ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 6
| Забудовник | АТРІА ДЕВЕЛОПМЕНТ |
| Здача ЖК | 2021 - 2025 р. |
| Планування | від 29 200 Грн/м² |
| 11/31% | ||
| 4/11% | ||
| 5/14% | ||
| 5/14% | ||
| 10/29% |
Підкажіть, хто вже живе на об'єкті, чи відновили будівництво наступної черги?
Realinvest
Підкажіть, хто вже живе на об'єкті, чи відновили будівництво наступної черги?
Лисого там будується. Живу поруч в Одеському бульварі. З відстані спостерігаю що крани під тим самим кутом з моменту зупинки. Періодично проходжу повз - тільки охоронець в трусєлях майорить.
Stanislav Gromov
Лисого там будується. Живу поруч в Одеському бульварі. З відстані спостерігаю що крани під тим самим кутом з моменту зупинки. Періодично проходжу повз - тільки охоронець в трусєлях майорить.
Прикро, а обіцяли відновити будівництво. Якось не гарно виходить...
Realinvest
Прикро, а обіцяли відновити будівництво. Якось не гарно виходить...
За месяц завезли только восемь машин песка. Но сторожа там не играются. Но с деловым видом шатаются иногда экземпляра четыре
Realinvest
Підкажіть, хто вже живе на об'єкті, чи відновили будівництво наступної черги?
Нет. Зато «Новую линию» разобрали аки пираньи. Один скелет остался.
dedpihto
Нет. Зато «Новую линию» разобрали аки пираньи. Один скелет остался.
А что,скопытили такой большой строительный маркет? Он же так должен пригодится, тем,кто ждёт вторую очередь! Там будут дома 4 очереди Одесского бульвара или Атрия Сити неизвестно какая очередь и какая секция непонятно какого года?
superetandar
А что,скопытили такой большой строительный маркет? Он же так должен пригодится, тем,кто ждёт вторую очередь! Там будут дома 4 очереди Одесского бульвара или Атрия Сити неизвестно какая очередь и какая секция непонятно какого года?
Ну пригодится он и тем кто ждёт полноценной сдачи первой очереди. Его не совсем закрыли. Будет Эпицентр и по анонсу довольно большой.
Пройшов 1 мiсяць. По традицii треба щось цiкаве тут написати :)
skodaoctaviaa5
Пройшов 1 мiсяць. По традицii треба щось цiкаве тут написати :)
)
Всі чекають позитивні новини з будівництва!
Доброго дня усім. Чи є якісь зміни у будівництві наступного будинку?
Добрый день, есть какое-то движение на объекте? Что со следующей очередью, стройка заморожена?
Яка там добудова! Вони не в змозі навіть вивіз побутового сміття організувати. А зараз ставимо ставки на те чи буде 1 Гіга калорія трохи дорожче 7 тисяч гривень, чи трохи дешевше.
Investor51
Яка там добудова! Вони не в змозі навіть вивіз побутового сміття організувати. А зараз ставимо ставки на те чи буде 1 Гіга калорія трохи дорожче 7 тисяч гривень, чи трохи дешевше.
А по опаленню, маю на увазі не аварійному на електриці, а нормальному, нічого не чути?
Investor51
Яка там добудова! Вони не в змозі навіть вивіз побутового сміття організувати. А зараз ставимо ставки на те чи буде 1 Гіга калорія трохи дорожче 7 тисяч гривень, чи трохи дешевше.
Застройщик подключил газовую котельную,как было задумано ещё по проекту в 2019?
Investor51
Яка там добудова! Вони не в змозі навіть вивіз побутового сміття організувати. А зараз ставимо ставки на те чи буде 1 Гіга калорія трохи дорожче 7 тисяч гривень, чи трохи дешевше.
Як запевняє обслуговуюча компанія, що вони домовились з забудовником стосовно опалення. Що воно буде по тарифу побутовому рахуватись (електрика), а різницю буде оплачувати сам забудовник. Не треба дуже поки вангувати і робити ставки - треба подивитись по факту. Бо якщо буде тариф як і був, то ніхто в будинку його просто не підключе.
З газовою котельною все стабільно, ніяких рухів.
PoDarka
Як запевняє обслуговуюча компанія, що вони домовились з забудовником стосовно опалення. Що воно буде по тарифу побутовому рахуватись (електрика), а різницю буде оплачувати сам забудовник. Не треба дуже поки вангувати і робити ставки - треба подивитись по факту. Бо якщо буде тариф як і був, то ніхто в будинку його просто не підключе.
Я не знаю хто і з ким домовлявся да і мені не цікаво слухати побрехеньки забудовника та ЖЕКу. Є додаткова угода #4 до двору про обслуговування будинку де чітко написано що компенсація від забудовника стосується тільки МІСЦЬ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ. Почитайте її будь ласка.
Investor51
Я не знаю хто і з ким домовлявся да і мені не цікаво слухати побрехеньки забудовника та ЖЕКу. Є додаткова угода #4 до двору про обслуговування будинку де чітко написано що компенсація від забудовника стосується тільки МІСЦЬ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ. Почитайте її будь ласка.
Так, хоть ЖЕК говорить, що буде компенсувати все отоплення, але в договорі нічого не вказано про постачання квартир, тільки МЗК.
Тому в мене також закрадаються великі сумніви щодо компенсації. Потім можуть порахувати по факту по комерційному тарифу і сказати, що то забудовник винний, а ЖЕК як завжди не при чому..
Oleksii Kyiv
Ну пригодится он и тем кто ждёт полноценной сдачи первой очереди. Его не совсем закрыли. Будет Эпицентр и по анонсу довольно большой.
А першу чергу так і не здали повноцінно? Маєте на увазі не підключений газ? Чи щось інше?
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538