Подати оголошення

Микрорайон на ул. Новомостицкая, Замковецкая | Киевгорстрой

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2016 - 2018 р.
Планування
від 26 000 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 375.
43/11%
42/11%
117/31%
118/31%
55/15%
1. . .343345. . .980
22 трав 2016 09:01
вот картинки вокруг нашего дома с одной стороны и внутри жильцы занимаются, а с другой город. не ошибетесь
все в наших руках, как вы яхту назовете. так она и поплывет
22 трав 2016 09:36
Цитата "LoGoFil":
Усім вітання! Процес іде, а ми чекаємо. Крім озеленення мене ще турбує така річ як сміттєвивіз і зокрема, можливість сортування (ну пунктик у мене такий - не судіть суворо, розпач бере, коли бачу звалища на околицях міста).Хтось скаже, турбує, то сортуй. Проблема не в мені, а в тому, що навіть при сортуванні все йде в одну купу (сміттєбак) і результат індивідуальних зусиль дорівнює нулю.
І стосовно української на форумі - я була перша! (Сам себе не похвалиш, як-то кажуть...)



Цілком з вами згодна і підтримую. :up:
22 трав 2016 10:22
Цитата "TimonS":
Для раздельных баков, которые работают, надо или сортровать мусор по трём пакетам перед выбросом. Или иметь 4 ведра на кухне. :)


Правильно хтось сказав, вся Європа щодня сортує, а для нашого менталітету це ж "приниження" - свої відходи сортувати. Відра достатньо одного для харчових відходів, а папір, скло та пластик не смердять. Порожню пляшку з-під олії чи мінералки можна і в руцях винести, а не чекати поки їх назбираєтся надцять штук. Головне, щоб було, куди виносити.
22 трав 2016 10:59
На самом деле это совесем не сложно.
Лично у меня коробки, бутылки, пластик складываются рядом с ведром под мойкой и далее уже собирается в мус. пакет или кулечек с супермаркета :) и несется в мусор.

Сам я как бы разочаровался в таком подходе, когда увидел как приезжает машина и с обоих баков сваливает все в кучу. Но уже привыкли, так и делаем.
Ничего сложного и сверхъестественного.

P/S. На самом деле пару раз отгреб от жены за то что в мусор бутылки выкидывал, пришлось переучиться во избежания жертв :P
22 трав 2016 11:29
Цитата "TimonS":
Для раздельных баков, которые работают, надо или сортировать мусор по трём пакетам перед выбросом. Или иметь 4 ведра на кухне. :)


Тимон ) хватит и одного + целофановый пакет. Стекло мы не каждый день выбрасываем. Бумагу все итак собирают отдельно. Пластик (бутылки, 5-6 л бутли, ведра) тоже. Поскольку в ведре они занимают много места.
Люди (особенно мы в Украине) склонны всё преувеличивать. Плюс лень. И неприятие нового.
Хотим изменений, это всё нужно менять.
22 трав 2016 11:47
На рахунок озеленення прибудинкової території, тільки згідно проекту!!!! Насолоджуюсь у друзів з вікна в "парковому містечку"все логічно зі смаком. І прекрасна ідея із сортуванням сміття!! :hi:
22 трав 2016 11:51
Ветка здесь замечательная-вместо темпов стройки успеваем про мусорки поговорить.ну давайте не будем!Сейчас переехали и возле стройки бываем редко.Заходишь сюда и ловишь любую инфу про каждый кирпич.каждую панель положеную или неположеную.А чтоб что-то узнать надо среди мусорных отходов лавировать.Кому особо интересен мусор и его сортировка,создавайте отдельную тему.Ну нет сил-то всякие местные неадекваты.,то мусорка,все кроме кирпичей и панелей.И спасибо огромное нашим фотографам.хоть это радует!!!!!!!!!!!!!
22 трав 2016 11:58
Цитата "wipe007":
Ветка здесь замечательная-вместо темпов стройки успеваем про мусорки поговорить.ну давайте не будем!Сейчас переехали и возле стройки бываем редко.Заходишь сюда и ловишь любую инфу про каждый кирпич.каждую панель положеную или неположеную.А чтоб что-то узнать надо среди мусорных отходов лавировать.Кому особо интересен мусор и его сортировка,создавайте отдельную тему.Ну нет сил-то всякие местные неадекваты.,то мусорка,все кроме кирпичей и панелей.И спасибо огромное нашим фотографам.хоть это радует!!!!!!!!!!!!!


Ну это вы зря. Генерирование хороших идей занимает не один-два дня. Поэтому спасибо всем кто в этом участвует.
22 трав 2016 13:21
Ну это же ветка не по сортировке мусора.Хочется новости по стройке узнать.а вместо этого приходится вычитывать кучу страниц либо полудурков-протестантов купленых либо про мусорки.Ветка же профильная.спасибо
22 трав 2016 13:28
:protest: :protest: :protest:
Цитата "wipe007":
Ну это же ветка не по сортировке мусора.Хочется новости по стройке узнать.а вместо этого приходится вычитывать кучу страниц либо полудурков-протестантов купленых либо про мусорки.Ветка же профильная.спасибо
22 трав 2016 13:59
Цитата "LoGoFil":
Усім вітання! Процес іде, а ми чекаємо. Крім озеленення мене ще турбує така річ як сміттєвивіз і зокрема, можливість сортування (ну пунктик у мене такий - не судіть суворо, розпач бере, коли бачу звалища на околицях міста).Хтось скаже, турбує, то сортуй. Проблема не в мені, а в тому, що навіть при сортуванні все йде в одну купу (сміттєбак) і результат індивідуальних зусиль дорівнює нулю.
І стосовно української на форумі - я була перша! (Сам себе не похвалиш, як-то кажуть...)

по поводу сортування? не вибачайтесь, це не "пунктик" у вас,це нормальне ставлення цивілізованої людини,що до ставлення сортування.нажаль це мало кого турбує,більше турбує тин навколо буд різного роду альтанкі в заленій зоні і тд і тп
22 трав 2016 14:08
Цитата "wipe007":
Ветка здесь замечательная-вместо темпов стройки успеваем про мусорки поговорить.ну давайте не будем!Сейчас переехали и возле стройки бываем редко.Заходишь сюда и ловишь любую инфу про каждый кирпич.каждую панель положеную или неположеную.А чтоб что-то узнать надо среди мусорных отходов лавировать.Кому особо интересен мусор и его сортировка,создавайте отдельную тему.Ну нет сил-то всякие местные неадекваты.,то мусорка,все кроме кирпичей и панелей.И спасибо огромное нашим фотографам.хоть это радует!!!!!!!!!!!!!



Ви розумієте що пишите? Це не особиста ваша сторінка.
Прочитайте будь ласка правила форуму.

Особисто мене також цікавлять не всі питання, які тут обговорюються. Але я не маю такого нахабства, комусь щось забороняти писати... Людину цікавиться не просто так, аби когось подратувати. До того ж тут підмалося декілька питань, про які я навіть не
замислювалась, а вони дійсно важливі!
22 трав 2016 14:13
Цитата "wipe007":
Ну это же ветка не по сортировке мусора.Хочется новости по стройке узнать.а вместо этого приходится вычитывать кучу страниц либо полудурков-протестантов купленых либо про мусорки.Ветка же профильная.спасибо

Все, что не вписывается в правила форума удаляется модератором(такой удаленной информации здесь было 10%, хотя интерестной, жалко что не всегда все успевали почитать, что-бы понять "ху есть ху"). Если б писали только непосредственно о стройке :neprav: , думаю такой бы форум был не интересен(было-бы 30 страниц и 10тыс.просмотров), а так ого-го... и муссор, и политика, и разные эмоции(критические, оптимистические), и заказной троллинг, и идеи... Так что извольте, у нас демократия :ora:
22 трав 2016 16:08
Хочу уточнити один момент!
Візьмем до прикладу будинок № 3.як вони збираються утеплювати і штукатурити стіни між секціями 3-4 чи 4-5? Це ж саме питання стосується інших секцій будинків-моноліток.
Може хтось взнавав інфу?
22 трав 2016 17:22
Цитата "ZdorovenkiBuly":
Хочу уточнити один момент!
Візьмем до прикладу будинок № 3.як вони збираються утеплювати і штукатурити стіни між секціями 3-4 чи 4-5? Це ж саме питання стосується інших секцій будинків-моноліток.
Може хтось взнавав інфу?


Досить доречне запитання. Скоріш за все ніхто утеплювати між секціями не буде.
22 трав 2016 19:26
Всем привет.Инвестировали в дом 3,2 3 этаж. Соседи отзовитесь) :hi:
22 трав 2016 19:43
Привет соседям 3-2 8 этаж.
22 трав 2016 20:14
Цитата "Алексей Виноградов":


Досить доречне запитання. Скоріш за все ніхто утеплювати між секціями не буде.

Фото, зроблене мною ще місяця 1,5 назад. Як видно між секціями 3 і 4 (будинок 3) зазор між суміжними стінами приблизно 30 см. Виходить, якщо будуть штукатурити дві стіни то загальна товщина обох стін складе 24-30 см (по 12-15 см на стіну)значить місця на утеплення не буде. А якщо утеплятимуть то товщина утеплення на дві стіни 24 см (згідно характеристик мінвати, яку заявив КМБ), виходить, що не буде штукатурки в такому випадку. Короче не ясно 6-)
22 трав 2016 21:03
Сегодня проезжали с женой рядом и решили проверить что там делается. И вот вам свежие фоточки. Если присмотреться, то видно что зилиты сваи на секции 9.3
23 трав 2016 05:54
Цитата "ZdorovenkiBuly":

А якщо утеплятимуть то товщина утеплення на дві стіни 24 см (згідно характеристик мінвати, яку заявив КМБ), виходить, що не буде штукатурки в такому випадку. Короче не ясно 6-)


Я так розумію у Вас квартира буде розташована таким чином, тому Вас це питання і турбує? Як варіант краще звернутись до будівельників і перепитати у них або хтось з форумчан можливо вже питав у забудовників.

Особисто моя думка - В такому вигляді точно не залишать, можливо просто зашиють щілину, але штукатурити та обшивати зовні уже не будуть. Можливо проведуть додаткові роботи з середини приміщень квартир по утепленню.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .343345. . .980
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше