Подать объявление

Школы в Броварах

1. . .111214
13 сен 2018 10:54
Цитата "FishHunter":

В меню, "НОВИНИ", там от 3 числа про первый звонок, а в меню "СТАТТІ", - от 7 числа, вот эту статью читаете.
Спасибо вам! Сейчас посмотрю
28 сен 2018 14:13
Вот наблюдаю, что в 7 школе происходит и так жаль, что сложилось так все. Надеюсь, все быстро поправят и дети вернутся к занятиям.
28 сен 2018 14:22
Цитата "Marysya44":
Вот наблюдаю, что в 7 школе происходит и так жаль, что сложилось так все. Надеюсь, все быстро поправят и дети вернутся к занятиям.

Может єто и хорошо. Никто не пострадал а вопрос со школами встанет очень остро. Может после этого что то действительно начнут предпринимать в плане строительства новых школ.
30 сен 2018 18:45
Цитата "юрок45":

Может єто и хорошо. Никто не пострадал а вопрос со школами встанет очень остро. Может после этого что то действительно начнут предпринимать в плане строительства новых школ.

Поки що ніщо навіть не натякає на такий розвиток подій... зара підпорами підіпруть і скажуть: ще сто років простоїть. От побачите. Але добре, звісно, що ніхто не постраждав.
30 сен 2018 18:50
Цитата "Nathalie_NT":

Є ще інші статті (напр. від Трибуни бровари), але люди пишуть в коментарях, що насправді кількість дітей більша, ніж висвітлюють Змі.

ЗМІ рахують середню температуру по лікарні, а от коментатори оперують тільки власним досвідом. Звісно якщо неупереджені.в нас в одній паралелі 38 і 30 дітей в класах було. От і рахуймо...
01 окт 2018 03:35
Цитата "юрок45":

Может єто и хорошо. Никто не пострадал а вопрос со школами встанет очень остро. Может после этого что то действительно начнут предпринимать в плане строительства новых школ.

Если ее закроют на капремонт, то скорее всего да - поскольку принять Всех детей другие школы в городе физически не в состоянии. Но, думаю, подлатают по-быстрому и продолжат занятия. Хотя я не знаю, пустила ли бы я своего ребёнка в эту школу...
02 окт 2018 04:34
Щодо нових шкіл: Під час чергової сесії Броварської міської ради обласний депутат Олег Іваненко проінформував всіх
присутніх, що будівництво школи найближчим часом не розпочнеться, через те що вже було зірвано
два тендери.
“Моєму обуренню немає меж, я просто не можу підібрати слів. Зі свого боку я, як обласний депутат
зробив все для того, щоб можна було розпочати будівництво школи, яка вкрай потрібна місту. І не одна.
Останні події зі школою №7 є показовими. Добре, що так минулося і ніхто не постраждав. Заклади
освіти переповнені, а ми з року в рік чуємо від влади міста тільки обіцянки.
З обласного бюджету було виділено на будівництво школи 8 мільйонів гривень, цієї суми вистачило б,
щоб зробити фундамент… але керівництво міста примудрилося прогавити все що можна. Причин я не
знаю, напевно знає міський голова. Тепер ці кошти перенаправлять на інші цілі і їх залишити в місті не
можливо, вони повернуться в область та про них можна забути. Те саме з ідеєю театру – було знайдено
кошти в розмірі 28 млн., були домовленості з людьми, які були готові підтримати реалізацію цього
проекту, але було сказано: “Ми самі”. Мені соромно, що в нашому місті така ситуація. В будівництво
стадіону в парку “Перемоги” не зрозуміло в що вкладені кошти, на ньому відверто хтось “нагрівся”,
а кінця й краю не видно. Ще один важливий момент: виконком поклав на депозит 100 млн. гривень,
прибуток в рік 6 млн. Але тепер про субвенції на ту ж суму, яка лежить на депозиті можна забути.
То де здоровий глузд? Заробляємо 6 млн., втрачаємо 100…”
03 окт 2018 19:43
Ще новини з БМР: "Більш міфічною у найближчому майбутньому виглядає перспектива будівництва комплексу загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів по вул. Василя Симоненка, 103 в 5-му мікрорайоні ІV житлового району, розрахованого на 2640 учнів.

Два роки тому громаді показали місце, де буде збудовано новий сучасний заклад освіти зі зручним плануванням та креативним розташуванням зон та мультифункціональними спортивними майданчиками тощо.
Майже рік тому під час візиту до найбільш заповненої школи Броварів – СШ №7 – прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив присутніх, що у міста достатньо власних ресурсів для будівництва нових закладів освіти, оскільки в рамках децентралізації місто отримує додаткові фінансові вигоди та зобов’язання. Тоді поважний гість був упевнений, що й фундамент навчального закладу «уже закладається». Тільки де і якого – не уточнив.

Між тим, реалії будівництва повноцінної школи у новому мікрорайоні, який активно забудовується висотками, ще далекі від процесу будівництва.

Експертиза проекту школи по вул. Симоненка була оплачена ще у вересні 2017 року (327434,09 грн.), виконання робочої документації по об’єкту будівництва оплатили у квітні 2018 року (близько 544 тис. грн), у травні 2018 року зняли зауваження по проектно-кошторисній документації (585 тис. грн). На цьому поки що «крапка», чи то «кома», проте швидше за все проект нової школи відправлять на коригування кошторисної частини, адже ціни за цей рік зросли.

За останніми даними відповідно до міської програми будівництва об’єктів соціального призначення вартість будівництва школи орієнтовно становить 723556669 грн. Тобто, аби збудувати цю школу просто зараз, довелося б витратити майже всю доходну частину бюджету Броварів (дохідна частина бюджету міста без урахування дотацій та субвенцій становить 784825739 грн)."
04 окт 2018 13:54
Цитата "Muson.E":
Щодо нових шкіл: Під час чергової сесії Броварської міської ради обласний депутат Олег Іваненко проінформував всіх
присутніх, що будівництво школи найближчим часом не розпочнеться, через те що вже було зірвано
два тендери.
“Моєму обуренню немає меж, я просто не можу підібрати слів. Зі свого боку я, як обласний депутат
зробив все для того, щоб можна було розпочати будівництво школи, яка вкрай потрібна місту. І не одна.
Останні події зі школою №7 є показовими. Добре, що так минулося і ніхто не постраждав. Заклади
освіти переповнені, а ми з року в рік чуємо від влади міста тільки обіцянки.
З обласного бюджету було виділено на будівництво школи 8 мільйонів гривень, цієї суми вистачило б,
щоб зробити фундамент… але керівництво міста примудрилося прогавити все що можна. Причин я не
знаю, напевно знає міський голова. Тепер ці кошти перенаправлять на інші цілі і їх залишити в місті не
можливо, вони повернуться в область та про них можна забути. Те саме з ідеєю театру – було знайдено
кошти в розмірі 28 млн., були домовленості з людьми, які були готові підтримати реалізацію цього
проекту, але було сказано: “Ми самі”. Мені соромно, що в нашому місті така ситуація. В будівництво
стадіону в парку “Перемоги” не зрозуміло в що вкладені кошти, на ньому відверто хтось “нагрівся”,
а кінця й краю не видно. Ще один важливий момент: виконком поклав на депозит 100 млн. гривень,
прибуток в рік 6 млн. Але тепер про субвенції на ту ж суму, яка лежить на депозиті можна забути.
То де здоровий глузд? Заробляємо 6 млн., втрачаємо 100…”
. Очень страшно такое читать. В который раз убеждаюсь, что правильно сделала оставив ребёнка в школе в Киеве, хотя очень надеялась перевести ближе к дому
11 окт 2018 09:46
наверно пора собирать деньги через краудфандинг платформы на строительство школы, так и то быстрее дело будет 6-) ...
28 окт 2018 17:31
Цитата "Tokosh":
наверно пора собирать деньги через краудфандинг платформы на строительство школы, так и то быстрее дело будет 6-) ...

А шо, діло кажете. Думаю, броварчани б не зажали грошенят. Питання тільки нафіга нам взагалі ота будівля в центрі, повна розтринькувачів грошей.
15 ноя 2018 12:48
Цитата "Tokosh":
наверно пора собирать деньги через краудфандинг платформы на строительство школы, так и то быстрее дело будет 6-) ...

Идея что надо! Можно начинать. Я присоединюсь
19 ноя 2018 14:47
Внимание!
На официальном сайте Квартала Аллей объявлено о старте продаж!
На визуализации комплекса есть ШКОЛА!! и детский сад!! и медицинский центр!!
Искренне надеемся что все планы застройщика осуществляться, и все мы получим то чего так ждали!
19 ноя 2018 15:20
Визуализация выглядит очень даже пристойно. Остаётся верить, что все будет реализовано точно так как выглядит. Конечно же на всё уйдет достаточно много времени, но ... будем надеяться!!!
23 ноя 2018 12:01
Тоже видела визуализацию. Понравилась. Но я убеждена, что не только застройщики должны об этом думать. В Броварах нужно ещё как минимум три школы. И администрации не помешало б об этом задуматься.
25 ноя 2018 19:12
Цитата "Hollyy":
Тоже видела визуализацию. Понравилась. Но я убеждена, что не только застройщики должны об этом думать. В Броварах нужно ещё как минимум три школы. И администрации не помешало б об этом задуматься.

Якщо ніхто від влади нічого не вимагатиме - то самій владі ті школи не впали...
26 ноя 2018 11:28
Цитата "Oalexis":

Якщо ніхто від влади нічого не вимагатиме - то самій владі ті школи не впали...
Значит,такую власть выбираем(
04 март 2019 09:11
Кто поступает в НВК школу 8 старайтесь не попадать к Бачинской Олене Юрьевне. Хамка взяточница, унижает деток младшей школы позорит их, самой 20 лет даже не имеет диплома педагога,а ведёт себя как матерая аферистка.Дети не знают ничего после ее преподавания,мы нанимаем репетитора.
04 март 2019 23:27
Цитата "Freyarainbow":
Кто поступает в НВК школу 8 старайтесь не попадать к Бачинской Олене Юрьевне. Хамка взяточница, унижает деток младшей школы позорит их, самой 20 лет даже не имеет диплома педагога,а ведёт себя как матерая аферистка.Дети не знают ничего после ее преподавания,мы нанимаем репетитора.

Там ще хамка Юлія Григорівна в початковій школі НВК, оре на дітей як ненормальна, і нема управи на таких неадекватних і все через попустительство заучки в початковій школі НВК. Кум, брат, сват((((. В інших шкооах такого нема.
09 ноя 2020 21:19
Я вот прикинул, построено 12 домов построено, это минимум 3300 квартир. На 3300 квартир 1 садик на 150 или 200 детей, школ 0 и нещасный паркинг в 3 (!!!!) этажа.
Вопрос - застройщик совсем упоролся? И сколько занесли миллионов Сапожка чтобы он ослеп?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .111214
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее