ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 6
| Забудовник | АТРІА ДЕВЕЛОПМЕНТ |
| Здача ЖК | 2021 - 2025 р. |
| Планування | від 29 200 Грн/м² |
| 11/31% | ||
| 4/11% | ||
| 5/14% | ||
| 5/14% | ||
| 10/29% |
Gunmetal
А першу чергу так і не здали повноцінно? Маєте на увазі не підключений газ? Чи щось інше?
Так, я про газ. Ну яка може бути повноцінна сдача якщо нема заявленного по проекту опалення.
Доброго дня, є якась інформація по другій черзі?
Viktor 1991
Доброго дня, є якась інформація по другій черзі?
схоже що немає...
Viktor 1991
Доброго дня, є якась інформація по другій черзі?
На днях ходили якісь дуже поважні люди по території)). підрзрюю що то забудовники.
Тому є ймовірність що планується відновлення будівництва.
Але це тільки здогадки
iboichak
схоже що немає...
Доброго дня, нажаль все стоїть. Дій на будівництві немає(( Рухів не прогнозується, в першій черзі навіть не дороблений фасад, в МЗК. На першому поверсі не дороблена стеля, по поверхах не доробки стосовно освітлення (просто висять патрони для лампочок) тощо. Виходячи з продуктивності в першій черзі можу зробити висновки, що будівництво зупинили і поки не планують нічого відновлювати(((
nykrym
На днях ходили якісь дуже поважні люди по території)). підрзрюю що то забудовники.
Тому є ймовірність що планується відновлення будівництва.
Але це тільки здогадки
це було б добре)
PoDarka
Доброго дня, нажаль все стоїть. Дій на будівництві немає(( Рухів не прогнозується, в першій черзі навіть не дороблений фасад, в МЗК. На першому поверсі не дороблена стеля, по поверхах не доробки стосовно освітлення (просто висять патрони для лампочок) тощо. Виходячи з продуктивності в першій черзі можу зробити висновки, що будівництво зупинили і поки не планують нічого відновлювати(((
Напишіть, будь ласка, якщо побачите якісь зміни на будівництві.
Realinvest
Напишіть, будь ласка, якщо побачите якісь зміни на будівництві.
Без проблем) сама хочу щоб почався там рух і закінчили хоча б перший квадрат ЖК, а не бачити будівельні крани які гойдаються від вітру і звуки металевих пластин, коли вітер на вулиці...вночі буває і не можеш зрозуміти коли спиш чи щось прилетіло, чи то той метал поки не поглянеш у телефон і не знайдеш повітряну тривогу...
Підкажіть, а що з опаленням? Скільки виходить в перерахунку за метр квадратний?
Oleksii Kyiv
Підкажіть, а що з опаленням? Скільки виходить в перерахунку за метр квадратний?
Нажаль, думаю, скорiш за все по 300-400грн/м2. Якщо в квартирi не дуже холодно робити, по 17-18С. Тобто за квартиру в 40м2 думаю по 12-15тис грн/мiс за опалення набiгає.
skodaoctaviaa5
Нажаль, думаю, скорiш за все по 300-400грн/м2. Якщо в квартирi не дуже холодно робити, по 17-18С. Тобто за квартиру в 40м2 думаю по 12-15тис грн/мiс за опалення набiгає.
Нічого собі... Простіше тоді знімати щось ніж жити у власній.
skodaoctaviaa5
Нажаль, думаю, скорiш за все по 300-400грн/м2. Якщо в квартирi не дуже холодно робити, по 17-18С. Тобто за квартиру в 40м2 думаю по 12-15тис грн/мiс за опалення набiгає.
Будь ласка, не розповсюджуйте неправдиву інформацію. За опалення в двохкімнатній квартирі (54 кв. м) у січні ми заплатили 4 037 грн. Без догрівання теплою підлогою температура була 20-21 градус. Опалення працювало постійно на трійці (середній показник).
Mayflower
Будь ласка, не розповсюджуйте неправдиву інформацію. За опалення в двохкімнатній квартирі (54 кв. м) у січні ми заплатили 4 037 грн. Без догрівання теплою підлогою температура була 20-21 градус. Опалення працювало постійно на трійці (середній показник).
Це звісно теж дуже багато, але вже не такі фантастичні цифри.
Mayflower
Будь ласка, не розповсюджуйте неправдиву інформацію. За опалення в двохкімнатній квартирі (54 кв. м) у січні ми заплатили 4 037 грн. Без догрівання теплою підлогою температура була 20-21 градус. Опалення працювало постійно на трійці (середній показник).
Підкажіть, будь ласка, а яке опалення зараз в будинку? Планувалась своя газова котельня, я так розумію наразі її немає! А як опалюється будинок? За що ці платіжки? Завчасно дякую за відповідь!
Ivan-M
Підкажіть, будь ласка, а яке опалення зараз в будинку? Планувалась своя газова котельня, я так розумію наразі її немає! А як опалюється будинок? За що ці платіжки? Завчасно дякую за відповідь!
Нема газу ( Поставили електро котел, тому і суми такі. Я із за цього не приймаю квартиру.
Ivan-M
Підкажіть, будь ласка, а яке опалення зараз в будинку? Планувалась своя газова котельня, я так розумію наразі її немає! А як опалюється будинок? За що ці платіжки? Завчасно дякую за відповідь!
У будинку стоять електрокотли, які колись обіцяють замінити на газові :)
Ivan-M
Підкажіть, будь ласка, а яке опалення зараз в будинку? Планувалась своя газова котельня, я так розумію наразі її немає! А як опалюється будинок? За що ці платіжки? Завчасно дякую за відповідь!
Доброго дня. Зараз електро котельні. Буде чи ні газова - не відомо. Опалюється по лічильнику на кожну квартиру в ГКал (куб води*на споживання енергії за звичайним тарифом 2,65). МЗК опалюється також. Там розраховують скільки накрутило на квартири за площею. Наприклад в нас 54кв.м вийшло опалювання МЗК минулого місяця 480 приблизно гривень. 1гКал коштує зараз на будинку 3,2тис+ приблизно. Скільки на квартиру набігло стільки і оплачується.
Зрозуміло, дякую всім за відповіді! А до кого звертатись з приводу оформлення права власності і прийому квартири? Поділіться, будь ласка, контактами!
skodaoctaviaa5
Нажаль, думаю, скорiш за все по 300-400грн/м2. Якщо в квартирi не дуже холодно робити, по 17-18С. Тобто за квартиру в 40м2 думаю по 12-15тис грн/мiс за опалення набiгає.
"думаю, скоріш за все" - це дуже вагомі аргументи)
Mayflower
Будь ласка, не розповсюджуйте неправдиву інформацію. За опалення в двохкімнатній квартирі (54 кв. м) у січні ми заплатили 4 037 грн. Без догрівання теплою підлогою температура була 20-21 градус. Опалення працювало постійно на трійці (середній показник).
Підкажіть будь ласка скільки треба платити за утримання будинку та прибудинкової території. Дякую
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538