиться отвечать на сообщения

Ми писали Ларисі Андріївні ще 3 травня, тоді вона сказала, що вони не працюють. Якщо є її контакт - пишіть, вона зазвичай відповідає.

13 черв 2022 10:36

Хтось був на будові?чи працює відділ продажу?

13 черв 2022 19:03

Відділ продажу не працює. На будові все заросло бур,янами, дерева посохли,каналізація смердить.Охорони ми не знайшли, навіть собаки повтікали.Стоїть красивий будинок,чомусь відкрито багато вікон в тому числі і в моїй квартирі? Двері всі закрито ,всередину не зайти. Дуже шкода що нам так не пощастило.Але у мене ще є надія на порядність нашого забудовника

14 черв 2022 11:44

Lydmila1

Відділ продажу не працює. На будові все заросло бур,янами, дерева посохли,каналізація смердить.Охорони ми не знайшли, навіть собаки повтікали.Стоїть красивий будинок,чомусь відкрито багато вікон в тому числі і в моїй квартирі? Двері всі закрито ,всередину не зайти. Дуже шкода що нам так не пощастило.Але у мене ще є надія на порядність нашого забудовника

Просто не має слів ) на це забудовник розраховує,  що ми з вами опустимо руки і ніяк не відреагуємо , на його БЕЗДІЯЛьНІСТь , отже шановні  інвестори  заходте частіше уна форум ) бажано хоч пару раз на день ! 

15 черв 2022 12:59

может кто - то звонил , спрашивал когда стройку продолжат или уже заморозили ? просто такое халатное отношение. Пускай хоть отчет дадут у себя на сайте / люди годами собирали деньги на квартиру, ето не 100 грн. на ветер .......... 

15 черв 2022 14:23

Телефонувала Ларисі Ан.-  поза зоною. Написала відповіді немає. 

16 черв 2022 06:58

инвесторы просто на самотек нельзя пускать, застройщик будет в течении войны ( выдумывать всякую ерунду ), а война может еще не понятно когда закончиться, так и забросят наш дом . Нужна звонить и "капать" сотрудникам на мозги что бы как- то  до Ясера достучаться ( пускай даже собирают дополнительные деньги на стройку; говорить что если не продолжат стройку что инвесторы будут судиться с застройщиком ИЛИ в таком духе, НО не в коем случае не забывать что мы купили квартиры : нужна думать и говорить, потому что они на ето   рассчитывают ) так что нам решать забыть или как - то хоть начать действовать )

17 черв 2022 07:53

Лариса Андріївна відписала, що вона зараз за кордоном, а Ясер обіцяв десь 20-го червня відповісти з приводу відновлення будівництва. Напишу їй знову після 20-го і дам тут знати, якщо матиму відповідь.

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .133135. . .138
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше