Подать объявление

Що роблять забудовники під час війни в Україні? Яку допомогу здійснюють армії та громадянам

24 март 2022 07:01

Будівельні компанії України, що відновили роботу під час війни: (станом на 24.02.2022)

 • Вінницябуд (Вінниця)
 • Traksler Development (Ужгород)
 • Gazda (Ужгород)
 • Спілка забудівників (Івано-Франківськ)
 • Blago Developer (Івано-Франківськ)
 • Вамбуд (Івано-Франківськ)
 • Вертикаль (Івано-Франківськ)
 • Socium Developer (Івано-Франківськ)
 • Франківський Дім (Івано-Франківськ)
 • Галицький Двір  (Івано-Франківськ)
 • Rubicon Group (Львів)
 • РІЕЛ (Львів)
 • Креатор-Буд (Львів)
 • Стикон (Одеса)
 • Гефест (Одеса)
 • Акварель (Одеса)
 • Zezman (Одеса)
 • Odecom Development (Одеса)"Керуючись закликом Президента України про запуск економіки, ми відновили будівельні роботи на об’єктах. Ми впевнені, що відновлення будівництва в місті не тільки запускає економічні процеси, але й сприяє укріпленню морального духу містян та надає впевненості у завтрашньому дні." (Стикон, Одеса)

24 март 2022 13:33

Будова (Одеса):


"В первый же день войны руководство Будовы, которое в полном составе сейчас находится в Одессе, приняло решение о переформатировании всех производственных мощностей компании в помощь армии. Сотрудники нашего завода “АФБ Аспект”, которые в мирное время изготавливают наши знаменитые фасадные модули, начали производить оборонные конструкции. Мы наладили сотрудничество с Одесской областной военной администрацией для определения первостепенных потребностей защитников Украины и координации действий. На заводе налажено производство противотанковых ежей. Мы передали ВСУ железобетонные плиты, блоки, поддоны. Также мы передали и установили для нужд армии дизель-генератор на 200 кВт. Автокраны, самосвалы, погрузчики – техника компании ежедневно работает в помощь ВСУ. Силами Будовы уже построено четыре блокпоста и мы продолжаем активно возводить защитные сооружения. Фундаментные блоки и железобетонные плиты перекрытия монтируются в указанных военной администрацией локациях. Кроме того, мы решаем бытовые вопросы воинских частей. Занимаемся вопросами логистики. Передали волонтерским организациям песок, щебень и тд. Подготовили все паркинги в наших ЖК под бомбоубежища. Проделана огромная работа и мы верим, что наш профессионализм обязательно пригодится, когда мы будем восстанавливать Украину после войны! Слава Украине!"

25 март 2022 12:46

Строй Сити Девелопмент (Харків)

"Підтримуємо супротив. Сьогодні передали нашим спецпризначенцям натільні речі."

26 март 2022 10:06

City One Development

"... [подяка] за допомогу  Бучанському району товарами першої необхідності: продуктами харчування, медикаментами, дитячим харчуванням."

28 март 2022 11:27

DIM

"Днями до групи компаній DIM звернувся Департамент охорони культурної спадщини з проханням допомогти захистити пам’ятки культури столиці. Розпочали з пам’ятника Володимиру Великому — першого у столиці монументального пам’ятника, встановленого у 1853 році та збереженого до нашого часу у первісному вигляді."

29 март 2022 14:22

Строй Сити Девелопмент (Харків)


30 март 2022 04:58

Київміськбуд

"Згущене молоко, тушонка і цукор. Ще 60 тон продуктів «Київміськбуд» передав Гуманітарному штабу столиці."

30 март 2022 12:06

"З перших днів війни РІЕЛ забезпечило міста будівельними матеріалами та технікою для їх укріплення. Допомагає з розселенням та адаптацією переселенцям, передає військове спорядження для ЗСУ та інших підрозділів, постачає продукти для київської тероборони, створили та навчаємо окремий підрозділ добровольчого формування. А з кінця березня ми відновили будівництво обєктів вищої готовності у Львові."


Облаштування ще одного «теплого коридора» сприяло перетину кордона близько 10 тисяч українців. Цей коридор побудовано у вигляді дерев'яної веранди зі столами та лавочками. З коридору можна потрапити у намет, де працюють волонтери та допомагають жінкам, дітям та людям похилого віку погрітися та перепочити. Натомість у наметі людей забезпечують харчуванням та гарячими напоями.

31 март 2022 05:17

Креатор-Буд


"Поліцейські Тернопільщини отримали автомобілі від меценатів.


З перших днів війни жителі Тернопільщини активно допомагають бійцям, які стали на захист України. Спільними зусиллями небайдужих патріотів автомобілі для оборони держави отримали і працівники поліції краю.


Позашляховики високої прохідності поліцейські отримали за сприяння міського голови Тернополя Сергія Надала, очільника благодійного фонду «Твори добро» Ігоря Гуди, меценатів - Андрія Яреми, Юрія Ханіна, Ігоря Комендата, Віктора Іванова та керівників товариства «АВАКС ПРОФ». Благодійники стверджують, що в такий нелегкий час допомагати захисникам повинен кожен свідомий громадянин.


Правоохоронці подякували їм за необхідну допомогу, зазначивши, що усі транспортні засоби служитимуть нашим захисникам при виконанні бойових завдань."

31 март 2022 14:00

Вертикаль (Івано-Франківськ)


28 березня військові у місті Дніпро та смт. Богородчани отримали допомогу від БК Вертикаль та української діаспори з Чикаго. «Військове спорядження ми передали нашим захисникам на передовій та у тилу. Ми закупили бронежилети, тепловізори, квадрокоптери, броньовані каски, рації, одяг, взуття, берці, турнікети, рюкзаки, — розповідає Ірина Орловська, директор БК Вертикаль. — Будували, будуємо і будемо будувати нашу Україну, наш дім. В єдності — наша сила!»


Крім того, БК Вертикаль вже закупила 600 погонних метрів тканини для пошиття 140 комплектів форми військовим. «Зараз завдання українців — єднатися, навіть якщо між нами тисячі кілометрів. Ми повинні об’єднатися та допомагати Збройним силам України, щоб разом перемогти у цій війні», — коментує директорка танцювального ансамблю «Громовиця» пані Роксана Пилипчак.01 апр 2022 09:05

Столична інвестиційно-девелоперська компанія City One Development у співпраці із Благодійним фондом «Громадянської солідарності УНІТА», засновником якого є український підприємець Валерій Кодецький, забезпечують громади Київщини гуманітарною допомогою, підрозділи ЗСУ та тероборони столиці отримують необхідне для оборони та укріплення рубежів, а лікарні – медикаменти та матеріали.


01 апр 2022 09:21

GEOS

"3 тижні тому був сформований фонд для збору коштів всіх бажаючих з метою закупівлі товарів для гуманітарної допомоги українцям.

Наразі ми допомагаємо співвітчизникам адаптуватися за кордоном в цей складний час та розібратися з усіма цивільно-правовими аспектами у кожній із країн.

Проєкти БК GEOS в зонах бойових дій не ушкоджені та під охороною 24/7.

Працюємо на благо України та сподіваємось на якнайшвидшу перемогу ЗСУ!"

02 апр 2022 11:59

Будівельна Палата України:


"Керівники Будівельної палати України взяли участь в online-нараді з питань підтримки економіки України. 31 березня в УСПП відбулася онлайн-нарада з питань підтримки економіки України, збереження виробничого і трудового потенціалу.


Серед учасників - керівники профільних міністерств і відомств, галузевих об’єднань бізнесу, наукових установ: Анатолій Кінах – президент УСПП, голова Національно- тристоронньої соціально-економічної ради,  Василь Горбаль, член Ради НБУ, Сергій Тихонов – заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості,  Віктор Микита - очільник Закарпатської ОВА, Олександр Білецький – голова Української військової варти, Залознова Юлія – директор Інституту економіки промисловості НАН України, представники  Миколаївської  обласної військової адміністрації, Будівельної палати України. Союзу хіміків, «Мотор Січ», «Київхліб» тощо. Будівельну палату України представляв її Президент, член Антикризової ради громадських організацій, Герой України П.С. Шилюк, а також Перший віце-президент БПУ, член Ради УСПП С.Т. Сташевський, керівники ряду будівельних компаній.


На нараді йшлося про те, що в умовах російської військової агресії проти України пріоритетом роботи національних бізнес-асоціацій є дієва підтримка ЗСУ та органів державної влади в боротьбі із окупантом. Необхідно розробити системні механізми збереження та продовження економічної діяльності підприємців, їх можливостей швидко адаптуватися до потреб воєнного часу.

У цьому напрямі із врахуванням пропозицій промисловців і підприємців  зроблено вже чимало: прийняті податкові послаблення для бізнесу, програма релокації виробництв із регіонів, де ведуться активні бойові дії в західні області, скасовано акциз та зменшене ПДВ на пальне тощо.

Втім, масштаб викликів потребує більш широкого кола заходів, особливо що стосується збереження трудового потенціалу країни. 3,9 млн. українців за даними ООН перетнули український кордон, рятуючись від російської агресії. Ще 6,5 млн. стали внутрішніми переселенцями, переїхавши, в основному, на захід країни. В середньому половина підприємств зупинилися через війну, а по деяким напрямкам ця цифра сягає 70%.


Як відзначалося важливим в роботі по відновленню економіки держави є відбудова зруйнованих ворогом міст та соціальної і інженерної інфраструктури, спорудження великої кількості нового житлового фонду. І будівельники, архітектори, промисловість будівельних матеріалів, інвестори готуються до цього вже зараз."

02 апр 2022 12:03

Про шляхи відновлення України після нашої перемоги та поточний стан ринку нерухомості розповів засновник KAN Ігор Ніконов в інтерв'ю для НВ.

Повна стаття за посиланням:


"— Як поводяться інвестори будівництв? Чи є розуміння, хто компенсуватиме втрати у тому випадку, якщо недобудований будинок потрапить під обстріл?


— Поки що немає чіткого розуміння, як фінансувати відновлення у разі значного пошкодження недобудованого будинку. І де на ці цілі взяти гроші. Якщо пошкодження незначні, ми відремонтуємо власним коштом. Але якщо великі, то шукатимемо альтернативні рішення.


Чим займаєтесь як бізнесмен?


— У мене багато роботи. Наразі мало бізнесменів, які сидять і нічого не роблять. Займаємося гуманітарною допомогою — постачанням продуктів харчування, медикаментів, будівництвом спеціальних споруд тощо. За свої гроші купуємо товари, необхідні населенню, та постачаємо їх до Києва. Підтримуємо свою команду.


Роботу компанії зупинено. Чи платите працівникам зарплату?


— Роботу компанії у профільному сенсі повністю зупинено. Наразі всі дії спрямовані на підтримку міста та наших людей. Ми частково зберегли зарплату, намагатимемося виплачувати її деякий час. Але робити це нескінченно не зможемо.


На українських будівельників є попит за кордоном. Чи може частина з них виїхати до Польщі після того, як в Україні скасують воєнний стан?


— Очевидно, нашу країну треба відбудовувати. Я вірю, що багато хто залишиться. Заробітні плати в Україні та обсяг роботи стане більшим. Я впевнений, що в Україну приїдуть фахівці з багатьох інших країн, щоб тут заробляти."

03 апр 2022 09:30

#StandWithUkraine


Ведущие украинские застройщики и маркетинговые агентства Svitsoft, Who Are You и TOP DOG, объединились в рамках волонтерской инициативы, с целью донесения до иностранцев основных способов, как они могут помочь украинцам в противостоянии с агрессором.


На четвертый день войны, в бомбоубежищах, сотрудники агентств создали сайт StandWithUkraine — агрегатор, аккумулирующий и публикующий только информацию и счета, подтвержденные официальными источниками, позволяющий оказать финансовую и гуманитарную помощь, а также помочь в качестве волонтера. Все данные подтверждены и регулярно проверяются и обновляются. Каждый день команда из 17 человек работает над развитием сайта, созданием видео для YouTube канала, креативами, запускают рекламу, ведут работу в социальных сетях. Сайт переведен на 9 языков.


Благодаря финансовому участию застройщиков ЧАО «ХК «Киевгорстрой», BudCapital, Perfect Group, ЖК Great, ЖК Creator City, NOVBUD, ЖК Chalet и Коттеджный городок «Новая Березовка» проект таргетирует рекламу и собирает трафик из 20 разных стран. Сейчас на эти цели израсходовано уже более 700 тысяч гривен.


Кроме застройщиков, среди первых спонсоров, приобщившихся к этой инициативе, стали такие клиенты Svitsoft, как УкрЕвроМАЗ, OKNA OLTA, Австралийский Ортодонтический Центр, Олимп Мотор, Авто-Винт, Клиника Дубновой «СТОМАТОЛОГИЯ», БЛИЦ-АВТО, ColoBridge.

05 апр 2022 12:47

До Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони прибула чергова частина допомоги, зібраної та доставленої «Київміськбудом» разом зі швейцарськими партнерами. На цей раз госпіталь отримав медичні матеріали та апарати для стерилізації медичного приладдя. Окрім цього, минулого тижня «Київміськбуд» передав гуманітарному штабу Києва 40 тонн муки.

05 апр 2022 12:52

DIM займається організацією захисту найстаріших та найвизначніших культурно-історичних пам’яток столиці. Наразі за допомогою девелопера споруджені «захисні костюми» навколо двох пам’ятників — Володимиру Великому та Богдану Хмельницькому. 

05 апр 2022 13:14

"Відділ продажів і маркетингу Будівельної компанії «Інвестор» (Луцьк) переїхав у волонтерський центр Ангар. Замість звітів з будівництва вони почали готувати звіти про волонтерську допомогу. Замість комунікації з майбутніми мешканцями – вести переговори із військовими та волонтерами із розбомблених міст. Замість допомоги людям у виборі майбутнього дому – почали допомогати країні зберегти спільний Дім."

07 апр 2022 12:29

Київміськбуд


"2 250 бронежилетів класу 5+, військові тактичні розгрузки, 480 великих та 5 000 малих протитанкових їжаків було виготовлено і передано для потреб Збройних Сил України та загонів територіальної оборони за сприяння та допомоги ХК «Київміськбуд». Військова екіпіровка та загородження вже доставлені у потрібні локації. За словами віце-президентки «Київміськбуд» Світлани Новохацької, захищати наших воїнів будуть якісні сталеві пластини вітчизняного виробництва.


«Ми постійно на зв’язку з Гуманітарним штабом Києва, куди щотижня привозимо тони необхідних продуктів – тушонку, цукор, муку, консерви. Допомагаємо Головному військовому госпіталю, шукаємо необхідні ліки і медичне приладдя по усьому світу», – розповіла Світала Новохацька.


Вже з перших днів березня у підпорядкування Головному військовому клінічному госпіталю Міністерства Оборони України Правління «Київміськбуду» передало дочірнє підприємство – багатопрофільну клініку «Медбуд», в якій найновішою апаратурою устатковане реанімаційне відділення.


«У реанімаційному відділенні «Медбуду» лише торік було зроблено капітальний ремонт і закуплено дуже потужну апаратуру. Тепер завдяки цьому лікарі зможуть рятувати наших захисників. Сьогодні в лавах територіальної оборони і віце-президенти «Київміськбуду», і менеджери, і будівельники. Дівчата з відділів продажу координують переселенців і допомагають потрібними контактами. Кожен на своєму місці, кожен захищає країну, як може, ми – єдині і саме тому обов’язково переможемо.»

12 апр 2022 11:23

"Інвестиційно-девелоперська компанія City One Development обрала для себе шлях допомоги тим, кому підтримка надкритична. Разом із Благодійним Фондом УНІТА вони забезпечили власним та партнерським ресурсом процеси на місцях.


За місяць військових дій була здійснена:


– Доставка гуманітарної допомоги громадам районів та міст, які найбільше постраждали внаслідок війни та потребують постійної гуманітарної підтримки.

Зокрема, для громади Києва та області, серед яких Буча, Ірпінь, Березань, Білогородка та Боярка,  а також для міст Охтирка, Полтава та Бахмут, було доставлено понад 250 тонн гуманітарного вантажу.

Київ та регіони отримали: продукти харчування для дітей та дорослих, товари гігієни, питну воду, медичні матеріали та інші товари непродовольчого призначення. Лікарні міста Київ та районні лікарні області отримали ліки, перев’язочні матеріали та інфузійні системи. Частина  допомоги доставляється з гуманітарних хабів Польщі та Німеччині, також доставка товарів проводиться із західних областей України.


– Фінансова підтримка та доставка необхідного для підрозділів ЗСУ, територіальної оборони та національної поліції України. З початку війни на потреби ЗСУ було перераховано 5 млн гривень.

Спільно з партнерами, компанією АМТТ, було  облаштовано 8 блок-постів у Києві та області: виготовлено 200 одиниць металевих протитанкових «їжаків», доставлені  мішки з піском та бетонні плити,  а також колючій дріт для укріплення позицій та облаштування третього кільця оборони столичних рубежів та передмістя.

Для підрозділів поліції міста Києва командою компанії було передано цілий набір необхідних товарів: термобілизна, спальники, каремати та павербанки для мобільних пристроїв, тощо.


– Цільова фінансова підтримка міст та районних центрів , які найбільше постраждали від військових дій росії. За період спільної діяльності Фонду та компанії City One Development на гуманітарні потреби було виділено понад 30 млн гривень на закупку товарів першої необхідності та товарів медичного призначення.


Та у City One Development разом з УНІТА вважають, зараз не час зупинятись, хоча більшість ресурсів, як людських, так і матеріальних, вже майже вичерпано.

Ми повинні ще з більшою зухвалістю продовжувати працювати.

Війна ще не скінчилась, а гуманітарна війна тільки починається, тому ми маємо передбачити та зупинити гуманітарну катастрофу."

Чи будуть падати ціни на вторинну нерухомість в Києві?
Цікавить думка колективного розуму та очікування. Голосуйте та пишіть ваші міркування!
Подробнее