Подати оголошення

ул. Михаила Донца, 2-б - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 191.
10/5%
9/5%
50/26%
89/47%
33/17%
1. . .292294. . .303
05 квіт 2017 18:09
Наружная стена стояла не тронутая[/quote]

тобто, Ви хочете сказати, що якби пошкодили щось всередині, то байдуже? головне, щоб зовні ціле.

я розумію, що не всі з архітектурною освітою, але основні навантаження якраз-таки внутрішні стіни сприймають
і чим нижче поверх - тим більше навантаження (ніби логічно)
+ 10 і 11 квартири по центру будинку, де повинно бути передбачене посилення конструкцій у вигляді деформаційного шва (між секціями)
наголошую, повинно бути, невідомо чи воно там є
окрім того, що в панельних будинках взагалі ніякі стіни не варто руйнувати, так ті що по центру, і які до них примикають, тим більше

це так, для загального розвитку
05 квіт 2017 18:14
Цитата "FREEDOM1041988":
??Это может означать,что просто демонтировали балконную раму...Мы тоже ее убрали ,как и многие в доме.Стены после этого трогать не обязательно.


а можна поцікавитись, навіщо її взагалі демонтовувати? щоб залишити порожній вихід на балкон (який, я так розумію, склиться) у вигляді неправильного багатокутника? чи хочете сказати, що Ви (і "багато хто в будинку", як Ви висловились) вибили нижню частину стіни під вікном, щоб зробити на тому місці широку арку? це, взагалі-то, теж заборонено, якщо Ви того не знали
06 квіт 2017 06:32
Цитата "juliarch19":


а можна поцікавитись, навіщо її взагалі демонтовувати? щоб залишити порожній вихід на балкон (який, я так розумію, склиться) у вигляді неправильного багатокутника? чи хочете сказати, що Ви (і "багато хто в будинку", як Ви висловились) вибили нижню частину стіни під вікном, щоб зробити на тому місці широку арку? це, взагалі-то, теж заборонено, якщо Ви того не знали

стены не тронуты ни на мм,что можно делать,а что нельзя мы знаем.
06 квіт 2017 06:34
Цитата "FREEDOM1041988":

стены не тронуты ни на мм,что можно делать,а что нельзя мы знаем.



круто :yes:
а можете зробити фото, як воно виглядає, бо мені щось важко собі то уявити?
06 квіт 2017 09:03
Цитата "juliarch19":



круто :yes:
а можете зробити фото, як воно виглядає, бо мені щось важко собі то уявити?

А що там уявляти? Ставите барну стійку замість підвіконника, а сам підвіконник не трогаєте, так як він являється несучою конструкцією.
Перша картинка в інеті як приклад.
ЗІ: передбачаючи Ваше запитання зразу зазначу, що особисто я раму залишаю та стіне не виношу :yes:
Приклад об'єднання.
06 квіт 2017 10:05
Цитата "NicolasМ":

А що там уявляти? Ставите барну стійку замість підвіконника, а сам підвіконник не трогаєте, так як він являється несучою конструкцією.
Перша картинка в інеті як приклад.
ЗІ: передбачаючи Ваше запитання зразу зазначу, що особисто я раму залишаю та стіне не виношу :yes:


Хай би підключився хтось з архітектурною оствітою. На мій "хлопський розум" - навіть якщо просто зняти балконну раму, то "несучіть" підвіконника як конструкції порушується: сам він вже не зовсім є несучою стіною. У комплеуті з балконною рамою - то зрозуміло (сама опора, розподіл ваги і т.д.)
06 квіт 2017 10:07
Цитата "NicolasМ":

А що там уявляти? Ставите барну стійку замість підвіконника, а сам підвіконник не трогаєте, так як він являється несучою конструкцією.
Перша картинка в інеті як приклад.
ЗІ: передбачаючи Ваше запитання зразу зазначу, що особисто я раму залишаю та стіне не виношу :yes:


таке точно б в голову не прийшло 6-)
я бачила, що підвіконники зносять, тому вирішила уточнити
06 квіт 2017 10:56
Цитата "juliarch19":


таке точно б в голову не прийшло 6-)
я бачила, що підвіконники зносять, тому вирішила уточнити

Та хто Вам признається, що зніс несучу частину конструкції під підвіконником? :sad:
06 квіт 2017 11:10
Цитата "NicolasМ":

Та хто Вам признається, що зніс несучу частину конструкції під підвіконником? :sad:


То-то ж і воно!!!
По Україні уже було кільканадцять гучних справ обвалу будинків після подібної "реконструкції"....
06 квіт 2017 11:28
Цитата "Chak21":


Хай би підключився хтось з архітектурною оствітою. На мій "хлопський розум" - навіть якщо просто зняти балконну раму, то "несучіть" підвіконника як конструкції порушується: сам він вже не зовсім є несучою стіною. У комплеуті з балконною рамою - то зрозуміло (сама опора, розподіл ваги і т.д.)



демонтаж балконної рами не впливає на несучу конструкцію. і сама по собі балконна рама навантаження стін на себе не приймає
06 квіт 2017 12:29
Цитата "NicolasМ":

Та хто Вам признається, що зніс несучу частину конструкції під підвіконником? :sad:


мені - ні

для того є інженер і це його робота - перевіряти таких "горє-дізайнєрів" і дивитись за тим,щоб будинок був в належному стані

тому й кажу, що звернутись до нього усім будинком, щоб провів якусь перевірку по квартирах із заскленими балконами (хоча б), в ідеалі - всіх, і зробив це зараз, а не тоді, коли вже половину стін позносять. і не треба тут писати про те, що в нього нема підстав чи прав для цього - підстав предостатньо. кому нема чого приховувати - люб*язно відкриють двері
06 квіт 2017 13:12
Цитата "juliarch19":


і не треба тут писати про те, що в нього нема підстав чи прав для цього - підстав предостатньо. кому нема чого приховувати - люб*язно відкриють двері

Хоч одну підставу назвіть, яка регламентується будь-якою нормою/законом? Ви зрозумійте, що є логіка, а є закон. Для того, щоб відкрити двері, потрібно не люб'язність чи логіка, а норма/закон.
Єдине рішення, яке я бачу в цій ситуації - ОСББ та статут, в якому прописані перевірки несучих конструкцій.
06 квіт 2017 13:27
ОСББ ми не зможемо створити, поки не живуть навіть половина мешканців...
06 квіт 2017 14:00
а кто вам даст создать ОСББ? все коммуникации, насколько мне известно, лежат на балансе ТОВ "Авиатор24". мы в плену у ЖЕКа навеки..
06 квіт 2017 14:26
Цитата "mamantik":
а кто вам даст создать ОСББ? все коммуникации, насколько мне известно, лежат на балансе ТОВ "Авиатор24". мы в плену у ЖЕКа навеки..
Неверно.
Авиатор - только обслуживающая организация и не является собственником либо балансодержателем чего-либо в вашем доме.
06 квіт 2017 18:19
Цитата "mamantik":
а кто вам даст создать ОСББ? все коммуникации, насколько мне известно, лежат на балансе ТОВ "Авиатор24". мы в плену у ЖЕКа навеки..

Это неправда.Когда большинство получит право собственности будем собирать собрание по созданию ОСББ.Наверное раньше сентября ничего не получится.Насколько я знаю,то 8-6секции Донца 2-А уже создали ОСББ и мое мнение такое,что не нужно изобретать велосипед,а присоединяться к ним.
06 квіт 2017 18:45
Цитата "NicolasМ":

А що там уявляти? Ставите барну стійку замість підвіконника, а сам підвіконник не трогаєте, так як він являється несучою конструкцією.
Перша картинка в інеті як приклад.
ЗІ: передбачаючи Ваше запитання зразу зазначу, що особисто я раму залишаю та стіне не виношу :yes:

у меня эта фотка как образец на рабочем столе)
07 квіт 2017 06:45
только за. главное, чтобы юридически все клеилось. офигевший ЖЭК со своими космо тарифами пускай обслуживает сам себя
07 квіт 2017 07:34
а хто вже квартплату платив? :no:
07 квіт 2017 09:11
Тут есть на форуме люди, которые как и я получили платежки за отопление за тот период, когда еще даже ключи не брали в ЖЕКе и договор не подписывали?
Я зашел на ремонт только в апреле, а только в конце марта смог зарегистрировать квартиру. Но при этом у меня в почте уже лежал счет за отопление за февраль. Теперь вот думаю могу ли я законно не платить за предоставленные без моего ведома и согласия услуги.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .292294. . .303
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше