Подать объявление

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 554 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
142из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .127129. . .137
22 апр 2023 13:12

Яскравий приклад, коли одна людина тисячу Людей колотить. Точка

22 апр 2023 13:12

Iris-ka

Злий, тому що хочете, щоб все навколо збанкрутувало і посипалось. А заздрісний, бо радієте, що в інших є проблеми. А про відсутність свого життя, я не писала. Але якщо то так, то звичайно шкода.

Завистливый потому что радуетесь чужим проблемам? Ваша логика непобедима, да и где вы радость увидели и я не хочу чтобы все обанкротились, а только воры и пирамиды 

22 апр 2023 16:54

Vitalii-3

Давайте, как и раньше уже предложили, не реагировать на сообщения "доброжелателей". А на последок скажу "реинкарнации Вики". Касательно инвестициям, мы считаем нашу родину развитой, европейской и поэтому инвестировали в жилье здесь, а не к примеру на Кипре для получения второго гражданства. Касательно "муравейника"! Да это жилье эконом класс, но в него инвестируют те кто честно зарабатывает и ничего не требует от государства!!! Это та часть людей стремящихся работать и зарабатывать и иногда немного экономить на себе! Поэтому относитесь с уважением. Всегда такие люди с таким мышлением ценны для государства (хоть и их невсегда ценят)! Так что недоброжелатели и преследующие свои личные выгоды, форумщики, забудьте этот, url-адрес и займитесь полезным делом!

1. Вы интересовали не в жилье, а в обещание застройщика, это разные вещи 


2. Была бы Украина развитой европейской страной были бы эскроу счета, а не эти пирамиды на честном слове 


3. Как это ничего не требуют от государства, вы и ваш застройщик как раз  требуете, противоречие какое-то 


4. В записи Кушнир все объяснил, если ещё не видели посмотрите, если вкратце - «Пусть идут нах..й, они ох..ые пид...сы эти йо...ные инвестора » – голова «Київміськбуду» Ігор Кушнір прокоментував невдоволення інвесторів.


Пряма цитата: «Під час війни можна взагалі, бл..дь, здавати дома без фасадів, без благоустрою, без нічого. Не подобається їм, дорогу не підписують. Нехай ідуть нах..й».


Хоча практику "здавати вдома без нічого" Ігор Кушнір розпочав задовго до повномасштабної війни.  

▪️ЖК «Медовий» було введено в експлуатацію 6 вересня 2021 року. У трьох 26-поверхових будинках досі не вирішено проблем з електроенергією, опаленням.

Европейская развитая  страна, где никто никогда не сидит, а развитые европейские инвесторы наступают на одни и те же грабли неся деньги в эту пирамиду 

22 апр 2023 16:54

З відповіді ФФБ випливає, що Київміськбуд раніше акти таки давав. Далі зайшла мова про ЖК "Шевченківський". На запитання представника ФФБ, що робити з добудовою ЖК, голова КМР відповів:


ІК: Нічого ми не робитимемо. Те, що є, здано, бл..ь, зараз причешемо, підфарбуємо і забули про нього бл..


ДГ: А щодо заяви інвесторів – вони ж не хочуть підписувати акти.


ІК: Мені пох…й. Не хочуть, хай не підписують бл.. Мені взагалі до п…ди. Я зараз передам в ЖЕК і забуду про нього ... Дивись, ви трохи не розумієте що відбувається ... Вони ох ... піраси. Будуть вони ще розповідати під час війни, ці е...ні інвестора, що мені робити, що не робити. Під час війни можна взагалі здавати будинки без фасадів, без благоустрою, без нічого. Не подобається їм, хай не підписують. Нехай йдуть нах..й.


Далі президент Київміськбуду вимагає, щоб ФФБ перерахував гроші інвесторів КДС, що залишилися, без фактичного завершення робіт:


ІК: гроші поверніть, бл..ь, інакше я поміняю у вас управителя у всіх.


ДГ: Не поверніть, а перерахуйте, це ж не ваші гроші, а гроші інвесторів.


ІК: Це мої гроші. Послухай, доки я не з’явився, це були гроші інвесторів. Зараз вони всі мають бути у мене. Тому що я на укрбудівські проекти витратив на 900 млн. більше, ніж до мене прийшло від них грошей.

23 апр 2023 14:04

Доброго дня, шановні інвестори.

Постійно читаю форум, являюся інвестором, як і Ви всі долучаю активно знайомих до підписання петиції . Прошу не зупинятися у підписанні.

Звертаюсь до  «персон non grata» , які вибрискують  свій яд та сіють «зерно сумніву» - наравте свої сили на інше русло у складний для держави час.

Мене як інвестора цікавить добудоване житло, а не політичні колуари, про які ми всі наслухані у різних сферах .Саме держава створила на законному рівні механізм інвестування, і як інвестор я буду ВИМАГАТИ свої права, а яким чином це буде вирішувати забудовник мене не цікавить ( чи це будуть кошти з бюджету чи від отриманого прибутку). Тому що я залучив чималі кошти( , а хто і куди їх подів це інше питання, яким повинні займатися інші органи держ влади (дбр ,набу і тд ). І не Вам шановні «non grata”  робити поспішні висновки про доцільність  залучення коштів з держ бюджету на добудову. Ваша нездорова неорієнтовна громадська позиція потрібна в інших місцях, явно не на цьому форумі) Усім гарного дня таактивненько долучаємо підписантів до петиції!! Все вийде !

23 апр 2023 17:38

ID-19

Доброго дня, шановні інвестори.

Постійно читаю форум, являюся інвестором, як і Ви всі долучаю активно знайомих до підписання петиції . Прошу не зупинятися у підписанні.

Звертаюсь до  «персон non grata» , які вибрискують  свій яд та сіють «зерно сумніву» - наравте свої сили на інше русло у складний для держави час.

Мене як інвестора цікавить добудоване житло, а не політичні колуари, про які ми всі наслухані у різних сферах .Саме держава створила на законному рівні механізм інвестування, і як інвестор я буду ВИМАГАТИ свої права, а яким чином це буде вирішувати забудовник мене не цікавить ( чи це будуть кошти з бюджету чи від отриманого прибутку). Тому що я залучив чималі кошти( , а хто і куди їх подів це інше питання, яким повинні займатися інші органи держ влади (дбр ,набу і тд ). І не Вам шановні «non grata”  робити поспішні висновки про доцільність  залучення коштів з держ бюджету на добудову. Ваша нездорова неорієнтовна громадська позиція потрібна в інших місцях, явно не на цьому форумі) Усім гарного дня таактивненько долучаємо підписантів до петиції!! Все вийде !

КМДА відмовила голові "Київміськбуду" Ігорю Кушніру у фінансуванні на загальну суму в 1,3 млрд грн (1 млрд у вигляді докапіталізації та 300 млн грн інвестицій у квартири). Будівництво стало, а найбільший забудовник столиці фактично відмовився на межі банкрутства.

Водночас сам Кушнір фінансових проблем не має. За час керівництвом компанією його родина стала однією з найбагатших у столиці. Десятки об'єктів нерухомості оформлено на самого Кушніра. Але найдорожчі активи: літак, елітні квартири, компанії оформлені на дружину та дітей Кушніра . Поки інвестори у ЖК "Київміськбуд" залишаються без житла, за яке вже заплатили, голова компанії подорожує за кордон і розмірковує про те, що під час війни він має право здавати будинки хоч без фасадів.

Про те, як Ігор Кушнір довів "Київміськбуд" до кроку від банкрутства, читайте у матеріалі OBOZREVATEL.                    https://finance.obozrevatel.com/ukr/economy/kushnir-vede-kiivmiskbud-do-bankrutstva-kmda-vidmovilasya-dati-milyard-a-zhitlo-investoriv-opinilosya-pid-zagrozoyu.htm    


23 апр 2023 18:05

Все вийде! Дякую. Сьогодні на поминальній неділі змогли розрахуватись з боргами, так якщо втратимо, то тільки своє. Але все вийде, впевнена, але петиція має бути заповненою заздалегідь, мінімум за 10 діб до закінчення.


24 апр 2023 05:47


Чим ближче до 6000, тим більше тролів зазирає, вас хтось спеціально організовує, щоб зашкодити зібрати голоси для петиції:

Заспамлюють форум. Наша петиція - https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843

Ще 1145 і залишилось 19дн.

24 апр 2023 05:47

Niran

КМДА відмовила голові "Київміськбуду" Ігорю Кушніру у фінансуванні на загальну суму в 1,3 млрд грн (1 млрд у вигляді докапіталізації та 300 млн грн інвестицій у квартири). Будівництво стало, а найбільший забудовник столиці фактично відмовився на межі банкрутства.

Водночас сам Кушнір фінансових проблем не має. За час керівництвом компанією його родина стала однією з найбагатших у столиці. Десятки об'єктів нерухомості оформлено на самого Кушніра. Але найдорожчі активи: літак, елітні квартири, компанії оформлені на дружину та дітей Кушніра . Поки інвестори у ЖК "Київміськбуд" залишаються без житла, за яке вже заплатили, голова компанії подорожує за кордон і розмірковує про те, що під час війни він має право здавати будинки хоч без фасадів.

Про те, як Ігор Кушнір довів "Київміськбуд" до кроку від банкрутства, читайте у матеріалі OBOZREVATEL.                    https://finance.obozrevatel.com/ukr/economy/kushnir-vede-kiivmiskbud-do-bankrutstva-kmda-vidmovilasya-dati-milyard-a-zhitlo-investoriv-opinilosya-pid-zagrozoyu.htm    


Ви погано прочитали мій пост. Кушнір виконавчий орган … а є засновники, які , безумовно, беруть участь у керівництві компанії. КМБ таУкрбуд мають відмінності 

Заспокойтеся ! Чи Кушнір з Вами неподвлився і Ви тут .

Продовжуємо голосування! 

24 апр 2023 09:47

Даже не вооруженным глазом видно, что кгс и стоят за всеми этими петициями, все они одновременно всплыли из вне откуда и пиарят их везде где только можно(знаю это изнутри) , но не для того чтобы получить деньги, они знают, что они их не получат, а чтобы отвлечь инвесторов, план-капкан, усыпить так сказать, создать видимость действий и ещё немножко собрать рассрочников, а люди как всегда ведутся, хотя что ещё ожидать если Элита, Войцеховский, Аркада, укрбуд ничего не научили.

24 апр 2023 17:10

https://mind.ua/news/20256466-kiyivmiskbud-vidnoviv-roboti-na-chotiroh-majdanchikah-u-stolici

Відновлюють будівництво але не в нас. Можливо і у нас скоро щось почнуть... 

25 апр 2023 06:31

Investor2019

Даже не вооруженным глазом видно, что кгс и стоят за всеми этими петициями, все они одновременно всплыли из вне откуда и пиарят их везде где только можно(знаю это изнутри) , но не для того чтобы получить деньги, они знают, что они их не получат, а чтобы отвлечь инвесторов, план-капкан, усыпить так сказать, создать видимость действий и ещё немножко собрать рассрочников, а люди как всегда ведутся, хотя что ещё ожидать если Элита, Войцеховский, Аркада, укрбуд ничего не научили.

Я не знаю хто за якими петиціями стоїть. Але, поки не почалася хвиля петицій і не вийшло все на публічне обговорення майже кожен день у різних виданнях - нічого не зрушило. Вчора оголосили про відновлення на 4-х об'єктах - https://kmb.ua/ru/news/ki%d1%97vm%d1%96skbud-v%d1%96dnovlyu%d1%94-roboti-na-4-budmajdanchikah/ , І на форумі Урловський-1 підтвердили, що почали щось робити.

                 

Продовжуємо голосувати

Наша петиція - https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843


Ще 1086 і залишилося 18дн.

25 апр 2023 15:09

Люди,давайте голосувати активніше! Так,уже прийняли петицію на розгляд з 11 ЖК, в тому числі і наш був,але! Давайте зберемо окремо. Чим більше дій від інвесторів, - тим більша ймовірність ,що швидше розпочнуться роботи в нашому комплексі. Зараз взялись за ті,об'єкти,які давно мали здати. Наступний має бути наш комплекс!! Треба діяти,хоч якось, чим більше фону -  тим швидше будуть шось робити!! Лишилось трохи більше тисячі голосів. Піднажмемо) ради себе ж робимо!!!

25 апр 2023 15:09

Investor2019

Даже не вооруженным глазом видно, что кгс и стоят за всеми этими петициями, все они одновременно всплыли из вне откуда и пиарят их везде где только можно(знаю это изнутри) , но не для того чтобы получить деньги, они знают, что они их не получат, а чтобы отвлечь инвесторов, план-капкан, усыпить так сказать, создать видимость действий и ещё немножко собрать рассрочников, а люди как всегда ведутся, хотя что ещё ожидать если Элита, Войцеховский, Аркада, укрбуд ничего не научили.

По аналогии с ЖК Радужный, где КГС начал обзванивать инвесторов третьего дома для произведения доплат, у кого они есть, для записи на получение права собственности и для осмотров квартир и получения ключей, хотя третий дом строили с годовой задержкой, а оформлять инвесторов начали с последнего дома. Так вот по аналогии в ЖК Отрада начнут после подписания петиции достаточным количеством голосов оформление права собственности тоже с 7-го, затем 6-го и так далее. 

25 апр 2023 18:12

Bars3

По аналогии с ЖК Радужный, где КГС начал обзванивать инвесторов третьего дома для произведения доплат, у кого они есть, для записи на получение права собственности и для осмотров квартир и получения ключей, хотя третий дом строили с годовой задержкой, а оформлять инвесторов начали с последнего дома. Так вот по аналогии в ЖК Отрада начнут после подписания петиции достаточным количеством голосов оформление права собственности тоже с 7-го, затем 6-го и так далее. 

Цікаво було б подивитися як вони будуть оформлювати право власності на житло в будинку від якого є тільки фундамент.

26 апр 2023 06:30

Bars3

По аналогии с ЖК Радужный, где КГС начал обзванивать инвесторов третьего дома для произведения доплат, у кого они есть, для записи на получение права собственности и для осмотров квартир и получения ключей, хотя третий дом строили с годовой задержкой, а оформлять инвесторов начали с последнего дома. Так вот по аналогии в ЖК Отрада начнут после подписания петиции достаточным количеством голосов оформление права собственности тоже с 7-го, затем 6-го и так далее. 

Яким чином вам вдалось  порівняти 3-й будинок ЖК Радужного, який добудований, введений в експлуатацію і з присвоєнною поштовою адресою (відсутність підключених комунікацій упустимо), з 3+ поверхами сьомого будинку нашого комплексу? Яким чином в шостому будинку можуть проводитись заміри і перерахунок ціни за метраж, якщо там стін немає?

26 апр 2023 06:30

Mariales

Люди,давайте голосувати активніше! Так,уже прийняли петицію на розгляд з 11 ЖК, в тому числі і наш був,але! Давайте зберемо окремо. Чим більше дій від інвесторів, - тим більша ймовірність ,що швидше розпочнуться роботи в нашому комплексі. Зараз взялись за ті,об'єкти,які давно мали здати. Наступний має бути наш комплекс!! Треба діяти,хоч якось, чим більше фону -  тим швидше будуть шось робити!! Лишилось трохи більше тисячі голосів. Піднажмемо) ради себе ж робимо!!!

Підтримую залучайте своїх колег, знайомих та друзів на підписання! 

Поширюйте інформацію 

26 апр 2023 06:30

Продовжуємо голосувати

Наша петиція - https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11843


Ще 1011 і залишилося 17дн.


Близько 70 голосів за добу.


На роботі, навчанні, знайомих ваших знайомих... всіх просіть голосувати




26 апр 2023 12:42

Pulya Dura

Цікаво було б подивитися як вони будуть оформлювати право власності на житло в будинку від якого є тільки фундамент.

Право власності на об'єкт незавершеного будівництва, адже пан Кушнір дозволив здавати будинки без фасадів, комунікацій і т.п. 

26 апр 2023 12:42

valentynasv

Яким чином вам вдалось  порівняти 3-й будинок ЖК Радужного, який добудований, введений в експлуатацію і з присвоєнною поштовою адресою (відсутність підключених комунікацій упустимо), з 3+ поверхами сьомого будинку нашого комплексу? Яким чином в шостому будинку можуть проводитись заміри і перерахунок ціни за метраж, якщо там стін немає?

А що ви можете запропонувати? Як побудувати щось, якщо гроші скінчилися? Ще б петицію до Епіцентру написали, щоб безкоштовно будматеріали почали видавати потерпілим від будівельної піраміди. 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .127129. . .137
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее