Подать объявление

Що роблять забудовники під час війни в Україні? Яку допомогу здійснюють армії та громадянам

12 апр 2022 15:31

"З перших днів війни «ROYAL HOUSE» займала і продовжує займає активну позицію в допомозі ЗСУ, будівництві блок-постів у Києві та області, виготовленні протитанкових «їжаків», побудові укріплень столиці та області, допомагає будівельними матеріалами, технікою і людьми."

12 апр 2022 16:50

Строй Сити Девелопмент (Харків):

"Слава Україні!

Продовжуємо допомагати!

Вчора, разом зі спільнотою кришнаїтів, вдалося забезпечити гарячою їжею харків'ян.

Борщ, суп, каші, булочки, хліб, чай та солодощі роздали у бомбосховищах, на які перетворилися станції метро.

Разом до перемоги"

12 апр 2022 16:58

SAGA Development:

"Є час займатися справами, а є час — про них розповідати.

Зараз, коли околиці Києва звільнено від окупантів, хочемо трохи розповісти про те, чим команда SAGA була зайнята в березні.


У дні, коли найважливішим було забезпечення оборони наших міст, ми зосередилися на тому, що вміємо найкраще — на будівництві. Під керівництвом Збройних сил України сагівці активно включилися в спорудження фортифікаційних споруд, які мали перешкодити або суттєво ускладнити просування російських військ до Києва та містом.


«Спорудження фортифікацій — це найшвидший спосіб зберегти життя та призупинити просування військових дій вглиб країни. Незважаючи на стан речей, наша експертиза зараз необхідна, і ми бачимо, як ці знання працюють на практиці», — розповів FORBES Україна власник SAGA Development Андрій Вавриш.


Після вигнання ворога з України нас чекає ще більше роботи — по відновленню українських міст.

«Головне завдання зараз — пошук найкращого рішення для розселення людей, — каже Андрій Вавриш. — Переселення має відбуватися так, щоб покращити міста, а не створити в них додаткові проблеми».14 апр 2022 08:50

ТОВ "КУБ" (Вінниця)

"Розміщуємо біженців у власних приміщеннях, допомагаємо з пошуком житла та сприяємо реалізації програми евакуації підприємств з постраждалих районів України. "

22 апр 2022 08:51

20 квітня 2022 року стартував NFT проєкт «Голос Шевченка». Ініціатива спрямована на збір коштів для допомоги Україні та українцям, які постраждали від війни. Авторами дослідницького проєкту стали: TABASCO Agency — провідна креативна агенція України, Wantent — платформа для аналізу контенту на основі штучного інтелекту та Національний музей Тараса Шевченка в Києві. Партнером проєкту стала група компаній DIM. Усі кошти, отримані від продажу NFT, підуть на підтримку українських волонтерів. Усі виплати та результати роботи ініціативи будуть публічними та затверджені наглядовою радою проєкту.

22 апр 2022 09:42

"Доброго дня, ми з України✌️!

Сьогодні ми хочемо дякувати🤝!


Дякувати усім, хто разом із нами докладає зусиль задля нашої перемоги над окупантом! В першу чергу дякуємо нашим захисникам! Ви – сила💪! Дякуємо волонтерам, благодійникам та простим українцям, які забезпечують потреби армії, людей та міцно тримають тили! Ви – надія👏! Дякуємо владі та громадським організаціям! Ви відкриваєте і реалізуєте можливості👌!

Дякуємо! Перемога за нами! Разом – сила!"

Корпорація Нерухомості РІЕЛ


Чи будуть падати ціни на вторинну нерухомість в Києві?
Цікавить думка колективного розуму та очікування. Голосуйте та пишіть ваші міркування!
Подробнее