Подати оголошення

Дом 28, 31, ул. Евгена Маланюка, 101

ЗабудовникМіськбудінвест
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 35 400 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
153з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 12.
1/8%
2/17%
3/25%
1/8%
5/42%
1. . .131415
25 вер 2021 09:37
Проблема коммуникаций в отсутствии резервной линии электропередач. Из за этого в последние два мес было несколько отключений света в домах где живут люди, при этом у некоторых соседних жк свет был как раз за счет резервных линий. При это представитель застройщика на прошлых собраниях лил воду в уши, что все хорошо и никакие резервные линии не нужны) Как только люди получат право собственности нужно реальное ОСББ которое будет работать в интересах жильцов. Тогда я думаю проблемы будут решаемые. Пока же Ковальская поставила свое ручное ОСББ которое особо проблемные вещи не особо настроено решать, а вот увеличить тариф за удержание придомовой территории это всегда пожалуйста)

Есть объект с управляющей компанией от Ковальский, люди реально против создания Осбб. И сам такого же мнения.
25 вер 2021 09:41
Добрый день всем!
Продублирую ещё
Подскажите, пожалуйста, по поводу супермаркета. А как он будет функционировать на закрытой территории? Это же просто не рентабельно. Соответственно, в супермаркет доступ будет для всех, не только для проживающих. А может ли закрытый ЖК впоследствии стать открытым?
И по поводу дороги между первой и второй линией. Так как на проекте видно эту дорогу. Но может это старый проект, может раньше предусматривалась в том месте дорога?

Уверен, что супермаркет будет на открытой территории, тем более,что само здание супермаркета самое ближайшее к ул аболмасова.

Заходил в отдел продаж, интересовался 28 домом. Цены от 43 000 на однушки, это третий этаж.
06 жовт 2021 12:29

Доброго дня, якщо я вірно зрозумів відділ продаж ЖБІ, то після оплати залишку вартості квартири (1%), підписання акту-прийому передачі квартири з ЖБІ, підписання договору з жеком ковальська - я не отримаю документи на квартиру, бо будинок ще не зданий? І мені потрібно буде сплачувати за жек? Гарячої води в будинку не буде, дахова котельня не буде гріти воду, потрібно ставити бойлери - так сказали в жеку. Це також правда?

16 жовт 2021 18:56

Якщо Ви кажете про будинок від УКБ 22-25 секція, то в принципі правда. Я купувала так в 25 секції. Треба було доплатити метри за балкон. Якщо підпишите вже слідуючий акт з Ковальським деком, тоді з дати підписання нарахування квартплати буде, прибудинкова 16 грн метр. Якщо не підпишите, то не платите нічого. Але це до момента поки не введуть будинок в експлуатацію. Бойлери , так, всі ставлять. Ще дуже мало тут людей, тому про обігрів води не йде мова,хоча може пізніше питання піднімуть

08 лист 2021 19:06

Poppins

Если ,как заявляет застройщик,будет яхт-клуб-то не раньше 22-23 года. Нет смысла сейчас его открывать - дома не заселены, да и дома рядом на Никольско-слободской 7-9 начали строить-пыль, шум. Поэтому до открытия яхт-клуба никто заросли возле островка чистить не будет. Думаю в этом году сделают придомовую и набережную до ума доведут. Если вы выдели на сайте миськбуда -перед домом 31 секция г и в ещё планируются мафы, кафе и по рендеру маленький фонтанчик (мафы есть в продаже судя по сайту). А относительно супермаркета - недавно смотрела - навешивают какие-то профиля для фасада. Так что работа потихоньку идёт. Но вы правы-сейчас активно делают придомовую , а потом наверное закончат супер маркет.

. А можно ссылку где нарисованы мафы у 31 дома? Не видела такого

08 лист 2021 19:06

Fateeva

. А можно ссылку где нарисованы мафы у 31 дома? Не видела такого

bkmbi.com.ua/komertsiina-nerukhomist/mal anyuka-101/#plans

14 груд 2021 09:49

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

22 груд 2023 16:09

Добрий день! Скажіть, будь ласка, цей будинок вже здали у експлуатацію? Яка там поточна ситуація?

22 груд 2023 16:12

Serg 7

Добрий день! Скажіть, будь ласка, цей будинок вже здали у експлуатацію? Яка там поточна ситуація?

Добрый день. Дом сдан, отопление, вода , свет есть. Еще коммерческий тариф. Не закончена придомовая и паркинг. 

09 січ 2024 21:32

Poppins

Добрый день. Дом сдан, отопление, вода , свет есть. Еще коммерческий тариф. Не закончена придомовая и паркинг. 

Хм... Якщо будинок зданий в експлуатацію, тоді чому ще використовується комерційний тариф на електроенергію?

Є якісь технічні проблеми із приєднанням будинку до мереж?

Мій друг вже 3 роки живе у будинку і сплачує за електропостачання по комерційному тарифу.

10 січ 2024 15:56

Serg 7

Хм... Якщо будинок зданий в експлуатацію, тоді чому ще використовується комерційний тариф на електроенергію?

Є якісь технічні проблеми із приєднанням будинку до мереж?

Мій друг вже 3 роки живе у будинку і сплачує за електропостачання по комерційному тарифу.

Надеемся, что до лета все урегулируют 

18 січ 2024 12:04

Poppins

Надеемся, что до лета все урегулируют 

А хто забудовник багатоповерхового паркінгу поруч із секцією "Г" 31 будинку? ЕнергоБудЛізинг?

29 січ 2024 14:38

Живу в ЖК. Був зацікавлений 31 будинком, але виявилось, що 31 вже повністю продано (видові квартири). Тому зацікавився 28 будинком, який більш за всіх готовий. Встановлено один ліфт літом 2023 року. Фасад будуть продовжувати навесні (моя думка). Якщо захочуть до кінця літа 2024 фасадні роботи завершать. Знаю, що 3-кімнатні квартири з видом на Батьківщину вже продані та центральні. Загалом мало видових великих квартир залишилось у секції А. Парко місць теж дуже мало залишилось. Доречі за це літо збудували секцію А паркінгу.

Тривають роботи, але темпи не дуже високі. В такі часи гарно що взагалі будують… Ковальська активізувалась, забравши більшість будинків у Міськбудінвесту. Дуже швидко будують.

30 бер 2024 09:27

Llll44

Добрий день ! Теж цікавлюся будинком 28, думаю чи інвестувати . Ціна хороша , але бачу що будують повільно . Можливо є у когось якась інформація яка може допомогти з рішенням . Спілкувався з місцевими , одні кажуть що будується норм , інші що дуже потроху .. 

Напишіть будь ласка , якщо є якась інформація по 28 будинку , особливо цікавить думка інвесторів цього будинку або людей що живуть поруч ! Дуже дякую

30 бер 2024 09:27

Goodbye

Живу в ЖК. Був зацікавлений 31 будинком, але виявилось, що 31 вже повністю продано (видові квартири). Тому зацікавився 28 будинком, який більш за всіх готовий. Встановлено один ліфт літом 2023 року. Фасад будуть продовжувати навесні (моя думка). Якщо захочуть до кінця літа 2024 фасадні роботи завершать. Знаю, що 3-кімнатні квартири з видом на Батьківщину вже продані та центральні. Загалом мало видових великих квартир залишилось у секції А. Парко місць теж дуже мало залишилось. Доречі за це літо збудували секцію А паркінгу.

Тривають роботи, але темпи не дуже високі. В такі часи гарно що взагалі будують… Ковальська активізувалась, забравши більшість будинків у Міськбудінвесту. Дуже швидко будують.

Добрий день ! Теж цікавлюся будинком 28, думаю чи інвестувати . Ціна хороша , але бачу що будують повільно . Можливо є у когось якась інформація яка може допомогти з рішенням . Спілкувався з місцевими , одні кажуть що будується норм , інші що дуже потроху .. 

09 квіт 2024 06:07

Serg 7

А хто забудовник багатоповерхового паркінгу поруч із секцією "Г" 31 будинку? ЕнергоБудЛізинг?

Доречі теж вразив цей факт. На ген плані його не було. Звернув на це увагу після вашого повідомлення. Зараз там вже стоїть машина для буріння під сваї. 

09 квіт 2024 06:07

Llll44

Добрий день ! Теж цікавлюся будинком 28, думаю чи інвестувати . Ціна хороша , але бачу що будують повільно . Можливо є у когось якась інформація яка може допомогти з рішенням . Спілкувався з місцевими , одні кажуть що будується норм , інші що дуже потроху .. 

Інформація на 09.04.2024: З моменту мого останнього повідомлення 5 днів на тиждень щось роблять. Привозять матеріали. Коли було холодно, робили щось у будинку. В самому будинку працюють люди - 15 (але видно їх тільки з ранку), потім в будинок заходять і все. Оскільки постійно зменшується купа піску, думаю, що роблять стяжку. На даху встановили двері. Пару днів тому відновили фасадні роботи. За цей місяць зробили один поверх паркінгу секції Б. Там, де сходи в будинку, встановили двері та вікна 40%, зробили утеплення там. Я думаю, закупили фарбу. Зробили пробні мазки 😂, думаю, почнуть фарбувати фасади, які вже готові, у цьому місяці.


Паралельно роблять озеленення в 31 будинку, який вже здали (гарне озеленення на перший погляд). Там запустили людей на ремонти. Доводять до логічного завершення "торгівельний центр".

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .131415
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше