Подать объявление

ЖК Liverpool House | Ливерпуль Хаус | Киев, ул. Межевая, ул. Яблоневая, 20

ЗастройщикАСА-ПЛЮС
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 32 300 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
90из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 8.
3/38%
2/25%
3/38%
0/0%
0/0%
07 май 2020 11:39
Цитата "L.S. » 04.04.2020 18:19":
Здравствуйте , я являюсь инвестором в первой и второй очереди . Если какие то вопросы спрашивайте)

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, в строящемся доме с документами всё в порядке? Все ли документы есть в наличии?
21 май 2020 15:14
Был на просмотре, осталось хорошее впечатление. Хорошие планировки и локация. Но подьездная дорога в плохом состоянии. В отделе продаж сказали, что в ближайшее время дорогу сделают, иначе грустно.
27 май 2020 15:44
Отдел продаж, прокомментируете как будете решать вопрос с тем что у вас в разрешительных документах указано - Земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , а должно быть так земельна дiлянка для будiвництва багатоквартирного будинку :smoke:
02 июль 2020 22:57
Но подьездная дорога в плохом состоянии. В отделе продаж сказали, что в ближайшее время дорогу сделают, иначе грустно.

Був там недавно. Дорога під’їзна з боку Кільцевої, яка іде поруч з магазином АТБ просто ***. Розбита грунтовка з пилюкою, щебенем, і ямами по коліно. Освітлення і тротуарів там немає. Європа йпрст!
30 янв 2021 14:10
Якість по будинку дуже низька, несучі стіни товщиною 25 см з керамічної цегли(горщок). Короче жесть.
01 авг 2021 18:35
Доброго дня! Шановні мешканці, думаємо стати вашими сусідами, але скажіть, ви отримали вже право власності?
25 авг 2021 16:05
Tiniel, документы ещё не получили, т.к. дом не введён в эксплуатацию. Сроки сдачи переносятся уже третий раз, по темпам работ вероятно ещё раз перенесутся.
13 сен 2021 14:56
Цитата "pdvl":
Tiniel, документы ещё не получили, т.к. дом не введён в эксплуатацию. Сроки сдачи переносятся уже третий раз, по темпам работ вероятно ещё раз перенесутся.


Дуже дякуємо за відповідь!
30 ноя 2021 04:25

Можете підсказати, коли дійсно буде введено в експлуатацію 2-га черга? Хотів би купити останню квартиру там, але ще сумніваюсь, отзиви 50 на 50😅

12 дек 2021 14:28

Italianec08

Можете підсказати, коли дійсно буде введено в експлуатацію 2-га черга? Хотів би купити останню квартиру там, але ще сумніваюсь, отзиви 50 на 50😅

Добрый день! Я инвестор 2 очереди. Сдача весной.

14 дек 2021 09:36

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

15 дек 2021 21:02

Здравствуйте ! Уже около двух месяцов на стройке по второй очереди НИКОГО!!!! В чем проблема?

23 май 2022 10:33

Добрий день! Комусь з інвесторів вдалось поспілкуватись з менеджером протягом останнього місяця?

01 июнь 2022 10:49

OleksandrSkliarenko

Добрий день! Комусь з інвесторів вдалось поспілкуватись з менеджером протягом останнього місяця?

Не берут трубку?  

06 июнь 2022 19:46

dusttier

Не берут трубку?  

Да. Вы тоже инвестор в ЖК Ливерпуль хаус?

09 июнь 2022 10:28

OleksandrSkliarenko

Да. Вы тоже инвестор в ЖК Ливерпуль хаус?

Я також інвестор в клубний будинок. і реально вже не знаю що думати. Телефони не відповідають, на будівництві нікого не має. Хтось має ідеї - куди рухатись далі? 

09 июнь 2022 16:50

СК27

Я також інвестор в клубний будинок. і реально вже не знаю що думати. Телефони не відповідають, на будівництві нікого не має. Хтось має ідеї - куди рухатись далі? 

Живу рядом со стройкой. Там давно никого. Трубку не берут.

12 июнь 2022 07:59

СК27

Я також інвестор в клубний будинок. і реально вже не знаю що думати. Телефони не відповідають, на будівництві нікого не має. Хтось має ідеї - куди рухатись далі? 

Мені один із інвесторів сказав про те, що забудовник відповів, що вони на період дії воєнного стану не працюють, а будівництво буде відновлено протягом 60 днів після його закінчення. Віримо в наші ЗСУ та чекаємо на відновлення будівництва!

19 июнь 2022 11:50

Вот, что появилось на их сайте на этой неделе. 



Шановні друзі!

Вже більше трьох місяців наш героїчний народ робить все можливе, щоб наблизити день нашої Перемоги!

Повідомляємо Вам інформацію, щодо стану справ на сьогодні, цим листом хочемо внести певну ясність у наступні питання.

Що відбувається на будівництві?
Коли ми плануємо відновити будівництво?

На сьогоднішній день компанія ТОВ «АСА-ПЛЮС» тимчасово не працює.

Ми заявляємо з усією відповідальністю, що ми відновимо будівництво та свою діяльність протягом 60 днів після припинення бойових дій з гарантією миру.

Нагадуємо, що компанія «АСА-ПЛЮС» прийняла рішення з 24.02.22 не застосовувати штрафних санкцій за прострочення виплат щомісячних платежів за розстрочкою.

Сподіваймось на Ваше розуміння.

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx