Подать объявление

ЖК "Молодёжный городок", Крюковщина, ул. Одесская, ул. Подольская

ЗастройщикInvide holding
Сдача ЖК2014 - 2023 г.
Планировки
от 17 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
102из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 12.
2/17%
2/17%
4/33%
2/17%
2/17%
05 дек 2017 12:25
Цитата "masha fun":
значит все таки это правда, что говорят.. в Молодежном на самом деле ужасные проблемы с водой и электричеством.


Я сегодня звонила и спрашивала в чем проблема, мне менеджер ответила, что действительно были проблемы по причине того, что они переподключаются на другую линию...я в вопрос пока не вникала. А с водой, да, лажа но все же есть бювет, где фильтрами чиститься вода.
Но злит больше то, что на полгода здерживают сдачу. Мы купили на Подольской 10, дом должны были сдать в конце ноября, теперь говорят весна :(. Плюс в том, что дом утеплили, перекрыли, летом он высох... а вот только весной будут делать внутренние работы и подключать коммуникации:(
05 дек 2017 12:28
Цитата "Lyola1990":

Не переживайте! Я каждое утро вижу, как Ваша квартирка строится. Домик стоит уже как игрушечный. Ребята уже в 8 часов утра как пчёлки летают по специальным приспособлениям вроде лестниц со стороны улиц и красят дом.Внутри тоже идёт работа, но я с окна не вижу что именно.А слухи... Знаете, как говорят:...., а караван идёт!


Спасибо за информацию. Жаль только, что сроки сдачи пернесли, но говорят, что некоторые теплый пол уже проводят.
07 дек 2017 20:31
Цитата "Yannaga":


Я сегодня звонила и спрашивала в чем проблема, мне менеджер ответила, что действительно были проблемы по причине того, что они переподключаются на другую линию...я в вопрос пока не вникала. А с водой, да, лажа но все же есть бювет, где фильтрами чиститься вода.
Но злит больше то, что на полгода здерживают сдачу. Мы купили на Подольской 10, дом должны были сдать в конце ноября, теперь говорят весна :(. Плюс в том, что дом утеплили, перекрыли, летом он высох... а вот только весной будут делать внутренние работы и подключать коммуникации:(

значит стоит вникнуть))
а бювет это хорошо, когда ты в частном дома живешь, а не в многоэтажке. Очень удобно наверное людям 2 дня через 5 набирать воду там чтоб покупаться)) :chillout:
07 дек 2017 20:49
Цитата "masha fun":

значит стоит вникнуть))
а бювет это хорошо, когда ты в частном дома живешь, а не в многоэтажке. Очень удобно наверное людям 2 дня через 5 набирать воду там чтоб покупаться)) :chillout:


В опубликованном письме нигде не было сказано про перебои с водоснабжением два дня через пять. Конкретное время, на сколько отсутствовало водоснабжение, вообще не указано. Только про "светомузыку" в какой-то определённый день.
27 апр 2018 10:25
Мы проживали в жк 7месяцев и не выдержали .. с светом беда просто днями вечерами постоянно сидели без света.слышимость в квартире это кошмар. Слышно как сосед храпит ночью и как телефон звонит ..
04 май 2018 16:51
Цитата "masolV":
Мы проживали в жк 7месяцев и не выдержали .. с светом беда просто днями вечерами постоянно сидели без света.слышимость в квартире это кошмар. Слышно как сосед храпит ночью и как телефон звонит ..

Прекрасно вас понимаю! кто ж знал, что оно так обернется(((((( я тоже думал, что новострой это всегда хорошо... но оказалось что нет))) не каждый из них хороший
15 май 2018 20:13
Обзор от Domik.ua в котором упоминается ЖК "Молодёжный городок":
Топ-5 самых доступных новостроек в селе Крюковщина
12 авг 2018 13:40
Добрый день,есть какие то изменения со светом и водой?в целом вы довольны комплексом?что с маршрутками до теремков?еще обратил внимание есть проблема с парковкой?спасибо за ответы.А то определяемся с комплексом.Были у вас в гостях смотрели кваритру
15 авг 2018 11:05
В лучшую сторону особо и нет изменений, все проблемы как были, так и остались, увы.
23 дек 2018 09:04
Я бы даже сказал с заселением комплекса проблемы только усугубились и стали регулярными. Т. к. не построена электролиния и трансформаторная подстанция. А отсутствие нормального электроснабжения тянет проблему с отключением воды.
Да и в нрвых очередях проблемы с прдключением к газу...
11 янв 2019 17:02
даа, этот жк одна сплошная проблема)
10 май 2019 07:26
Есть ли в этом ЖК центральная канализация?
29 июнь 2019 16:30
Доброго дня, друзі. Хочу поділитись з вами інформацією про шахрайську схему від представника забудовників житлових масивів «Молодіжне Містечко» та «Благород».
Коротко суть полягає в тому, що покупцеві надається технічний паспорт на житло з завищеними площами приміщень.
А тепер про все у деталях.
У травні 2016 року я уклав попередній договір з представником забудовників ЖК «Молодіжне Містечко» паном Небогою Віталієм Вікторовичем про придбання нерухомого майна на стадії будування. В договорі було оговорено таке:
«1.3 Сторони погодились, що межі та планування Нерухомого майна … загальною площею 80 (вісімдесят) квадратних метрів (площа підлягає уточненню за паспортом, виданим органом технічної інвентаризації, але не повинна відрізнятись більш ніж на 10 % від площі, зазначеної у цьому пункті).
1.4 Зблокований житловий будинок має бути споруджений та введений в експлуатацію у строк не пізніше ніж 30 травня 2017 року.
….
2.2 У разі відхилення фактичної площі Нерухомого майна (за даними технічного паспорту) від проектної (зазначеній в п. 1.3 цього договору) ціна підлягає відповідному коригуванню …, а саме в разі, якщо фактична площа виявиться більшою, ціна Нерухомого майна відповідно збільшується виходячи з розрахунку 665 (шістсот шістдесят п’ять) доларів США… За кожен квадратний метр, на який зменшилась проектна площа, дане коригування не проводиться, якщо площа зменшилась в наслідок встановлення перегородок та/або здійснення СТОРОНОЮ 2 (тобто мною, покупцем) самовільного перепланування Нерухомого майна без письмової згоди СТОРОНИ 1.

6.1 Цей договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, і діє до укладення основного договору, але не пізніше, ніж 30 серпня 2017 року.»
До указаного в договорі терміну (30 травня 2017 року) я вніс всю суму за 80 квадратних метрів і став чекати на ввід житла в експлуатацію… Наприкінці літа 2018 року на черговий запит получив від пана Небоги В. В. повідомлення, що можна оформляти право власності, всі інструкції у відділі продажу. Беру квиток, переходжу кордон і їду з Криму до Києва. Звертаюсь до відділу продажу за інструкціями. На мене дивляться здивованими очима і повідомляють, що не мають гадки про що я веду мову, а начальство, те, що може щось про це знати, відпочиває за кордоном. Потративши час та гроші на готель дочекався-таки начальства тільки для того, щоб почути, що змінились якісь правила оформлення, треба розбиратись, і таке інше. Повернувся додому, як кажуть, «не солоно хлєбавши». І от нарешті навесні 2019 року, з затримкою в півтора роки, ми дійшли до підписання Основного договору. Пан Небога вручив мені технічний паспорт помешкання. За пару днів до цієї визначної події я виміряв деякі приміщення для закупівлі будівельних матеріалів, тому мені одразу впало у вічі, що площа передпокоїв завищена приблизно удвічі.


Я звернув на це увагу пана Небоги, на що той врешті решт невнятно сказав, що можна викликати інспектора для повторного обміру і все перевірити. А тим часом для завершення оформлення я доплачую пану Небозі за нібито додаткові 2.9 квадратні метри згідно технічного паспорта додаткові 1900 доларів. Втомившись чекати на інспектора і маючи документи, що підтверджують моє право власності на об’єкт, я звернувся до БТІ Києво-Святошинського району та замовив технічний паспорт за власний кошт. Площа склала 76,6 квадратних метри проти 82,9 згідно технічного паспорта від забудовника. Ніякого перепланування приміщень я не проводив. При виконанні замірів інспектором БТІ об’єкт був приблизно у тому ж стані, що і на час обміру інспектором ТОВ «ТЕХСЕРВІСБУД», залученим паном Небогою В. В. Таким чином в цілому за 6,3 неіснуючих квадратних метри я переплатив 4189 цілком реальних американських доларів, з них за 1900 доларів без квитанції. Ознайомивши пана Небогу з технічним паспортом від БТІ сиджу та чекаю на рішення проблеми. Попередній досвід показує, що скоріше дочекаюсь, як рак на горі свисне.
Під час всієї пов’язаної з описаними вище подіями метушні мою увагу пригорнули такі моменти:
- Представник забудовника Небога В. В. при укладанні попередньої угоди та в подальшому активно акцентував увагу на те, що фактична площа може відрізнятись від проектної і можливо доведеться доплатити. (Наводить на думку про особисту зацікавленість фігуранта)
- Технічний паспорт був ним замовлений не в БТІ, а у такому-собі ТОВ «ТЕХСЕРВІСБУД» з уставним капіталом 10 000 гривень і трьома працівниками у штаті . (З «лівою» приватною конторкою легше вступити у змову, ніж з великим державним підприємством)
- При поетапному внесенні коштів згідно попереднього договору у відділі продажу «Молодіжного Містечка» роздруковувались та підписувались додатки до попереднього договору з указанням внесеної суми. При оформленні права власності в офісі нотаріальної контори представник забудовника Небога В. В. похапцем прийняв готівку за начебто наміряні надлишкові метри, підтверджуючий документ за яку в подальшому так і не видав. (Цілком імовірно, що люди, яких представляє пан Небога, не знають про невеличкий додатковий бонус, яким той себе винагороджує за трудові подвиги. Та й хто став би ризикувати репутацією доволі значного комерційного проекту заради відносно невеликої нечесної здобичі? Але це, звичайно, лише моє припущення, а правда може бути набагато страшнішою.)
Вищенаведені моменти наводять на думку, що шахрайська схема спланована заздалегідь групою осіб (як мінімум двома: організатор - представник забудовника Небога В. В. та інженер з інвентаризації нерухомого майна ТОВ «ТЕХСЕРВІСБУД» Терьошин В. О., імовірно без відома решти забудовників.) з метою особистого збагачення і може бути типовою при роботі з покупцями нерухомості у ЖК «Молодіжне Містечко» і, можливо «Благород».
На мій погляд, ці дії підпадають під статтю ККУ № 190 «Шахрайство» і можуть зацікавити прокуратуру: «Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому,- карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.»
Сподіваюсь, друзі, ця інформація буде вам корисною при прийнятті рішення де придбати собі житло.
На фото зліва - фрагмент плану другого поверху квартири з технічного паспорта, наданого забудовником, а з права – виготовленого в державному БТІ. Червоним також обведено площі одного й того ж самого передпокою.
На фото зліва - фрагмент плану першого поверху квартири з технічного паспорта, наданого забудовником, а з права – виготовленого в державному БТІ. Червоним обведено площі одного й того ж самого передпокою. Як то кажуть, відчуйте різницю! Зверніть увагу на відсутність лінійних розмірів на плані від забудовника.
26 сен 2019 09:29
Тим, кого цікавить піднята мною раніше тема про зайві квадратні метри у технічному паспорті на придбане житло, хочу повідомити, що переобмір таки було зроблено і питання вирішено. Претензій до забудовника більше не маю. Як повідомила адміністраці Молодіжного містечка, пан Небога там більше не працює.
27 сен 2019 11:33
Живемо в МГ два роки, так комплекс не без проблем, але кричущого нічого немає. Так вимикають інколи електрику та це загальна проблема Крюківщини, а не містечка. Чистенько у дворах, нещодавно відкрили дитячий садочок, дівчата нахвалюють. Підключають будинки до нової ТП. Поруч достатньо магазинів та кафешок. Та що подобається найбільше — ліс з озерами, часто гуляємо там із дітьми.
Написала цей відгук, бо днями зателефонувала знайома та довго співчувала мені, як ми «попали» з квартирою. Довго прийшлося її переконувати, а виявилося, що вона просто начиталася коментарів на різних форумах.
Отже, можливо, комусь знадобиться і така думка.
18 окт 2019 12:29
Восени наше містечко виглядає ще красивіше. Мабуть,останні троянди в цьому сезоні
18 окт 2019 12:32
А ще до зими асфальтують дороги навколо будинків в Молодіжному
05 ноя 2021 14:06

Гражданінъ

Тим, кого цікавить піднята мною раніше тема про зайві квадратні метри у технічному паспорті на придбане житло, хочу повідомити, що переобмір таки було зроблено і питання вирішено. Претензій до забудовника більше не маю. Як повідомила адміністраці Молодіжного містечка, пан Небога там більше не працює.

Добрий день. Розкажіть, будь-ласка, як саме вирішили питання стосовно зайвих квадратних метрів? в нас зараз схожа ситуація

11 дек 2021 11:21

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее